Dvojica Nemanja za 2:0 i slavlje „akademaca“ uz dva crvena

Ekipa FSA Prijedora pred utakmicu FOTO: FSA Prijedor

Na stadionu „Poljana“ u Prijedoru je viđeno mnogo toga iz elemanata jedne fudbalske utakmice, samo nije bilo penala...

FSA Prijedor je s 2:0 pobijedio goste iz Broda golovima dvojice Nemanja, Kneževića u 3. i Marinovića u 19. minutu. U 79. minutu do međusobne tuče je došlo između domaćeg Vedrana Mršića i gostujućeg igrača Huan Kamilo Arias Moskvera, pa im je sudija Milan Aleksić iz Banjaluke pokazao direktne crvene kartone i put u svlačionicu.

FSA Prijedor – Polet 1926            2:0 (2:0)

Stadion: „Poljana“ u Prijedoru. Gledalaca: 40. Sudija: Milan Aleksić (Banjaluka). Strijelci: 1:0 Knežević (3), 2:0 Marinović (19). Žuti karton: Gligić (Polet 1926). Crveni kartoni: Vedran Mršić (FSA Prijedor) i Huan Kamilo Arias Moskvera (Polet 1926) u 79. minutu.

FSA PRIJEDOR: Zmijanjac, M. Mikić, Golić, Kovačević, Marinović (od 89. Paspalj), V. Mršić, Crnobrnja, Knežević, Stegić (od 68. Drljača), Milinković (od 77. Stojaković), M. Mršić.

POLET 1926: Valensija, Pejičić, Petrić, M. Grozdanić, Moskvera, Marković (od 68. Tomičević), Kampaz (od 89. Radovanović), Kušljić, Lekić, Marinković (od 89. Ignjatić), Savić (od 64. Duronja).

Gorica : Dubrave
Brdo : Naprijed
Modriča : Sloga (T)
Crni Vrh : Željezničar
Omarska : Čelinac
Polet 1926 : Tekstilac