Mile Kovačević iz penala srušio Čelinac

Nenad Bašić, trener FSA Prijedora FOTO: FSA Prijedor

Golom Mile Kovačevića iz jedanaesterca u 32. minutu fudbaleri FSA Prijedora su na svojoj „Poljani“ savladali ekipu Čelinca s minimalnim rezultatom u 11. kolu Druge lige Republike Srpske, grupa zapad.

Domaćin je od 26. minuta igrao sa igračem manje jer je isključen napadač Nemanja Marinović zbog vrijeđanja sudije pogrdnim riječima.

FSA Prijedor – Čelinac       1:0 (1:0)

Stadion: „Poljana“ u Prijedoru. Gledalaca: 50. Sudija: Bojan Tomić (Gradiška). Strijelac: 1:0 Kovačević (32 – penal). Žuti kartoni: Marinović, Paspalj, Krneta, Stegić, Zmijanjac, trener Bašić (FSA Prijedor), Dubravac, Tomić, Krminac (Čelinac). Crveni karton: Nemanja Marinović (FSA Prijedor) u 26. minutu.

FSA PRIJEDOR: Zmijanjac, Golić, Kovačević, Marinović, V. Mršić (od 76. Drljača), Knežević, Vujčić, Stegić, M. Mršić, Lizdek (od 59. Krneta), Paspalj (od 59. Milinković).

ČELINAC: Vojvodić, Dakić (od 80. Bojić), Kutić, Dubravac, Bajić, Tomić (od 64. Babić), Stojanović, Babić, Krminac, Peulja, Jagodić.

Modriča 0 : 0 Dubrave
Crni Vrh 2 : 2 Brdo
Omarska 1 : 1 Gorica
Polet 1926 3 : 3 Sloga (T)
OFK Lauš 1 : 2 Željezničar
FSA 1 : 0 Čelinac