Novi pogodak domaćina. Imaju sada visokih 3:0.
Novi pogodak Buduća. Progres vodi sa 2:0.
7'

Goleada u Kneževu

15.08.2020 Administrator DC

Progres

Fudbaleri Progresa ubjedljivo su savladali Brdo iz Hambarina na svom terenu rezultatom 7:2.

Domaći su krenuli silovito u prvom poluvremenu što je rezultiralo pogocima. Do pauze uspjeli su da postignu pet golova, a stiče se utisak da su mogli još nekoliko da su bili pribraniji u ključnim trenucima.

U drugom poluvremenu igralo se u laganom ritmu, ali je palo još četiri gola, po dva u svakoj mreži, za konačnih 7:2. Strijelci za domaćina su bili: Budić (4), Marjanović, Verić i Kopanja. Sa današnjim pokerom golova Miljan Budić popeo se na čelo liste strijelaca.

Progres - Brdo

Prije današnje utakmice upriličena je dodjela pehara za šampiona Regionalne lige – Zapad. Pobjednički pehar podigao je kapiten Progresa Obrad Stojanović.

Ovom pobjedom momci iz Kneževa popravili su utisak nakon poraza od Slobode u prošlom kolu i pokazali da će svakome biti opasan protivnik na domaćem terenu.

U narednom kolu Progres gostuje u Omarskoj, dok Brdo dočekuje ekipu Dubrava iz Gradiške.