5 : 0

Radnik demontiran na KoŔevu

25.10.2014 DragiÅ”a Ćorsović

Fudbaleri ekipe sa KoÅ”eva ostvarili su Å”estu prvenstvenu pobedu u dosadaÅ”njih 12 mečeva Premijer lige. Porazili su tim Radnika iz Bijeljine sa ubedljivih 5:0. Pitanje pobednika bilo je reÅ”eno već nakon pola sata igre kada je Sarajevo povelo 4:0.Nisu se domaći zadovoljili tim visokim vođstvom , pa su već u 48. minuti peti put zatresli mrežu Bijeljinaca. Bilbija je ubacio loptu u Å”esnaesterac, a Okić je izbegao ofsajd zamku i bez problema pogodio za vođstvo Sarajeva od 5:0.

SARAJEVO - RADNIK 5:0 (4:0) Strelci: 1:0 Okić u 14., 2:0 Velkoski u 21., 3:0 Velkoski u 23., 4:0 Bilbija 31., 5:0 Okić u 48. minuti. Olimpijski stadion ''Asim Ferhatović-Hase''. Gledalaca: 1.500. Sudija: Emir Spahalić (Mostar) 7. Žuti kartoni: Cimirot (Sarajevo), Milović (Radnik). Igrač utakmice: Krste Velkoski (Sarajevo).

SARAJEVO: Bandović , Barić , Stojčev (od 46. Duljević ), Okić, Velkoski , Tatomirović , Dupovac , Cimi rot , Puzigaća, Radovac (od 46. Kostić ), Bilbija (od 70. Berberović ). Trener: Meho Kodro.

RADNIK: Bodiroga , Milović , Basrak (od 85. Jovanović ), Đurđić (od 74. Bajić ), Antić , Hasanović (od 74. Hadžić ), MaÅ”ić , Ostojić , Vučinić , Lazić , GaleÅ”ić . Trener: Slavko Petrović.Igrač utakmice: Krste Velkoski (Sarajevo).