Laktaši vode u Srpcu.

Sember brži od pištaljke

03.11.2018 Z. Ančić

Na drugoligaškom zapadu 13. kolo donijelo je komšijski derbi u kojem su megdan u Srpcu podijelili domaća Sloga i Laktaši.

Duela dva rivala podjednakog kvaliteta na kraju je završen miroljubivo 1:1. Prvi do prednosti stigli su gosti. Igrao se 22. minut, Lekić asistira, a Stamenković pogađa za 0:1. Sa prednošću gostiju otišlo se na odmor. U nastavku domaći su imali terensku inicijativu, ali se činilo da će pun plijen put Laktaša. Ipak, tako nije mislio prvotimac Sloge Lazar Sember koji u drugoj minuti sudisjke nadokande poravnava rezultat na 1:1.

Ubzo nakon toga posljedni put na meču oglasila se sudijska pištaljka, pa su se obje ekipe morale zadovoljiti bodom, koji je više obradovao domaće, s obzirom da su ih sekunde dijelile od poraza.