2 : 2
1 : 2

Bod Radniku, bod Krupi (golovi video)

04.08.2018 Administrator DC

Radnik i Krupa su podijelili bodove u sjajnoj utakmici trećeg kola Premijer lige Bosne i Hercegovine, bilo je 2:2. Već u sedmoj minuti Radnik je poveo. Nakon greÅ”ke defanzivaca Krupe lopta je doÅ”la do Irfana Hadžića koji je izaÅ”ao sam na Kutića i matirao ga, te doveo domaće u vodstvo.

Svega tri minute kasnije Elvir Koljić je spektakularnim pogotkom donio izjednačenje gostujućem sastavu i najavio sjajnu utakmicu.Ā  Nakon dva gola u prvih deset minuta, domaći su bili bolji rival, pa smo tako zabilježili pokuÅ”aje GliÅ”ića i Đurića, no oni nisu ugrozili Kutića.

U 37. minuti susreta nakon lijepe akcije pokuÅ”ao je i Peco, no Å”utirao je preko gola golmana gostujućeg sastava. Dujakovićev pokuÅ”aj u finiÅ”u prvog dijela je izblokiran da bi potom Å”ansu ponovo imala ekipa Radnika preko Hadžića u prvoj minuti sudijske nadoknade kada je Kutić otiÅ”ao u prazno, a napadač bijeljinskog sastava Å”utirao glavom preko gola.

U jeku napada Radnika, Krupa je postigla drugi gol i to ponovo preko Elvira Koljića. Radnik je krenuo ofanzivnije u nastavku utakmice, pa je u 55. minuti stigao do izjednačenja. Martinović je Å”utirao sa vrha kaznenog prostora, a Kutić je katastrofalno reagovao i Bijeljinci su izjednačili rezultat na 2:2. Bijeljinci su do kraja pokuÅ”avali doći do potpunog preokreta, ali u tome nisu uspjeli, te je utakmica okončana rezultatom 2:2.

Radnik - Krupa 2:2 (1:2)

Stadion: Gradski stadion. Gledatelja: 500. Sudija: Gigović MiloÅ” (GradiÅ”ka). Žuti kartoni: Franić, Aleksić, Radović, Lučić (Radnik), Marić, Dujaković (Krupa). Crveni karton: Franić (Radnik).Ā Strijelci: 1:0 Hadžić (7), 1:1 Koljić (10), 1:2 Koljić (45+2), 2:2 Martinović (55).

Radnik: Lučić, Radović, Vasić (81. Mekić), Franić, Aleksić, Martinović, Popara (77. Bradonjić), Đurić, Peco, GliÅ”ić (69. Đelmić), Hadžić. Trener: Mladen Žižović.

Krupa: Kutić, KariÅ”ik, Makitan, Koljić (72. Lukić), Dujaković, Puzigaća, Marjanović (58. Crnov), Nikodijević, Marić (86. Handžić), Milanović, Maksimović. Trener: Branislav Krunić.