Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
22.08.2020 15:00 | Wolverhampton Wanderers | 0 : 1 | Tottenham Hotspur | ||||||
Arsenal
London
|
|
Chelsea
London
|
22.08.2020 17:30 | Arsenal | 0 : 2 | Chelsea |
Jezero
Plav
|
|
Zeta
Golubovci
|
22.08.2020 17:30 | Jezero | 1 : 1 | Zeta |
Guber
Srebrenica
|
|
Mladost (Gacko)
Gacko
|
22.08.2020 17:30 | Guber | 2 : 1 | Mladost (Gacko) | ||||||
Bratstvo
Bratunac
|
|
Budućnost
Pilica
|
22.08.2020 17:30 | Bratstvo | 0 : 4 | Budućnost | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Velež
Nevesinje
|
22.08.2020 17:30 | Drina HE | 2 : 1 | Velež |
Željezničar
Doboj
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
22.08.2020 17:30 | Željezničar | 1 : 2 | Zvijezda |
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
22.08.2020 17:30 | Rudar 1925 | 3 : 0 | Sloboda |
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Obradovac
Gradiška
|
22.08.2020 17:30 | Sloga DIPO | 5 : 1 | Obradovac |
Borac (istočni Drvar)
Istočni Drvar
|
|
Karanovac
Karanovac
|
22.08.2020 17:00 | Borac (istočni Drvar) | 2 : 1 | Karanovac |
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
|
Sloga
Kolibe Gornje
|
22.08.2020 17:00 | OFK Pridjel | 9 : 1 | Sloga |
Zvijezda
Gradačac
|
|
GOŠK
Gabela
|
22.08.2020 17:00 | Zvijezda | 1 : 0 | GOŠK | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
22.08.2020 17:00 | Bratstvo | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Orašje
Orašje
|
22.08.2020 17:00 | Budućnost | 3 : 2 | Orašje | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Vis Simm Bau
Kosova
|
22.08.2020 17:00 | Slaven | 0 : 3 | Vis Simm Bau | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Posušje
Posušje
|
22.08.2020 17:00 | Travnik | 1 : 0 | Posušje | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Igman
Konjic
|
22.08.2020 17:00 | Rudar | 2 : 2 | Igman | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Radnik
Hadžići
|
22.08.2020 17:00 | Čapljina | 3 : 1 | Radnik |
Gradina
Srebrenik
|
|
Mladost
Malešići
|
22.08.2020 17:00 | Gradina | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Bosna (K)
Kalesija
|
22.08.2020 17:00 | Odžak 102 | 2 : 0 | Bosna (K) | ||||||
Bosna (M)
Mionica
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
22.08.2020 17:00 | Bosna (M) | 3 : 0 | Lokomotiva | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Svatovac
Poljice
|
22.08.2020 17:00 | Radnički | 2 : 2 | Svatovac |
Famos
Hrasnica
|
|
Stupčanica
Olovo
|
22.08.2020 17:00 | Famos | 1 : 0 | Stupčanica | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
22.08.2020 17:00 | Bosna | 2 : 0 | Pobjeda | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Azot
Vitkovići
|
22.08.2020 17:00 | Krivaja | 3 : 0 | Azot |
Turbina
Jablanica
|
|
Kamešnica
Podhum
|
22.08.2020 17:00 | Turbina | 2 : 2 | Kamešnica | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
22.08.2020 17:00 | Stolac | 4 : 0 | Bjelopoljac |
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
22.08.2020 17:00 | Omladinac 75 | 4 : 2 | Bratstvo | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Mladost
Vrnograč
|
22.08.2020 17:00 | Borac | 2 : 0 | Mladost | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Ključ
Ključ
|
22.08.2020 17:00 | Bajer 99 | 1 : 4 | Ključ |
Čelik
Zenica
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
22.08.2020 16:30 | Čelik | 2 : 0 | Novi Šeher |
Spartak ŽK
Subotica
|
|
Radnički (N)
Niš
|
22.08.2020 19:00 | Spartak ŽK | 2 : 0 | Radnički (N) | ||||||
Čukarički
Beograd
|
|
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
22.08.2020 19:00 | Čukarički | 1 : 0 | OFK Bačka | ||||||
Partizan
Beograd
|
|
Inđija
Inđija
|
22.08.2020 19:30 | Partizan | 5 : 0 | Inđija | ||||||
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Radnik
Surdulica
|
22.08.2020 19:00 | Javor Matis | 2 : 1 | Radnik |
GFK Dubočica
Leskovac
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
22.08.2020 17:00 | GFK Dubočica | 2 : 2 | Radnički 1923 | ||||||
Sloga (K)
Kraljevo
|
|
Kabel
Novi Sad
|
22.08.2020 17:00 | Sloga (K) | 0 : 2 | Kabel | ||||||
RFK Grafičar
Beograd
|
|
IMT
Beograd
|
22.08.2020 17:00 | RFK Grafičar | 2 : 2 | IMT |
Dijon
Dijon
|
|
Angers SCO
Angers
|
22.08.2020 17:00 | Dijon | 0 : 1 | Angers SCO | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Rennes
Rennes
|
22.08.2020 21:00 | Lille | 1 : 1 | Rennes |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Mladost
Doboj-Kakanj
|
22.08.2020 17:00 | Željezničar | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Sloboda
Tuzla
|
22.08.2020 17:00 | Zrinjski | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Radnik
Bijeljina
|
22.08.2020 17:00 | Krupa | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Velež
Mostar
|
22.08.2020 17:00 | Sarajevo | 1 : 1 | Velež | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
22.08.2020 17:00 | Tuzla City | 3 : 2 | Olimpik |
Željezničar
Banja Luka
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
22.08.2020 17:00 | Željezničar | 0 : 3 | Slavija | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
22.08.2020 17:00 | Sutjeska | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
22.08.2020 17:00 | Zvijezda 09 | 0 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Sloga
Doboj
|
22.08.2020 17:00 | Modriča | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Kozara
Gradiška
|
22.08.2020 17:00 | Drina | 1 : 2 | Kozara | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Podrinje
Janja
|
22.08.2020 17:00 | Tekstilac | 1 : 0 | Podrinje | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
22.08.2020 17:00 | Leotar | 4 : 0 | Ljubić | ||||||
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
22.08.2020 17:00 | Borac | 3 : 0 | Jedinstvo |
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
22.08.2020 17:00 | Sloboda | 2 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
22.08.2020 16:30 | Velež | 2 : 3 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
22.08.2020 17:30 | Sarajevo | 2 : 1 | Olimpik | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
22.08.2020 17:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Željezničar Sport team | ||||||
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
22.08.2020 17:00 | Krupa | 0 : 2 | Zvijezda 09 |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Rudar (K)
Kakanj
|
22.08.2020 12:00 | Novi Grad | 1 : 0 | Rudar (K) |
Čelik
Zenica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
22.08.2020 12:00 | Čelik | 6 : 0 | Krivaja | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Romari
Vitez
|
22.08.2020 12:00 | Radnik | 0 : 6 | Romari | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
NK Vitez
Vitez
|
22.08.2020 12:00 | TOŠK | 6 : 1 | NK Vitez | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Iskra
Bugojno
|
22.08.2020 12:00 | Kiseljak | 1 : 1 | Iskra | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Natron
Maglaj
|
22.08.2020 12:00 | Žepče | 7 : 0 | Natron |
Stupčanica
Olovo
|
|
Don Bosco
Žepče
|
22.08.2020 11:00 | Stupčanica | 1 : 4 | Don Bosco |
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Mladost
Donji Kakanj
|
22.08.2020 12:00 | Tuzla Siti | 3 : 2 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
22.08.2020 12:00 | Sarajevo | 4 : 0 | Olimpik |
Stupčanica
Olovo
|
|
Don Bosco
Žepče
|
22.08.2020 11:00 | Stupčanica | 1 : 2 | Don Bosco |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Rudar (K)
Kakanj
|
22.08.2020 10:00 | Novi Grad | 0 : 5 | Rudar (K) | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
22.08.2020 10:00 | Slavija | 1 : 4 | Sarajevo |
Čelik
Zenica
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
22.08.2020 10:00 | Čelik | 2 : 0 | Krivaja | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Romari
Vitez
|
22.08.2020 10:00 | Radnik | 4 : 2 | Romari | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
NK Vitez
Vitez
|
22.08.2020 10:00 | TOŠK | 4 : 4 | NK Vitez | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Iskra
Bugojno
|
22.08.2020 10:00 | Kiseljak | 2 : 0 | Iskra | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Natron
Maglaj
|
22.08.2020 10:00 | Žepče | 4 : 0 | Natron |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Troglav 1918
Livno
|
22.08.2020 10:00 | Branitelj | 4 : 3 | Troglav 1918 | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Leotar
Trebinje
|
22.08.2020 10:00 | GOŠK | 1 : 0 | Leotar | ||||||
Neum
Neum
|
|
Grude
Grude
|
22.08.2020 10:00 | Neum | 3 : 1 | Grude | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Čapljina
Čapljina
|
22.08.2020 10:00 | Igman | 3 : 2 | Čapljina | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
22.08.2020 10:00 | Tomislav | 6 : 0 | Brotnjo |
Tuzla City
Simin Han
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
22.08.2020 10:00 | Tuzla City | 4 : 0 | Mladost | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
22.08.2020 10:00 | Sarajevo | 4 : 0 | Olimpik | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Radnik
Bijeljina
|
22.08.2020 15:30 | Široki Brijeg | 4 : 0 | Radnik |
Sloga
Doboj
|
|
Kozara
Gradiška
|
22.08.2020 10:00 | Sloga | 2 : 4 | Kozara | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
22.08.2020 10:00 | Mineral | 0 : 2 | Modriča Alfa | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
22.08.2020 10:00 | Ljubić | 3 : 2 | Sloboda | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
22.08.2020 10:00 | Rudar Prijedor | 8 : 0 | Borac | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
22.08.2020 10:00 | OFK Spartak 2013 | 7 : 0 | Željezničar | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Proleter
Teslić
|
22.08.2020 10:00 | Tekstilac Kort | 4 : 1 | Proleter | ||||||
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
|
Borac
Banja Luka
|
22.08.2020 10:00 | Željezničar Sport team | 5 : 0 | Borac |
Eurogol
Živinoce
|
|
Budućnost
Banovići
|
22.08.2020 11:00 | Eurogol | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
22.08.2020 11:00 | Eurofudbal | 3 : 7 | Zvijezda | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Slaven
Živinice
|
22.08.2020 16:00 | Tuzla City | 2 : 0 | Slaven |
Radnik Urije
Urije
|
|
Polet 1926
Brod
|
22.08.2020 11:30 | Radnik Urije | 0 : 0 | Polet 1926 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Kozara
Gradiška
|
22.08.2020 11:30 | Sloga | 3 : 0 | Kozara | ||||||
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
22.08.2020 11:30 | Mineral/Sporting | 4 : 1 | Modriča Alfa | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Borac (KD)
Kozarska Dubica
|
22.08.2020 11:30 | Rudar Prijedor | 2 : 1 | Borac (KD) | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Željezničar
Doboj
|
22.08.2020 11:30 | OFK Spartak 2013 | 5 : 0 | Željezničar | ||||||
Tekstilac
Derventa
|
|
Proleter
Teslić
|
22.08.2020 11:30 | Tekstilac | 0 : 3 | Proleter | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
22.08.2020 11:30 | Željezničar Sport Team | 5 : 2 | Borac (BL) |
Eurogol
Živinice
|
|
Budućnost
Banovići
|
22.08.2020 10:00 | Eurogol | 1 : 4 | Budućnost | ||||||
Betaklub Tango
Devetak
|
|
Bambi
Tuzla
|
22.08.2020 10:00 | Betaklub Tango | 3 : 0 | Bambi | ||||||
Tuzla City
Simin Han
|
|
Slaven
Živinice
|
22.08.2020 15:00 | Tuzla City | 11 : 0 | Slaven |
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Sloga
Zemun
|
22.08.2020 17:00 | Radnički 1923 | 1 : 3 | Sloga | ||||||
Mašinac Trejs
Niš
|
|
Požarevac
Požarevac
|
22.08.2020 17:00 | Mašinac Trejs | 4 : 3 | Požarevac | ||||||
Spartak
Subotica
|
|
Kolubara
Lazarevac
|
22.08.2020 17:00 | Spartak | 12 : 0 | Kolubara | ||||||
Zemun
Zemun
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
22.08.2020 11:00 | Zemun | 0 : 4 | Vojvodina | ||||||
Crvena zvezda
Beograd
|
|
TSC
Kanjiža
|
22.08.2020 17:00 | Crvena zvezda | 3 : 4 | TSC |
Loznica
Loznica
|
|
Heroj Polet
Jajinci
|
22.08.2020 17:00 | Loznica | 4 : 2 | Heroj Polet |
Iskra
Bugojno
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
22.08.2020 17:00 | Iskra | 1 : 0 | Banja Luka | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
|
22.08.2020 17:00 | Modriča | 1 : 5 | Lokomotiva |
Sloboda
Tuzla
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
22.08.2020 17:30 | Sloboda | 0 : 6 | Željezničar 2011 |
Respekt
Sarajevo
|
|
Inter
Posušje
|
22.08.2020 17:30 | Respekt | 2 : 7 | Inter | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Troglav 1918
Livno
|
22.08.2020 17:30 | Brotnjo | 6 : 2 | Troglav 1918 |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Fortuna
Živinice
|
22.08.2020 10:00 | Radnik Bumerang | 19 : 0 | Fortuna | ||||||
Emina
Mostar
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
22.08.2020 17:30 | Emina | 1 : 7 | SFK 2000 |