XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 301 utakmica za dan
Nedelja, 4 Septembar 2022


Fudbal

Leotar
Trebinje
0 : 1
Posušje
Posušje
04.09.2022 17:00
Leotar
0 : 1
Posušje
Zrinjski
Mostar
4 : 1
Sarajevo
Sarajevo
04.09.2022 19:00
Zrinjski
4 : 1
Sarajevo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 0
Borac
Banja Luka
04.09.2022 19:00
Široki Brijeg
2 : 0
Borac
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
3 : 1
Famos
Vojkovići
04.09.2022 16:30
Sloboda (MG)
3 : 1
Famos
Omarska
Omarska
1 : 2
Kozara
Gradiška
04.09.2022 16:30
Omarska
1 : 2
Kozara
Dubrave
Dubrave
3 : 1
Crni vrh
Jaružani
04.09.2022 16:30
Dubrave
3 : 1
Crni vrh
Brdo
Hambarine
3 : 1
Progres
Kneževo
04.09.2022 16:30
Brdo
3 : 1
Progres
Čelinac
Čelinac
1 : 2
Sloga (S)
Srbac
04.09.2022 16:30
Čelinac
1 : 2
Sloga (S)
Ukrina
Čečava
1 : 3
Polet 1926
Brod
04.09.2022 16:30
Ukrina
1 : 3
Polet 1926
Glasinac 1936
Sokolac
6 : 1
Podrinje
Tršić
04.09.2022 16:30
Glasinac 1936
6 : 1
Podrinje
Slaven
Dobrljin
4 : 1
Svodna
Svodna
04.09.2022 16:30
Slaven
4 : 1
Svodna
Krajina
Banja Luka
2 : 0
Sloga
Saničani-Rakelići
04.09.2022 16:30
Krajina
2 : 0
Sloga
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
1 : 1
Lijevče
Nova Topola
04.09.2022 16:30
Sloga DIPO
1 : 1
Lijevče
Budućnost
Banja Luka
1 : 0
Bratstvo
Kozarac
04.09.2022 16:30
Budućnost
1 : 0
Bratstvo
Naprijed
Banja Luka
4 : 1
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
04.09.2022 16:30
Naprijed
4 : 1
Polet Krajišnik
13 Skojevki
Grbavci
3 : 2
Plamen
Donje Vodičevo
04.09.2022 16:30
13 Skojevki
3 : 2
Plamen
Hajduk (B)
Batkuša
1 : 1
Zvijezda
Kakmuž
04.09.2022 17:00
Hajduk (B)
1 : 1
Zvijezda
Sloga
Dugo Polje
3 : 1
Rudanka
Rudanka
04.09.2022 17:00
Sloga
3 : 1
Rudanka
Vučijak
Majevac
2 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
04.09.2022 17:00
Vučijak
2 : 1
Crvena zvijezda
Ozren
Petrovo
4 : 2
Trebava
Osječani
04.09.2022 17:00
Ozren
4 : 2
Trebava
Pridjel
Pridjel Donji
1 : 4
Skugrić
Skugrić
04.09.2022 17:00
Pridjel
1 : 4
Skugrić
Omladinac
Modriča
2 : 0
Naša krila
Kostajnica
04.09.2022 17:00
Omladinac
2 : 0
Naša krila
Mladost (VO)
Velika Obarska
3 : 0
Tabanci
Tabanci
04.09.2022 17:00
Mladost (VO)
3 : 0
Tabanci
Mladost (BS)
Bogutovo Selo
0 : 4
Jedinstvo
Roćević
04.09.2022 17:00
Mladost (BS)
0 : 4
Jedinstvo
Zadrugar
Donje Crnjelovo
3 : 1
Omladinac
Potočari
04.09.2022 17:00
Zadrugar
3 : 1
Omladinac
Budućnost
Skelani
6 : 2
Lokanj
Lokanj
04.09.2022 17:00
Budućnost
6 : 2
Lokanj
Lokomotiva
Brčko
3 : 1
Janja 2009
Janja
04.09.2022 17:00
Lokomotiva
3 : 1
Janja 2009
Drina
Batar
1 : 0
Birač
Derventa
04.09.2022 17:00
Drina
1 : 0
Birač
OFK Brezik
Gornji Brezik
2 : 0
Partizan
Donja Trnova
04.09.2022 17:00
OFK Brezik
2 : 0
Partizan
OFK Trnovica
Trnovica
2 : 3
Šekovići
Šekovići
04.09.2022 17:00
OFK Trnovica
2 : 3
Šekovići
Ravan
Međeđa
2 : 2
Berek 1975
Prijedor
04.09.2022 16:30
Ravan
2 : 2
Berek 1975
Rasavci
Rasavci
0 : 3
Kozara
Donji Orlovci
04.09.2022 16:30
Rasavci
0 : 3
Kozara
Podgrmeč
Oštra Luka
3 : 5
Gomjenica
Prijedor
04.09.2022 16:30
Podgrmeč
3 : 5
Gomjenica
Ljubija
Ljubija
1 : 1
Moštanica
Božići
04.09.2022 16:30
Ljubija
1 : 1
Moštanica
Bratstvo
Kozinci
1 : 1
Laminci
Laminci
04.09.2022 17:30
Bratstvo
1 : 1
Laminci
Borac (Mag.)
Maglajani
1 : 2
Potkozarje
Aleksandrovac
04.09.2022 17:30
Borac (Mag.)
1 : 2
Potkozarje
Župa
Milosavci
3 : 3
Mladi Krajišnik
Kukulje
04.09.2022 17:30
Župa
3 : 3
Mladi Krajišnik
Biseri
Čatrnja
3 : 2
Polet
Elezagići
04.09.2022 17:30
Biseri
3 : 2
Polet
Borac (Maš.)
Mašići
3 : 4
Kozara
Turjak
04.09.2022 17:30
Borac (Maš.)
3 : 4
Kozara
Borac (Š)
Šibovska
1 : 8
Torpedo
Cerovljani
04.09.2022 17:30
Borac (Š)
1 : 8
Torpedo
Zmijanje
Kola
2 : 5
Borac
Drvar
04.09.2022 16:30
Zmijanje
2 : 5
Borac
Sloboda
Piskavica
3 : 2
OFK Banja Luka
Banja Luka
04.09.2022 16:30
Sloboda
3 : 2
OFK Banja Luka
Sloga Nektar
Potkozarje
4 : 1
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
04.09.2022 16:30
Sloga Nektar
4 : 1
Šnjegotina
Gomionica
Bronzani Majdan
0 : 6
Spartak 2013
Banja Luka
04.09.2022 16:30
Gomionica
0 : 6
Spartak 2013
Omladinac
Banja Luka
0 : 4
Vrbas
Banja Luka
04.09.2022 16:30
Omladinac
0 : 4
Vrbas
Zborište
Zborište
0 : 6
Rudar
Stanari
04.09.2022 17:00
Zborište
0 : 6
Rudar
Polet
Podnovlje
2 : 2
Borac (K)
Kotorsko
04.09.2022 17:00
Polet
2 : 2
Borac (K)
Zadrugar
Sijekovac
4 : 0
Liješće
Liješće
04.09.2022 17:00
Zadrugar
4 : 0
Liješće
Ozrenski sokolovi
Boljanić
0 : 2
Borac (O)
Osinja
04.09.2022 17:00
Ozrenski sokolovi
0 : 2
Borac (O)
Sloboda GS
Grabovica
3 : 5
BSK
Bušletić
04.09.2022 17:00
Sloboda GS
3 : 5
BSK
Višnjik
Modriča
4 : 1
Posavina
Miloševac
04.09.2022 11:00
Višnjik
4 : 1
Posavina
Kladari Gornji
Kladari Gornji
3 : 2
Mladost (D)
Dobrinja
04.09.2022 17:00
Kladari Gornji
3 : 2
Mladost (D)
Sloga 73
Ždreban
3 : 2
Dobor
Modriča
04.09.2022 17:00
Sloga 73
3 : 2
Dobor
Zadrugar
Tarevci
1 : 4
Pelagićevo 21
Pelagićevo
04.09.2022 17:00
Zadrugar
1 : 4
Pelagićevo 21
Partizan
Koprivna
2 : 4
Trebavac
Vranjak
04.09.2022 11:00
Partizan
2 : 4
Trebavac
Sloga
Jakeš
6 : 0
Bratstvo
Donja Dubica
04.09.2022 17:00
Sloga
6 : 0
Bratstvo
Crvena zvijezda
Gajevi
1 : 3
Budućnost
Gornja Slatina
04.09.2022 17:00
Crvena zvijezda
1 : 3
Budućnost
Mladost (ST)
Srpska Tišina
2 : 0
Vranjak
Vranjak
04.09.2022 17:00
Mladost (ST)
2 : 0
Vranjak
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
3 : 1
Zadrugar
Bukvik
04.09.2022 16:30
Bobetino Brdo
3 : 1
Zadrugar
Majevica
Lopare
3 : 0
Crvena zvijezda
Donji Žabar
04.09.2022 16:30
Majevica
3 : 0
Crvena zvijezda
Obilić
Krepšić
3 : 0
Grčica
Brčko
04.09.2022 16:30
Obilić
3 : 0
Grčica
Jedinstvo
Koretaši
2 : 1
Jugović
Brčko
04.09.2022 16:30
Jedinstvo
2 : 1
Jugović
Strijelac
Tutnjevac
0 : 0
Gredice
Gredice
04.09.2022 16:30
Strijelac
0 : 0
Gredice
Mladost (L)
Lončari
1 : 0
Mladost (S)
Sandići
04.09.2022 16:30
Mladost (L)
1 : 0
Mladost (S)
Balatun
Balatun
1 : 3
Semberija
Popovi
04.09.2022 17:00
Balatun
1 : 3
Semberija
Kolektiv
Međaši
2 : 1
VSK
Velino Selo
04.09.2022 17:00
Kolektiv
2 : 1
VSK
Jedinstvo
Suvo Polje
5 : 0
Sloga 94
Bijeljina
04.09.2022 17:00
Jedinstvo
5 : 0
Sloga 94
Gorica
Pučile
2 : 1
Panteri
Zagoni
04.09.2022 17:00
Gorica
2 : 1
Panteri
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
2 : 6
Ljeskovac
Ljeskovac
04.09.2022 17:00
OFK Magnojević
2 : 6
Ljeskovac
Borac
Trnjaci
2 : 2
Novo doba
Čardačine
04.09.2022 17:00
Borac
2 : 2
Novo doba
Drina
Amajlije
0 : 0
Obarska
Velika Obarska
04.09.2022 17:00
Drina
0 : 0
Obarska
Mladost
Divič
7 : 1
Jasenica
Jasenica
04.09.2022 17:00
Mladost
7 : 1
Jasenica
Polet
Kravica
2 : 0
Čelopek
Čelopek
04.09.2022 17:00
Polet
2 : 0
Čelopek
Jadar
Nova Kasaba
2 : 4
Radnički
Karakaj
04.09.2022 17:00
Jadar
2 : 4
Radnički
Bratstvo
Povelič
2 : 1
Polet
Mali Sitneši
04.09.2022 17:00
Bratstvo
2 : 1
Polet
Obilić PP
Kladari
4 : 1
OFK Nožičko
Nožičko
04.09.2022 11:00
Obilić PP
4 : 1
OFK Nožičko
Mladost
Bajinci
5 : 1
Tamaris
Mrčevci
04.09.2022 17:00
Mladost
5 : 1
Tamaris
Vrbas
Prijebljezi
2 : 0
Crvena zemlja
Nova Ves
04.09.2022 17:00
Vrbas
2 : 0
Crvena zemlja
Ratar
Stara Topola
3 : 3
Sloboda
Donji Podgradci
04.09.2022 17:00
Ratar
3 : 3
Sloboda
Stevan Dukić
Rogolji
5 : 0
Romanovci
Romanovci
04.09.2022 17:00
Stevan Dukić
5 : 0
Romanovci
Vilusi
Vilusi
2 : 1
Bratstvo
Orahova
04.09.2022 17:00
Vilusi
2 : 1
Bratstvo
Stević Jovan
Vršani
4 : 1
Omladinac
Gornja Čađavica
04.09.2022 17:00
Stević Jovan
4 : 1
Omladinac
Majevica
Donje Zabrđe
1 : 1
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
04.09.2022 10:30
Majevica
1 : 1
Magnojević 2001
Koridor 2011
Bijeljina
3 : 3
Sloga
Donja Bukovica
04.09.2022 17:00
Koridor 2011
3 : 3
Sloga
Proleter
Gornji Dragaljevac
4 : 1
Ljeljenča
Ljeljenča
04.09.2022 17:00
Proleter
4 : 1
Ljeljenča
Budućnost
Ravno Polje
1 : 1
Piperci
Piperci
04.09.2022 17:00
Budućnost
1 : 1
Piperci
Polet
Gornji Kojčinovac
0 : 2
OFK Batković
Batković
04.09.2022 17:00
Polet
0 : 2
OFK Batković
Zenit
Bijeljina
7 : 0
Glogovac
Glogovac
04.09.2022 17:00
Zenit
7 : 0
Glogovac
Sloga
Dazdarevo
3 : 0
Modran
Modran
04.09.2022 17:00
Sloga
3 : 0
Modran
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
3 : 1
Tavna
Banjica
04.09.2022 17:00
OFK Crnjelovo
3 : 1
Tavna
Kovačići 08
Kovačići
1 : 0
Koviljuše
Bijeljina
04.09.2022 17:00
Kovačići 08
1 : 0
Koviljuše
Budućnost
Banovići
1 : 0
Stupčanica
Olovo
04.09.2022 16:30
Budućnost
1 : 0
Stupčanica
GOŠK
Gabela
3 : 0
Travnik
Travnik
04.09.2022 16:30
GOŠK
3 : 0
Travnik
TOŠK
Tešanj
1 : 1
Gradina
Srebrenik
04.09.2022 16:30
TOŠK
1 : 1
Gradina
Rudar (HB)
Han Bila
3 : 1
Iskra
Bugojno
04.09.2022 16:30
Rudar (HB)
3 : 1
Iskra
Rudar (K)
Kamengrad
5 : 0
Krajina
Cazin
04.09.2022 16:30
Rudar (K)
5 : 0
Krajina
Brnjaci
Brnjaci
0 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
04.09.2022 16:30
Brnjaci
0 : 0
Bratstvo
Prokosovići
Prokosovići
1 : 4
Mladost (M)
Malešići
04.09.2022 16:30
Prokosovići
1 : 4
Mladost (M)
Priluk
Priluk
2 : 1
Lokomotiva
Miričina
04.09.2022 16:30
Priluk
2 : 1
Lokomotiva
Sloga
Tojšići
3 : 2
Dizdaruša
Brčko
04.09.2022 16:30
Sloga
3 : 2
Dizdaruša
Orahovica 74
Orahovica
1 : 1
Bosna (M)
Mionica
04.09.2022 16:30
Orahovica 74
1 : 1
Bosna (M)
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 1
Dinamo
Donja Mahala
04.09.2022 16:30
Gornji Rahić
3 : 1
Dinamo
Mladost (K)
Kikači
2 : 1
Seona
Seona
04.09.2022 16:30
Mladost (K)
2 : 1
Seona
Kolina
Ustikolina
3 : 2
Moševac
Moševac
04.09.2022 16:30
Kolina
3 : 2
Moševac
Žepče
Žepče
2 : 1
UNIS
Vogošća
04.09.2022 16:30
Žepče
2 : 1
UNIS
Baton
Sarajevo
1 : 7
Čelik
Zenica
04.09.2022 16:30
Baton
1 : 7
Čelik
Usora
Žabljak-Usora
1 : 3
Mošćanica
Sarajevo
04.09.2022 16:30
Usora
1 : 3
Mošćanica
Famos
Hrasnica
3 : 0
Ilijaš
Ilijaš
04.09.2022 16:30
Famos
3 : 0
Ilijaš
Natron
Maglaj
5 : 1
Rudar
Breza
04.09.2022 16:30
Natron
5 : 1
Rudar
Rama
Prozor-Rama
4 : 1
Neum
Neum
04.09.2022 16:30
Rama
4 : 1
Neum
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
4 : 1
Brotnjo
Čitluk
04.09.2022 16:30
Sloga
4 : 1
Brotnjo
Turbina
Jablanica
4 : 3
Grude
Grude
04.09.2022 16:30
Turbina
4 : 3
Grude
Troglav 1918
Livno
1 : 1
Kamešnica
Podhum
04.09.2022 16:30
Troglav 1918
1 : 1
Kamešnica
Ljubuški
Ljubuški
0 : 4
Kruševo
Kruševo
04.09.2022 16:30
Ljubuški
0 : 4
Kruševo
Borac
Izačić
2 : 1
Omladinac 75
Pokoj
04.09.2022 16:30
Borac
2 : 1
Omladinac 75
Brekovica 78
Brekovica
0 : 3
Željezničar
Bosanska Krupa
04.09.2022 16:30
Brekovica 78
0 : 3
Željezničar
Kostrč
Kostrč
3 : 2
Mladost (DS)
Donji Svilaj
04.09.2022 16:30
Kostrč
3 : 2
Mladost (DS)
Sloga (T)
Tolisa
2 : 0
HAŠK Napredak
Ulović
04.09.2022 16:30
Sloga (T)
2 : 0
HAŠK Napredak
Dinamo 75
Prijedor
2 : 2
19 srpanj
Oštra Luka
04.09.2022 16:30
Dinamo 75
2 : 2
19 srpanj
Vitanovići 78
Vitanovići
4 : 1
Mladi zadrugar
Donji Rahić
04.09.2022 16:30
Vitanovići 78
4 : 1
Mladi zadrugar
Mladost (D)
Domaljevac
3 : 0
Sloga (P)
Prud
04.09.2022 16:30
Mladost (D)
3 : 0
Sloga (P)
Trebava
Donja Zelinja
3 : 0
Slaven
Živinice
04.09.2022 16:30
Trebava
3 : 0
Slaven
Rainci
Gornji Rainci
6 : 0
Jedinstvo 1952
Vučkovci
04.09.2022 16:30
Rainci
6 : 0
Jedinstvo 1952
Rijeka
Šerići
2 : 0
Slatina
Bašigovci
04.09.2022 16:30
Rijeka
2 : 0
Slatina
Mladost (P)
Puračić
1 : 0
Doboj Istok
Doboj Istok
04.09.2022 16:30
Mladost (P)
1 : 0
Doboj Istok
Omladinac 68
Mionica
5 : 0
Mladost 78
Donje Vukovije
04.09.2022 16:30
Omladinac 68
5 : 0
Mladost 78
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
5 : 2
Mramor
Babice
04.09.2022 16:30
Ingram
5 : 2
Mramor
Vražići 92
Vražići
1 : 2
Željezničar
Jelovče Selo
04.09.2022 16:30
Vražići 92
1 : 2
Željezničar
Novi Šeher
Novi Šeher
1 : 2
Pobjeda
Tešanjka
04.09.2022 16:30
Novi Šeher
1 : 2
Pobjeda
Fortuna
Zenica
7 : 3
Vareš
Vareš
04.09.2022 16:30
Fortuna
7 : 3
Vareš
Borac
Tetovo -Zenica
3 : 1
Napredak
Šije
04.09.2022 16:30
Borac
3 : 1
Napredak
Nemila
Nemila
1 : 1
Čelični grad-Steel City
Zenica
04.09.2022 16:30
Nemila
1 : 1
Čelični grad-Steel City
Zmaj
Buzić Mahala
7 : 2
Sporting
Zenica
04.09.2022 16:30
Zmaj
7 : 2
Sporting
Liješeva
Liješeva
4 : 1
Proleter
Makljenovac
04.09.2022 16:30
Liješeva
4 : 1
Proleter
Blagaj
Blagaj
2 : 1
Međugorje
Međugorje
04.09.2022 17:00
Blagaj
2 : 1
Međugorje
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
1 : 0
Branitelj
Rodoč-Jasenica
04.09.2022 16:00
Bjelopoljac
1 : 0
Branitelj
Mostar
Mostar
2 : 4
Lokomotiva
Mostar
04.09.2022 17:00
Mostar
2 : 4
Lokomotiva
Neretva 2020
Čeljevo
5 : 1
Iskra
Stolac
04.09.2022 17:00
Neretva 2020
5 : 1
Iskra
Pribava
Pribava
5 : 0
25 maj
Uroža
04.09.2022 16:30
Pribava
5 : 0
25 maj
Mladost (D)
Doborovci
2 : 1
Jedinstvo (L)
Lukavica
04.09.2022 16:30
Mladost (D)
2 : 1
Jedinstvo (L)
Bukovik
Gornji Srebrenik
1 : 1
Jedinstvo (H)
Huskići
04.09.2022 16:30
Bukovik
1 : 1
Jedinstvo (H)
Turija
Turija
1 : 0
Špionica 1953
Špionica
04.09.2022 16:30
Turija
1 : 0
Špionica 1953
Sloga
Bikodže
5 : 4
Željezničar
Dobošnica
04.09.2022 16:30
Sloga
5 : 4
Željezničar
BSK
Bokavići
1 : 0
Rudar
Zagorje
04.09.2022 16:30
BSK
1 : 0
Rudar
Stjepan Polje
Stjepan Polje
1 : 3
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
04.09.2022 16:30
Stjepan Polje
1 : 3
Mladost (VB)
Posavina
Brod
6 : 4
Sloboda
Kerep
04.09.2022 16:30
Posavina
6 : 4
Sloboda
Čelić
Čelić
8 : 2
12 decembar
Rajska
04.09.2022 16:30
Čelić
8 : 2
12 decembar
Mionica 85
Mionica
2 : 0
Biberovo Polje
Biberovo Polje
04.09.2022 16:30
Mionica 85
2 : 0
Biberovo Polje
OFK Vida
Vida
0 : 1
OFK Međiđa
Donja Međiđa
04.09.2022 16:30
OFK Vida
0 : 1
OFK Međiđa
Graničar
Brezovo Polje
5 : 2
Koraj
Koraj
04.09.2022 16:30
Graničar
5 : 2
Koraj
Voćar
Šatorovići
1 : 3
Mladost
Tinja
04.09.2022 16:30
Voćar
1 : 3
Mladost
Napredak
Tupkovići
3 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
04.09.2022 16:30
Napredak
3 : 0
OFK Tuzla
Mladost (Suh.)
Suha
1 : 0
Krušik
Gornje Vukovije
04.09.2022 16:30
Mladost (Suh.)
1 : 0
Krušik
Memići
Memići
1 : 2
Mladost (Sol.)
Solina
04.09.2022 16:30
Memići
1 : 2
Mladost (Sol.)
Rudar
Bukinje
3 : 1
Budućnost
Donja Lukavica
04.09.2022 16:30
Rudar
3 : 1
Budućnost
Mladost( GT)
Gornja Tuzla
4 : 0
Omladinac RMU
Đurđevik
04.09.2022 16:30
Mladost( GT)
4 : 0
Omladinac RMU
Jablanica
Barice
3 : 3
Partizan
Kiseljak
04.09.2022 16:30
Jablanica
3 : 3
Partizan
Crvena zvezda
Beograd
1 : 1
TSC
Bačka Topola
04.09.2022 20:00
Crvena zvezda
1 : 1
TSC
Kolubara
Lazarevac
1 : 5
Partizan
Beograd
04.09.2022 18:00
Kolubara
1 : 5
Partizan
Vojvodina
Novi Sad
2 : 1
Voždovac
Beograd
04.09.2022 18:00
Vojvodina
2 : 1
Voždovac
Mačva
Šabac
2 : 1
OFK Vršac
Vršac
04.09.2022 18:00
Mačva
2 : 1
OFK Vršac
Rad
Beograd
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
04.09.2022 16:30
Rad
0 : 0
Metalac
Zlatibor
Čajetina
4 : 1
GFK Sloboda
Užice
04.09.2022 16:30
Zlatibor
4 : 1
GFK Sloboda
Mornar
Bar
1 : 0
OFK Petrovac
Petrovac
04.09.2022 18:00
Mornar
1 : 0
OFK Petrovac
Budućnost
Podgorica
3 : 0
Jedinstvo
Bijelo Polje
04.09.2022 20:00
Budućnost
3 : 0
Jedinstvo
Bokelj
Kotor
1 : 1
Grbalj
Radanovići
04.09.2022 17:00
Bokelj
1 : 1
Grbalj
Zeta
Golubovci
3 : 1
Nikšić
Nikšić
04.09.2022 17:00
Zeta
3 : 1
Nikšić
Podgorica
Podgorica
2 : 2
Igalo
Herceg Novi
04.09.2022 17:00
Podgorica
2 : 2
Igalo
Kom
Podgorica
1 : 0
Berane
Berane
04.09.2022 17:00
Kom
1 : 0
Berane
Ortrant - Olimpic
Ulcinj
1 : 2
Mladost DG
Podgoriva
04.09.2022 17:00
Ortrant - Olimpic
1 : 2
Mladost DG
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
5 : 2
Leicester City
Leicester
04.09.2022 15:00
Brighton & Hove Albion
5 : 2
Leicester City
Manchester United
Manchester
3 : 1
Arsenal
London
04.09.2022 17:30
Manchester United
3 : 1
Arsenal
FC Augsburg
Augsburg
0 : 2
Hertha BSC
Berlin
04.09.2022 15:30
FC Augsburg
0 : 2
Hertha BSC
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
0 : 1
1. FSV Mainz 05
Mainz
04.09.2022 17:30
Borussia M'gladbach
0 : 1
1. FSV Mainz 05
AC Ajaccio
0 : 1
Lorient
Lorient
04.09.2022 15:00
AC Ajaccio
0 : 1
Lorient
Clermont Foot 63
2 : 0
Toulouse
Toulouse
04.09.2022 15:00
Clermont Foot 63
2 : 0
Toulouse
Montpellier
Montpellier
1 : 3
Lille OSC
04.09.2022 13:00
Montpellier
1 : 3
Lille OSC
OGC Nice
0 : 1
AS Monaco
04.09.2022 20:45
OGC Nice
0 : 1
AS Monaco
Stade Brestois 29
1 : 1
RC Strasbourg
04.09.2022 15:00
Stade Brestois 29
1 : 1
RC Strasbourg
Stade de Reims
1 : 1
RC Lens
04.09.2022 15:00
Stade de Reims
1 : 1
RC Lens
Troyes
Troyes
1 : 1
Stade Rennais
04.09.2022 17:05
Troyes
1 : 1
Stade Rennais
Cremonese
Cremona
0 : 0
Sassuolo
Sassuolo
04.09.2022 12:30
Cremonese
0 : 0
Sassuolo
Spezia
La Spezia
2 : 2
Bologna
Bologna
04.09.2022 15:00
Spezia
2 : 2
Bologna
Hellas Verona
Verona
2 : 1
Sampdoria
Genova
04.09.2022 18:00
Hellas Verona
2 : 1
Sampdoria
Udinese
Udine
4 : 0
Roma
Roma
04.09.2022 20:45
Udinese
4 : 0
Roma
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
2 : 1
Rayo Vallecano
Madrid
04.09.2022 14:00
Osasuna
2 : 1
Rayo Vallecano
Athletic Club
Bilbao
0 : 1
Espanyol
Barcelona
04.09.2022 16:15
Athletic Club
0 : 1
Espanyol
Villarreal
Villarreal
4 : 0
Elche CF
Elche
04.09.2022 18:30
Villarreal
4 : 0
Elche CF
Valencia
Valencia
5 : 1
Getafe
Getafe (Madrid)
04.09.2022 21:00
Valencia
5 : 1
Getafe
Polet Stars
Nikšić
2 : 3
Mornar
Bar
04.09.2022 17:00
Polet Stars
2 : 3
Mornar
Podgorica
Podgorica
4 : 1
Bokelj
Kotor
04.09.2022 17:00
Podgorica
4 : 1
Bokelj
Arsenal
Tivat
1 : 3
Berane
Berane
04.09.2022 17:00
Arsenal
1 : 3
Berane
Sutjeska
Nikšić
1 : 5
Budućnost
Padgorica
04.09.2022 17:00
Sutjeska
1 : 5
Budućnost
Jezero
Plav
0 : 4
Petrovac
Petrovac
04.09.2022 17:00
Jezero
0 : 4
Petrovac
Zeta
Golubovci
4 : 0
Rudar
Pljevlja
04.09.2022 17:00
Zeta
4 : 0
Rudar
Tuzla City
Simin Han
4 : 2
Radnik (B)
Bijeljina
04.09.2022 16:00
Tuzla City
4 : 2
Radnik (B)
Radnik (H)
Hadžići
1 : 1
Željezničar Sport team
Banja Luka
04.09.2022 15:00
Radnik (H)
1 : 1
Željezničar Sport team
Sloboda
Tuzla
0 : 2
Zrinjski
Mostar
04.09.2022 16:30
Sloboda
0 : 2
Zrinjski
Borac
Banja Luka
4 : 0
Budućnost
Banovići
04.09.2022 16:30
Borac
4 : 0
Budućnost
Jedinstvo
Bihać
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
04.09.2022 12:00
Jedinstvo
2 : 0
Rudar Prijedor
Sloboda
Novi Grad
4 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
04.09.2022 12:00
Sloboda
4 : 1
Sloboda
Omarska
Omarska
0 : 2
Laktaši
Laktaši
04.09.2022 12:00
Omarska
0 : 2
Laktaši
Gornji Rahić
Gornji Rahić
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
04.09.2022 12:00
Gornji Rahić
2 : 0
Bratstvo
Gradina
Srebrenik
3 : 0
Vlasenica
Vlasenica
04.09.2022 12:00
Gradina
3 : 0
Vlasenica
Radnički
Lukavac
04.09.2022
12:00
Slaven
Živinice
04.09.2022 12:00
Radnički
:
Slaven
Podrinje
Janja
3 : 2
Lokomotiva
Brčko
04.09.2022 12:00
Podrinje
3 : 2
Lokomotiva
Sutjeska
Foča
2 : 1
Radnik
Hadžići
04.09.2022 12:30
Sutjeska
2 : 1
Radnik
Ilijaš
Ilijaš
4 : 5
Famos
Hrasnica
04.09.2022 12:30
Ilijaš
4 : 5
Famos
Sarajevo
Sarajevo
8 : 2
Bosna
Visoko
04.09.2022 12:30
Sarajevo
8 : 2
Bosna
Željezničar
Sarajevo
7 : 0
Goražde
Goražde
04.09.2022 12:30
Željezničar
7 : 0
Goražde
Rudar
Kakanj
0 : 3
Romari
Vitez
04.09.2022 12:30
Rudar
0 : 3
Romari
NK Vitez
Vitez
1 : 6
Mladost
Doboj/kakanj
04.09.2022 12:30
NK Vitez
1 : 6
Mladost
Krivaja
Zavidovići
1 : 2
Iskra
Bugojno
04.09.2022 12:30
Krivaja
1 : 2
Iskra
Branitelj
Rodoč-Jasenica
1 : 3
Tomislav
Tomislavgrad
04.09.2022 12:30
Branitelj
1 : 3
Tomislav
Sloga
Doboj
0 : 1
Sloboda
Tuzla
04.09.2022 17:15
Sloga
0 : 1
Sloboda
Jedinstvo
Bihać
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
04.09.2022 10:00
Jedinstvo
0 : 0
Rudar Prijedor
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 2
Željezničar Sport Team
Banja Luka
04.09.2022 10:00
Podgrmeč
0 : 2
Željezničar Sport Team
Željezničar
Doboj
3 : 3
Proleter
Teslić
04.09.2022 10:00
Željezničar
3 : 3
Proleter
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 9
Bratstvo
Gračanica
04.09.2022 10:00
Gornji Rahić
0 : 9
Bratstvo
Borac
Šamac
4 : 6
Modriča Alfa
Modriča
04.09.2022 10:00
Borac
4 : 6
Modriča Alfa
Budućnost
Banovići
1 : 3
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
04.09.2022 10:00
Budućnost
1 : 3
Zvijezda 09
Drina
Zvornik
1 : 1
Radnik
Bijeljina
04.09.2022 13:30
Drina
1 : 1
Radnik
Gradina
Srebrenik
2 : 0
Vlasenica
Vlasenica
04.09.2022 10:00
Gradina
2 : 0
Vlasenica
Radnički
Lukavac
8 : 2
Slaven
Živinice
04.09.2022 10:00
Radnički
8 : 2
Slaven
Podrinje
Janja
2 : 1
Lokomotiva
Brčko
04.09.2022 10:00
Podrinje
2 : 1
Lokomotiva
Sutjeska
Foča
2 : 0
Radnik
Hadžići
04.09.2022 10:00
Sutjeska
2 : 0
Radnik
Ilijaš
Ilijaš
1 : 5
Famos
Hrasnica
04.09.2022 10:00
Ilijaš
1 : 5
Famos
Sarajevo
Sarajevo
4 : 0
Bosna
Visoko
04.09.2022 10:00
Sarajevo
4 : 0
Bosna
Željezničar
Sarajevo
11 : 0
Goražde
Goražde
04.09.2022 10:00
Željezničar
11 : 0
Goražde
Rudar
Kakanj
2 : 0
Romari
Vitez
04.09.2022 10:00
Rudar
2 : 0
Romari
NK Vitez
Vitez
0 : 3
Mladost
Doboj/Kakanj
04.09.2022 10:00
NK Vitez
0 : 3
Mladost
Krivaja
Zavidovići
1 : 6
Iskra
Bugojno
04.09.2022 10:00
Krivaja
1 : 6
Iskra
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 4
Tomislav
Tomislavgrad
04.09.2022 10:00
Branitelj
2 : 4
Tomislav
Mladost
Kotor Varoš
2 : 4
Čelinac
Čelinac
04.09.2022 11:30
Mladost
2 : 4
Čelinac
OFK Spartak
Banja Luka
3 : 1
Omladinac
Banja Luka
04.09.2022 15:30
OFK Spartak
3 : 1
Omladinac
Jedinstvo
Brodac
6 : 2
Tabanci
Tabanci
04.09.2022 11:00
Jedinstvo
6 : 2
Tabanci
Rudar 1925
Ugljevik
6 : 1
Budućnost
Pilica
04.09.2022 11:00
Rudar 1925
6 : 1
Budućnost
Hercegovac
Bileća
3 : 3
Velež
Nevesinje
04.09.2022 17:45
Hercegovac
3 : 3
Velež
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
3 : 0
Brekovica 78
Brekovica
04.09.2022 13:30
Una Nacionalni park
3 : 0
Brekovica 78
Radnički
Ćoralići
0 : 1
Jezerski
Jezerski
04.09.2022 13:30
Radnički
0 : 1
Jezerski
Mladost
Polje-Cazin
4 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
04.09.2022 13:30
Mladost
4 : 0
Sloga
ŠF Živinice 22
Živinice
6 : 0
Orahovica 74
Donja Orahovica
04.09.2022 10:00
ŠF Živinice 22
6 : 0
Orahovica 74
Eurogol
Živinice
3 : 1
Vražići 92
Vražići
04.09.2022 10:00
Eurogol
3 : 1
Vražići 92
Sloga
Doboj
3 : 0
Sloboda
Tuzla
04.09.2022 15:30
Sloga
3 : 0
Sloboda
Drina
Zvornik
6 : 0
Full Time
Karakaj
04.09.2022 10:00
Drina
6 : 0
Full Time
Ilićka 01
Brčko
7 : 0
Radnički 1971
Karakaj
04.09.2022 10:00
Ilićka 01
7 : 0
Radnički 1971
Džaja
Banja Luka
4 : 8
Progres
Kneževo
04.09.2022 10:00
Džaja
4 : 8
Progres
Lauš
Lauš - Banja Luka
1 : 0
Gorica
Šipovo
04.09.2022 10:00
Lauš
1 : 0
Gorica
Naprijed
Banja Luka
4 : 1
Mladost Farma prom
Banja Luka
04.09.2022 10:00
Naprijed
4 : 1
Mladost Farma prom
Željezničar Sport tim
Banja Luka
10 : 0
Budućnost
Banja Luka
04.09.2022 10:00
Željezničar Sport tim
10 : 0
Budućnost
Partizan
Donja Trnova
1 : 4
Majevica
Lopare
04.09.2022 11:00
Partizan
1 : 4
Majevica
Sloga 94
Bijeljina
1 : 4
Zadrugar
Donje Crnjelovo
04.09.2022 11:00
Sloga 94
1 : 4
Zadrugar
Sloboda
Donji Zagoni
1 : 2
Sloga United
Bijeljina
04.09.2022 11:00
Sloboda
1 : 2
Sloga United
OFK Brezik
Gornji Brezik
0 : 3
Mladost
Velika Obarska
04.09.2022 11:00
OFK Brezik
0 : 3
Mladost
Omladinac
Potočari
13 : 1
Janja 2009
Janja
04.09.2022 11:00
Omladinac
13 : 1
Janja 2009
Jedinstvo (BR)
Brodac
2 : 0
Jedinstvo (R)
Roćević
04.09.2022 10:00
Jedinstvo (BR)
2 : 0
Jedinstvo (R)
Rudar 1925
Ugljevik
3 : 0
Budućnost
Pilica
04.09.2022 10:00
Rudar 1925
3 : 0
Budućnost
Hercegovac
Bileća
3 : 0
Velež
Nevesinje
04.09.2022 16:30
Hercegovac
3 : 0
Velež
Stakorina
Čajniče
3 : 0
LeoStars
Trebinje
04.09.2022 13:30
Stakorina
3 : 0
LeoStars
Radnički (R)
Ripač
0 : 1
Omladinac 75
Pokoj
04.09.2022 11:30
Radnički (R)
0 : 1
Omladinac 75
Radnički (Z)
Zdena
0 : 9
Podgrmeč
Sanski Most
04.09.2022 11:30
Radnički (Z)
0 : 9
Podgrmeč
Kolibri
Bihać
2 : 2
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
04.09.2022 11:30
Kolibri
2 : 2
Mladost 1938
ABC
Podzvizd
7 : 0
Mladost (V)
Vrnograč
04.09.2022 11:30
ABC
7 : 0
Mladost (V)
Vitez
Bužim
6 : 0
Bratstvo
Bosanska Krupa
04.09.2022 11:30
Vitez
6 : 0
Bratstvo
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
8 : 0
Jezerski
Jezerski
04.09.2022 11:30
Mladost (P-C)
8 : 0
Jezerski
Rudar (B)
Breza
2 : 0
Stupčanica
Olovo
04.09.2022 11:30
Rudar (B)
2 : 0
Stupčanica
Sporting
Zenica
1 : 1
Mladost
Doboj - Kakanj
04.09.2022 11:30
Sporting
1 : 1
Mladost
Tempo sport
Zenica
1 : 3
Čelik
Zenica
04.09.2022 14:30
Tempo sport
1 : 3
Čelik
TOŠK
Tešanj
2 : 0
Žepče 1919
Žepče
04.09.2022 11:30
TOŠK
2 : 0
Žepče 1919
Novi Šeher
Novi Šeher
5 : 1
Usora
Usora - Žabljak
04.09.2022 11:30
Novi Šeher
5 : 1
Usora
Don Bosco
Žepče
3 : 0
Borac
Jelah
04.09.2022 13:30
Don Bosco
3 : 0
Borac
Natron
Maglaj
1 : 2
Nemila
Nemila
04.09.2022 11:30
Natron
1 : 2
Nemila
Čapljina
Čapljina
0 : 4
Mostar
Mostar
04.09.2022 10:30
Čapljina
0 : 4
Mostar
Lokomotiva
Mostar
0 : 1
Cim
Mostar
04.09.2022 11:30
Lokomotiva
0 : 1
Cim
Klis
Buturović polje
1 : 3
Iskra
Stolac
04.09.2022 12:00
Klis
1 : 3
Iskra
Zvijezda
Gradačac
0 : 2
Sloboda
Tuzla
04.09.2022 11:15
Zvijezda
0 : 2
Sloboda
Bratstvo
Gračanica
5 : 0
Di - Five
Doboj - Istok
04.09.2022 11:00
Bratstvo
5 : 0
Di - Five
BSK
Banja Luka
7 : 0
Progres
Kneževo
04.09.2022 10:00
BSK
7 : 0
Progres
Džaja
Banja Luka
0 : 5
Željezničar Sport team
Banja Luka
04.09.2022 17:30
Džaja
0 : 5
Željezničar Sport team
Mladost - Farma Prom
Zalužani
1 : 1
Krajina
Banja Luka
04.09.2022 10:00
Mladost - Farma Prom
1 : 1
Krajina
Borac
Banja Luka
9 : 0
Margo
Banja Luka
04.09.2022 10:00
Borac
9 : 0
Margo
Hercegovac
Bileća
0 : 1
Velež
Nevesinje
04.09.2022 15:00
Hercegovac
0 : 1
Velež
Stakorina
Čajniče
1 : 3
LeoStars
Trebinje
04.09.2022 12:00
Stakorina
1 : 3
LeoStars
Borac
Izačić
0 : 3
Ključ
Ključ
04.09.2022 10:00
Borac
0 : 3
Ključ
AN Jedinstvo
Bihać
5 : 0
Mladost
Bosanski Petrovac
04.09.2022 10:00
AN Jedinstvo
5 : 0
Mladost
Zvijezda
Velika Kladuša
1 : 1
Krajina
Cazin
04.09.2022 10:00
Zvijezda
1 : 1
Krajina
Vitez
Bužim
1 : 4
Bratstvo
Bosanska Krupa
04.09.2022 10:00
Vitez
1 : 4
Bratstvo
Mladost (PC)
Polje - Cazin
13 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
04.09.2022 10:00
Mladost (PC)
13 : 0
Sloga
Rudar (B)
Breza
2 : 0
Stupčanica
Olovo
04.09.2022 10:00
Rudar (B)
2 : 0
Stupčanica
Sporting
Zenica
0 : 3
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
04.09.2022 10:00
Sporting
0 : 3
Mladost (DK)
Tempo sport
Zenica
1 : 6
Čelik
Zenica
04.09.2022 10:00
Tempo sport
1 : 6
Čelik
TOŠK
Tešanj
5 : 1
Žepče 1919
Žepče
04.09.2022 10:00
TOŠK
5 : 1
Žepče 1919
Novi Šeher
Novi Šeher
2 : 1
Usora
Usora
04.09.2022 10:00
Novi Šeher
2 : 1
Usora
Don Bosco
Žepče
3 : 1
Borac
Jelah
04.09.2022 11:30
Don Bosco
3 : 1
Borac
Natron
Maglaj
2 : 2
Nemila
Nemila
04.09.2022 10:00
Natron
2 : 2
Nemila
Zvijezda
Gradačac
4 : 0
Sloboda
Tuzla
04.09.2022 10:00
Zvijezda
4 : 0
Sloboda
Bratstvo
Gračanica
1 : 4
Di - Five
Doboj - Istok
04.09.2022 10:00
Bratstvo
1 : 4
Di - Five
FK Sloboda
Tuzla
5 : 0
Vogošća
Vogošća
04.09.2022 13:00
FK Sloboda
5 : 0
Vogošća
Brotnjo
Čitluk
2 : 3
Sarajevo
Sarajevo
04.09.2022 17:00
Brotnjo
2 : 3
Sarajevo
Respekt
Sarajevo
1 : 3
Mladost
Nević Polje
04.09.2022 16:00
Respekt
1 : 3
Mladost
Libero
Goražde
0 : 15
Radnik Bumerang
Bijeljina
04.09.2022 15:00
Libero
0 : 15
Radnik Bumerang