XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 108 utakmica za dan
Subota, 29 Avgust 2020

Fudbal

29.08.2020 17:00 Mladost : Olimpik
29.08.2020 17:00 Velež : Tuzla City
29.08.2020 17:00 Radnik : Sarajevo
29.08.2020 17:00 Sloboda : Široki Brijeg
29.08.2020 17:00 Željezničar : Zrinjski
29.08.2020 17:00 Slavija : Jedinstvo
29.08.2020 17:00 Ljubić : Borac
29.08.2020 17:00 Podrinje : Leotar
29.08.2020 17:00 Kozara : Tekstilac
29.08.2020 17:00 Sloga : Drina
29.08.2020 17:00 Rudar Prijedor : Modriča
29.08.2020 17:00 Sloboda : Zvijezda 09
29.08.2020 17:00 Željezničar : Sutjeska
29.08.2020 Novi Pazar : Radnik
29.08.2020 Inđija : Javor Matis
29.08.2020 Vojvodina : Partizan
29.08.2020 Rad : Napredak
29.08.2020 Zlatibor : Mladost (L)
29.08.2020 OFK Bačka : Voždovac
29.08.2020 Metalac : Čukarički
29.08.2020 Crvena zvezda : TSC
29.08.2020 Radnički (N) : Proleter
29.08.2020 Mačva : Spartak ŽK
29.08.2020 IMT : Dinamo
29.08.2020 Radnički (P) : RFK Grafičar
29.08.2020 Kabel : Radnički (SM)
29.08.2020 Radnički 1923 : Sloga (K)
29.08.2020 OFK Žarkovo : GFK Dubočica
29.08.2020 Borac 1926 : Železničar (P)
29.08.2020 Zemun : GFK Jagodina
29.08.2020 Loznica : Budućnost
29.08.2020 Kolubara : Trayal
29.08.2020 17:00 Čelinac : Polet 1926
29.08.2020 17:00 Progres : Laktaši
29.08.2020 17:00 Dubrave : Omarska
29.08.2020 17:00 Sloga (S) : OFK Brdo
29.08.2020 17:00 Borac : Sloboda
29.08.2020 17:00 Mladost : Jedinstvo
29.08.2020 17:00 Proleter : Sloga (T)
29.08.2020 17:00 Milići : Mladost (R)
29.08.2020 17:00 Famos : Jedinstvo
29.08.2020 17:00 Romanija : Guber
29.08.2020 17:00 Sloga Nektar : Krajina
29.08.2020 17:00 Sloboda : Lokanj
29.08.2020 17:00 Mladost : Sloga
29.08.2020 17:00 Igman : Čapljina
29.08.2020 17:00 Posušje : Rudar
29.08.2020 17:00 Vis Simm Bau : Travnik
29.08.2020 17:00 Goražde : Slaven
29.08.2020 17:00 Jedinstvo : Budućnost
29.08.2020 17:00 Zvijezda : Bratstvo
29.08.2020 Dinamo : Gornji Rahić
29.08.2020 Mramor : Prokosovići
29.08.2020 Svatovac : Priluk
29.08.2020 Lokomotiva : Radnički
29.08.2020 Bosna : Bosna
29.08.2020 Mladost : Odžak 102
29.08.2020 Seona : Gradina
29.08.2020 Dizdaruša : Orahovica 74
29.08.2020 17:00 Azot : Moševac
29.08.2020 17:00 Pobjeda : Usora
29.08.2020 Sloga : TSC
29.08.2020 Vojvodina : Crvena zvezda
29.08.2020 Kolubara : Zemun
29.08.2020 Požarevac : Spartak
29.08.2020 Radnički 1923 : Mašinac Trejs
29.08.2020 Heroj Polet : Mačva
29.08.2020 Moskva : Loznica
29.08.2020 Spartak DOO : Rad
29.08.2020 Radnički 2012 : ŽGFK Lavice Dubočica
29.08.2020 Napredak Junior 2018 : Jedinstvo 2014
29.08.2020 ŽFU Zvezda B 2018 : Majdanpek
29.08.2020 Široki Brijeg : Borac
29.08.2020 Zvijezda 09 : Radnik (H)
29.08.2020 Željezničar Sport team : Krupa
29.08.2020 Olimpic : Rudar Prijedor
29.08.2020 Mladost : Sarajevo
29.08.2020 Željezničar : Velež
29.08.2020 Sloboda : Zrinjski
29.08.2020 12:30 Sarajevo : Famos
29.08.2020 12:30 Olimp : Bosna
29.08.2020 Mladost : Željezničar
29.08.2020 Sloboda : Zrinjski
29.08.2020 Borac : Široki Brijeg
29.08.2020 Radnik : Krupa
29.08.2020 Velež : Sarajevo
29.08.2020 Olimpik : Tuzla City
29.08.2020 10:00 Sarajevo : Famos
29.08.2020 10:00 Olimp : Bosna
29.08.2020 Mladost : Željezničar
29.08.2020 Sloboda : Zrinjski
29.08.2020 Borac : Široki Brijeg
29.08.2020 Radnik : Krupa
29.08.2020 Velež : Sarajevo
29.08.2020 Olimpik : Tuzla City
29.08.2020 10:00 Mineral : Polet 1926
29.08.2020 10:00 Ljubić : Kozara
29.08.2020 10:00 Rudar Prijedor : Modriča Alfa
29.08.2020 10:00 OFK Spartak 2013 : Sloboda
29.08.2020 10:00 Tekstilac Kort : Borac
29.08.2020 10:00 Željezničar Sport team : Željezničar
29.08.2020 10:00 Borac : Proleter
29.08.2020 10:00 Podrinje : Rudar 1925
29.08.2020 10:00 Jedinstvo : Zvijezda 09
29.08.2020 10:00 Zenit : Lokomotiva
29.08.2020 10:00 Radnik : Sloboda
29.08.2020 10:00 Pelagićevo : Drina
29.08.2020 10:00 Ilićka 01 : Borac
0:0
46' Ostalo
Nastavljen je meč Vranjaka i Skugrića. Za sada je 0:0.
2:0
45' Poluvreme
2:0
0:1
45' Poluvreme
1:1
43' Gol (Vlasenica)
Tim domaćin aje golom Milovanovića stigao do poravnanja.
2:1
42' Gol (Omarska)
Rosić Branko