1 : 3
0 : 1

Liverpulu derbi

28.01.2021 Đ. MaleÅ”ević

Fudbaleri Liverpula savladali su Totenhem u derbiju 20. kola Premijer lige. liverpul je slavio kao gost sa 3-1.

Meč je krenuo sjajnom prilikom Manea ali nije bilo gola. Potom je Son dao gol ali je on poniŔten radi milimetarskog ofsajda. Do kraja prvog poluvremena Son i Mane propustili su po jednu sjajnu priliku. U zavrŔnici prvog poluvremena, Firmino dovodi Liverpul u vodstvo.

Drugo poluvrijeme počelo je spektakularno. Prvo je Arnold pogodio za 2-0 a samo je dva minuta kasnije Hejberg smanjio na 2-1. Potom je joÅ” jedan gol poniÅ”ten. Salah je dao gol ali je u akciji iz koje je postignut pogodak,Firmino igrao rukom. Ipak, Liverpul je doÅ”ao do trećeg gola a strijelac je bio Mane.

Liverpul je slavio nakon pet kola bez pobjede i sa 37 bodova je četvrti na tabeli.

Međunarodni fudbal Međunarodni fudbal Engleska: Premier League Tottenham Hotspur Liverpool