XS
SM
MD
LG
Finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.11
17:00
Bimal-Jedinstvo
Gacko
1
3
25.11.2023 17:00 1 : 3
1/2 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
25.10
18:00
Jahorina
Gacko
0
3
25.10.2023 18:00 0 : 3
26.10
18:00
Bimal-Jedinstvo
Borac
3
0
26.10.2023 18:00 3 : 0
1/4 finale
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
10.10
19:00
Radnik
Bimal-Jedinstvo
0
3
10.10.2023 19:00 0 : 3
11.10
19:00
Borac
BL Volley
3
1
11.10.2023 19:00 3 : 1
03.10
17:30
HE na Drini
Gacko
0
3
03.10.2023 17:30 0 : 3
12.10
17:00
Glasinac
Jahorina
1
3
12.10.2023 17:00 1 : 3
Treće kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
26.09
19:00
Radnik
Libero
3
1
26.09.2023 19:00 3 : 1
01.10
12:00
Glasinac
Smeč
3
0
01.10.2023 12:00 3 : 0
27.09
17:00
HE na Drini
Ljubinje
3
1
27.09.2023 17:00 3 : 1
Drugo kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
14.05
18:00
Crvena zvijezda
Libero
0
3
14.05.2023 18:00 0 : 3
04.05
18:00
Smeč
Inova
3
0
04.05.2023 18:00 3 : 0
03.05
18:00
Modriča - Novoprom
Radnik
0
3
03.05.2023 18:00 0 : 3
29.04
16:00
Glasinac
Slavija
3
0
29.04.2023 16:00 3 : 0
02.05
16:00
HE na Drini
OOK Leotar
3
0
02.05.2023 16:00 3 : 0
14.05
18:00
Libero
Crvena zvijezda
3
0
14.05.2023 18:00 3 : 0
Prvo kolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
22.04
13:00
Pliva
Inova
1
3
22.04.2023 13:00 1 : 3
22.04
11:00
Ukrina
Modriča - Novoprom
0
3
22.04.2023 11:00 0 : 3
22.04
15:00
Smeč
Kozara
3
0
22.04.2023 15:00 3 : 0
03.05
19:00
Drina
Libero
0
3
03.05.2023 19:00 0 : 3
03.05
19:00
Sloga
Crvena zvijezda
0
3
03.05.2023 19:00 0 : 3
29.04
18:30
Modriča - Optima
Radnik
1
3
29.04.2023 18:30 1 : 3
02.05
15:30
Stakorina
Slavija
0
3
02.05.2023 15:30 0 : 3
22.04
16:00
Glasinac
Bratunac
3
0
22.04.2023 16:00 3 : 0
22.04
16:00
HE na Drini
Maglić
3
2
22.04.2023 16:00 3 : 2
27.04
19:00
OOK Leotar
Velež
3
0
27.04.2023 19:00 3 : 0
26.04
18:30
Ljubinje
ŽOK Leotar
3
0
26.04.2023 18:30 3 : 0
Pretkolo
Datum | Vreme Domaćin Rez Gost
01.04
14:00
Pliva
Balkana
3
2
01.04.2023 14:00 3 : 2
01.04
10:00
Ukrina
GradiŔka
3
1
01.04.2023 10:00 3 : 1
01.04
16:30
Kozara
Vožd
3
0
01.04.2023 16:30 3 : 0
01.04
13:00
Prijedor
Smeč
0
3
01.04.2023 13:00 0 : 3
01.04
14:00
Kotor VaroÅ”
Sloga
2
3
01.04.2023 14:00 2 : 3
01.04
15:00
Derventa
Modriča - Novoprom
1
3
01.04.2023 15:00 1 : 3
05.04
16:00
Rudar
Modriča - Optima
2
3
05.04.2023 16:00 2 : 3
02.04
13:00
Mladost
Stakorina
3
2
02.04.2023 13:00 3 : 2
01.04
11:00
Rudo
HE na Drini
0
3
01.04.2023 11:00 0 : 3
01.04
15:00
OOK Leotar
Hercegovac
3
1
01.04.2023 15:00 3 : 1
Status
Predrag NiÅ”ić
Premijum urednik takmičenja

Administrator DC
Kreator takmičenja

Takmičenje uređuje 1 korisnika
Takmičenje prati 0 korisnika
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača
mariojadrankovic je ocenio igrača