Drina
Zvornik
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
02.05.2018 17:00 | Drina | 3 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Zvijezda 09
Etno Selo StaniÅ”iÄi
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
02.05.2018 17:00 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Slavija
IstoÄno Sarajevo
|
|
Podrinje
Janja
|
02.05.2018 17:00 | Slavija | 0 : 0 | Podrinje |
Napredak
Donji Å epak
|
|
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
02.05.2018 17:00 | Napredak | 2 : 0 | ŽeljezniÄar Sport Team | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Sutjeska
FoÄa
|
02.05.2018 17:00 | Sloga | 2 : 1 | Sutjeska | ||||||
Sloboda
MrkonjiÄ Grad
|
|
Kozara
GradiŔka
|
02.05.2018 17:00 | Sloboda | 2 : 1 | Kozara |
Alfa ModriÄa
ModriÄa
|
|
LjubiÄ
Prnjavor
|
02.05.2018 17:00 | Alfa ModriÄa | 5 : 1 | LjubiÄ | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Sloga(S)
Srbac
|
02.05.2018 17:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Sloga(S) | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Ozren
Petrovo
|
02.05.2018 17:00 | Sloboda | 5 : 0 | Ozren | ||||||
LaktaŔi
LaktaŔi
|
|
Vranjak
Vranjak
|
02.05.2018 17:00 | LaktaŔi | 3 : 1 | Vranjak | ||||||
Borac
Å amac
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
02.05.2018 17:00 | Borac | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
ŽeljezniÄar
Doboj
|
02.05.2018 17:00 | Omarska | 6 : 0 | ŽeljezniÄar | ||||||
Proleter
TesliÄ
|
|
BSK
Banja Luka
|
02.05.2018 17:00 | Proleter | 1 : 1 | BSK | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Dubrave
Dubrave
|
02.05.2018 17:00 | Sloga(T) | 2 : 4 | Dubrave |
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
02.05.2018 17:00 | Mladost(BS) | 2 : 3 | Mladost(G) | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
02.05.2018 17:00 | Velež | 1 : 0 | Jedinstvo(Br) | ||||||
IliÄka 01
BrÄko
|
|
Leotar
Trebinje
|
02.05.2018 17:00 | IliÄka 01 | 3 : 0 | Leotar | ||||||
Guber
Srebrenica
|
|
Drina HE
ViŔegrad
|
02.05.2018 17:00 | Guber | 3 : 1 | Drina HE | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Jedinstvo(BÄ)
BrÄko
|
02.05.2018 17:00 | Mladost(R) | 2 : 3 | Jedinstvo(BÄ) | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Famos
VojkoviÄi
|
02.05.2018 17:00 | Proleter | 1 : 0 | Famos | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
BuduÄnost
Pilica
|
02.05.2018 17:00 | Sloga Junajted | 1 : 0 | BuduÄnost |
OFK Å ekoviÄi
Å ekoviÄi
|
|
Omladinac
PotoÄari
|
02.05.2018 16:30 | OFK Å ekoviÄi | 4 : 1 | Omladinac | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
BSK Ledinci
BatkoviÄ
|
02.05.2018 16:30 | OFK Trnovica | 2 : 2 | BSK Ledinci | ||||||
RadniÄki
Karakaj
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
02.05.2018 16:30 | RadniÄki | 1 : 0 | Zadrugar | ||||||
Podrinje
TrÅ”iÄ
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
02.05.2018 16:30 | Podrinje | 4 : 1 | Partizan | ||||||
Lokomotiva
BrÄko
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
02.05.2018 16:30 | Lokomotiva | 1 : 4 | Bratstvo | ||||||
Lokanj
Lokanj
|
|
Majevica
Lopare
|
02.05.2018 16:30 | Lokanj | 3 : 1 | Majevica | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Äelopek
Äelopek
|
02.05.2018 16:30 | Vlasenica | 3 : 2 | Äelopek | ||||||
MiliÄi
MiliÄi
|
|
Jedinstvo
RoÄeviÄ
|
02.05.2018 16:30 | MiliÄi | 3 : 1 | Jedinstvo |
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
|
Mineral
Banja VruÄica
|
02.05.2018 17:00 | Sloga(DP) | 1 : 0 | Mineral | ||||||
Trebava
OsjeÄani
|
|
SkugriÄ
SkugriÄ
|
02.05.2018 17:00 | Trebava | 1 : 1 | SkugriÄ | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Sloga(J)
JakeÅ”
|
02.05.2018 17:00 | Ozren | 5 : 3 | Sloga(J) | ||||||
BuduÄnost
Gornja Slatina
|
|
Hajduk
BatkuŔa
|
02.05.2018 17:00 | BuduÄnost | 1 : 0 | Hajduk | ||||||
NaŔa krila
Kostajnica
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
02.05.2018 17:00 | NaŔa krila | 2 : 2 | Crvena zvijezda | ||||||
Zvijezda
Kakmuž
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
02.05.2018 17:00 | Zvijezda | 4 : 1 | OFK Pridjel | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Rudanka
Rudanka
|
02.05.2018 17:00 | Polet 1926 | 2 : 0 | Rudanka |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Äelinac
Äelinac
|
02.05.2018 17:00 | Borac | 3 : 1 | Äelinac | ||||||
Mladost
Kotor VaroÅ”
|
|
Sloga
RakeliÄi(SaniÄani)
|
02.05.2018 17:00 | Mladost | 1 : 0 | Sloga | ||||||
LijevÄe
Nova Topola
|
|
Progres
Kneževo
|
02.05.2018 17:00 | LijevÄe | 3 : 0 | Progres | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
OFK Ravan
MeÄeÄa
|
02.05.2018 17:00 | Partizan | 8 : 1 | OFK Ravan | ||||||
Naprijed
Banja Luka
|
|
Gorica
Å ipovo
|
02.05.2018 17:00 | Naprijed | 0 : 1 | Gorica | ||||||
OFK LauÅ”
Banja Luka
|
|
Milan
Kosjerovo
|
02.05.2018 17:00 | OFK LauÅ” | 2 : 0 | Milan |
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Rudo
Rudo
|
02.05.2018 17:00 | OFK Podgrab | 3 : 3 | Rudo |
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Å njegotina
Velika Å njegotina
|
02.05.2018 17:30 | Sloga Nektar | 2 : 2 | Å njegotina |
Bratstvo(0)
Orahova
|
|
Vilusi
Vilusi
|
02.05.2018 17:30 | Bratstvo(0) | 4 : 3 | Vilusi |
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
02.05.2018 17:00 | Sloboda | 2 : 2 | Proleter |
BuduÄnost
Dobanovci
|
|
TSC
BaÄka Topola
|
02.05.2018 17:00 | BuduÄnost | 2 : 1 | TSC | ||||||
Dinamo
Vranje
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
02.05.2018 17:00 | Dinamo | 1 : 2 | Metalac | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
ÄSK Pivara
Äelarevo
|
02.05.2018 17:00 | Bežanija | 3 : 1 | ÄSK Pivara | ||||||
Proleter
Novi Sad
|
|
Jagodina
Jagodina
|
02.05.2018 17:00 | Proleter | 6 : 0 | Jagodina | ||||||
RadniÄki (P)
Pirot
|
|
SinÄeliÄ
Beograd
|
02.05.2018 17:00 | RadniÄki (P) | 2 : 0 | SinÄeliÄ | ||||||
TemniÄ 1924
Varvarin
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
02.05.2018 17:00 | TemniÄ 1924 | 0 : 2 | Novi Pazar | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
RadniÄki 1923
Kragujevac
|
02.05.2018 19:00 | Sloboda | 2 : 0 | RadniÄki 1923 | ||||||
InÄija
InÄija
|
|
Teleoptik
Zemun
|
02.05.2018 17:00 | InÄija | 1 : 1 | Teleoptik |
ŽeljezniÄar
Sarajevo
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
02.05.2018 17:30 | ŽeljezniÄar | 2 : 0 | Krupa |
FK Vitez
Vitez
|
|
Krajina
Cazin
|
02.05.2018 16:00 | FK Vitez | 3 : 1 | Krajina | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Vitez
Bužim
|
02.05.2018 16:00 | Radnik | 0 : 0 | Vitez | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
02.05.2018 16:00 | Bratstvo | 3 : 0 | Sloga | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Rudar
Han Bila
|
02.05.2018 16:00 | Brekovica 78 | 2 : 1 | Rudar | ||||||
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
02.05.2018 16:00 | PodgrmeÄ | 5 : 0 | Kiseljak | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
KljuÄ
KljuÄ
|
02.05.2018 16:00 | Novi Travnik | 9 : 0 | KljuÄ | ||||||
BusovaÄa
BusovaÄa
|
|
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
|
02.05.2018 16:00 | BusovaÄa | 2 : 0 | KrajiÅ”nik |
Omladinac
Sanica
|
|
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
02.05.2018 17:00 | Omladinac | 3 : 0 | Mladost 1938 | ||||||
Mladost(V)
VrnograÄ
|
|
Bajer 99
VelagiÄi
|
02.05.2018 17:00 | Mladost(V) | 4 : 2 | Bajer 99 | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Borac
IzaÄiÄ
|
02.05.2018 17:00 | Rudar | 3 : 2 | Borac | ||||||
ŽeljezniÄar
Bosanska Krupa
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
02.05.2018 17:00 | ŽeljezniÄar | 0 : 3 | Omladinac 75 | ||||||
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
|
Gomila
Stijena
|
02.05.2018 17:00 | Mladost(P) | 4 : 1 | Gomila |
Sloboda (MG)
MrkonjiÄ Grad
|
|
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
02.05.2018 12:00 | Sloboda (MG) | 0 : 3 | PodgrmeÄ | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Krajina
Cazin
|
02.05.2018 12:00 | Rudar Prijedor | 8 : 1 | Krajina |
Brotnjo
Äitluk
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
02.05.2018 17:00 | Brotnjo | 1 : 3 | Rama |
Gradina
Srebrenik
|
|
Slaven
Živinice
|
02.05.2018 17:00 | Gradina | 4 : 0 | Slaven | ||||||
Sloga(SH)
Simin Han
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
02.05.2018 12:00 | Sloga(SH) | 2 : 3 | Sloga(GC) |
OraŔje
OraŔje
|
|
Sloga
Doboj
|
02.05.2018 12:00 | OraŔje | 4 : 0 | Sloga | ||||||
Zvijezda
GradaÄac
|
|
Bratstvo
GraÄanica
|
02.05.2018 15:00 | Zvijezda | 2 : 0 | Bratstvo |
GOÅ K
Gabela
|
|
Mladost
Doboj Kakanj
|
02.05.2018 16:30 | GOÅ K | 0 : 3 | Mladost |
ŽeljezniÄar Sport Team
Banja Luka
|
|
Sloboda(MG)
MrkonjiÄ Grad
|
02.05.2018 16:00 | ŽeljezniÄar Sport Team | 3 : 0 | Sloboda(MG) | ||||||
Sloboda(MG)
MrkonjiÄ Grad
|
|
PodgrmeÄ
Sanski Most
|
02.05.2018 10:00 | Sloboda(MG) | 0 : 3 | PodgrmeÄ | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Krajina
Cazin
|
02.05.2018 10:00 | Rudar Prijedor | 3 : 0 | Krajina |
Brotnjo
Äitluk
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
02.05.2018 15:00 | Brotnjo | 2 : 1 | Rama |
BuduÄnost
BanoviÄi
|
|
Napredak
Donji Å epak
|
02.05.2018 16:00 | BuduÄnost | 13 : 0 | Napredak | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Slaven
Živinice
|
02.05.2018 15:30 | Gradina | 1 : 2 | Slaven | ||||||
Sloga(SH)
Simin Han
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
02.05.2018 10:00 | Sloga(SH) | 2 : 0 | Sloga(GC) | ||||||
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
|
RadniÄki
Lukavac
|
02.05.2018 10:00 | Zvijezda 09 | 8 : 0 | RadniÄki |
Zvijezda
GradaÄac
|
|
Bratstvo
GraÄanica
|
02.05.2018 13:00 | Zvijezda | 5 : 0 | Bratstvo | ||||||
OraŔje
OraŔje
|
|
Sloga
Doboj
|
02.05.2018 10:00 | OraŔje | 3 : 1 | Sloga |
GOÅ K
Gabela
|
|
Mladost
Doboj - Kakanj
|
02.05.2018 15:00 | GOÅ K | 1 : 1 | Mladost |
Napredak
Donji Å epak
|
|
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”iÄ
|
02.05.2018 10:00 | Napredak | 1 : 2 | Zvijezda 09 | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Jedinstvo
BrÄko
|
02.05.2018 10:00 | Podrinje | 0 : 1 | Jedinstvo |
Polet 1926
Brod
|
|
Proleter
TesliÄ
|
02.05.2018 12:00 | Polet 1926 | 2 : 2 | Proleter |
Polet 1926
Brod
|
|
Proleter
TesliÄ
|
02.05.2018 13:30 | Polet 1926 | 6 : 1 | Proleter |
Borac
Banja Luka
|
|
Bratunac
Bratunac
|
02.05.2018 | Borac | 77 : 84 | Bratunac |
Zrinjski
Mostar
|
|
Spars
Sarajevo
|
02.05.2018 19:00 | Zrinjski | 70 : 90 | Spars | ||||||
Igokea
Aleksandrovac
|
|
Bosna Royal
Sarajevo
|
02.05.2018 19:30 | Igokea | 76 : 51 | Bosna Royal |
ORK Borac
Banja Luka
|
|
Lokomotiva
BrÄko
|
02.05.2018 | ORK Borac | 32 : 34 | Lokomotiva |