XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 67 utakmica za dan
Sreda, 11 Oktobar 2023


Fudbal

Jedinstvo (B)
Brodac
2 : 0
Glasinac 1936
Sokolac
11.10.2023 15:00
Jedinstvo (B)
2 : 0
Glasinac 1936
Sloga
Bosanska Otoka
3 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
11.10.2023 15:00
Sloga
3 : 0
Novi Travnik
Podgrmeč
Sanski Most
3 : 2
Romari
Vitez
11.10.2023 15:00
Podgrmeč
3 : 2
Romari
Bratstvo
Bosanska Krupa
3 : 0
Vitez (B)
Bužim
11.10.2023 15:00
Bratstvo
3 : 0
Vitez (B)
Krajina
Cazin
1 : 1
Kiseljak
Kiseljak
11.10.2023 15:00
Krajina
1 : 1
Kiseljak
FK Vitez
Vitez
0 : 0
NK Vitez
Vitez
11.10.2023 15:00
FK Vitez
0 : 0
NK Vitez
Brnjaci
Brnjaci
10 : 1
Bajer 99
Velagići
11.10.2023 15:00
Brnjaci
10 : 1
Bajer 99
Rudar (K)
Kamengrad
2 : 0
Rudar (HB)
Han Bila
11.10.2023 15:00
Rudar (K)
2 : 0
Rudar (HB)
Travnik
Travnik
5 : 2
Iskra
Bugojno
11.10.2023 15:00
Travnik
5 : 2
Iskra
Priluk
Priluk
3 : 2
Mladost (K)
Kikači
11.10.2023 15:00
Priluk
3 : 2
Mladost (K)
Seona
Seona
0 : 1
Mladost (D)
Domaljevac
11.10.2023 15:00
Seona
0 : 1
Mladost (D)
Lokomotiva
Miričina
3 : 1
Bosna (M)
Mionica
11.10.2023 15:00
Lokomotiva
3 : 1
Bosna (M)
DizdaruŔa
Brčko
0 : 0
Svatovac
Poljice
11.10.2023 15:00
DizdaruŔa
0 : 0
Svatovac
Bosna (K)
Kalesija
1 : 0
Sloga
TojÅ”ići
11.10.2023 15:00
Bosna (K)
1 : 0
Sloga
Prokosovići
Prokosovići
0 : 5
Orahovica 74
Orahovica
11.10.2023 15:00
Prokosovići
0 : 5
Orahovica 74
Omladinac 68
Mionica
3 : 1
Radnički
Lukavac
11.10.2023 15:00
Omladinac 68
3 : 1
Radnički
Dinamo
Donja Mahala
4 : 1
Napredak
Matići
11.10.2023 15:00
Dinamo
4 : 1
Napredak
IlijaÅ”
IlijaÅ”
3 : 4
Baton
Sarajevo
11.10.2023 15:00
IlijaÅ”
3 : 4
Baton
Usora
Žabljak-Usora
2 : 0
Žepče 1919
Žepče
11.10.2023 15:00
Usora
2 : 0
Žepče 1919
Natron
Maglaj
4 : 2
MoŔćanica
Sarajevo
11.10.2023 15:00
Natron
4 : 2
MoŔćanica
Bosna
Visoko
1 : 1
Krivaja
Zavidovići
11.10.2023 15:00
Bosna
1 : 1
Krivaja
UNIS
VogoŔća
2 : 1
Kolina
Ustikolina
11.10.2023 15:00
UNIS
2 : 1
Kolina
Borac
Jelah
1 : 1
MoŔevac
MoŔevac
11.10.2023 15:00
Borac
1 : 1
MoŔevac
Igman
Ilidža
1 : 3
Rudar
Breza
11.10.2023 15:00
Igman
1 : 3
Rudar
Famos
Hrasnica
1 : 0
Nemila
Nemila
11.10.2023 15:00
Famos
1 : 0
Nemila
KruŔevo
KruŔevo
3 : 3
Neum
Neum
11.10.2023 15:00
KruŔevo
3 : 3
Neum
ViÅ”ići
ViÅ”ići
4 : 2
Rama
Prozor-Rama
11.10.2023 15:00
ViÅ”ići
4 : 2
Rama
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
2 : 2
KameŔnica
Podhum
11.10.2023 15:00
Sloga
2 : 2
KameŔnica
Međugorje
Međugorje
1 : 0
Brotnjo
Čitluk
11.10.2023 15:00
Međugorje
1 : 0
Brotnjo
Troglav 1918
Livno
1 : 0
Turbina
Jablanica
11.10.2023 15:00
Troglav 1918
1 : 0
Turbina
Čapljina
Čapljina
2 : 2
Stolac
Stolac
11.10.2023 15:00
Čapljina
2 : 2
Stolac
Klis
Buturović Polje
1 : 1
Grude
Grude
11.10.2023 15:00
Klis
1 : 1
Grude
OFK Međiđa
Donja Međiđa
0 : 1
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
11.10.2023 15:00
OFK Međiđa
0 : 1
Mladost (GŽ)
Mladost (S)
Solina
2 : 1
Rainci
Gornji Rainci
11.10.2023 15:00
Mladost (S)
2 : 1
Rainci
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
5 : 1
Vražići 92
Vražići
11.10.2023 15:00
Ingram
5 : 1
Vražići 92
Jedinstvo
Vučkovci
1 : 0
Trebava
Donja Zelinja
11.10.2023 15:00
Jedinstvo
1 : 0
Trebava
DSK
Devetak
2 : 0
Doboj Istok
Doboj Istok
11.10.2023 15:00
DSK
2 : 0
Doboj Istok
Slatina
BaŔigovci
8 : 1
Mladost (P)
Puračić
11.10.2023 15:00
Slatina
8 : 1
Mladost (P)
Rudar
Zagorje
3 : 2
Željezničar
Jelovče Selo
11.10.2023 15:00
Rudar
3 : 2
Željezničar
Mladost 78
Donje Vukovije
2 : 1
Rijeka
Šerići
11.10.2023 15:00
Mladost 78
2 : 1
Rijeka
Zvijezda Gradačac
Gradačac
1 : 6
Sloga
Doboj
11.10.2023 15:00
Zvijezda Gradačac
1 : 6
Sloga
Budućnost
Banovići
0 : 4
Drina
Zvornik
11.10.2023 12:00
Budućnost
0 : 4
Drina
Leotar
Trebinje
1 : 1
Međugorje
Međugorje
11.10.2023 16:00
Leotar
1 : 1
Međugorje
Borac
Banja Luka
5 : 1
Željezničar
Sarajevo
11.10.2023 15:00
Borac
5 : 1
Željezničar
Zvijezda
Gradačac
1 : 3
Sloga
Doboj
11.10.2023 13:00
Zvijezda
1 : 3
Sloga
Budućnost
Banovići
1 : 2
Drina
Zvornik
11.10.2023 10:00
Budućnost
1 : 2
Drina
Slavija
Istočno Sarajevo
3 : 1
Mladost (R)
Rogatica
11.10.2023 16:00
Slavija
3 : 1
Mladost (R)
Leotar
Trebinje
0 : 0
Međugorje
Međugorje
11.10.2023 14:00
Leotar
0 : 0
Međugorje
Lovćen
Cetinje
0 : 1
Stari Aerodrom
Podgorica
11.10.2023 17:00
Lovćen
0 : 1
Stari Aerodrom
Borac
Banja Luka
2 : 3
Željezničar
Sarajevo
11.10.2023 13:00
Borac
2 : 3
Željezničar
Slavija
Istočno Sarajevo
4 : 1
Mladost
Rogatica
11.10.2023 14:00
Slavija
4 : 1
Mladost
SFK 2000
Sarajevo
13 : 0
FK Sloboda
Tuzla
11.10.2023 14:00
SFK 2000
13 : 0
FK Sloboda
Borac (BL)
Banja Luka
1 : 4
Leotar
Trebinje
11.10.2023 12:00
Borac (BL)
1 : 4
Leotar

Futsal

Olympico
Golubovci
2 : 4
GorŔtak
KolaŔin
11.10.2023 16:30
Olympico
2 : 4
GorŔtak
Cattaro 2019
Kotor
6 : 11
Ulcinj
Ulcinj
11.10.2023 20:00
Cattaro 2019
6 : 11
Ulcinj
Bajo Pivljanin
Plužine
3 : 3
Titograd
Podgorica
11.10.2023 16:00
Bajo Pivljanin
3 : 3
Titograd
PruŔka
Bijelo Polje
4 : 5
Brskovo
Mojkovac
11.10.2023 19:00
PruŔka
4 : 5
Brskovo

KoŔarka

GGD Šenčur
Šenčur
78 : 82
Pelister Bitola
Bitola
11.10.2023 15:00
GGD Šenčur
78 : 82
Pelister Bitola
Å ibenka
Å ibenik
80 : 101
Zlatibor Gold Gondola
Čajetina
11.10.2023 21:00
Å ibenka
80 : 101
Zlatibor Gold Gondola
Å iroki
Å iroki Brijeg
85 : 66
TFT Mozzart Skopje
Skopje
11.10.2023 18:00
Å iroki
85 : 66
TFT Mozzart Skopje

Odbojka

GradiŔka
GradiŔka
3 : 2
Borac m:tel
Banjaluka
11.10.2023 18:00
GradiŔka
3 : 2
Borac m:tel
Gacko
Gacko
3 : 1
Ljubinje
Ljubinje
11.10.2023 18:00
Gacko
3 : 1
Ljubinje
Bosna (S)
Sarajevo
1 : 3
Kakanj 78
Kakanj
11.10.2023 18:00
Bosna (S)
1 : 3
Kakanj 78
Domaljevac
Domaljevac
3 : 0
Jedinstvo
Brčko
11.10.2023 18:00
Domaljevac
3 : 0
Jedinstvo
Borac
Banja Luka
3 : 1
BL Volley
Banjaluka
11.10.2023 19:00
Borac
3 : 1
BL Volley
1/2 finale
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
1 : 3
Centar ORT
Sarajevo
11.10.2023 19:00
Sloboda Tuzlafarm
1 : 3
Centar ORT
Igman
Ilidža
3 : 0
Kula Gradačac
Gradačac
11.10.2023 18:00
Igman
3 : 0
Kula Gradačac