Vukanović Mićo Milić Zoran Andrić Srđan Todorović Ognjen Aćimović MiloÅ” Maksimović Dejan Čolić David Đurić Andrej PeriÅ”ić Marko Arsić Vladimir Zec Asim. Na klupi: PeriÅ”ić Risto Å eÅ”elj Ognjen Ramić Anel Zečević Lazar Nikolić Lazar Ateljević Igor Ristić Dragan Bosančić Dejan Prebiračević Nikola
Postava
Pavlović Bojan Jovanović Marko Begić Amar Mols Donald Vojnović Aleksandar Subić Aleksandar Lukić Jovo VranjeÅ” Stojan KulaÅ”in Enver Vukmanović Nemanja Zakarić Goran. Na klupi: Ćetković Nikola Kujundžić Marko Strahinja BoÅ”njak Dujaković Nikola Čavić David Meleg Dejan Milojević Đorđe Panagiotis Moraitis VuÅ”urović Milan

Leotar opet remizirao s Borcem (video)

16.10.2021 Gavro Vujanović

I drugu jesenju utakmicu za bodove Leotar i Borac su zavrÅ”ili nerjeÅ”enim rezultatom. Poslije banjalučkih 0:0 danas je u Trebinju bilo 1:1, a slađi dio kolača pripao je domaćinu koji je od 72 minuta igrao sa igračem manje zbog isključenja Marka PeriÅ”ića. U obostrano loÅ”oj igri tokom svih 90 minuta Leotar se organizovano branio, a Borac stihijski napadao i nije uspio da stigne do pobjede.

Poveli su Trebinjci u 24. minutu poslije ubacivanja iz skraćenog kornera kada se pred golom Bojana Pavlovića najbolje snaÅ”ao Dejan Maksimović i sa dva metra ubacio loptu u gol. Izjednačio je rezervista Milan VuÅ”urović u 47. minutu bukvalno u prvom kontaktu s loptom poslije udarca Jove Lukića i intervencije Miće Vukanovića lopta se odbila od VuÅ”urovića i zakucao ju je u mrežu.

Ā

Nakon toga viđena je velika nervoza na terenu, a u 70. minutu doÅ”lo je do naguravanja i gužve na terenu, prekid je trajao nekoliko minuta, sudija Adnir Musić iz Sarajeva je tom prilikom podijelio pet žutih kartona, a crveni ā€“ drugi žuti je zaradio Marko PeriÅ”ić. Borac je izveo 17 bezuspjeÅ”nih kornera, a posljednjih deset minuta i Å”est nadoknade nije s eizlazilo iz Å”esnaesterca domaćina koji se uspio odbraniti.Ā

Ā

Leotar ā€“ BoracĀ Ā  Ā 1:1 (1:0)

Stadion: ā€œPoliceā€ u Trebinju. Gledlaca 1.000. Sudija: Admir Musić (Sarajevo). Strijelci: 1:0 Maksimović (24), 1:1 VuÅ”urović (47). Žuti kartoni: Maksimović, Andrić, Vukanović, rezervni golman R. PeriÅ”ić, Ateljević (Leotar), VuÅ”urović, Jovanović (Borac). Crveni karton: Marko PeriÅ”ić (Leotar) u 72. minutu.

LEOTAR: Vukanović, Milić (od 85. Ateljević), Andrić, Todorović (od 79. Nikolić), Aćimović, Maksimović, Čolić, Đurić, M. PeriÅ”ić, Arsić, A. Zec.

BORAC: Pavlović, Jovanović, Begić, Mols (od 66. Dujaković), Vojnović, Subić, Lukić, VranjeÅ”, KulaÅ”in (od 46. VuÅ”urović), Vukmanović (od 79. Moraitis), Zakarić.

Premijer liga BiH Premijer liga BiH m:tel Premijer liga BiH Leotar Borac