60.'
Mariković je pogodio za Borac.
45.'
Protokol
Glavni sudija: Nemanja, Aleksić (Banja Luka) Prvi pomoćni sudija: SiniÅ”a , Ivančević (Banja Luka) Drugi pomoćni sudija: Milan, Dujaković (Banja Luka) Četvrti sudija: Bojan, Panić (Prijedor) Delegat: Mile, Spasojević (Bijeljina) Ššontrolor suđenja: Danijel, Pajić (Bijeljina)
Postava
Jupić Mirano Andrić Boris Nikolić Želimir Aljetić Boris Golubović Marko BuljubaÅ”ić Enver Savić Stefan Vasiljević Stefan Starčević Obrad Perić SaÅ”a Ristić DuÅ”an. Na klupi: Tomić Vladan Marković Nemanja Miljić Danijel Vukmirović Danijel Hadžimujić Amir Trifković Predrag Cetić Aleksandar
Postava
Arias Bermudez Vilian Orlando Kovačević Mile Radmanović Nemanja MrÅ”ić Marko Kovačević Mile Kovačević Ilija Kremenović Bojan Pekić Nikola Krneta Nikola RaÅ”ević Nenad Marinković Nemanja. Na klupi: Mijić Zoran V Topić Borislav Rudan Miodrag Radoja SiniÅ”a Petraković Ognjen Marin Danijel
Domaći su doÅ”li do prednosti.
Golom Stefana Vasiljevića Sloga je doÅ”la do 2:0.

Borac slavio u Doboju

10.04.2021 Administrator DC

Borac, Kozarska Dubica

Fudbaleri “Borca” iz Kozarske Dubice danas su “upisali” još jednu pobjedu odigravši u gostima utakmica 22. kola Prve lige Republike Srpke protiv “Sloge” iz Doboja.

“Borac” je nakon velikog preokreta pobijedio “Slogu” rezultatom 3:2. Vodila je Sloga od 33. minute sa 2:0 golovima Envera Buljubašića i Stefana Vasiljevića. U posljednjoj minuti prvog poluvremena Nemanja Marinković je smanjio na 2:1.

“Borac” je u drugom poluvremenu stigao najprije do izjednačenja u 59. minuti golom Siniše Radoje. Pet minuta prije kraja “Sloga” je ostala sa igračem manje jer je crveni karton zaradio Aleksandar Cetić. Gosti su to iskoristili i u posljednjoj minuti stigli do pobjede drugim pogotkom Marinkovića i preokreta, rezultatom 3:2.

“Bravo za “Borce”. Za svaki predan rad nagrada je pobjeda. Utakmica je do kraja bila napeta ali, ponovo, pobjeda je naša. Nastavljamo dalje i idemo po nove pobjede”, rekao je predsjednik “Borca” Rodoljub Topić čestitajući svojim igračima na još jednoj pobjedi.

Izvor:rtv_kd.com

Prva liga RS Prva liga RS m:tel Prva liga Republike Srpske Sloga Borac