XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 354 utakmica za dan
Nedelja, 14 Maj 2023


Fudbal

PosuŔje
PosuŔje
1 : 0
Borac
Banja Luka
14.05.2023 17:00
PosuŔje
1 : 0
Borac
Omarska
Omarska
1 : 0
Ljubić
Prnjavor
14.05.2023 17:00
Omarska
1 : 0
Ljubić
Brdo
Hambarine
5 : 1
Borac (Å )
Å amac
14.05.2023 17:00
Brdo
5 : 1
Borac (Å )
Dubrave
Dubrave
0 : 2
Sloga (T)
Trn
14.05.2023 17:00
Dubrave
0 : 2
Sloga (T)
Crni vrh
Jaružani
1 : 0
Gorica
Å ipovo
14.05.2023 17:00
Crni vrh
1 : 0
Gorica
Velež
Nevesinje
2 : 0
Mladost (G)
Gacko
14.05.2023 17:00
Velež
2 : 0
Mladost (G)
Hercegovac
Bileća
3 : 1
Drina HE
ViŔegrad
14.05.2023 17:00
Hercegovac
3 : 1
Drina HE
Jedinstvo
Brodac
2 : 1
Glasinac 1936
Sokolac
14.05.2023 17:00
Jedinstvo
2 : 1
Glasinac 1936
Stakorina
Čajniče
3 : 0
Podrinje
TrÅ”ić
14.05.2023 17:00
Stakorina
3 : 0
Podrinje
Mladost (R)
Rogatica
5 : 3
Proleter
Dvorovi
14.05.2023 17:00
Mladost (R)
5 : 3
Proleter
Slaven
Dobrljin
1 : 3
LauÅ”
Banja Luka
14.05.2023 17:30
Slaven
1 : 3
LauÅ”
Polet KrajiŔnik
Ramići-Dragočaj
5 : 1
Bratstvo
Kozarac
14.05.2023 17:30
Polet KrajiŔnik
5 : 1
Bratstvo
Plamen
Donje Vodičevo
4 : 2
Lijevče
Nova Topola
14.05.2023 17:30
Plamen
4 : 2
Lijevče
13 Skojevki
Grbavci
4 : 2
Sloga
Saničani-Rakelići
14.05.2023 17:30
13 Skojevki
4 : 2
Sloga
Mladost
Kotor VaroÅ”
3 : 1
Krajina
Banja Luka
14.05.2023 17:30
Mladost
3 : 1
Krajina
Budućnost
Banja Luka
3 : 1
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
14.05.2023 17:30
Budućnost
3 : 1
Sloga DIPO
Hajduk (B)
BatkuŔa
4 : 0
Mineral
Banja Vrućica
14.05.2023 17:00
Hajduk (B)
4 : 0
Mineral
Hajduk (K)
Kožuhe
3 : 3
Trebava
Osječani
14.05.2023 17:00
Hajduk (K)
3 : 3
Trebava
Skugrić
Skugrić
4 : 5
Crvena zvijezda
Obudovac
14.05.2023 17:00
Skugrić
4 : 5
Crvena zvijezda
NaŔa krila
Kostajnica
2 : 1
Rudanka
Rudanka
14.05.2023 17:00
NaŔa krila
2 : 1
Rudanka
Omladinac
Modriča
4 : 0
Zvijezda
Kakmuž
14.05.2023 17:00
Omladinac
4 : 0
Zvijezda
Tabanci
Tabanci
7 : 0
Budućnost
Skelani
14.05.2023 17:00
Tabanci
7 : 0
Budućnost
Zadrugar
Donje Crnjelovo
2 : 0
Lokomotiva
Brčko
14.05.2023 17:00
Zadrugar
2 : 0
Lokomotiva
Mladost (VO)
Velika Obarska
2 : 3
OFK Brezik
Gornji Brezik
14.05.2023 17:00
Mladost (VO)
2 : 3
OFK Brezik
Jedinstvo
Roćević
3 : 0
OFK Trnovica
Trnovica
14.05.2023 17:00
Jedinstvo
3 : 0
OFK Trnovica
Omladinac
Potočari
2 : 2
Šekovići
Šekovići
14.05.2023 17:00
Omladinac
2 : 2
Šekovići
Lokanj
Lokanj
4 : 2
Partizan
Donja Trnova
14.05.2023 17:00
Lokanj
4 : 2
Partizan
Janja 2009
Janja
3 : 0
Birač
Derventa
14.05.2023 17:00
Janja 2009
3 : 0
Birač
Brzi
Busnovi
4 : 1
Berek 1975
Prijedor
14.05.2023 17:00
Brzi
4 : 1
Berek 1975
Gomjenica
Prijedor
0 : 3
Kozara
Donji Orlovci
14.05.2023 17:00
Gomjenica
0 : 3
Kozara
MoŔtanica
Božići
3 : 8
Ravan
Međeđa
14.05.2023 17:00
MoŔtanica
3 : 8
Ravan
Ljubija
Ljubija
4 : 0
Rasavci
Rasavci
14.05.2023 17:00
Ljubija
4 : 0
Rasavci
Podgrmeč
OŔtra Luka
5 : 2
Knežopoljac
Knežica
14.05.2023 17:00
Podgrmeč
5 : 2
Knežopoljac
Laminci
Laminci
2 : 4
Župa
Milosavci
14.05.2023 18:00
Laminci
2 : 4
Župa
Borac (Mag.)
Maglajani
1 : 6
Biseri
Čatrnja
14.05.2023 18:00
Borac (Mag.)
1 : 6
Biseri
Omladinac
Brestovčina
2 : 1
Borac (MaÅ”.)
MaÅ”ići
14.05.2023 18:00
Omladinac
2 : 1
Borac (MaÅ”.)
Bratstvo
Kozinci
9 : 2
Borac (Å )
Å ibovska
14.05.2023 18:00
Bratstvo
9 : 2
Borac (Å )
Obradovac
GradiŔka
4 : 1
Torpedo
Cerovljani
14.05.2023 18:00
Obradovac
4 : 1
Torpedo
Potkozarje
Aleksandrovac
7 : 2
Kozara
Turjak
14.05.2023 18:00
Potkozarje
7 : 2
Kozara
Mladi KrajiŔnik
Kukulje
1 : 0
Polet
Elezagići
14.05.2023 18:00
Mladi KrajiŔnik
1 : 0
Polet
Sloboda
Piskavica
3 : 1
Gomionica
Bronzani Majdan
14.05.2023 17:00
Sloboda
3 : 1
Gomionica
Zmijanje
Kola
4 : 6
Vrbas
Banja Luka
14.05.2023 17:00
Zmijanje
4 : 6
Vrbas
Rekreativo
Banja Luka
4 : 2
Spartak 2013
Banja Luka
14.05.2023 17:00
Rekreativo
4 : 2
Spartak 2013
BSK
BuÅ”letić
5 : 1
ZboriŔte
ZboriŔte
14.05.2023 17:00
BSK
5 : 1
ZboriŔte
Zadrugar
Sijekovac
3 : 1
Sloboda GS
Grabovica
14.05.2023 17:00
Zadrugar
3 : 1
Sloboda GS
Borac (O)
Osinja
3 : 0
Polet
Podnovlje
14.05.2023
Borac (O)
3 : 0
Polet
Bratstvo
Donja Dubica
2 : 2
Pelagićevo 21
Pelagićevo
14.05.2023 17:00
Bratstvo
2 : 2
Pelagićevo 21
Budućnost
Gornja Slatina
1 : 0
Dobor
Modriča
14.05.2023 17:00
Budućnost
1 : 0
Dobor
Vranjak
Vranjak
1 : 7
Mladost (D)
Dobrinja
14.05.2023 17:00
Vranjak
1 : 7
Mladost (D)
Mladost (ST)
Srpska TiŔina
4 : 2
Posavina
MiloŔevac
14.05.2023 17:00
Mladost (ST)
4 : 2
Posavina
Crvena zvijezda
Gajevi
0 : 3
Crkvina
Crkvina
14.05.2023 17:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Crkvina
Sloga
JakeÅ”
1 : 1
ViŔnjik
Modriča
14.05.2023 17:00
Sloga
1 : 1
ViŔnjik
Partizan
Koprivna
1 : 5
Kladari Gornji
Kladari Gornji
14.05.2023 17:00
Partizan
1 : 5
Kladari Gornji
Zadrugar
Tarevci
3 : 3
Sloga 73
Ždreban
14.05.2023 17:00
Zadrugar
3 : 3
Sloga 73
Jedinstvo
KoretaŔi
4 : 2
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
14.05.2023 16:00
Jedinstvo
4 : 2
Bobetino Brdo
Obilić
KrepÅ”ić
1 : 2
Strijelac
Tutnjevac
14.05.2023 17:00
Obilić
1 : 2
Strijelac
Majevica
Lopare
5 : 0
Mladost (L)
Lončari
14.05.2023 17:00
Majevica
5 : 0
Mladost (L)
Zadrugar
Bukvik
2 : 3
Mladost (S)
Sandići
14.05.2023 17:00
Zadrugar
2 : 3
Mladost (S)
Crvena zvijezda
Donji Žabar
5 : 5
Gredice
Gredice
14.05.2023 17:00
Crvena zvijezda
5 : 5
Gredice
Grčica
Brčko
4 : 2
Jugović
Gredice
14.05.2023 17:00
Grčica
4 : 2
Jugović
Ljeskovac
Ljeskovac
5 : 0
Semberija
Popovi
14.05.2023 17:00
Ljeskovac
5 : 0
Semberija
Drina
Amajlije
3 : 1
VSK
Velino Selo
14.05.2023 17:00
Drina
3 : 1
VSK
Borac
Trnjaci
4 : 0
Balatun
Balatun
14.05.2023 17:00
Borac
4 : 0
Balatun
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
5 : 2
Kolektiv
MeđaÅ”i
14.05.2023 17:00
OFK Magnojević
5 : 2
Kolektiv
Gorica
Pučile
2 : 0
Jedinstvo
Suvo Polje
14.05.2023 17:00
Gorica
2 : 0
Jedinstvo
Bratstvo
Bratunac
2 : 0
Branjevo
Branjevo
14.05.2023 17:00
Bratstvo
2 : 0
Branjevo
Čelopek
Čelopek
7 : 1
Jasenica
Jasenica
14.05.2023 14:30
Čelopek
7 : 1
Jasenica
Radnički
Karakaj
1 : 1
Napredak
Donji Å epak
14.05.2023 17:00
Radnički
1 : 1
Napredak
Jardan
Jardan
5 : 0
Mladost
Divič
14.05.2023 14:30
Jardan
5 : 0
Mladost
Jadar
Nova Kasaba
4 : 2
Polet
Kravica
14.05.2023 17:00
Jadar
4 : 2
Polet
Mrakovica
KozaruŔa
2 : 7
7. Republika
Svodna
14.05.2023 17:00
Mrakovica
2 : 7
7. Republika
Kiseljak
Koprivna
0 : 5
Partizan
Kostajnica
14.05.2023 17:00
Kiseljak
0 : 5
Partizan
Romanovci
Romanovci
2 : 3
Sloboda
Donji Podgradci
14.05.2023 17:30
Romanovci
2 : 3
Sloboda
Kalemi
Trebovljani
4 : 1
Stevan Dukić
Rogolji
14.05.2023 17:30
Kalemi
4 : 1
Stevan Dukić
Mladost
Bajinci
0 : 4
Milan
Kosjerovo
14.05.2023 11:00
Mladost
0 : 4
Milan
Obilić PP
Kladari
0 : 0
Budućnost
Donji Galjipovci
14.05.2023 18:00
Obilić PP
0 : 0
Budućnost
Bratstvo
Povelič
2 : 1
Crvena zemlja
Nova Ves
14.05.2023 18:00
Bratstvo
2 : 1
Crvena zemlja
OFK Nožičko
Nožičko
3 : 4
Tamaris
Mrčevci
14.05.2023 18:00
OFK Nožičko
3 : 4
Tamaris
Sveti Jovan
Donji Brezik
4 : 1
Čelik
Grbavica
14.05.2023 11:00
Sveti Jovan
4 : 1
Čelik
Sloboda
Mrtvica
8 : 4
Krbeti
Krbeti
14.05.2023 11:00
Sloboda
8 : 4
Krbeti
Koridor 2011
Bijeljina
1 : 1
Stević Jovan
VrŔani
14.05.2023 17:00
Koridor 2011
1 : 1
Stević Jovan
Jedinstvo
Donja Čađavica
1 : 2
Proleter
Gornji Dragaljevac
14.05.2023 17:00
Jedinstvo
1 : 2
Proleter
Majevica
Donje Zabrđe
3 : 0
Budućnost
Ravno Polje
14.05.2023 10:30
Majevica
3 : 0
Budućnost
Omladinac
Gornja Čađavica
5 : 3
Piperci
Piperci
14.05.2023 13:00
Omladinac
5 : 3
Piperci
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
2 : 1
Ljeljenča
Ljeljenča
14.05.2023 17:00
Magnojević 2001
2 : 1
Ljeljenča
Borac
Ugljevička Obrijež
2 : 2
Sloga
Donja Bukovica
14.05.2023 17:00
Borac
2 : 2
Sloga
Sloga
Dazdarevo
4 : 0
Polet
Gornji Kojčinovac
14.05.2023 17:00
Sloga
4 : 0
Polet
Zenit
Bijeljina
5 : 1
Kovačići 08
Kovačići
14.05.2023 17:00
Zenit
5 : 1
Kovačići 08
Glogovac
Glogovac
4 : 1
Tavna
Banjica
14.05.2023 17:00
Glogovac
4 : 1
Tavna
Pobjeda
TrijeŔnica
3 : 0
Modran
Modran
14.05.2023 17:00
Pobjeda
3 : 0
Modran
TOÅ K
TeŔanj
2 : 1
Radnik
Hadžići
14.05.2023 17:00
TOÅ K
2 : 1
Radnik
GOÅ K
Gabela
2 : 2
Budućnost
Banovići
14.05.2023 17:00
GOÅ K
2 : 2
Budućnost
VlaÅ”ić
Turbe
0 : 5
Iskra
Bugojno
14.05.2023 17:00
VlaÅ”ić
0 : 5
Iskra
Brnjaci
Brnjaci
2 : 3
Kiseljak
Kiseljak
14.05.2023 17:00
Brnjaci
2 : 3
Kiseljak
Rudar (K)
Kamengrad
4 : 1
Rudar (HB)
Han Bila
14.05.2023 17:00
Rudar (K)
4 : 1
Rudar (HB)
Sloga
TojÅ”ići
8 : 0
Prokosovići
Prokosovići
14.05.2023 17:30
Sloga
8 : 0
Prokosovići
Priluk
Priluk
3 : 1
Gornji Rahić
Gornji Rahić
14.05.2023 17:30
Priluk
3 : 1
Gornji Rahić
Lokomotiva
Miričina
3 : 1
Bosna (M)
Mionica
14.05.2023 17:30
Lokomotiva
3 : 1
Bosna (M)
Svatovac
Poljice
7 : 0
DizdaruŔa
Brčko
14.05.2023 17:30
Svatovac
7 : 0
DizdaruŔa
Baton
Sarajevo
2 : 0
Usora
Žabljak-Usora
14.05.2023 17:30
Baton
2 : 0
Usora
Žepče
Žepče
4 : 0
Natron
Maglaj
14.05.2023 17:30
Žepče
4 : 0
Natron
MoŔevac
MoŔevac
3 : 0
Rudar
Breza
14.05.2023 17:30
MoŔevac
3 : 0
Rudar
Azot
Vitkovići
3 : 3
MoŔćanica
Sarajevo
14.05.2023 17:30
Azot
3 : 3
MoŔćanica
KameŔnica
Podhum
1 : 0
Neum
Neum
14.05.2023 17:30
KameŔnica
1 : 0
Neum
Klis
Buturović Polje
4 : 2
Brotnjo
Čitluk
14.05.2023 17:30
Klis
4 : 2
Brotnjo
ViÅ”ići
ViÅ”ići
3 : 5
Rama
Prozor-Rama
14.05.2023 17:30
ViÅ”ići
3 : 5
Rama
Stolac
Stolac
4 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
14.05.2023 17:30
Stolac
4 : 1
Sloga
LjubuŔki
LjubuŔki
0 : 0
Troglav 1918
Livno
14.05.2023 17:30
LjubuŔki
0 : 0
Troglav 1918
Brekovica 78
Brekovica
4 : 4
Ključ
Ključ
14.05.2023 17:00
Brekovica 78
4 : 4
Ključ
Bajer 99
Velagići
14 : 0
Željezničar
Bosanska Krupa
14.05.2023 17:00
Bajer 99
14 : 0
Željezničar
Borac
Izačić
2 : 0
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
14.05.2023 17:00
Borac
2 : 0
Mladost 1938
Sloga (T)
Tolisa
6 : 0
Vitanovići 78
Vitanovići
14.05.2023 17:30
Sloga (T)
6 : 0
Vitanovići 78
Kostrč
Kostrč
0 : 3
Mladost (D)
Domaljevac
14.05.2023 17:30
Kostrč
0 : 3
Mladost (D)
Korpar
Grebnice
2 : 3
Sloga (P)
Prud
14.05.2023 17:30
Korpar
2 : 3
Sloga (P)
19 srpanj
OŔtra Luka
3 : 0
Mladi zadrugar
Donji Rahić
14.05.2023 17:30
19 srpanj
3 : 0
Mladi zadrugar
Slatina
BaŔigovci
4 : 0
Slaven
Živinice
14.05.2023 17:30
Slatina
4 : 0
Slaven
Doboj Istok
Doboj Istok
3 : 0
Jedinstvo 1952
Vučkovci
14.05.2023 17:30
Doboj Istok
3 : 0
Jedinstvo 1952
Mladost 78
Donje Vukovije
3 : 2
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
14.05.2023 17:30
Mladost 78
3 : 2
Mladost (GŽ)
Željezničar
Jelovče Selo
1 : 1
DSK
Devetak
14.05.2023 17:30
Željezničar
1 : 1
DSK
Vražići 92
Vražići
3 : 2
Rainci
Gornji Rainci
14.05.2023 17:30
Vražići 92
3 : 2
Rainci
Omladinac 68
Mionica
6 : 2
Mladost (P)
Puračić
14.05.2023 17:30
Omladinac 68
6 : 2
Mladost (P)
Steel City
Zenica
2 : 0
Pobjeda
TeŔanjka
14.05.2023 16:30
Steel City
2 : 0
Pobjeda
Sporting
Zenica
0 : 3
Napredak
Å ije
14.05.2023 16:30
Sporting
0 : 3
Napredak
Proleter
Makljenovac
1 : 4
VareÅ”
VareÅ”
14.05.2023 16:30
Proleter
1 : 4
VareÅ”
LijeŔeva
LijeŔeva
2 : 0
Novi Å eher
Novi Å eher
14.05.2023 16:00
LijeŔeva
2 : 0
Novi Å eher
Zmaj
Buzić Mahala
4 : 3
Fortuna
Zenica
14.05.2023 16:30
Zmaj
4 : 3
Fortuna
Nemila
Nemila
4 : 0
Borac
Tetovo -Zenica
14.05.2023 16:30
Nemila
4 : 0
Borac
Saobraćajac
Sarajevo
2 : 3
Butmir
Butmir-Ilidža
14.05.2023 11:00
Saobraćajac
2 : 3
Butmir
Stup
Sarajevo
1 : 3
Jedinstvo
Ljubnići
14.05.2023 19:00
Stup
1 : 3
Jedinstvo
El Tarik
Sarajevo
0 : 5
Vratnik
Sarajevo
14.05.2023 21:00
El Tarik
0 : 5
Vratnik
Respekt
Sarajevo
1 : 5
Pofalićki
Sarajevo
14.05.2023 20:45
Respekt
1 : 5
Pofalićki
Mladost
Župča
8 : 1
Hrid
Sarajevo
14.05.2023 17:00
Mladost
8 : 1
Hrid
Omadinac
Doglodi-Stup
4 : 2
Bojnik
Bojnik
14.05.2023 16:30
Omadinac
4 : 2
Bojnik
Blagaj
Blagaj
2 : 0
Iskra
Stolac
14.05.2023 17:00
Blagaj
2 : 0
Iskra
Rakitno
Rakitno
1 : 4
Drinovci
Drinovci
14.05.2023 14:00
Rakitno
1 : 4
Drinovci
Nova Bila
Nova Bila
2 : 2
Šantići
Šantići
14.05.2023 17:00
Nova Bila
2 : 2
Šantići
Fojnica
Fojnica
9 : 3
KreŔevo
KreŔevo
14.05.2023 17:00
Fojnica
9 : 3
KreŔevo
Bilalovac
Bilalovac
1 : 1
Lugovi
Lugovi
14.05.2023 17:00
Bilalovac
1 : 1
Lugovi
Kaćuni
Kaćuni
0 : 0
Busovača
Busovača
14.05.2023 17:00
Kaćuni
0 : 0
Busovača
Gorica
Guča Gora
0 : 1
Karaula
Karaula
14.05.2023 17:00
Gorica
0 : 1
Karaula
Jajce
Jajce
2 : 0
Dnoluka
KruŔčica
14.05.2023 17:00
Jajce
2 : 0
Dnoluka
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
5 : 0
Bobovac
Nević Polje
14.05.2023 17:00
Sloga
5 : 0
Bobovac
Sloga
Bikodže
1 : 1
Pribava
Pribava
14.05.2023 17:00
Sloga
1 : 1
Pribava
Turija
Turija
2 : 1
BSK
Bokavići
14.05.2023 17:00
Turija
2 : 1
BSK
Bukovik
Gornji Srebrenik
3 : 0
Stjepan Polje
Stjepan Polje
14.05.2023 17:00
Bukovik
3 : 0
Stjepan Polje
Mladost (D)
Doborovci
1 : 5
Mladost (B)
Velika Brijesnica
14.05.2023 17:30
Mladost (D)
1 : 5
Mladost (B)
25 maj
Uroža
2 : 3
Rudar
Zagorje
14.05.2023 17:00
25 maj
2 : 3
Rudar
Jedinstvo (L)
Lukavica
3 : 4
Željezničar
DoboŔnica
14.05.2023 17:30
Jedinstvo (L)
3 : 4
Željezničar
Jedinstvo (H)
Huskići
2 : 0
Å pionica 1953
Å pionica
14.05.2023 17:00
Jedinstvo (H)
2 : 0
Å pionica 1953
OFK Međiđa
Donja Međiđa
3 : 1
12 decembar
Rajska
14.05.2023 17:30
OFK Međiđa
3 : 1
12 decembar
Koraj
Koraj
0 : 3
Sloboda
Kerep
14.05.2023 17:30
Koraj
0 : 3
Sloboda
Mladost
Tinja
1 : 0
Čelić
Čelić
14.05.2023 17:30
Mladost
1 : 0
Čelić
Voćar
Šatorovići
2 : 2
Mionica 85
Mionica
14.05.2023 17:30
Voćar
2 : 2
Mionica 85
Graničar
Brezovo Polje
1 : 0
OFK Vida
Vida
14.05.2023 17:30
Graničar
1 : 0
OFK Vida
Memići
Memići
3 : 0
Jablanica
Barice
14.05.2023 17:30
Memići
3 : 0
Jablanica
Mladost (Suha)
Suha
2 : 1
Partizan
Kiseljak
14.05.2023 17:30
Mladost (Suha)
2 : 1
Partizan
OFK Tuzla
Tuzla
1 : 3
Omladinac RMU
Đurđevik
14.05.2023 17:30
OFK Tuzla
1 : 3
Omladinac RMU
Mladost (S)
Sibovac
7 : 1
Izbor
Brčko
14.05.2023 17:30
Mladost (S)
7 : 1
Izbor
TreŔnjevka
Maoča
1 : 3
Ratkovići
Ratkovići
14.05.2023 17:30
TreŔnjevka
1 : 3
Ratkovići
Srnica
TreŔtenica
4 : 6
Vrana
Banovići Selo
14.05.2023 11:00
Srnica
4 : 6
Vrana
Toplice
Gornja Lukavica
2 : 1
Konjuh
Kladanj
14.05.2023 11:00
Toplice
2 : 1
Konjuh
Poriječani
Poriječani
1 : 2
Kralupi
Kralupi
14.05.2023 15:00
Poriječani
1 : 2
Kralupi
KoloÅ”ići
KoloÅ”ići
2 : 2
Napredak 1955
Radovlje
14.05.2023 17:30
KoloÅ”ići
2 : 2
Napredak 1955
Dijamant
Građevac
3 : 1
MoŔtre
MoŔtre
14.05.2023 15:00
Dijamant
3 : 1
MoŔtre
Ljiljan
Zimča
2 : 4
Gračanica
Gračanica
14.05.2023 17:30
Ljiljan
2 : 4
Gračanica
Partizan
Beograd
2 : 1
Radnički 1923
Kragujevac
14.05.2023 19:30
Partizan
2 : 1
Radnički 1923
Kolubara
Lazarevac
2 : 2
Napredak
KruŔevac
14.05.2023 17:30
Kolubara
2 : 2
Napredak
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 1
Mornar
Bar
14.05.2023 18:00
OFK Petrovac
0 : 1
Mornar
Jezero
Plav
2 : 0
Iskra
Danilovgrad
14.05.2023 18:00
Jezero
2 : 0
Iskra
Jedinstvo
Bijelo Polje
1 : 3
Budućnost
Podgorica
14.05.2023 18:00
Jedinstvo
1 : 3
Budućnost
Arsenal
Tivat
0 : 0
Dečić
Tuzi
14.05.2023 18:00
Arsenal
0 : 0
Dečić
Sutjeska
NikÅ”ić
2 : 1
Rudar
Pljevlja
14.05.2023 18:00
Sutjeska
2 : 1
Rudar
Bokelj
Kotor
1 : 0
Berane
Berane
14.05.2023 16:30
Bokelj
1 : 0
Berane
Mladost DG
Podgoriva
2 : 1
Igalo
Herceg Novi
14.05.2023 16:30
Mladost DG
2 : 1
Igalo
Kom
Podgorica
0 : 1
Grbalj
Radanovići
14.05.2023 16:30
Kom
0 : 1
Grbalj
Podgorica
Podgorica
1 : 1
Zeta
Golubovci
14.05.2023 16:30
Podgorica
1 : 1
Zeta
Arsenal
London
0 : 3
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
14.05.2023 17:30
Arsenal
0 : 3
Brighton & Hove Albion
Brentford
2 : 0
West Ham United
London
14.05.2023 15:00
Brentford
2 : 0
West Ham United
Everton
Liverpool
0 : 3
Manchester City
Manchester
14.05.2023 15:00
Everton
0 : 3
Manchester City
RB Leipzig
Leipzig
2 : 1
Werder Bremen
Bremen
14.05.2023 17:30
RB Leipzig
2 : 1
Werder Bremen
VfB Stuttgart
Stuttgart
1 : 1
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
14.05.2023 15:30
VfB Stuttgart
1 : 1
Bayer 04 Leverkusen
AS Monaco
0 : 0
Lille OSC
14.05.2023 17:05
AS Monaco
0 : 0
Lille OSC
Clermont Foot 63
2 : 1
Olympique Lyonnais
Lyon
14.05.2023 13:00
Clermont Foot 63
2 : 1
Olympique Lyonnais
Montpellier
Montpellier
1 : 1
Lorient
Lorient
14.05.2023 15:00
Montpellier
1 : 1
Lorient
Olympique de Marseille
3 : 1
Angers
Angers
14.05.2023 20:45
Olympique de Marseille
3 : 1
Angers
Stade Brestois 29
1 : 0
AJ Auxerre
14.05.2023 15:00
Stade Brestois 29
1 : 0
AJ Auxerre
Stade Rennais
4 : 0
Troyes
Troyes
14.05.2023 15:00
Stade Rennais
4 : 0
Troyes
Toulouse
Toulouse
0 : 0
FC Nantes
14.05.2023 16:30
Toulouse
0 : 0
FC Nantes
Bologna
Bologna
0 : 0
Roma
Roma
14.05.2023 18:00
Bologna
0 : 0
Roma
Fiorentina
Firenze
2 : 0
Udinese
Udine
14.05.2023 15:00
Fiorentina
2 : 0
Udinese
Hellas Verona
Verona
0 : 1
Torino
Torino
14.05.2023 12:30
Hellas Verona
0 : 1
Torino
Juventus
Torino
2 : 0
Cremonese
Cremona
14.05.2023 20:45
Juventus
2 : 0
Cremonese
Monza
Monza
2 : 0
Napoli
Napoli
14.05.2023 15:00
Monza
2 : 0
Napoli
Celta Vigo
1 : 2
Valencia
Valencia
14.05.2023 14:00
Celta Vigo
1 : 2
Valencia
Elche CF
Elche
1 : 0
AtlƩtico Madrid
Madrid
14.05.2023 16:15
Elche CF
1 : 0
AtlƩtico Madrid
Espanyol
Barcelona
2 : 4
Barcelona
Barcelona
14.05.2023 21:00
Espanyol
2 : 4
Barcelona
Real Valladolid
Valladolid
0 : 3
Sevilla
Sevilla
14.05.2023 18:30
Real Valladolid
0 : 3
Sevilla
Villarreal
Villarreal
5 : 1
Athletic Club
Bilbao
14.05.2023 21:00
Villarreal
5 : 1
Athletic Club
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
3 : 0
Velež
Mostar
14.05.2023 17:00
Zvijezda 09
3 : 0
Velež
Borac
Banja Luka
5 : 0
Radnik (H)
Hadžići
14.05.2023 15:00
Borac
5 : 0
Radnik (H)
GOÅ K
Gabela
5 : 0
Grude
Grude
14.05.2023 11:30
GOÅ K
5 : 0
Grude
Jedinstvo
Bihać
3 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
14.05.2023 12:00
Jedinstvo
3 : 0
Podgrmeč
Krajina
Cazin
0 : 2
Ljubić
Prnjavor
14.05.2023 12:00
Krajina
0 : 2
Ljubić
OFK Spartak
Banja Luka
6 : 0
Sloboda
Novi Grad
14.05.2023 12:00
OFK Spartak
6 : 0
Sloboda
Kozara
GradiŔka
16 : 1
Omarska
Omarska
14.05.2023 10:00
Kozara
16 : 1
Omarska
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 0
LaktaŔi
LaktaŔi
14.05.2023 12:00
Rudar Prijedor
3 : 0
LaktaŔi
Bratstvo
Gračanica
0 : 2
Ilićka 01
Brčko
14.05.2023 12:00
Bratstvo
0 : 2
Ilićka 01
Modriča
Modriča
5 : 1
Proleter
Teslić
14.05.2023 12:00
Modriča
5 : 1
Proleter
Mineral
Teslić
5 : 0
OFK Polet 1926
Brod
14.05.2023 12:00
Mineral
5 : 0
OFK Polet 1926
Drina
Zvornik
5 : 0
Lokomotiva
Brčko
14.05.2023 12:00
Drina
5 : 0
Lokomotiva
Gradina
Srebrenik
3 : 0
Podrinje
Janja
14.05.2023 12:00
Gradina
3 : 0
Podrinje
Bosna
Visoko
3 : 2
Stupčanica
Olovo
14.05.2023 12:30
Bosna
3 : 2
Stupčanica
Goražde
Goražde
0 : 2
Radnik
Hadžići
14.05.2023 12:30
Goražde
0 : 2
Radnik
Željezničar
Sarajevo
1 : 1
Novi Grad
Sarajevo
14.05.2023 12:30
Željezničar
1 : 1
Novi Grad
Sarajevo
Sarajevo
6 : 0
Sutjeska
Foča
14.05.2023 12:30
Sarajevo
6 : 0
Sutjeska
UNIS
VogoŔća
0 : 2
IlijaÅ”
IlijaÅ”
14.05.2023 12:30
UNIS
0 : 2
IlijaÅ”
Rudar
Kakanj
11 : 1
Borac
Jelah
14.05.2023 12:30
Rudar
11 : 1
Borac
Simm Bau
Kosova
1 : 5
Fortuna
Zenica
14.05.2023 12:30
Simm Bau
1 : 5
Fortuna
FK Vitez
Vitez
1 : 7
Mladost
Doboj/kakanj
14.05.2023 12:30
FK Vitez
1 : 7
Mladost
Krivaja
Zavidovići
0 : 6
Romari
Vitez
14.05.2023 12:30
Krivaja
0 : 6
Romari
Travnik
Travnik
1 : 4
Sport Prevent
Bugojno
14.05.2023 12:30
Travnik
1 : 4
Sport Prevent
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Sarajevo
Sarajevo
14.05.2023 17:30
Zrinjski
1 : 0
Sarajevo
Velež
Mostar
2 : 0
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
14.05.2023 18:00
Velež
2 : 0
Å iroki Brijeg
Igman
Konjic
1 : 0
Tuzla City
Tuzla
14.05.2023 16:00
Igman
1 : 0
Tuzla City
Leotar
Trebinje
0 : 1
PosuŔje
PosuŔje
14.05.2023 12:00
Leotar
0 : 1
PosuŔje
Jedinstvo
Bihać
3 : 0
Podgrmeč
Sanski Most
14.05.2023 10:00
Jedinstvo
3 : 0
Podgrmeč
Rudar Prijedor
Prijedor
1 : 1
LaktaŔi
LaktaŔi
14.05.2023 10:00
Rudar Prijedor
1 : 1
LaktaŔi
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
14.05.2023 10:00
Krupa
2 : 0
Sloboda
Željezničar
Doboj
0 : 0
Tekstilac
Derventa
14.05.2023 10:00
Željezničar
0 : 0
Tekstilac
Bratstvo
Gračanica
3 : 0
Ilićka 01
Brčko
14.05.2023 10:00
Bratstvo
3 : 0
Ilićka 01
Modriča Alfa
Modriča
3 : 2
Proleter
Teslić
14.05.2023 10:00
Modriča Alfa
3 : 2
Proleter
Mineral
Banja Vrućica
4 : 1
Polet 1926
Brod
14.05.2023 10:00
Mineral
4 : 1
Polet 1926
Borac
Å amac
3 : 0
Gornji Rahić
Gornji Rahić
14.05.2023 10:00
Borac
3 : 0
Gornji Rahić
Zvijezda 09
Etno selo StaniÅ”ić
5 : 2
Radnički
Lukavac
14.05.2023 10:00
Zvijezda 09
5 : 2
Radnički
Gradina
Srebrenik
2 : 0
Podrinje
Janja
14.05.2023 10:00
Gradina
2 : 0
Podrinje
Drina
Zvornik
8 : 0
Lokomotiva
Brčko
14.05.2023 10:00
Drina
8 : 0
Lokomotiva
Budućnost
Banovići
1 : 2
Slaven
Živinice
14.05.2023 10:00
Budućnost
1 : 2
Slaven
Radnik
Bijeljina
6 : 1
Vlasenica
Vlasenica
14.05.2023 10:00
Radnik
6 : 1
Vlasenica
Bosna
Visoko
2 : 2
Stupčanica
Olovo
14.05.2023 10:00
Bosna
2 : 2
Stupčanica
Goražde
Goražde
3 : 4
Radnik
Hadžići
14.05.2023 10:00
Goražde
3 : 4
Radnik
Željezničar
Sarajevo
3 : 1
Novi Grad
Sarajevo
14.05.2023 10:00
Željezničar
3 : 1
Novi Grad
Sarajevo
Sarajevo
2 : 2
Sutjeska
Foča
14.05.2023 10:00
Sarajevo
2 : 2
Sutjeska
UNIS
VogoŔća
2 : 2
IlijaÅ”
IlijaÅ”
14.05.2023 10:00
UNIS
2 : 2
IlijaÅ”
Rudar
Kakanj
4 : 1
Borac
Jelah
14.05.2023 10:00
Rudar
4 : 1
Borac
Simm Bau
Kosova
1 : 1
Fortuna
Zenica
14.05.2023 10:00
Simm Bau
1 : 1
Fortuna
FK Vitez
Vitez
0 : 1
Mladost
Doboj/Kakanj
14.05.2023 10:00
FK Vitez
0 : 1
Mladost
Krivaja
Zavidovići
0 : 4
Romari
Vitez
14.05.2023 10:00
Krivaja
0 : 4
Romari
Travnik
Travnik
1 : 1
Sport Prevent
Bugojno
14.05.2023 10:00
Travnik
1 : 1
Sport Prevent
GOÅ K
Gabela
9 : 1
Grude
Grude
14.05.2023 09:00
GOÅ K
9 : 1
Grude
Potkozarje
Aleksandrovac
4 : 2
Lijevče
Nova Topola
14.05.2023 10:00
Potkozarje
4 : 2
Lijevče
Sloga (T)
Trn
2 : 5
Jedinstvo
Žeravica
14.05.2023 10:00
Sloga (T)
2 : 5
Jedinstvo
Ukrina
Čečava
6 : 2
Vučijak
Majevac
14.05.2023 10:00
Ukrina
6 : 2
Vučijak
Ozren
Petrovo
3 : 0
Pridjel
Pridjel Donji
14.05.2023 10:00
Ozren
3 : 0
Pridjel
Rudanka
Rudanka
4 : 0
Zvijezda
Kakmuž
14.05.2023 10:00
Rudanka
4 : 0
Zvijezda
KrajiŔnik
Velika KladuŔa
11 : 0
Brekovica 78
Brekovica
14.05.2023 13:30
KrajiŔnik
11 : 0
Brekovica 78
Sloga
Bosanska Otoka
2 : 0
Una Nacionalni park
Kulen Vakuf
14.05.2023 13:30
Sloga
2 : 0
Una Nacionalni park
Ključ
Ključ
4 : 1
Kamenica
Bihać
14.05.2023 13:30
Ključ
4 : 1
Kamenica
Novi Travnik
Novi Travnik
4 : 0
Rudar
Han Bila
14.05.2023 14:00
Novi Travnik
4 : 0
Rudar
Radnik
Donji Vakuf
5 : 0
Busovača
Busovača
14.05.2023 10:00
Radnik
5 : 0
Busovača
FA Akademika
Sarajevo
0 : 5
Željezničar
Sarajevo
14.05.2023 10:00
FA Akademika
0 : 5
Željezničar
Ozren
Semizovac
2 : 5
Jang bojs
Sarajevo
14.05.2023 10:00
Ozren
2 : 5
Jang bojs
Sokolac
Sokolac
4 : 4
Novi Grad 2
Sarajevo - Novi Grad
14.05.2023 10:00
Sokolac
4 : 4
Novi Grad 2
Sloboda
Tuzla
4 : 0
Eurogol
Živinice
14.05.2023 10:00
Sloboda
4 : 0
Eurogol
ŠF Živinice 22
Živinice
3 : 1
Proleter
Slavinovići
14.05.2023 11:00
ŠF Živinice 22
3 : 1
Proleter
Mladost
Solina
1 : 0
Vražići 92
Vražići
14.05.2023 10:00
Mladost
1 : 0
Vražići 92
Zrinjski
Mostar
0 : 5
Sarajevo
Sarajevo
14.05.2023 15:30
Zrinjski
0 : 5
Sarajevo
Velež
Mostar
1 : 4
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
14.05.2023 16:00
Velež
1 : 4
Å iroki Brijeg
Igman
Konjic
0 : 4
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
14.05.2023 14:00
Igman
0 : 4
Tuzla City
Leotar
Trebinje
3 : 1
PosuŔje
PosuŔje
14.05.2023 10:00
Leotar
3 : 1
PosuŔje
Zenit
Bijeljina
3 : 5
Mladost
Bogutovo selo
14.05.2023 10:00
Zenit
3 : 5
Mladost
Sloboda
Novi Grad
0 : 3
FSA
Prijedor
14.05.2023 10:00
Sloboda
0 : 3
FSA
Bratstvo
Kozarac
6 : 0
Svodna
Svodna
14.05.2023 10:00
Bratstvo
6 : 0
Svodna
Crni vrh
Jaružani
5 : 1
Lijevče
Nova Topola
14.05.2023 10:00
Crni vrh
5 : 1
Lijevče
Mladost Farma prom
Banja Luka
0 : 1
Progres
Kneževo
14.05.2023 10:00
Mladost Farma prom
0 : 1
Progres
Budućnost
Banja Luka
0 : 5
Čelinac
Čelinac
14.05.2023 10:00
Budućnost
0 : 5
Čelinac
Sloga 94
Bijeljina
2 : 4
OFK Brezik
Gornji Brezik
14.05.2023 09:30
Sloga 94
2 : 4
OFK Brezik
Ilićka 01
Brčko
2 : 6
Omladinac
Potočari
14.05.2023 10:00
Ilićka 01
2 : 6
Omladinac
Majevica
Lopare
11 : 0
Janja 2009
Janja
14.05.2023 11:00
Majevica
11 : 0
Janja 2009
Zadrugar
Donje Crnjelovo
2 : 1
Sloga United
Bijeljina
14.05.2023 11:00
Zadrugar
2 : 1
Sloga United
Jadar
Nova Kasaba
5 : 2
Trnovica
Trnovica
14.05.2023 10:00
Jadar
5 : 2
Trnovica
Omladinac
Sanica
1 : 6
Jedinstvo
Bihać
14.05.2023 11:30
Omladinac
1 : 6
Jedinstvo
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
4 : 0
Metalac
Veliki Lug
14.05.2023 11:30
Mladost 1938
4 : 0
Metalac
Radnički (Z)
Zdena
1 : 0
Radnički (R)
Ripač
14.05.2023 11:30
Radnički (Z)
1 : 0
Radnički (R)
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 5
Radnički
Ćoralić
14.05.2023 11:30
Bratstvo
0 : 5
Radnički
Mladost (P-C)
Polje - Cazin
7 : 0
Gomila
Stijena
14.05.2023 11:30
Mladost (P-C)
7 : 0
Gomila
Vitez
Bužim
4 : 1
Olimpija
Tržac
14.05.2023 11:30
Vitez
4 : 1
Olimpija
Kaćuni
Kaćuni
2 : 1
Busovača
Busovača
14.05.2023 10:00
Kaćuni
2 : 1
Busovača
FK Vitez
Vitez
0 : 1
NK Vitez
Vitez
14.05.2023 15:30
FK Vitez
0 : 1
NK Vitez
Jajce
Jajce
6 : 0
LaŔva
Dolac
14.05.2023 14:00
Jajce
6 : 0
LaŔva
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
3 : 1
Karaula
Karaula
14.05.2023 10:00
Sloga
3 : 1
Karaula
Iskra
Bugojno
2 : 0
Travnik
Travnik
14.05.2023 10:00
Iskra
2 : 0
Travnik
Čelik
Zenica
10 : 1
Rudar (B)
Breza
14.05.2023 11:30
Čelik
10 : 1
Rudar (B)
Rudar (K)
Kakanj
1 : 1
Tempo sport
Zenica
14.05.2023 16:30
Rudar (K)
1 : 1
Tempo sport
Natron
Maglaj
1 : 2
Novi Å eher
Novi Å eher
14.05.2023 11:30
Natron
1 : 2
Novi Å eher
Radnik
Hadžići
0 : 1
Igman
ilidža
14.05.2023 10:00
Radnik
0 : 1
Igman
Bratstvo
Gračanica
5 : 0
Perfekt
Srebrenik
14.05.2023 11:00
Bratstvo
5 : 0
Perfekt
Eurofudbal
Stjepan Polje
3 : 2
Zvijezda
Gradačac
14.05.2023 11:00
Eurofudbal
3 : 2
Zvijezda
Bosna
Kalesija
2 : 1
Kolibri
Husino
14.05.2023 10:30
Bosna
2 : 1
Kolibri
Turbina
Jablanica
2 : 8
Iskra
Stolac
14.05.2023 11:30
Turbina
2 : 8
Iskra
Stolac
Stolac
1 : 0
Blagaj
Blagaj
14.05.2023 11:30
Stolac
1 : 0
Blagaj
Neum
Neum
6 : 2
Brotnjo
Čitluk
14.05.2023 12:00
Neum
6 : 2
Brotnjo
Sloboda
Novi Grad
0 : 3
FSA
Prijedor
14.05.2023 11:30
Sloboda
0 : 3
FSA
Crni vrh
Jaružani
0 : 8
Lijevče
Nova Topola
14.05.2023 12:00
Crni vrh
0 : 8
Lijevče
Sloga
Trn
4 : 0
13 skojevki
Grbavci
14.05.2023 12:00
Sloga
4 : 0
13 skojevki
Progres
Kneževo
3 : 0
OFK Spartak 2013
Banja Luka
14.05.2023 10:00
Progres
3 : 0
OFK Spartak 2013
OFK Spartak 2013
Banja Luka
4 : 0
Čelinac
Čelinac
14.05.2023 09:30
OFK Spartak 2013
4 : 0
Čelinac
Željezničar Sport team
Banja Luka
4 : 0
BSK
Banja Luka
14.05.2023 10:00
Željezničar Sport team
4 : 0
BSK
Borac
Banja Luka
7 : 1
Karanovac
Karanovac
14.05.2023 17:30
Borac
7 : 1
Karanovac
Bajer 99
Velagići
0 : 2
Jedinstvo
Bihać
14.05.2023 10:00
Bajer 99
0 : 2
Jedinstvo
Mladost
Bosanski Petrovac
3 : 2
Borac
Izačić
14.05.2023 10:00
Mladost
3 : 2
Borac
Bratstvo
Bosanska Krupa
0 : 5
Radnički
Ćoralići
14.05.2023 10:00
Bratstvo
0 : 5
Radnički
Sloga
Bosanska Otoka
3 : 0
ABC
Podzvizd
14.05.2023 10:00
Sloga
3 : 0
ABC
Mladost (PC)
Polje - Cazin
4 : 0
Gomila
Stijena
14.05.2023 10:00
Mladost (PC)
4 : 0
Gomila
Vitez
Bužim
0 : 8
Zvijezda
Velika KladuŔa
14.05.2023 10:00
Vitez
0 : 8
Zvijezda
Čelik
Zenica
1 : 2
Tempo sport
Zenica
14.05.2023 10:00
Čelik
1 : 2
Tempo sport
VareÅ”
VareÅ”
3 : 0
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
14.05.2023 15:00
VareÅ”
3 : 0
Mladost (DK)
Natron
Maglaj
8 : 1
Novi Å eher
Novi Å eher
14.05.2023 10:00
Natron
8 : 1
Novi Å eher
Olimp
Pale
1 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
14.05.2023 10:00
Olimp
1 : 0
Slavija
FK Vitez
Vitez
0 : 3
Rijeka
Rijeka
14.05.2023 17:30
FK Vitez
0 : 3
Rijeka
Novi Travnik
Novi Travnik
3 : 1
KreŔevo
KreŔevo
14.05.2023 12:00
Novi Travnik
3 : 1
KreŔevo
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
0 : 2
Elektrobosna
Jajce
14.05.2023 12:00
Sloga
0 : 2
Elektrobosna
Iskra
Bugojno
2 : 0
Travnik
Travnik
14.05.2023 12:00
Iskra
2 : 0
Travnik
Bratstvo
Gračanica
5 : 1
Perfekt
Srebrenik
14.05.2023 10:00
Bratstvo
5 : 1
Perfekt
Eurofudbal
Stjepan Polje
0 : 4
Zvijezda
Gradačac
14.05.2023 10:00
Eurofudbal
0 : 4
Zvijezda
Bosna
Kalesija
2 : 1
Kolibri
Husino
14.05.2023 09:30
Bosna
2 : 1
Kolibri
Bambi
Tuzla
4 : 0
Mladost (T)
Tinja
14.05.2023 11:00
Bambi
4 : 0
Mladost (T)
Miri
KruŔevica
1 : 6
Radnički
Lukavac
14.05.2023 12:00
Miri
1 : 6
Radnički
Libero
Goražde
1 : 0
Borac
Banja Luka
14.05.2023 17:00
Libero
1 : 0
Borac
Ljubić
Prnjavor
2 : 7
Prijedor
Prijedor
14.05.2023 16:00
Ljubić
2 : 7
Prijedor
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
5 : 2
Brotnjo
Čitluk
14.05.2023 17:00
Željezničar 2011
5 : 2
Brotnjo
Respekt
Sarajevo
1 : 5
Å iroki Brijeg
Å iroki Brijeg
14.05.2023 18:30
Respekt
1 : 5
Å iroki Brijeg
ŽFU Zvezda B 2018
Beograd
2 : 2
Vojvodina
Novi Sad
14.05.2023 19:30
ŽFU Zvezda B 2018
2 : 2
Vojvodina
Spartak DOO
Subotica
3 : 2
MaŔinac
NiÅ”
14.05.2023 16:00
Spartak DOO
3 : 2
MaŔinac
Kolubara
Lazarevac
3 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
14.05.2023 13:30
Kolubara
3 : 0
ŽGFK Lavice Dubočica
Požarevac
Požarevac
3 : 2
Borac
Čačak
14.05.2023 12:00
Požarevac
3 : 2
Borac
Moskva
Novi Sad
0 : 6
Napredak Junior 2018
KruŔevac
14.05.2023 13:00
Moskva
0 : 6
Napredak Junior 2018
Osijek
Osijek
4 : 1
Agram
Zagreb
14.05.2023 17:00
Osijek
4 : 1
Agram
Split
Split
2 : 1
Dinamo
Zagreb
14.05.2023 17:00
Split
2 : 1
Dinamo
Donat
Zadar
13 : 9
Viktorija
Slavonski Brod
14.05.2023 11:00
Donat
13 : 9
Viktorija
Hajduk
Split
2 : 0
Rijeka
Rijeka
14.05.2023 14:00
Hajduk
2 : 0
Rijeka
Iskra
Bugojno
4 : 2
Fortuna
Živinice
14.05.2023 13:30
Iskra
4 : 2
Fortuna
SFK 2000
Sarajevo
1 : 3
Radnik Bumerang
Bijeljina
14.05.2023 16:30
SFK 2000
1 : 3
Radnik Bumerang

Futsal

Polufinale - Druga utakmica
MNK Hercegovina
Å iroki brijeg
2 : 3
Radnik MD Å op
Bijeljina
14.05.2023 19:00
MNK Hercegovina
2 : 3
Radnik MD Å op

KoŔarka

Crvena zvezda
Beograd
93 : 55
Budućnost
Podgorica
14.05.2023 19:30
Crvena zvezda
93 : 55
Budućnost

Odbojka

Libero
Bijeljina
3 : 0
Crvena zvijezda
Obudovac
14.05.2023 18:00
Libero
3 : 0
Crvena zvijezda
Crvena zvijezda
Obudovac
0 : 3
Libero
Bijeljina
14.05.2023 18:00
Crvena zvijezda
0 : 3
Libero

Rukomet

Drina
Zvornik
27 : 33
Bijeljina
Bijeljina
14.05.2023 18:00
Drina
27 : 33
Bijeljina
ORK Borac
Banja Luka
36 : 22
Glasinac
Sokolac
14.05.2023 14:00
ORK Borac
36 : 22
Glasinac
ViŔegrad
ViŔegrad
36 : 27
Kotor VaroÅ”
Kotor VaroÅ”
14.05.2023 18:00
ViŔegrad
36 : 27
Kotor VaroÅ”
LaktaŔi 2020
LaktaŔi
38 : 26
Leotar 2
Trebinje
14.05.2023 12:00
LaktaŔi 2020
38 : 26
Leotar 2
Sava 2019
Brod
22 : 33
ORK BL
Banja Luka
14.05.2023 15:00
Sava 2019
22 : 33
ORK BL
Borac M:TEL 2
Banja Luka
39 : 33
Srbac
Srbac
14.05.2023 18:00
Borac M:TEL 2
39 : 33
Srbac
Nova Bila
Nova Bila
23 : 27
Sana 7
Sanski Most
14.05.2023 18:00
Nova Bila
23 : 27
Sana 7
Budućnost
Podgorica
25 : 24
Komovi
Andrijevica
14.05.2023
Budućnost
25 : 24
Komovi