XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 414 utakmica za dan
Nedelja, 1 Oktobar 2023


Fudbal

Igman
Konjic
0 : 2
Zrinjski
Mostar
01.10.2023 15:00
Igman
0 : 2
Zrinjski
Sloga
Doboj
3 : 2
GOÅ K
Gabela
01.10.2023 15:00
Sloga
3 : 2
GOÅ K
Borac
Banja Luka
2 : 0
Velež
Mostar
01.10.2023 20:45
Borac
2 : 0
Velež
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Famos
Vojkovići
01.10.2023 18:00
Radnik
2 : 1
Famos
Gorica
Å ipovo
0 : 0
Naprijed
Banja Luka
01.10.2023 15:30
Gorica
0 : 0
Naprijed
Podrinje
Janja
1 : 0
Stakorina
Čajniče
01.10.2023 15:30
Podrinje
1 : 0
Stakorina
Zadrugar
Donje Crnjelovo
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
01.10.2023 15:30
Zadrugar
2 : 1
Ilićka 01
Glasinac 1936
Sokolac
3 : 1
Mladost (G)
Gacko
01.10.2023 15:30
Glasinac 1936
3 : 1
Mladost (G)
13 Skojevki
Grbavci
4 : 1
Budućnost
Banja Luka
01.10.2023 15:30
13 Skojevki
4 : 1
Budućnost
Krajina
Banja Luka
1 : 1
Kozara
Donji Orlovci
01.10.2023 15:30
Krajina
1 : 1
Kozara
Karanovac
Karanovac
1 : 3
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
01.10.2023 15:30
Karanovac
1 : 3
Polet Krajišnik
Sloga
Rakelići-Saničani
2 : 1
Plamen
Donje Vodičevo
01.10.2023 15:30
Sloga
2 : 1
Plamen
Mladost
Kotor Varoš
1 : 3
Bratstvo (Kozinci)
Kozinci
01.10.2023 15:30
Mladost
1 : 3
Bratstvo (Kozinci)
Crkvina
Crkvina
4 : 1
Crvena zvijezda
Obudovac
01.10.2023 15:30
Crkvina
4 : 1
Crvena zvijezda
Hajduk (K)
Kožuhe
1 : 2
Željezničar
Doboj
01.10.2023 15:30
Hajduk (K)
1 : 2
Željezničar
Hajduk (B)
Batkuša
2 : 5
Omladinac
Modriča
01.10.2023 15:30
Hajduk (B)
2 : 5
Omladinac
Ozren
Petrovo
1 : 0
Trebava
Osječani
01.10.2023 15:30
Ozren
1 : 0
Trebava
Sloga
Dugo Polje
2 : 3
Skugrić
Skugrić
01.10.2023 15:30
Sloga
2 : 3
Skugrić
Partizan
Donja Trnova
1 : 3
Majevica
Lopare
01.10.2023 16:00
Partizan
1 : 3
Majevica
Lokanj
Lokanj
6 : 3
Tabanci
Tabanci
01.10.2023 16:00
Lokanj
6 : 3
Tabanci
Birač
Derventa
3 : 1
Budućnost
Skelani
01.10.2023 16:00
Birač
3 : 1
Budućnost
Janja 2009
Janja
2 : 4
Napredak
Donji Å epak
01.10.2023 16:00
Janja 2009
2 : 4
Napredak
OFK Trnovica
Trnovica
5 : 0
OFK Brezik
Gornji Brezik
01.10.2023 16:00
OFK Trnovica
5 : 0
OFK Brezik
Lokomotiva
Brčko
1 : 1
Mladost
Velika Obarska
01.10.2023 16:00
Lokomotiva
1 : 1
Mladost
Šekovići
Šekovići
8 : 0
Omladinac
Potočari
01.10.2023 16:00
Šekovići
8 : 0
Omladinac
Gomjenica
Prijedor
5 : 0
OFK Ravan
Međeđa
01.10.2023 15:30
Gomjenica
5 : 0
OFK Ravan
Berek 1975
Prijedor
3 : 0
Slaven
Dobrljin
01.10.2023 15:30
Berek 1975
3 : 0
Slaven
Podgrmeč
OÅ¡tra Luka
3 : 5
Knežopoljac
Knežica
01.10.2023 15:30
Podgrmeč
3 : 5
Knežopoljac
Moštanica
Božići
4 : 2
Brzi
Busnovi
01.10.2023 15:30
Moštanica
4 : 2
Brzi
Milan
Kosjerovo
4 : 1
Laminci
Laminci
01.10.2023 16:00
Milan
4 : 1
Laminci
Omladinac
Brestovčina
0 : 1
Župa
Milosavci
01.10.2023 16:00
Omladinac
0 : 1
Župa
Borac (Maš)
Mašići
3 : 3
Sloboda
Donji Podgradci
01.10.2023 16:00
Borac (Maš)
3 : 3
Sloboda
Mladi Krajišnik
Kukulje
1 : 1
Kozara
Turjak
01.10.2023 16:00
Mladi Krajišnik
1 : 1
Kozara
Borac (Å I)
Å ibovska
3 : 2
Borac (Mag)
Maglajani
01.10.2023 16:00
Borac (Å I)
3 : 2
Borac (Mag)
Obradovac
Obradovac
2 : 4
Biseri
Čatrnja
01.10.2023 16:00
Obradovac
2 : 4
Biseri
Piskavica
Piskavica
2 : 5
Rekreativo
Banja Luka
01.10.2023 15:30
Piskavica
2 : 5
Rekreativo
Zmijanje
Kola
1 : 3
Å njegotina
Velika Å njegotina
01.10.2023 13:00
Zmijanje
1 : 3
Å njegotina
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 1
Gomionica
Bronzani Majdan
01.10.2023 15:30
Krupa
2 : 1
Gomionica
Sloga Nektar
Potkozarje
3 : 1
Vrbas
Banja Luka
01.10.2023 15:30
Sloga Nektar
3 : 1
Vrbas
OFK Pridjel
Pridjel Donji
0 : 2
Zborište
Zborište
01.10.2023 15:30
OFK Pridjel
0 : 2
Zborište
Borac (K)
Kotorsko
3 : 0
Sloboda GS
Grabovica-Stanovi
01.10.2023 15:30
Borac (K)
3 : 0
Sloboda GS
BSK
Bušletić
1 : 3
Zadrugar
Sijekovac
01.10.2023 15:30
BSK
1 : 3
Zadrugar
Mineral
Banja Vrućica
3 : 2
Borac (O)
Osinja
01.10.2023 15:30
Mineral
3 : 2
Borac (O)
Zadrugar
Tarevci
5 : 3
Mladost
Dobrinja
01.10.2023 15:30
Zadrugar
5 : 3
Mladost
Vranjak
Vranjak
3 : 2
Partizan
Koprivna
01.10.2023 15:30
Vranjak
3 : 2
Partizan
Pelagićevo 21
Pelagićevo
4 : 2
Sloga
Jakeš
01.10.2023 15:30
Pelagićevo 21
4 : 2
Sloga
Kladari Gornji
Kladari Gornji
1 : 6
Dobor
Modriča
01.10.2023 15:30
Kladari Gornji
1 : 6
Dobor
Trebavac
Vranjak
1 : 5
Višnjik
Modriča
01.10.2023 15:30
Trebavac
1 : 5
Višnjik
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
4 : 3
Crvena zvijezda
Gajevi
01.10.2023 15:30
Skugrić 1964
4 : 3
Crvena zvijezda
Bratstvo
Donja Dubica
4 : 4
Mladost
Srpska Tišina
01.10.2023 11:00
Bratstvo
4 : 4
Mladost
Budućnost
Gornja Slatina
4 : 2
Sloga 73
Ždreban
01.10.2023 11:00
Budućnost
4 : 2
Sloga 73
Obilić
Krepšić
5 : 0
Sloboda
Mrtvica
01.10.2023 15:30
Obilić
5 : 0
Sloboda
Sava 04
Brezovo Polje Selo
1 : 2
Strijelac
Tutnjevac
01.10.2023 15:30
Sava 04
1 : 2
Strijelac
Zadrugar
Bukvik
0 : 4
Gredice
Gredice
01.10.2023 15:30
Zadrugar
0 : 4
Gredice
Polet
Čović Polje
0 : 2
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
01.10.2023 15:30
Polet
0 : 2
Bobetino Brdo
Jedinstvo
Koretaši
1 : 1
Mladost (S)
Sandići
01.10.2023 15:30
Jedinstvo
1 : 1
Mladost (S)
Obarska
Velika Obarska
2 : 1
Drina (Amajlije)
Amajlije
01.10.2023 16:00
Obarska
2 : 1
Drina (Amajlije)
Gorica
Pučile
2 : 2
VSK
Velino Selo
01.10.2023 16:00
Gorica
2 : 2
VSK
Balatun
Balatun
1 : 0
Kolektiv
Međaši
01.10.2023 16:00
Balatun
1 : 0
Kolektiv
OFK Batković
Batković
5 : 0
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
01.10.2023 16:00
OFK Batković
5 : 0
Magnojević 2001
Jedinstvo
Suvo Polje
3 : 1
Semberija
Popovi
01.10.2023 16:00
Jedinstvo
3 : 1
Semberija
Panteri
Zagoni
6 : 0
Borac
Trnjaci
01.10.2023 16:00
Panteri
6 : 0
Borac
Branjevo
Branjevo
2 : 1
Borac
Osmaci
01.10.2023 15:00
Branjevo
2 : 1
Borac
Mladost
Divič
8 : 1
Pecka
Roćević
01.10.2023 12:00
Mladost
8 : 1
Pecka
Jardan
Jardan
2 : 1
Polet
Kravica
01.10.2023 15:00
Jardan
2 : 1
Polet
Milići
Milići
1 : 1
Čelopek
Čelopek
01.10.2023 15:00
Milići
1 : 1
Čelopek
Radnički
Karakaj
2 : 0
Jadar
Nova Kasaba
01.10.2023 15:00
Radnički
2 : 0
Jadar
Radnik Urije
Prijedor
1 : 0
Partizan
Kostajnica
01.10.2023 15:30
Radnik Urije
1 : 0
Partizan
Rasavci
Rasavci
4 : 1
7. Republika
Svodna
01.10.2023 15:30
Rasavci
4 : 1
7. Republika
Kiseljak
Koprivna
0 : 1
Mrakovica
Kozaruša
01.10.2023 15:30
Kiseljak
0 : 1
Mrakovica
Kalemi
Trebovljani
2 : 2
Bratstvo
Orahova
01.10.2023 16:00
Kalemi
2 : 2
Bratstvo
Stevan Dukić
Rogolji
0 : 3
Romanovci
Romanovci
01.10.2023 16:00
Stevan Dukić
0 : 3
Romanovci
Vrbas
Prijebljezi
3 : 0
Crvena zemlja
Nova Ves
01.10.2023 16:00
Vrbas
3 : 0
Crvena zemlja
Tamaris
Mrčevci
2 : 4
OFK Nožičko
Nožičko
01.10.2023 16:00
Tamaris
2 : 4
OFK Nožičko
Mladost
Bajinci
1 : 6
Bratstvo
Povelič
01.10.2023 11:00
Mladost
1 : 6
Bratstvo
Slijepčevići
Slijepčevići
0 : 0
Čelik
Grbavica
01.10.2023 11:00
Slijepčevići
0 : 0
Čelik
Mladost
Trnjaci
0 : 3
Priboj
Priboj
01.10.2023 11:00
Mladost
0 : 3
Priboj
Mladost
Bogutovo Selo
1 : 1
Jugović
Gredice
01.10.2023 11:00
Mladost
1 : 1
Jugović
Piperci
Piperci
0 : 0
Budućnost
Ravno Polje
01.10.2023 10:30
Piperci
0 : 0
Budućnost
Jedinstvo
Donja Čađavica
0 : 4
Majevica
Donje Zabrđe
01.10.2023 16:00
Jedinstvo
0 : 4
Majevica
Sloboda
Donji Dragaljevac
2 : 1
Omladinac
Gornja Čađavica
01.10.2023 16:00
Sloboda
2 : 1
Omladinac
Borac
Ugljevička Obrijež
3 : 1
Ljeljenča
Ljeljenča
01.10.2023 16:00
Borac
3 : 1
Ljeljenča
Sloga
Donja Bukovica
2 : 0
Stević Jovan
Vršani
01.10.2023 16:00
Sloga
2 : 0
Stević Jovan
BUK
Gornja Bukovica
0 : 3
Proleter
Gornji Dragaljevac
01.10.2023 16:00
BUK
0 : 3
Proleter
Koridor 2011
Bijeljina
2 : 1
Sloga
Dazdarevo
01.10.2023 16:00
Koridor 2011
2 : 1
Sloga
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
3 : 0
Modran
Modran
01.10.2023 16:00
OFK Crnjelovo
3 : 0
Modran
Polet
Gornji Kojčinovac
3 : 1
Glogovac
Glogovac
01.10.2023 16:00
Polet
3 : 1
Glogovac
Novo doba
Čardačine
1 : 2
Zenit
Bijeljina
01.10.2023 16:00
Novo doba
1 : 2
Zenit
Pobjeda
Triješnica
2 : 1
Tavna
Banjica
01.10.2023 16:00
Pobjeda
2 : 1
Tavna
Obilić 2023
Novo Naselje Janja
5 : 0
Sava
Gradac
01.10.2023 10:30
Obilić 2023
5 : 0
Sava
Patkovača
Patkovača
4 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
01.10.2023 10:30
Patkovača
4 : 0
Sloboda
TOÅ K
Tešanj
4 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
01.10.2023 15:30
TOÅ K
4 : 0
Gornji Rahić
Sloboda
Tuzla
6 : 2
Mladost
Doboj-Kakanj
01.10.2023 19:00
Sloboda
6 : 2
Mladost
Brnjaci
Brnjaci
2 : 0
Iskra
Bugojno
01.10.2023 15:30
Brnjaci
2 : 0
Iskra
Rudar (K)
Kamengrad
1 : 1
Travnik
Travnik
01.10.2023 15:30
Rudar (K)
1 : 1
Travnik
Mladost (D)
Domaljevac
1 : 1
Mladost (K)
Kikači
01.10.2023 15:30
Mladost (D)
1 : 1
Mladost (K)
Priluk
Priluk
2 : 1
Bosna (M)
Mionica
01.10.2023 15:30
Priluk
2 : 1
Bosna (M)
Seona
Seona
2 : 3
Svatovac
Poljice
01.10.2023 15:30
Seona
2 : 3
Svatovac
Lokomotiva
Miričina
4 : 1
Sloga
Tojšići
01.10.2023 15:30
Lokomotiva
4 : 1
Sloga
Dizdaruša
Brčko
0 : 1
Orahovica 74
Orahovica
01.10.2023 15:30
Dizdaruša
0 : 1
Orahovica 74
Prokosovići
Prokosovići
1 : 3
Napredak
Matići
01.10.2023 15:30
Prokosovići
1 : 3
Napredak
Omladinac 68
Mionica
0 : 1
Dinamo
Donja Mahala
01.10.2023 15:30
Omladinac 68
0 : 1
Dinamo
Usora
Žabljak-Usora
1 : 2
Krivaja
Zavidovići
01.10.2023 15:30
Usora
1 : 2
Krivaja
Natron
Maglaj
3 : 0
Kolina
Ustikolina
01.10.2023 15:30
Natron
3 : 0
Kolina
Bosna
Visoko
2 : 0
Moševac
Moševac
01.10.2023 15:30
Bosna
2 : 0
Moševac
Igman
Ilidža
0 : 4
Famos
Hrasnica
01.10.2023 15:30
Igman
0 : 4
Famos
Ljubuški
Ljubuški
1 : 1
Rama
Prozor-Rama
01.10.2023 15:30
Ljubuški
1 : 1
Rama
Kruševo
Kruševo
2 : 1
Kamešnica
Podhum
01.10.2023 15:30
Kruševo
2 : 1
Kamešnica
Višići
Višići
2 : 2
Brotnjo
Čitluk
01.10.2023 15:30
Višići
2 : 2
Brotnjo
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
5 : 0
Turbina
Jablanica
01.10.2023 15:30
Sloga
5 : 0
Turbina
Međugorje
Međugorje
2 : 6
Stolac
Stolac
01.10.2023 15:30
Međugorje
2 : 6
Stolac
Troglav 1918
Livno
0 : 1
Grude
Grude
01.10.2023 15:30
Troglav 1918
0 : 1
Grude
Mladost (P)
Polje-Cazin
1 : 1
Omladinac 75
Pokoj
01.10.2023 15:30
Mladost (P)
1 : 1
Omladinac 75
Kamenica
Kamenica
4 : 1
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
01.10.2023 15:30
Kamenica
4 : 1
Mladost 1938
Borac
Izačić
4 : 0
Željezničar
Bosanska Krupa
01.10.2023 15:30
Borac
4 : 0
Željezničar
Sloga (P)
Prud
1 : 1
Kostrč
Kostrč
01.10.2023 15:30
Sloga (P)
1 : 1
Kostrč
Korpar
Grebnice
2 : 0
Mladi zadrugar
Donji Rahić
01.10.2023 15:30
Korpar
2 : 0
Mladi zadrugar
Mladost
Donji Svilaj
2 : 1
Dinamo 75
Prijedor
01.10.2023 15:30
Mladost
2 : 1
Dinamo 75
19 srpanj
OÅ¡tra Luka
3 : 2
Ratkovići
Ratkovići
01.10.2023 15:30
19 srpanj
3 : 2
Ratkovići
Sloga (T)
Tolisa
0 : 5
Dragovoljac
Novo Selo
01.10.2023 15:30
Sloga (T)
0 : 5
Dragovoljac
Mladost (S)
Sibovac
4 : 2
Napredak
Omerbegovača
01.10.2023 15:30
Mladost (S)
4 : 2
Napredak
Novi Å eher
Novi Å eher
0 : 7
Liješeva
Liješeva
01.10.2023 15:00
Novi Å eher
0 : 7
Liješeva
Borac
Tetovo - Zenica
3 : 2
Napredak
Å ije
01.10.2023 16:15
Borac
3 : 2
Napredak
Vareš
Vareš
2 : 4
Zmaj
Buzić Mahala
01.10.2023 15:00
Vareš
2 : 4
Zmaj
Proleter
Makljenovac
0 : 0
Pobjeda
Tešanjka
01.10.2023 15:00
Proleter
0 : 0
Pobjeda
Fortuna
Zenica
4 : 4
Čelični grad-Steel City
Zenica
01.10.2023 14:15
Fortuna
4 : 4
Čelični grad-Steel City
Fojnica
Fojnica
1 : 1
Radnik
Donji Vakuf
01.10.2023 16:00
Fojnica
1 : 1
Radnik
Sport Prevent
Bugojno
2 : 1
Kaćuni
Kaćuni
01.10.2023 16:00
Sport Prevent
2 : 1
Kaćuni
Vlašić
Turbe
3 : 2
Sloga
Gornji Vakuf / Uskoplje
01.10.2023 16:00
Vlašić
3 : 2
Sloga
Jajce
Jajce
3 : 1
Kreševo
Kreševo
01.10.2023 16:00
Jajce
3 : 1
Kreševo
Dnoluka
Kruščica
2 : 4
Bilalovac CPU
Bilalovac
01.10.2023 16:00
Dnoluka
2 : 4
Bilalovac CPU
Bobovac
Nević Polje
4 : 3
Nova Bila
Nova Bila
01.10.2023 16:00
Bobovac
4 : 3
Nova Bila
Šantići
Šantići
1 : 3
Elektrobosna
Jajce
01.10.2023 16:00
Šantići
1 : 3
Elektrobosna
OFK Lugovi
Lugovi
3 : 1
Karaula
Karaula
01.10.2023 16:00
OFK Lugovi
3 : 1
Karaula
Jedinstvo
Ljubnići
2 : 4
Pofalićki
Sarajevo
01.10.2023 16:00
Jedinstvo
2 : 4
Pofalićki
SAÅ K Napredak
Sarajevo
0 : 2
Vratnik
Sarajevo
01.10.2023 16:00
SAÅ K Napredak
0 : 2
Vratnik
Academica
Sarajevo
0 : 1
Mladost
Župča
01.10.2023 16:30
Academica
0 : 1
Mladost
Ozren
Semizovac
5 : 1
Butmir
Butmir-Ilidža
01.10.2023 16:30
Ozren
5 : 1
Butmir
Bojnik
Bojnik
9 : 0
Respekt
Sarajevo
01.10.2023 15:30
Bojnik
9 : 0
Respekt
Stup
Sarajevo
9 : 0
El Tarik
Sarajevo
01.10.2023 19:00
Stup
9 : 0
El Tarik
BKB
Berič-Kiseljak
5 : 1
Drina
Goražde
01.10.2023 13:00
BKB
5 : 1
Drina
Jahorina
Prača
2 : 1
Azot
Vitkovići
01.10.2023 14:00
Jahorina
2 : 1
Azot
Cim
Cim
0 : 0
Neretva 2020
Čeljevo
01.10.2023 15:30
Cim
0 : 0
Neretva 2020
Blagaj
Blagaj
0 : 1
Lokomotiva
Mostar
01.10.2023 16:00
Blagaj
0 : 1
Lokomotiva
Fortuna
Mostar
6 : 2
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
01.10.2023 16:30
Fortuna
6 : 2
Bjelopoljac
Mostar
Mostar
2 : 2
Branitelj
Rodoč-Jasenica
01.10.2023 16:00
Mostar
2 : 2
Branitelj
Kupres
Kupres
1 : 1
Vir
Vir
01.10.2023 15:30
Kupres
1 : 1
Vir
Junak
Srđevići
3 : 0
Drinovci
Drinovci
01.10.2023 15:30
Junak
3 : 0
Drinovci
Å ator
Glamoč
2 : 2
Mesihovina
Mesihovina
01.10.2023 15:30
Å ator
2 : 2
Mesihovina
Rainci
Gornji Rainci
2 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
01.10.2023 15:30
Rainci
2 : 1
Mladost (GŽ)
OFK Međiđa
Donja Međiđa
1 : 0
Vražići 92
Vražići
01.10.2023 15:30
OFK Međiđa
1 : 0
Vražići 92
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
0 : 0
Doboj Istok
Doboj Istok
01.10.2023 15:30
Ingram
0 : 0
Doboj Istok
Jedinstvo
Vučkovci
5 : 3
Mladost (P)
Puračić
01.10.2023 15:30
Jedinstvo
5 : 3
Mladost (P)
Slatina
Bašigovci
2 : 1
Rijeka
Šerići
01.10.2023 15:30
Slatina
2 : 1
Rijeka
Rudar
Zagorje
2 : 1
Mladost 78
Donje Vukovije
01.10.2023 15:30
Rudar
2 : 1
Mladost 78
Miri
Miričina
1 : 0
Jedinstvo (H)
Huskići
01.10.2023 15:30
Miri
1 : 0
Jedinstvo (H)
Pribava
Pribava
0 : 1
Rudar
Bukinje
01.10.2023 15:30
Pribava
0 : 1
Rudar
Željezničar
Dobošnica
1 : 0
Mladost (D)
Doborovci
01.10.2023 15:30
Željezničar
1 : 0
Mladost (D)
Turija
Turija
5 : 0
Jedinstvo (L)
Lukavica
01.10.2023 15:30
Turija
5 : 0
Jedinstvo (L)
Sloga
Bikodže
0 : 2
Stjepan Polje
Stjepan Polje
01.10.2023 15:30
Sloga
0 : 2
Stjepan Polje
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
4 : 0
Teočak
Teočak
01.10.2023 15:30
Mladost (VB)
4 : 0
Teočak
Mionica 85
Mionica
0 : 1
Biberovo Polje
Biberovo Polje
01.10.2023 15:30
Mionica 85
0 : 1
Biberovo Polje
Bukovik
Gornji Srebrenik
1 : 4
Å pionica 1953
Å pionica
01.10.2023 15:30
Bukovik
1 : 4
Å pionica 1953
Sloboda
Kerep
3 : 5
Čelić
Čelić
01.10.2023 15:30
Sloboda
3 : 5
Čelić
Koraj
Koraj
3 : 6
OFK Vida
Vida
01.10.2023 15:30
Koraj
3 : 6
OFK Vida
25 maj
Uroža
3 : 0
Graničar
Brezovo Polje
01.10.2023 15:30
25 maj
3 : 0
Graničar
Sladna
Sladna
3 : 2
Voćar
Šatorovići
01.10.2023 15:30
Sladna
3 : 2
Voćar
Mladost
Tinja
3 : 0
12 decembar
Rajska
01.10.2023 15:30
Mladost
3 : 0
12 decembar
Jablanica
Barice
4 : 2
Slaven
Živinice
01.10.2023 15:30
Jablanica
4 : 2
Slaven
Omladinac RMU
Đurđevik
2 : 2
Mladost (S)
Suha
01.10.2023 15:30
Omladinac RMU
2 : 2
Mladost (S)
Partizan
Kiseljak
1 : 0
Mladost (GT)
Gornja Tuzla
01.10.2023 15:30
Partizan
1 : 0
Mladost (GT)
Proleter
Slavinovići
1 : 1
Jedinstvo
Donje Dubrave
01.10.2023 15:30
Proleter
1 : 1
Jedinstvo
Memići
Memići
1 : 2
Omazići 1937
Omazići
01.10.2023 15:30
Memići
1 : 2
Omazići 1937
Oskova
Oskova
1 : 2
Bijeljevac
Miljanovci
01.10.2023 11:00
Oskova
1 : 2
Bijeljevac
Poriječani
Poriječani
3 : 5
Gračanica
Gračanica
01.10.2023 16:00
Poriječani
3 : 5
Gračanica
Kološići
Kološići
3 : 0
Moštre
Moštre
01.10.2023 13:30
Kološići
3 : 0
Moštre
Dijamant
Građevac
1 : 0
Ljiljan
Zimča
01.10.2023 13:30
Dijamant
1 : 0
Ljiljan
OFK Visoko
Visoko
5 : 1
Omladinac
Poriječani
01.10.2023 18:30
OFK Visoko
5 : 1
Omladinac
Napredak 1955
Radovlje
1 : 2
Kralupi
Kralupi
01.10.2023 16:00
Napredak 1955
1 : 2
Kralupi
Radnik
Surdulica
0 : 1
Javor Matis
Ivanjica
01.10.2023 16:00
Radnik
0 : 1
Javor Matis
Železničar
Pančevo
0 : 2
Radnički 1923
Kragujevac
01.10.2023 18:00
Železničar
0 : 2
Radnički 1923
Napredak
Kruševac
0 : 2
Partizan
Beograd
01.10.2023 17:00
Napredak
0 : 2
Partizan
Inđija Toyo Tires
Inđija
1 : 0
Tekstilac
Odžaci
01.10.2023 15:00
Inđija Toyo Tires
1 : 0
Tekstilac
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 1
RFK Grafičar
Beograd
01.10.2023 15:00
Radnički (SM)
2 : 1
RFK Grafičar
Smederevo 1924
Smederevo
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
Novi Sad
01.10.2023 15:00
Smederevo 1924
1 : 0
RFK Novi Sad 1921
OFK Vršac
Vršac
0 : 1
Radnički (NB)
Novi Beograd
01.10.2023 15:00
OFK Vršac
0 : 1
Radnički (NB)
GFK Sloboda
Užice
0 : 0
Metalac
Gornji Milanovac
01.10.2023 19:00
GFK Sloboda
0 : 0
Metalac
Rogaška
Rogaška Slatina
0 : 2
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
01.10.2023 15:00
Rogaška
0 : 2
Olimpija Ljubljana
Aluminij
Kidričevo
1 : 0
Maribor
Maribor
01.10.2023 20:15
Aluminij
1 : 0
Maribor
Kalcer Radomlje
Radomlje
1 : 1
Koper
Koper
01.10.2023 17:30
Kalcer Radomlje
1 : 1
Koper
Hajduk
Split
1 : 0
Dinamo
Zagreb
01.10.2023 18:00
Hajduk
1 : 0
Dinamo
Rudeš
Zagreb
1 : 2
Rijeka
Rijeka
01.10.2023 15:15
Rudeš
1 : 2
Rijeka
Sutjeska
Nikšić
0 : 1
Mornar
Bar
01.10.2023 18:00
Sutjeska
0 : 1
Mornar
Jezero
Plav
1 : 1
Arsenal
Tivat
01.10.2023 18:00
Jezero
1 : 1
Arsenal
Rudar
Pljevlja
2 : 2
Jedinstvo
Bijelo Polje
01.10.2023 15:00
Rudar
2 : 2
Jedinstvo
Dečić
Tuzi
2 : 0
Budućnost
Podgorica
01.10.2023 18:00
Dečić
2 : 0
Budućnost
Mladost DG
Podgoriva
0 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
01.10.2023 19:00
Mladost DG
0 : 2
OFK Petrovac
Bregalnica
Å tip
0 : 0
Vardar
Skoplje
01.10.2023 14:00
Bregalnica
0 : 0
Vardar
Rabotnički
Skoplje
1 : 0
Tikveš
Kavadarci
01.10.2023 14:00
Rabotnički
1 : 0
Tikveš
Å kupi
Skoplje
2 : 0
Struga
Struge
01.10.2023 14:00
Å kupi
2 : 0
Struga
Sileks
Kratovo
4 : 2
Voska sport
Ohrid
01.10.2023 14:00
Sileks
4 : 2
Voska sport
Gostivar
Gostivar
2 : 2
Å kendija
Tetovo
01.10.2023 14:00
Gostivar
2 : 2
Å kendija
Almería
Almeria
3 : 3
Granada
Granada
01.10.2023 14:00
Almería
3 : 3
Granada
Atlético Madrid
Madrid
3 : 2
Cádiz
Cádiz
01.10.2023 21:00
Atlético Madrid
3 : 2
Cádiz
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
0 : 2
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
01.10.2023 16:15
Deportivo Alavés
0 : 2
Osasuna
Real Betis
Sevilla
3 : 0
Valencia
Valencia
01.10.2023 21:00
Real Betis
3 : 0
Valencia
Le Havre
Le Havre
0 : 2
Lille
Villeneuve d'Ascq
01.10.2023 15:00
Le Havre
0 : 2
Lille
Lorient
Lorient
0 : 3
Montpellier
Montpellier
01.10.2023 17:05
Lorient
0 : 3
Montpellier
OGC Nice
Nice
0 : 0
Stade Brestois 29
Brest
01.10.2023 15:00
OGC Nice
0 : 0
Stade Brestois 29
Reims
Reims
2 : 0
Olympique Lyonnais
Lyon
01.10.2023 13:00
Reims
2 : 0
Olympique Lyonnais
Stade Rennais
Rennes
3 : 1
Nantes
Nantes
01.10.2023 20:45
Stade Rennais
3 : 1
Nantes
Toulouse
Toulouse
3 : 0
Metz
Longeville-lès-Metz
01.10.2023 15:00
Toulouse
3 : 0
Metz
Nottingham Forest
Nottingham
1 : 1
Brentford
Brentford, Middlesex
01.10.2023 15:00
Nottingham Forest
1 : 1
Brentford
Darmstadt 98
Darmstadt
4 : 2
Werder Bremen
Bremen
01.10.2023 15:30
Darmstadt 98
4 : 2
Werder Bremen
SC Freiburg
Freiburg im Breisgau
2 : 0
Augsburg
Augsburg
01.10.2023 17:30
SC Freiburg
2 : 0
Augsburg
Atalanta
Bergamo
0 : 0
Juventus
Torino
01.10.2023 18:00
Atalanta
0 : 0
Juventus
Bologna
Bologna
3 : 0
Empoli
Empoli
01.10.2023 12:30
Bologna
3 : 0
Empoli
Roma
Roma
2 : 0
Frosinone
Frosinone
01.10.2023 20:45
Roma
2 : 0
Frosinone
Udinese
Udine
2 : 2
Genoa
Genova
01.10.2023 15:00
Udinese
2 : 2
Genoa
Radnik (H)
Hadžići
0 : 2
Zrinjski
Mostar
01.10.2023 14:00
Radnik (H)
0 : 2
Zrinjski
Željezničar Sport team
Banja Luka
5 : 0
Jedinstvo
Bihać
01.10.2023 12:00
Željezničar Sport team
5 : 0
Jedinstvo
Ljubić
Prnjavor
0 : 3
Laktaši
Laktaši
01.10.2023 12:00
Ljubić
0 : 3
Laktaši
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 1
Sloboda
Mrkonjić Grad
01.10.2023 12:00
Bratstvo
0 : 1
Sloboda
OFK Spartak
Banja Luka
3 : 0
BSK
Banja Luka
01.10.2023 12:00
OFK Spartak
3 : 0
BSK
Borac
Kozarska Dubica
6 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
01.10.2023 12:00
Borac
6 : 2
Podgrmeč
Modriča
Modriča
0 : 4
Sloboda
Tuzla
01.10.2023 12:00
Modriča
0 : 4
Sloboda
Slaven
Živinice
2 : 0
Radnik
Bijeljina
01.10.2023 12:00
Slaven
2 : 0
Radnik
Gradina
Srebrenik
0 : 0
Radnički
Lukavac
01.10.2023 12:00
Gradina
0 : 0
Radnički
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 9
Zvijezda Gradačac
Gradačac
01.10.2023 12:00
Gornji Rahić
0 : 9
Zvijezda Gradačac
Rudanka
Rudanka
4 : 0
Orašje
Orašje
01.10.2023 12:00
Rudanka
4 : 0
Orašje
Drina
Zvornik
5 : 2
Bratstvo
Gračanica
01.10.2023 12:00
Drina
5 : 2
Bratstvo
Romanija
Pale
2 : 4
Željezničar
Sarajevo
01.10.2023 12:30
Romanija
2 : 4
Željezničar
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 0
Baton
Sarajevo
01.10.2023 12:30
Slavija
0 : 0
Baton
Sarajevo
Sarajevo
3 : 0
Ilijaš
Ilijaš
01.10.2023 12:30
Sarajevo
3 : 0
Ilijaš
Sutjeska
Foča
3 : 1
Rudar
Breza
01.10.2023 10:00
Sutjeska
3 : 1
Rudar
Čelik
Zenica
3 : 0
FK Vitez
Vitez
01.10.2023 12:30
Čelik
3 : 0
FK Vitez
Simm Bau
Kosova
0 : 0
Kiseljak
Kiseljak
01.10.2023 12:30
Simm Bau
0 : 0
Kiseljak
Rudar
Kakanj
3 : 0
Žepče
Žepče
01.10.2023 12:30
Rudar
3 : 0
Žepče
NK Vitez
Vitez
2 : 1
Natron
Maglaj
01.10.2023 12:30
NK Vitez
2 : 1
Natron
Međugorje
Međugorje
0 : 4
Igman
Konjic
01.10.2023 10:00
Međugorje
0 : 4
Igman
Tomislav
Tomislavgrad
4 : 1
Neum
Neum
01.10.2023 12:30
Tomislav
4 : 1
Neum
Posušje
Posušje
0 : 0
Čapljina
Čapljina
01.10.2023 12:30
Posušje
0 : 0
Čapljina
Dečić
Tuzi
0 : 2
Budućnost
Padgorica
01.10.2023 17:00
Dečić
0 : 2
Budućnost
Kom
Podgorica
1 : 0
Podgorica
Podgorica
01.10.2023 17:00
Kom
1 : 0
Podgorica
Internacional
Podgorica
0 : 1
Mornar
Bar
01.10.2023 14:00
Internacional
0 : 1
Mornar
Dečić
Tuzi
2 : 3
Arsenal
Tivat
01.10.2023 17:00
Dečić
2 : 3
Arsenal
Zeta
Podgorica
1 : 2
Mladost
Donja Gorica
01.10.2023 17:00
Zeta
1 : 2
Mladost
Berane
Berane
1 : 1
Iskra
Danilovgrad
01.10.2023 17:00
Berane
1 : 1
Iskra
Podgorica
Podgorica
5 : 2
Sutjeska
Nikšić
01.10.2023 17:00
Podgorica
5 : 2
Sutjeska
Kom
Podgorica
2 : 5
Budućnost
Podgorica
01.10.2023 17:00
Kom
2 : 5
Budućnost
Petnjica
Petnjica
0 : 7
Stari Aerodrom
Podgorica
01.10.2023 16:00
Petnjica
0 : 7
Stari Aerodrom
Ortrant - Olympic
Ulcinj
0 : 4
OFK Titograd
Podgorica
01.10.2023 16:00
Ortrant - Olympic
0 : 4
OFK Titograd
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
2 : 7
Sarajevo
Sarajevo
01.10.2023 16:00
Zvijezda 09
2 : 7
Sarajevo
Gošk
Gabela
0 : 2
Sloga
Doboj
01.10.2023 16:00
Gošk
0 : 2
Sloga
Velež
Mostar
1 : 1
Borac
Banja Luka
01.10.2023 16:00
Velež
1 : 1
Borac
Tuzla City
Tuzla
1 : 1
Posušje
Posušje
01.10.2023 15:00
Tuzla City
1 : 1
Posušje
Željezničar Sport team
Banja Luka
7 : 0
Jedinstvo
Bihać
01.10.2023 10:00
Željezničar Sport team
7 : 0
Jedinstvo
Ljubić
Prnjavor
2 : 1
Laktaši
Laktaši
01.10.2023 10:00
Ljubić
2 : 1
Laktaši
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 7
Sloboda
Mrkonjić Grad
01.10.2023 10:00
Bratstvo
0 : 7
Sloboda
Rudar Prijedor
Prijedor
5 : 2
Kozara
Gradiška
01.10.2023 10:00
Rudar Prijedor
5 : 2
Kozara
OFK Spartak
Banja Luka
0 : 1
BSK
Banja Luka
01.10.2023 10:00
OFK Spartak
0 : 1
BSK
Borac
Kozarska Dubica
1 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
01.10.2023 10:00
Borac
1 : 2
Podgrmeč
Naprijed
Banja Luka
10 : 0
OFK Brdo
Hambarine
01.10.2023 11:30
Naprijed
10 : 0
OFK Brdo
Sloboda
Novi Grad
10 : 0
Crni vrh
Jaružani
01.10.2023 11:30
Sloboda
10 : 0
Crni vrh
Proleter
Teslić
4 : 1
Polet 1926
Brod
01.10.2023 11:30
Proleter
4 : 1
Polet 1926
Dubrave
Dubrave
4 : 2
Sloga
Srbac
01.10.2023 11:30
Dubrave
4 : 2
Sloga
Tekstilac Kort
Derventa
4 : 2
Lijevče
Nova Topola
01.10.2023 11:30
Tekstilac Kort
4 : 2
Lijevče
Jedinstvo
Žeravica
0 : 22
Borac
Å amac
01.10.2023 11:30
Jedinstvo
0 : 22
Borac
Modriča Alfa
Modriča
0 : 2
Sloboda
Tuzla
01.10.2023 10:00
Modriča Alfa
0 : 2
Sloboda
Slaven
Živinice
0 : 4
Radnik
Bijeljina
01.10.2023 10:00
Slaven
0 : 4
Radnik
Gradina
Srebrenik
0 : 1
Radnički
Lukavac
01.10.2023 10:00
Gradina
0 : 1
Radnički
Gornji Rahić
Gornji Rahić
3 : 0
Zvijezda
Gradačac
01.10.2023 10:00
Gornji Rahić
3 : 0
Zvijezda
Željezničar
Doboj
10 : 0
Orašje
Orašje
01.10.2023 10:00
Željezničar
10 : 0
Orašje
Drina
Zvornik
2 : 0
Bratstvo
Gračanica
01.10.2023 10:00
Drina
2 : 0
Bratstvo
Ukrina
Čečava
3 : 1
Ozren
Petrovo
01.10.2023 10:00
Ukrina
3 : 1
Ozren
Naša krila
Kostajnica
8 : 1
Vučijak
Majevica
01.10.2023 10:00
Naša krila
8 : 1
Vučijak
Potkozarje
Aleksandrovac
3 : 0
Džaja
Banja Luka
01.10.2023 10:00
Potkozarje
3 : 0
Džaja
Omladinac
Banja Luka
6 : 0
Lauš
Lauš
01.10.2023 10:30
Omladinac
6 : 0
Lauš
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
0 : 9
Kozara
Turjak
01.10.2023 10:00
Sloga DIPO
0 : 9
Kozara
Guber
Srebrenica
0 : 5
Bratstvo
Bratunac
01.10.2023 11:30
Guber
0 : 5
Bratstvo
Jadar
Nova Kasaba
2 : 6
Jedinstvo (R)
Roćević
01.10.2023 11:30
Jadar
2 : 6
Jedinstvo (R)
Vlasenica
Vlasenica
1 : 1
Rudar 1925
Ugljevik
01.10.2023 11:30
Vlasenica
1 : 1
Rudar 1925
Romanija
Pale
0 : 4
Željezničar
Sarajevo
01.10.2023 10:00
Romanija
0 : 4
Željezničar
UNIS
Vogošća
3 : 3
Radnik (H)
Hadžići
01.10.2023 10:00
UNIS
3 : 3
Radnik (H)
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 2
Baton
Sarajevo
01.10.2023 10:00
Slavija
0 : 2
Baton
Sarajevo
Sarajevo
10 : 0
Ilijaš
Ilijaš
01.10.2023 10:00
Sarajevo
10 : 0
Ilijaš
Sutjeska
Foča
4 : 1
Rudar
Breza
01.10.2023 12:30
Sutjeska
4 : 1
Rudar
Čelik
Zenica
10 : 0
FK Vitez
Vitez
01.10.2023 10:00
Čelik
10 : 0
FK Vitez
Simm Bau
Kosova
4 : 0
Kiseljak
Kiseljak
01.10.2023 10:00
Simm Bau
4 : 0
Kiseljak
Rudar (K)
Kakanj
3 : 0
Žepče
Žepče
01.10.2023 10:00
Rudar (K)
3 : 0
Žepče
NK Vitez
Vitez
6 : 0
Natron
Maglaj
01.10.2023 10:00
NK Vitez
6 : 0
Natron
Tomislav
Tomislavgrad
4 : 3
Neum
Neum
01.10.2023 10:00
Tomislav
4 : 3
Neum
Velež
Nevesinje
0 : 8
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
01.10.2023 10:00
Velež
0 : 8
Å iroki Brijeg
Radnički
Ćoralići
1 : 5
Mladost
Polje-Cazin
01.10.2023 13:15
Radnički
1 : 5
Mladost
Sloga
Bosanska Otoka
7 : 0
Borac
Izačić
01.10.2023 13:15
Sloga
7 : 0
Borac
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
0 : 3
Bihać
Bihać
01.10.2023 13:15
Una Nacionalni park
0 : 3
Bihać
Kaćuni
Kaćuni
0 : 0
Bilalovac - CPU
Bilalovac
01.10.2023 12:00
Kaćuni
0 : 0
Bilalovac - CPU
Famos
Hrasnica
1 : 3
Glasinac
Sokolac
01.10.2023 10:00
Famos
1 : 3
Glasinac
FA Akademika
Sarajevo
3 : 0
Novi Grad
Sarajevo - Novi Grad
01.10.2023 14:15
FA Akademika
3 : 0
Novi Grad
Klis
Buturović Polje
6 : 0
Lokomotiva
Mostar
01.10.2023 10:00
Klis
6 : 0
Lokomotiva
Å F Miri
Kruševica
2 : 1
Proleter
Slavinovići
01.10.2023 10:00
Å F Miri
2 : 1
Proleter
Betaklub Tango
Devetak
1 : 0
Bosna
Kalesija
01.10.2023 10:00
Betaklub Tango
1 : 0
Bosna
Rudar
Bukinje
2 : 1
Mladost (VB)
Velika Brijesnica
01.10.2023 10:00
Rudar
2 : 1
Mladost (VB)
Mladost (SO)
Solina
0 : 3
Eurogol
Živinice
01.10.2023 10:00
Mladost (SO)
0 : 3
Eurogol
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
0 : 1
Sarajevo
Sarajevo
01.10.2023 14:00
Zvijezda 09
0 : 1
Sarajevo
Gošk
Gošk
1 : 2
Sloga
Doboj
01.10.2023 14:00
Gošk
1 : 2
Sloga
Velež
Mostar
2 : 0
Borac
Banja Luka
01.10.2023 14:00
Velež
2 : 0
Borac
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
7 : 1
Posušje
Posušje
01.10.2023 13:00
Tuzla City
7 : 1
Posušje
Naprijed
Banja Luka
8 : 1
Brdo
Hambarine
01.10.2023 10:00
Naprijed
8 : 1
Brdo
Sloboda
Novi Grad
6 : 0
Crni vrh
Jaružani
01.10.2023 10:00
Sloboda
6 : 0
Crni vrh
Proleter
Teslić
1 : 2
Polet 1926
Brod
01.10.2023 10:00
Proleter
1 : 2
Polet 1926
Dubrave
Dubrave
0 : 4
Sloga
Srbac
01.10.2023 10:00
Dubrave
0 : 4
Sloga
Tekstilac Kort
Derventa
4 : 0
Lijevče
Lijevče
01.10.2023 10:00
Tekstilac Kort
4 : 0
Lijevče
Jedinstvo
Žeravica
0 : 20
Borac
Å amac
01.10.2023 10:00
Jedinstvo
0 : 20
Borac
Mladost
Bogutovo selo
2 : 5
Zenit
Bijeljina
01.10.2023 14:00
Mladost
2 : 5
Zenit
Omladinac
Draksenić
0 : 8
Rudar Prijedor
Prijedor
01.10.2023 11:00
Omladinac
0 : 8
Rudar Prijedor
Bratstvo
Kozarac
11 : 1
Svodna
Svodna
01.10.2023 10:00
Bratstvo
11 : 1
Svodna
Omladinac
Banja Luka
2 : 0
Lauš
Lauš - Banja Luka
01.10.2023 11:30
Omladinac
2 : 0
Lauš
Majevica
Lopare
6 : 0
Drina
Amajlije
01.10.2023 11:00
Majevica
6 : 0
Drina
Omladinac
Potočari - Brčko Distrikt
3 : 0
Janja 2009
Janja
01.10.2023 11:00
Omladinac
3 : 0
Janja 2009
Partizan
Donja Trnova
3 : 3
Ilićka 01
Brčko
01.10.2023 12:00
Partizan
3 : 3
Ilićka 01
Sloboda
Donji Zagoni
0 : 2
Radnik
Bijeljina
01.10.2023 13:30
Sloboda
0 : 2
Radnik
Guber
Srebrenica
2 : 4
Bratstvo
Bratunac
01.10.2023 10:00
Guber
2 : 4
Bratstvo
Jadar
Nova Kasaba
0 : 3
Jedinstvo (R)
Roćević
01.10.2023 10:00
Jadar
0 : 3
Jedinstvo (R)
Vlasenica
Vlasenica
8 : 0
Rudar 1925
Ugljevik
01.10.2023 10:00
Vlasenica
8 : 0
Rudar 1925
Branjevo
Branjevo
7 : 3
Trnovica
Trnovica
01.10.2023 10:00
Branjevo
7 : 3
Trnovica
Drina HE
Višegrad
5 : 0
Rudo
Rudo
01.10.2023 10:00
Drina HE
5 : 0
Rudo
Velež
Nevesinje
0 : 9
Leotar
Trebinje
01.10.2023 14:30
Velež
0 : 9
Leotar
Brekovica
Bihać
0 : 4
Mladost 1938
B. Petrovac
01.10.2023 11:15
Brekovica
0 : 4
Mladost 1938
Jedinstvo
Bihać
8 : 2
Podgrmeč
Sanski Most
01.10.2023 11:15
Jedinstvo
8 : 2
Podgrmeč
Mladost
Polje - Cazin
6 : 0
Krajina
Cazin
01.10.2023 11:15
Mladost
6 : 0
Krajina
Vitez
Bužim
1 : 0
ABC
Podzvizd
01.10.2023 11:15
Vitez
1 : 0
ABC
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 8
Krajišnik
Velika Kladuša
01.10.2023 11:15
Bratstvo
0 : 8
Krajišnik
Sloga
Tolisa
3 : 5
Dizdaruša
Dizdaruša
01.10.2023 11:00
Sloga
3 : 5
Dizdaruša
Napredak
Omergebovača
2 : 1
Dinamo 75
Prijedor
01.10.2023 11:00
Napredak
2 : 1
Dinamo 75
Orašje
Orašje
7 : 2
Mladost
Gornja Dubica
01.10.2023 11:00
Orašje
7 : 2
Mladost
Izbor
Brčko
8 : 1
Kostrč
Kostrč
01.10.2023 11:00
Izbor
8 : 1
Kostrč
Romari
Vitez
23 : 0
Vitez
Vitez
01.10.2023 10:00
Romari
23 : 0
Vitez
Novi Travnik
Novi Travnik
0 : 5
Rijeka
Rijeka - Vitez
01.10.2023 10:00
Novi Travnik
0 : 5
Rijeka
FK Vitez
Vitez
6 : 0
Rudar
Han Bila
01.10.2023 15:30
FK Vitez
6 : 0
Rudar
Radnik
Donji Vakuf
6 : 0
Sloga
Dolac
01.10.2023 12:00
Radnik
6 : 0
Sloga
Sport Prevent
Bugojno
3 : 1
Travnik
Travnik
01.10.2023 10:00
Sport Prevent
3 : 1
Travnik
Elektrobosna
Jajce
2 : 0
Vlašić
Turbe
01.10.2023 10:00
Elektrobosna
2 : 0
Vlašić
Stupčanica
Olovo
1 : 3
Mladost
Doboj - Kakanj
01.10.2023 12:30
Stupčanica
1 : 3
Mladost
Nemila
Nemila
10 : 0
Moševac
Moševac
01.10.2023 11:30
Nemila
10 : 0
Moševac
Igman
ilidža
3 : 1
Novi Grad 1
Sarajevo
01.10.2023 12:00
Igman
3 : 1
Novi Grad 1
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 6
Famos (H)
Hrasnica
01.10.2023 14:30
Slavija
0 : 6
Famos (H)
Ilijaš
Ilijaš
2 : 1
Famos
Vojkovići
01.10.2023 09:30
Ilijaš
2 : 1
Famos
Novi Grad 1
Sarajevo
0 : 12
Å F Sparta
Sarajevo
01.10.2023 10:00
Novi Grad 1
0 : 12
Å F Sparta
Igman 2
ilidža
6 : 0
Miske - Akademija
Sarajevo
01.10.2023 10:00
Igman 2
6 : 0
Miske - Akademija
UÅ S Fortuna
Mostar
4 : 0
Igman
Konjic
01.10.2023 11:30
UÅ S Fortuna
4 : 0
Igman
Branitelj
Rodoč - Jasenica
6 : 1
Iskra
Stolac
01.10.2023 11:30
Branitelj
6 : 1
Iskra
Budućnost
Banovići
3 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
01.10.2023 11:00
Budućnost
3 : 0
Gornji Rahić
Bosna
Kalesija
2 : 0
Kolibri
Husino
01.10.2023 11:00
Bosna
2 : 0
Kolibri
Eurogol
Živinoce
4 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
01.10.2023 11:00
Eurogol
4 : 0
Eurofudbal
Mladost
Bogutovo Selo
1 : 11
Zenit
Bijeljina
01.10.2023 13:00
Mladost
1 : 11
Zenit
Krajina
Banja Luka
3 : 0
Borac
Banja Luka
01.10.2023 10:00
Krajina
3 : 0
Borac
Lauš
Banja Luka
3 : 0
ŽFK Spartak
Banja Luka
01.10.2023 09:00
Lauš
3 : 0
ŽFK Spartak
Velež
Nevesinje
0 : 7
Leotar
Trebinje
01.10.2023 13:30
Velež
0 : 7
Leotar
AN Jedinstvo
Bihać
7 : 0
Metalac
Bihać
01.10.2023 09:45
AN Jedinstvo
7 : 0
Metalac
Radnički (R)
Ripač
1 : 0
Bajer 99
Velagići
01.10.2023 09:45
Radnički (R)
1 : 0
Bajer 99
Jedinstvo
Bihać
4 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
01.10.2023 09:45
Jedinstvo
4 : 1
Podgrmeč
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
0 : 0
Krajina
Cazin
01.10.2023 09:45
Mladost (P-C)
0 : 0
Krajina
Vitez
Bužim
4 : 1
ABC
Podzvizd
01.10.2023 09:45
Vitez
4 : 1
ABC
Bratstvo
Bosanska Krupa
5 : 2
Krajišnik
Velika Kladuša
01.10.2023 09:45
Bratstvo
5 : 2
Krajišnik
Romari
Vitez
10 : 0
Nova Bila
Nova Bila
01.10.2023 12:00
Romari
10 : 0
Nova Bila
Novi Travnik
Novi Travnik
2 : 3
Rijeka
Rijeka
01.10.2023 12:00
Novi Travnik
2 : 3
Rijeka
Radnik
Donji Vakuf
6 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
01.10.2023 12:00
Radnik
6 : 0
Sloga
Sport Prevent
Bugojno
2 : 6
Travnik
Travnik
01.10.2023 12:00
Sport Prevent
2 : 6
Travnik
Elektrobosna
Jajce
0 : 4
Vlašić
Turbe
01.10.2023 12:00
Elektrobosna
0 : 4
Vlašić
Stupčanica
Olovo
1 : 2
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
01.10.2023 10:00
Stupčanica
1 : 2
Mladost (DK)
Nemila
Nemila
4 : 3
Moševac
Moševac
01.10.2023 10:00
Nemila
4 : 3
Moševac
Usora
Usora
0 : 2
Žepče 1919
Žepče
01.10.2023 10:00
Usora
0 : 2
Žepče 1919
Baton
Sarajevo
2 : 1
Ilijaš
Ilijaš
01.10.2023 11:00
Baton
2 : 1
Ilijaš
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
KMN Vogošća
Vogošća
01.10.2023 12:00
Novi Grad
3 : 0
KMN Vogošća
Fortuna
Mostar
10 : 0
Igman
Konjic
01.10.2023 10:00
Fortuna
10 : 0
Igman
Branitelj
Rodoč - Jasenica
5 : 1
Iskra
Stolac
01.10.2023 10:00
Branitelj
5 : 1
Iskra
Budućnost
Banovići
7 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
01.10.2023 10:00
Budućnost
7 : 0
Gornji Rahić
Bosna
Kalesija
0 : 3
Kolibri
Husino
01.10.2023 10:00
Bosna
0 : 3
Kolibri
Eurogol
Živinice
3 : 1
Eurofudbal
Stjepan Polje
01.10.2023 10:00
Eurogol
3 : 1
Eurofudbal
Tuzla Siti
Simin Han
2 : 0
Radnički
Lukavac
01.10.2023 09:30
Tuzla Siti
2 : 0
Radnički
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
0 : 2
Sloga (D)
Doboj
01.10.2023 11:00
Lokomotiva
0 : 2
Sloga (D)
TSC
Kanjiža
2 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
01.10.2023 15:30
TSC
2 : 0
Radnički 1923
Vojvodina
Novi Sad
1 : 3
Sloga
Zemun
01.10.2023 14:00
Vojvodina
1 : 3
Sloga
Napredak Junior 2018
Kruševac
4 : 0
Prave Dame
Stari Banovci
01.10.2023 15:30
Napredak Junior 2018
4 : 0
Prave Dame
Respekt
Sarajevo
0 : 1
Brotnjo
Čitluk
01.10.2023 16:45
Respekt
0 : 1
Brotnjo
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
5 : 2
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
01.10.2023 15:30
Željezničar 2011
5 : 2
Sloga
Vogošća
Vogošća
1 : 1
Inter
Posušje
01.10.2023 14:00
Vogošća
1 : 1
Inter
Sloboda
Tuzla
1 : 12
SFK 2000
Sarajevo
01.10.2023 14:00
Sloboda
1 : 12
SFK 2000
Emina
Mostar
7 : 1
Fortuna
Živinice
01.10.2023 19:00
Emina
7 : 1
Fortuna

Futsal

Dolcinium
Ulcinj
4 : 0
Mirabile Moda
Podgorica
01.10.2023 19:00
Dolcinium
4 : 0
Mirabile Moda
Zora
Spuž
2 : 20
Titograd
Podgorica
01.10.2023 15:00
Zora
2 : 20
Titograd
Cattaro 2019
Kotor
7 : 6
Brskovo
Mojkovac
01.10.2023 20:00
Cattaro 2019
7 : 6
Brskovo

Košarka

Borac Mozzart
Čačak
86 : 79
Cibona
Zagreb
01.10.2023 18:00
Borac Mozzart
86 : 79
Cibona
OKK Beograd
Beograd
93 : 91
Dynamic BalkanBet
Beograd
01.10.2023 19:00
OKK Beograd
93 : 91
Dynamic BalkanBet

Odbojka

Albatros
Herceg Novi
1 : 3
Rudar
Pljevlja
01.10.2023 18:00
Albatros
1 : 3
Rudar
Galeb
Bar
3 : 1
Mediteran Bemaks
Budva
01.10.2023 17:00
Galeb
3 : 1
Mediteran Bemaks
Bratunac
Bratunac
1 : 3
Libero
Bijeljina
01.10.2023 15:00
Bratunac
1 : 3
Libero
Velež
Nevesinje
3 : 0
Radnik
Bijeljina
01.10.2023 15:00
Velež
3 : 0
Radnik
Glasinac
Sokolac
3 : 0
Smeč
Novi Grad
01.10.2023 12:00
Glasinac
3 : 0
Smeč
1/4 finale
Lami
Brčko
0 : 3
Kula Gradačac
Gradačac
01.10.2023 17:00
Lami
0 : 3
Kula Gradačac

Rukomet

Slavija
Istočno Sarajevo
30 : 40
Višegrad - HED
Višegrad
01.10.2023 15:00
Slavija
30 : 40
Višegrad - HED
Sava
Brod
23 : 24
Čelinac
Čelinac
01.10.2023 16:00
Sava
23 : 24
Čelinac
Borac M:TEL 2
Banja Luka
22 : 41
Teslić
Teslić
01.10.2023 14:00
Borac M:TEL 2
22 : 41
Teslić
Sloga 2
Doboj
42 : 36
Prijedor
Prijedor
01.10.2023 16:00
Sloga 2
42 : 36
Prijedor
Srbac
Srbac
44 : 27
Srednjoškolac
Novi Grad
01.10.2023 18:30
Srbac
44 : 27
Srednjoškolac
Glasinac
Sokolac
39 : 23
Hercegovac
Bileća
01.10.2023 18:00
Glasinac
39 : 23
Hercegovac
Borac
Travnik
25 : 35
Čelik Junior
Zenica
01.10.2023 18:00
Borac
25 : 35
Čelik Junior
Sana 7
Sanski Most
28 : 30
Sloboda 2
Tuzla
01.10.2023 16:30
Sana 7
28 : 30
Sloboda 2
Bosna
Sarajevo
41 : 31
Međugorje
Međugorje
01.10.2023 17:00
Bosna
41 : 31
Međugorje
Derventa
Derventa
29 : 25
Radnik
Bijeljina
01.10.2023 16:30
Derventa
29 : 25
Radnik
Borac 2
Banja Luka
38 : 27
Mira
Prijedor
01.10.2023 15:00
Borac 2
38 : 27
Mira
Goražde
Goražde
10 : 0
Lokomotiva
Mostar
01.10.2023 17:00
Goražde
10 : 0
Lokomotiva
Bosna
Tešanj
35 : 20
Živinice
Živinice
01.10.2023 17:00
Bosna
35 : 20
Živinice