Jos pet minuta plus sudijska nadoknada u derbiju, Prijedorcani blizu tri boda
80'
Å ut na gol
Sjajna sansa za Predraga Zekanovica, sutirao sa 18 metara i zamalo pored gola
80'
Poslije suta rezerviste Kovacevica sa 25 metara Tojcic je zakacio loptu i prevario svog golmana Avramovica
78'
Gosti vode
77'
Usao Mile KOvacevic
73'
Usao Stefan Rakic
73'
Slobodan udarac
Sut u golmanov ugao, Avramovic siguran
70'
Ostalo
Nemanja Maric bio u naletu, pao u sesnaestercu poslije duela sa Ognjenom Stjepanovicem, ali sudija Drinic se nije oglasio
68'
Žuti karton
Pomocni trener Marko Tesic zbog prigovora
67'
Ostalo
Zamalo autogol kapitena Rudar Prijedora Nemanje Pekije koji se nije razumio sa svojim golmanom Topolovicem
64'
Usao Predrag Zekanovic
61'
Usao Andrija Rajovic
60'
Å ut na gol
Greska golmana Topolovica ali Ejike nije uspio da pogodi praznu mrezu
59'
Usao Luka Kulenovic
57'
Å ut na gol
Slobodan udarac na 20 metara izveo Bojan Burazor, ali samo do zivog zida
54'
Å ut na gol
Pokusao je Slaven Stjepanovic iz koljena sa 18 metara i zamalo pored gola
52'
Å ut na gol
Poskusao iz slobodnog udarca Ognjen Stjepanovic, pravo u Kenana Topolovica
49'
Zavrseno prvih 45 minuta u derbiju u Ugljeviku, nista - nista
46'
Usao Demir Jakupovic
46'
Usao Bojan Burazor
46'
Ostalo
Pocelo drugo poluvrijeme u Ugljeviku
46'
Ostalo
Kao da igraci oba tima jedva cekaju kraj prvog dijela
45'
Minut nadoknade u Ugljeviku
45'
Ostalo
Golmani totalno nezaposleni u Ugljeviku
42'
Å ut na gol
Prvi sut na gol domacih, Sujic sutirao sa 20 metara pored gola
42'
Ostalo
Izuzetno losa igra u derbiju u Ugljeviku, bez uzbudjenja, sansi i golova...
37'
Žuti karton
Grub start domaceg igraca
31'
Å ut na gol
Pokusao je Slaven Stjepanovic, bivsi igrac Zvijezde-09 sa 20 metara, ali lopta je otisla preko precke
29'
Žuti karton
Pokazan prvi zut karton na utakmici
26'
Å ut na gol
Pokusao je Rastoka sa ivice sesnaesterca, ali golman Avramovic je bio siguran, ovo je prvi sut na gol na utakmici
24'
Ostalo
Domacin prenio zbivanja igre na polovinu terena Prijedorcana, ali bez izglednih prilika
20'
Ostalo
Slaba fudbalska predstava u Ugljeviku
16'
Zvijezda-09 se oslobodila pocetnog pritiska gostiju, jos uvijek bez pravih sansi za gol
11'
Ostalo
Uglavnom se igra na polovini terena koji pripada domacinu, Prijedorcani su nametnuli visok ritam igre
7'
Ostalo
Pocetna inicijativa gostiju iz Prijedora
3'
Ostalo
Pocela derbi utakmica u Ugljeviku
1'
Protokol
Glavni sudija: Drinić Velimir Delegat utakmice: Bodiroga Velibor Prvi pomoćni sudija: Gračanin Tomislav Drugi pomoćni sudija: Dujaković Milan 4. sudija: Žarić Dragan
0'
Ostalo
Derbi utakmica trećeg kola m.tel Prve fudbalske lige Republike Srpske.Počinje u 17 časova.
0'
Protokol
0'
Postava
Postava: Milun Avramović , Borislav Terzić, MiloÅ” Jokić, Pero TeÅ”ić, Goran Å ujić, Igor Blagojević, Kristijan TojÅ”ić, Ezoni Edžike , Nikola StaniÅ”ić, Ognjen Stjepanović, Krstan Bunić, David Rukavina , Novica Elek, Dejan Živković, Andrija Rajović, Nemannja Rakić
0'
Postava
Postava: Kenan Topalović , Nemanja Pekija , Stefan Gavranović, Marinko Rastoka , Ognjen Jaćimovć, Slaven Stjepanović, Nemanja Marić, Filip Milićević , Nemanja Matović , Perica Ivetić, Danilo Marmat , Nemanja Petrović, Luka Kulenović, Mile Kovačević , Bojan Burazo , Predrag Zekanović , Demir Jakupović
0'
Sezona: 2022-2023
06.05.2023 Prva liga Republike Srpske 29.Kolo Rudar Prijedor - Zvijezda 09 1:1
08.10.2022 Prva liga Republike Srpske 12.Kolo Zvijezda 09 - Rudar Prijedor 2:2
Sezona: 2020-2021
20.03.2021 m:tel Prva liga Republike Srpske 18.Kolo Rudar Prijedor - Zvijezda 09 2:1
21.10.2020 Kup Bosne i Hercegovine 1/8 fnala Rudar Prijedor - Zvijezda 09 0:0
22.08.2020 m:tel Prva liga Republike Srpske 3.Kolo Zvijezda 09 - Rudar Prijedor 0:1
Sezona: 2017-2018
26.05.2018 Prva liga Republike Srpske - Liga za prvaka 8.Kolo Rudar Prijedor - Zvijezda 09 0:1
02.05.2018 Prva liga Republike Srpske - Liga za prvaka 3.Kolo Zvijezda 09 - Rudar Prijedor 1:0
31.03.2018 Prva liga Republike Srpske 19.Kolo Rudar Prijedor - Zvijezda 09 1:1
30.09.2017 Prva liga Republike Srpske 8.Kolo Zvijezda 09 - Rudar Prijedor 0:0
Sezona: 2016-2017
11.03.2017 Prva liga Republike Srpske 17.Kolo Rudar Prijedor - Zvijezda 09 5:0
10.09.2016 Prva liga Republike Srpske 6.Kolo Zvijezda 09 - Rudar Prijedor 0:1