Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Polet
Podnovlje
|
01.06.2022 18:00 | Ozrenski sokolovi | 3 : 1 | Polet |
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Zadrugar
Tarevci
|
01.06.2022 17:30 | Bratstvo | 2 : 1 | Zadrugar | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Trebavac
Vranjak
|
01.06.2022 17:30 | Budućnost | 3 : 2 | Trebavac | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Partizan
Koprivna
|
01.06.2022 17:30 | Sloga 73 | 5 : 2 | Partizan | ||||||
Dobor
Modriča
|
|
Omladinac
Modriča
|
01.06.2022 17:30 | Dobor | 1 : 3 | Omladinac | ||||||
Mladost
Srpska Tišina
|
|
Višnjik
Modriča
|
01.06.2022 17:30 | Mladost | 5 : 4 | Višnjik | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
01.06.2022 17:30 | Posavina | 3 : 4 | Crvena zvijezda | ||||||
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Pelagićevo 21
Pelagićevo
|
01.06.2022 17:30 | Kladari Gornji | 4 : 1 | Pelagićevo 21 |
Brzi
Busnovi
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
01.06.2022 18:00 | Brzi | 0 : 0 | Rudar Prijedor |
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Fortuna
Zenica
|
01.06.2022 17:30 | Pobjeda | 2 : 2 | Fortuna |
Špionica 1953
Špionica
|
|
DSK
Devetak
|
01.06.2022 17:30 | Špionica 1953 | 3 : 2 | DSK |
Fortuna
Zenica
|
|
FK Vitez
Vitez
|
01.06.2022 12:30 | Fortuna | 1 : 1 | FK Vitez |
Fortuna
Zenica
|
|
FK Vitez
Vitez
|
01.06.2022 10:00 | Fortuna | 5 : 0 | FK Vitez |
Zeta
Podgorica
|
|
Budućnost
Podgorica
|
01.06.2022 17:30 | Zeta | 1 : 8 | Budućnost |
Rudo
Rudo
|
|
Mladost
Rogatica
|
01.06.2022 17:30 | Rudo | 1 : 4 | Mladost |
Radnički
Ripač
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
01.06.2022 17:30 | Radnički | 0 : 6 | Jedinstvo | ||||||
Kolibri
Bihać
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
01.06.2022 17:30 | Kolibri | 0 : 2 | Podgrmeč | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
01.06.2022 17:30 | Rudar | 8 : 2 | Brekovica 78 |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
01.06.2022 18:30 | Sloga | 0 : 9 | Mladost (P) | ||||||
Olimpija
Tržac
|
|
Krajina
Cazin
|
01.06.2022 17:30 | Olimpija | 2 : 3 | Krajina | ||||||
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Jezerski
Jezerski
|
01.06.2022 17:30 | Mladost (V) | 2 : 2 | Jezerski |
Baton
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
01.06.2022 15:30 | Baton | 1 : 1 | Slavija |
Zrinjski
Mostar
|
|
Velež
Mostar
|
01.06.2022 18:30 | Zrinjski | 0 : 3 | Velež |
Gradina
Srebrenik
|
|
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
01.06.2022 18:30 | Gradina | 0 : 2 | Tuzla City |
Bosna
Visoko
|
|
Borac
Jelah
|
01.06.2022 11:00 | Bosna | 1 : 1 | Borac |
AN Jedinstvo
Bihać
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
01.06.2022 16:00 | AN Jedinstvo | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Omladinac 75
Pokoj
|
01.06.2022 16:00 | Ključ | 4 : 1 | Omladinac 75 | ||||||
Kolibri
Bihać
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
01.06.2022 16:00 | Kolibri | 0 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Omladinac
Sanica
|
01.06.2022 16:00 | Rudar | 3 : 0 | Omladinac | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
01.06.2022 16:00 | Borac | 1 : 5 | Mladost 1938 |
Gomila
Stijena
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
01.06.2022 16:00 | Gomila | 1 : 5 | Mladost (P) | ||||||
ABC
Podzvizd
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
01.06.2022 16:00 | ABC | 2 : 0 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
Velika Kladuša
|
|
Krajina
Cazin
|
01.06.2022 14:00 | Zvijezda | 0 : 4 | Krajina | ||||||
Mladost (V)
Vrnograč
|
|
Jezerski
Jezerski
|
01.06.2022 16:00 | Mladost (V) | 2 : 2 | Jezerski |
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
01.06.2022 17:30 | Sarajevo | 0 : 0 | Željezničar |
Tuzla Siti
Simin Han
|
|
Sloboda
Tuzla
|
01.06.2022 17:30 | Tuzla Siti | 2 : 4 | Sloboda |
Iskra
Bugojno
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
01.06.2022 17:00 | Iskra | 0 : 1 | SFK 2000 |
Brskovo
Mojkovac
|
|
Titograd
Podgorica
|
01.06.2022 18:00 | Brskovo | 3 : 2 | Titograd |
Partizan
Beograd
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
01.06.2022 20:30 | Partizan | 70 : 67 | Crvena zvezda |
Sloboda
Tuzla
|
|
Borac
Banja Luka
|
01.06.2022 19:00 | Sloboda | 71 : 75 | Borac | ||||||
Široki
Široki Brijeg
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
01.06.2022 19:00 | Široki | 60 : 72 | Igokea | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Spars Realway
Sarajevo
|
01.06.2022 20:00 | Leotar | 104 : 95 | Spars Realway |
Sana 7
Sanski Most
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
01.06.2022 18:30 | Sana 7 | 29 : 30 | Donji Vakuf |
Kozara (KD)
Kozarska Dubica
|
|
Borac m:tel
Banja Luka
|
01.06.2022 19:00 | Kozara (KD) | 23 : 32 | Borac m:tel | ||||||
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Leotar
Trebinje
|
01.06.2022 19:00 | Hercegovina | 27 : 33 | Leotar | ||||||
Mladost
Banja Luka
|
|
Sloga(D)
Doboj
|
01.06.2022 19:00 | Mladost | 32 : 34 | Sloga(D) |