XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 178 utakmica za dan
Subota, 29 Avgust 2020


Fudbal

Burnley
Burnley
1 : 1
Leeds United
Leeds
29.08.2020 15:00
Burnley
1 : 1
Leeds United
Tottenham Hotspur
London
1 : 0
Watford
Watford
29.08.2020 15:00
Tottenham Hotspur
1 : 0
Watford
Wolverhampton Wanderers
Wolverhampton
0 : 1
Manchester United
Manchester
29.08.2020 17:30
Wolverhampton Wanderers
0 : 1
Manchester United
Dečić
Tuzi
0 : 0
Jezero
Plav
29.08.2020 20:00
Dečić
0 : 0
Jezero
Podgorica
Podgorica
4 : 0
Budućnost
Podgorica
29.08.2020 19:00
Podgorica
4 : 0
Budućnost
OFK Titograd
Podgorica
2 : 2
OFK Petrovac
Petrovac
29.08.2020 20:00
OFK Titograd
2 : 2
OFK Petrovac
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 0
Berane
Berane
29.08.2020 16:30
Jedinstvo
2 : 0
Berane
Kom
Podgorica
1 : 0
Mornar
Bar
29.08.2020 20:00
Kom
1 : 0
Mornar
Arsenal
Tivat
1 : 0
Drezga
Piperi
29.08.2020 16:30
Arsenal
1 : 0
Drezga
Igalo
Herceg Novi
6 : 0
Ibar
Rožaje
29.08.2020 16:30
Igalo
6 : 0
Ibar
Famos
Vojkovići
4 : 0
Jedinstvo
Brodac
29.08.2020 17:00
Famos
4 : 0
Jedinstvo
Mladost (Gacko)
Gacko
3 : 1
Bratstvo
Bratunac
29.08.2020 17:00
Mladost (Gacko)
3 : 1
Bratstvo
Borac (Šibovska)
Šibovska
4 : 1
Biseri
Čatrnja
29.08.2020 17:00
Borac (Šibovska)
4 : 1
Biseri
Piperci
Piperci
3 : 4
Gorica
Pučile
29.08.2020 17:30
Piperci
3 : 4
Gorica
Sloga Junajted
Bijeljina
2 : 2
Građanski
Bijeljina
29.08.2020 17:30
Sloga Junajted
2 : 2
Građanski
Ljeskovac
Ljeskovac
10 : 1
Sloga
Dazdarevo
29.08.2020 17:30
Ljeskovac
10 : 1
Sloga
Igman
Konjic
4 : 0
Čapljina
Čapljina
29.08.2020 17:00
Igman
4 : 0
Čapljina
Goražde
Goražde
0 : 0
Slaven
Živinice
29.08.2020 17:00
Goražde
0 : 0
Slaven
Orašje
Orašje
2 : 2
TOŠK
Tešanj
29.08.2020 17:00
Orašje
2 : 2
TOŠK
Jedinstvo
Bihać
0 : 1
Budućnost
Banovići
29.08.2020 17:00
Jedinstvo
0 : 1
Budućnost
Zvijezda
Gradačac
1 : 0
Bratstvo
Gračanica
29.08.2020 17:00
Zvijezda
1 : 0
Bratstvo
Vitez
Bužim
1 : 4
Podgrmeč
Sanski Most
29.08.2020 17:00
Vitez
1 : 4
Podgrmeč
Sloga
Bosanska Otoka
4 : 0
Brekovica 78
Brekovica
29.08.2020 17:00
Sloga
4 : 0
Brekovica 78
Mramor
Mramor
0 : 6
Prokosovići
Prokosovići
29.08.2020 17:00
Mramor
0 : 6
Prokosovići
Lokomotiva
Miričina
0 : 5
Radnički
Lukavac
29.08.2020 17:00
Lokomotiva
0 : 5
Radnički
Bosna (K)
Kalesija
3 : 1
Bosna (M)
Mionica
29.08.2020 17:00
Bosna (K)
3 : 1
Bosna (M)
Mladost
Malešići
2 : 1
Odžak 102
Odžak
29.08.2020 17:00
Mladost
2 : 1
Odžak 102
UNIS
Vogošća
5 : 2
Bosna
Visoko
29.08.2020 17:00
UNIS
5 : 2
Bosna
Famos
Hrasnica
2 : 0
Kolina
Ustikolina
29.08.2020 17:00
Famos
2 : 0
Kolina
Tomislav
Tomislavgrad
1 : 1
Klis
Buturović Polje
29.08.2020 17:00
Tomislav
1 : 1
Klis
Omladinac
Sanica
2 : 2
Omladinac 75
Pokoj
29.08.2020 17:00
Omladinac
2 : 2
Omladinac 75
Ključ
Ključ
3 : 1
Željezničar
Bosanska Krupa
29.08.2020 17:00
Ključ
3 : 1
Željezničar
Mladost
Vrnograč
3 : 2
Bajer 99
Velagići
29.08.2020 17:00
Mladost
3 : 2
Bajer 99
Bratstvo
Bosanska Krupa
1 : 0
Borac
Izačić
29.08.2020 17:00
Bratstvo
1 : 0
Borac
Sloga (P)
Prud
2 : 1
Kostrč
Kostrč
29.08.2020 17:00
Sloga (P)
2 : 1
Kostrč
Sporting
Zenica
2 : 6
Vareš
Vareš
29.08.2020 16:30
Sporting
2 : 6
Vareš
Čelik
Zenica
6 : 0
Proleter
Makljenovac
29.08.2020 16:30
Čelik
6 : 0
Proleter
Mramor
Babice
2 : 0
Jedinstvo
Lukavica
29.08.2020 17:00
Mramor
2 : 0
Jedinstvo
Omazići 1937
Omazići
3 : 2
Rudar
Bukinje
29.08.2020 17:00
Omazići 1937
3 : 2
Rudar
Mladost (Solina)
Solina
6 : 0
Srnica
Treštenica
29.08.2020 17:00
Mladost (Solina)
6 : 0
Srnica
Novi Pazar
Novi Pazar
0 : 0
Radnik
Surdulica
29.08.2020 19:30
Novi Pazar
0 : 0
Radnik
Rad
Beograd
3 : 1
Napredak
Kruševac
29.08.2020 17:00
Rad
3 : 1
Napredak
Zlatibor
Čajetina
1 : 0
Mladost (L)
Lučani
29.08.2020 19:30
Zlatibor
1 : 0
Mladost (L)
OFK Bačka
Bačka Palanka
2 : 1
Voždovac
Beograd
29.08.2020 19:30
OFK Bačka
2 : 1
Voždovac
Radnički (N)
Niš
3 : 0
Proleter
Novi Sad
29.08.2020 19:30
Radnički (N)
3 : 0
Proleter
OFK Žarkovo
Beograd
1 : 0
GFK Dubočica
Leskovac
29.08.2020 17:00
OFK Žarkovo
1 : 0
GFK Dubočica
Borac 1926
Čačak
2 : 1
Železničar (P)
Pančevo
29.08.2020 19:30
Borac 1926
2 : 1
Železničar (P)
Zemun
Zemun
0 : 1
GFK Jagodina
Jagodina
29.08.2020 17:00
Zemun
0 : 1
GFK Jagodina
Rennes
Rennes
2 : 1
Montpellier
Montpellier
29.08.2020 17:00
Rennes
2 : 1
Montpellier
Strasbourg
Strasbourg
0 : 2
Nice
Nice
29.08.2020 21:00
Strasbourg
0 : 2
Nice
Mladost
Doboj-Kakanj
1 : 0
Olimpik
Sarajevo
29.08.2020 17:00
Mladost
1 : 0
Olimpik
Velež
Mostar
1 : 1
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
29.08.2020 17:00
Velež
1 : 1
Tuzla City
Radnik
Bijeljina
0 : 2
Sarajevo
Sarajevo
29.08.2020 17:00
Radnik
0 : 2
Sarajevo
Sloboda
Tuzla
3 : 0
Široki Brijeg
Široki Brijeg
29.08.2020 17:00
Sloboda
3 : 0
Široki Brijeg
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Zrinjski
Mostar
29.08.2020 17:00
Željezničar
1 : 0
Zrinjski
Slavija
Istočno Sarajevo
1 : 2
Jedinstvo
Brčko
29.08.2020 17:00
Slavija
1 : 2
Jedinstvo
Ljubić
Prnjavor
2 : 1
Borac
Kozarska Dubica
29.08.2020 17:00
Ljubić
2 : 1
Borac
Podrinje
Janja
1 : 3
Leotar
Trebinje
29.08.2020 17:00
Podrinje
1 : 3
Leotar
Kozara
Gradiška
3 : 1
Tekstilac
Derventa
29.08.2020 17:00
Kozara
3 : 1
Tekstilac
Sloga
Doboj
2 : 0
Drina
Zvornik
29.08.2020 17:00
Sloga
2 : 0
Drina
Rudar Prijedor
Prijedor
3 : 2
Modriča
Modriča
29.08.2020 17:00
Rudar Prijedor
3 : 2
Modriča
Sloboda
Novi Grad
2 : 1
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
29.08.2020 17:00
Sloboda
2 : 1
Zvijezda 09
Željezničar
Banja Luka
2 : 1
Sutjeska
Foča
29.08.2020 17:00
Željezničar
2 : 1
Sutjeska
Sarajevo
Sarajevo
9 : 1
Famos (H)
Hrasnica
29.08.2020 12:00
Sarajevo
9 : 1
Famos (H)
Olimp
Pale
4 : 1
Bosna
Visoko
29.08.2020 12:00
Olimp
4 : 1
Bosna
Natron
Maglaj
3 : 2
Travnik
Travnik
29.08.2020 12:00
Natron
3 : 2
Travnik
Borac
Jelah
0 : 4
Kiseljak
Kiseljak
29.08.2020 12:00
Borac
0 : 4
Kiseljak
Borac
Banja Luka
3 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
29.08.2020 17:30
Borac
3 : 1
Široki Brijeg
Radnik
Bijeljina
1 : 0
Krupa
Krupa na Vrbasu
29.08.2020 17:30
Radnik
1 : 0
Krupa
Velež
Mostar
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
29.08.2020 18:00
Velež
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
Sarajevo
8 : 0
Famos (H)
Hrasnica
29.08.2020 10:00
Sarajevo
8 : 0
Famos (H)
Olimp
Pale
2 : 1
Bosna
Visoko
29.08.2020 10:00
Olimp
2 : 1
Bosna
Natron
Maglaj
2 : 8
Travnik
Travnik
29.08.2020 10:00
Natron
2 : 8
Travnik
Borac
Jelah
1 : 3
Kiseljak
Kiseljak
29.08.2020 10:00
Borac
1 : 3
Kiseljak
Novi Travnik
Novi Travnik
3 : 2
Radnik
Donji Vakuf
29.08.2020 10:00
Novi Travnik
3 : 2
Radnik
Progres
Kneževo
2 : 4
Gorica
Šipovo
29.08.2020 12:00
Progres
2 : 4
Gorica
Sloboda
Mrkonjić Grad
1 : 6
Borac
Banja Luka
29.08.2020 12:00
Sloboda
1 : 6
Borac
Mladost
Kotor Varoš
3 : 0
Polet - Krajišnik
Ramići
29.08.2020 12:00
Mladost
3 : 0
Polet - Krajišnik
Čelinac
Čelinac
0 : 4
Krajina
Banja Luka
29.08.2020 12:00
Čelinac
0 : 4
Krajina
Lauš
Lauš
1 : 1
Vrbas
Banja Luka
29.08.2020 12:00
Lauš
1 : 1
Vrbas
BSK
Banja Luka
0 : 0
Omladinac
Banja Luka
29.08.2020 12:00
BSK
0 : 0
Omladinac
Troglav 1918
Livno
2 : 1
Brotnjo
Čitluk
29.08.2020 12:00
Troglav 1918
2 : 1
Brotnjo
Leotar
Trebinje
2 : 2
Posušje
Posušje
29.08.2020 15:00
Leotar
2 : 2
Posušje
Branitelj
Rodoč-Jasenica
2 : 4
GOŠK
Gabela
29.08.2020 10:00
Branitelj
2 : 4
GOŠK
Ozren
Semizovac
1 : 7
FA Academica
Sarajevo
29.08.2020
Ozren
1 : 7
FA Academica
Željezničar 1
Sarajevo
7 : 1
Dar
Sarajevo
29.08.2020
Željezničar 1
7 : 1
Dar
Radnik Hadžići
Hadžići
5 : 1
Bambinosi
Sarajevo
29.08.2020
Radnik Hadžići
5 : 1
Bambinosi
Mlade Nade
Sarajevo
2 : 1
Glasinac 2011
Sokolac
29.08.2020
Mlade Nade
2 : 1
Glasinac 2011
Sarajevo
Sarajevo
8 : 1
Romanija
Pale
29.08.2020
Sarajevo
8 : 1
Romanija
Jedinstvo
Ljubinići
2 : 6
Željezničar 2
Sarajevo
29.08.2020
Jedinstvo
2 : 6
Željezničar 2
Mladost (VO)
Velika Obarska
1 : 0
Priboj
Priboj
29.08.2020 11:00
Mladost (VO)
1 : 0
Priboj
Proleter
Dvorovi
0 : 3
Jedinstvo
Brodac
29.08.2020 11:00
Proleter
0 : 3
Jedinstvo
Borac
Banja Luka
0 : 1
Široki Brijeg
Široki Brijeg
29.08.2020 15:00
Borac
0 : 1
Široki Brijeg
Radnik
Bijeljina
1 : 1
Krupa
Krupa na Vrbasu
29.08.2020 15:30
Radnik
1 : 1
Krupa
Velež
Mostar
1 : 1
Sarajevo
Sarajevo
29.08.2020 16:00
Velež
1 : 1
Sarajevo
Mineral
Banja Vrućica
1 : 1
Polet 1926
Brod
29.08.2020 10:00
Mineral
1 : 1
Polet 1926
Ljubić
Prnjavor
2 : 8
Kozara
Gradiška
29.08.2020 10:00
Ljubić
2 : 8
Kozara
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 0
Modriča Alfa
Modriča
29.08.2020 10:00
Rudar Prijedor
2 : 0
Modriča Alfa
OFK Spartak 2013
Banja Luka
4 : 2
Sloboda
Novi Grad
29.08.2020 10:00
OFK Spartak 2013
4 : 2
Sloboda
Tekstilac Kort
Derventa
10 : 0
Borac
Kozarska Dubica
29.08.2020 10:00
Tekstilac Kort
10 : 0
Borac
Željezničar Sport team
Banja Luka
10 : 0
Željezničar
Doboj
29.08.2020 10:00
Željezničar Sport team
10 : 0
Željezničar
Omladinac
Banja Luka
9 : 1
Vrbas
Banja Luka
29.08.2020 10:00
Omladinac
9 : 1
Vrbas
Podrinje
Janja
5 : 3
Rudar 1925
Ugljevik
29.08.2020 10:00
Podrinje
5 : 3
Rudar 1925
Jedinstvo
Brčko
0 : 7
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
29.08.2020 10:00
Jedinstvo
0 : 7
Zvijezda 09
Zenit
Bijeljina
3 : 0
Lokomotiva
Brčko
29.08.2020 10:00
Zenit
3 : 0
Lokomotiva
Radnik
Bijeljina
4 : 2
Sloboda
Donji Zagoni
29.08.2020 10:00
Radnik
4 : 2
Sloboda
Pelagićevo
Pelagićevo
1 : 11
Drina
Zvornik
29.08.2020 10:00
Pelagićevo
1 : 11
Drina
Ilićka 01
Brčko
1 : 1
Borac
Šamac
29.08.2020 10:00
Ilićka 01
1 : 1
Borac
Mladost (VO)
Velika Obarska
2 : 0
Priboj
Priboj
29.08.2020 10:00
Mladost (VO)
2 : 0
Priboj
Proleter
Dvorovi
0 : 3
Jedinstvo
Brodac
29.08.2020 10:00
Proleter
0 : 3
Jedinstvo
Podgrmeč
Sanski Most
12 : 1
Kamenica
Kamenica - Bihać
29.08.2020 11:30
Podgrmeč
12 : 1
Kamenica
Gomila
Stijena
3 : 2
Mladost (V)
Vrnograč
29.08.2020 11:30
Gomila
3 : 2
Mladost (V)
Mostar
Mostar
0 : 4
Brotnjo
Čitluk
29.08.2020 11:30
Mostar
0 : 4
Brotnjo
Zrinjski
Mostar
7 : 0
Branitelj
Rodoč - Jasenica
29.08.2020 11:30
Zrinjski
7 : 0
Branitelj
Velež
Mostar
2 : 0
Igman
Konjic
29.08.2020 11:30
Velež
2 : 0
Igman
Čapljina
Čapljina
0 : 2
GOŠK
Gabela
29.08.2020 11:30
Čapljina
0 : 2
GOŠK
Slaven
Živinice
3 : 0
Kolibri
Husino
29.08.2020 11:00
Slaven
3 : 0
Kolibri
Radnički
Lukavac
2 : 3
Gradina
Srebrenik
29.08.2020 11:00
Radnički
2 : 3
Gradina
Bambi
Tuzla
6 : 0
Proleter
Tuzla
29.08.2020 11:00
Bambi
6 : 0
Proleter
Budućnost
Banovići
2 : 0
Eurofudbal
Stjepan Polje
29.08.2020 11:00
Budućnost
2 : 0
Eurofudbal
Sloboda
Tuzla
0 : 2
Eurogol
Živinoce
29.08.2020 11:00
Sloboda
0 : 2
Eurogol
Radnik
Hadžići
11 : 0
Jedinstvo
Ilijaš - Ljubinci
29.08.2020 14:00
Radnik
11 : 0
Jedinstvo
Ilijaš
Ilijaš
3 : 2
Unis
Vogošča
29.08.2020 09:30
Ilijaš
3 : 2
Unis
Igman
ilidža
2 : 5
Sarajevo
Sarajevo
29.08.2020 19:30
Igman
2 : 5
Sarajevo
Olimpik
Sarajevo
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
29.08.2020 17:30
Olimpik
0 : 2
Željezničar
Sokolac
Sokolac
2 : 5
Sarajevo 2
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Sokolac
2 : 5
Sarajevo 2
Famos
Vojkovići
2 : 2
Novi Grad 1
Sarajevo
29.08.2020 12:00
Famos
2 : 2
Novi Grad 1
Valter
Sarajevo
4 : 0
FA Akademika
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Valter
4 : 0
FA Akademika
Famos
Hrasnica
6 : 1
Atletiko
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Famos
6 : 1
Atletiko
Slavija
Istočno Sarajevo
6 : 0
Novi Grad 1
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Slavija
6 : 0
Novi Grad 1
AF Devetka
Sarajevo
5 : 2
J Akademi
Sarajevo
29.08.2020 10:00
AF Devetka
5 : 2
J Akademi
Omladinac
Doglode
0 : 3
KMN Vogošća
Vogošča
29.08.2020 10:00
Omladinac
0 : 3
KMN Vogošća
Jang Bojs
Sarajevo
3 : 1
La Paz
Pazarić
29.08.2020 10:00
Jang Bojs
3 : 1
La Paz
Vratnik
Sarajevo
2 : 0
Biser 96
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Vratnik
2 : 0
Biser 96
Radnik Urije
Urije
0 : 5
Sloga
Doboj
29.08.2020 11:30
Radnik Urije
0 : 5
Sloga
Mineral/Sporting
Banja Vrućica
4 : 0
Polet 1926
Brod
29.08.2020 11:30
Mineral/Sporting
4 : 0
Polet 1926
Ljubić
Prnjavor
1 : 5
Kozara
Gradiška
29.08.2020 11:30
Ljubić
1 : 5
Kozara
Rudar Prijedor
Prijedor
0 : 1
Modriča Alfa
Modriča
29.08.2020 11:30
Rudar Prijedor
0 : 1
Modriča Alfa
Tekstilac
Derventa
12 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
29.08.2020 11:30
Tekstilac
12 : 1
Borac (KD)
Željezničar Sport Team
Banja Luka
11 : 0
Željezničar
Doboj
29.08.2020 11:30
Željezničar Sport Team
11 : 0
Željezničar
Slaven
Živinice
0 : 2
Kolibri
Husino
29.08.2020 10:00
Slaven
0 : 2
Kolibri
Radnički
Lukavac
6 : 0
Gradina
Srebrenik
29.08.2020 10:00
Radnički
6 : 0
Gradina
Bambi
Tuzla
1 : 2
Proleter
Tuzla
29.08.2020 10:00
Bambi
1 : 2
Proleter
Budućnost
Banovići
6 : 1
Eurofudbal
Stjepan Polje
29.08.2020 10:00
Budućnost
6 : 1
Eurofudbal
Sloboda
Tuzla
1 : 3
Eurogol
Živinice
29.08.2020 10:00
Sloboda
1 : 3
Eurogol
Zrinjski
Mostar
4 : 0
Branitelj
Rodoč - Jasenica
29.08.2020 10:00
Zrinjski
4 : 0
Branitelj
Neum
Neum
0 : 0
Blagaj
Blagaj
29.08.2020 10:00
Neum
0 : 0
Blagaj
Velež
Mostar
8 : 0
Igman
Konjic
29.08.2020 10:00
Velež
8 : 0
Igman
Radnik
Hadžići
0 : 8
Sarajevo
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Radnik
0 : 8
Sarajevo
Bambinosi 1
Sarajevo
1 : 6
Željezničar
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Bambinosi 1
1 : 6
Željezničar
Olimpik
Sarajevo
3 : 0
F.A. Akademika
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Olimpik
3 : 0
F.A. Akademika
Mlade nade
Ilidža
3 : 0
Olimp
Pale
29.08.2020 10:00
Mlade nade
3 : 0
Olimp
Famos
Vojkovići
7 : 3
Novi Grad
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Famos
7 : 3
Novi Grad
Bambinosi 2
Sarajevo
1 : 1
Željezničar 3
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Bambinosi 2
1 : 1
Željezničar 3
Mlade nade 2
Ilidža
13 : 0
Unis
Vogošća
29.08.2020 10:00
Mlade nade 2
13 : 0
Unis
Šampioni
Ilidža
4 : 1
AF Devetka
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Šampioni
4 : 1
AF Devetka
Valter
Sarajevo
0 : 0
Fer plej
Sarajevo
29.08.2020 10:00
Valter
0 : 0
Fer plej
ŠF Soker
Sarajevo
1 : 1
F.A. Akademika
Sarajevo
29.08.2020 10:00
ŠF Soker
1 : 1
F.A. Akademika
Dobrinja
Dobrinja - Sarajevo
3 : 0
La Paz
Pazarić
29.08.2020 10:00
Dobrinja
3 : 0
La Paz
S.A. Ilijaš
ilijaš
2 : 5
Dar
Sarajevo
29.08.2020 10:00
S.A. Ilijaš
2 : 5
Dar
SAŠK Napredak
Sarajevo
9 : 0
Romanija
Pale
29.08.2020 10:00
SAŠK Napredak
9 : 0
Romanija
Sloga
Zemun
1 : 1
TSC
Kanjiža
29.08.2020 17:00
Sloga
1 : 1
TSC
Vojvodina
Novi Sad
1 : 2
Crvena zvezda
Beograd
29.08.2020 17:00
Vojvodina
1 : 2
Crvena zvezda
Kolubara
Lazarevac
0 : 2
Zemun
Zemun
29.08.2020 18:00
Kolubara
0 : 2
Zemun
Požarevac
Požarevac
0 : 2
Spartak
Subotica
29.08.2020 17:00
Požarevac
0 : 2
Spartak
Radnički 1923
Kragujevac
1 : 2
Mašinac Trejs
Niš
29.08.2020 17:00
Radnički 1923
1 : 2
Mašinac Trejs
Moskva
Novi Sad
4 : 2
Loznica
Loznica
29.08.2020 17:00
Moskva
4 : 2
Loznica
Radnički 2012
Niš
2 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
29.08.2020 11:00
Radnički 2012
2 : 1
ŽGFK Lavice Dubočica
Radnik Bumerang
Bijeljina
0 : 8
SFK 2000
Sarajevo
29.08.2020 17:30
Radnik Bumerang
0 : 8
SFK 2000
Lokomotiva
Brčko-distrikt BiH
0 : 0
Fortuna
Živinice
29.08.2020 17:00
Lokomotiva
0 : 0
Fortuna
Inter
Posušje
1 : 12
Široki Brijeg
Široki Brijeg
29.08.2020 11:00
Inter
1 : 12
Široki Brijeg
Iskra
Bugojno
4 : 0
Emina
Mostar
29.08.2020 15:00
Iskra
4 : 0
Emina
Modriča Alfa
Modriča
1 : 1
Banja Luka
Banja Luka
29.08.2020 10:00
Modriča Alfa
1 : 1
Banja Luka

Odbojka

Balkana MP
Mrkonjić Grad
2 : 3
Pliva
Šipovo
29.08.2020 16:00
Balkana MP
2 : 3
Pliva
Panter
Doboj
3 : 0
Gradiška
Gradiška
29.08.2020
Panter
3 : 0
Gradiška
Laktaši
Laktaši
3 : 0
Smeč DN
Brčko
29.08.2020
Laktaši
3 : 0
Smeč DN
Rudo
Rudo
29.08.2020
Drina 2
Zvornik
29.08.2020
Rudo
:
Drina 2
Mladost
Rogatica
0 : 3
Libero
Bijeljina
29.08.2020
Mladost
0 : 3
Libero
86' Gol (Sutjeska)
Nikola Mojović
Novi gol sa linije 11 metara postiogao je Nikola Mojović. Bio je to treći penakl za domaćina.
Gol (Radnik)
59' Gol (Kozara)
Drago Maksimović
U gužvi pred golom Sutjeske najbolje se snšao Maksimović.
40' Gol (Sutjeska)
Nikola Mojović
Novi penal za Sutjesku. Srušen je Dačević,a Mojović siguran.
Gol (Radnik)