0 : 0

Kozara neporažena u Janji

04.04.2018 Administrator DC

Ā

Danas su odigrane utakmice 20. kola I lige Republike Srpske. U janji su se sastali Podrinje i FK Kozara i utakmica je zavrŔena podijelom bodova, bez golova 0-0.

U prvom poluvremenu malo toga za vidjeti. Umor od igranja utakmica u zgusnutom rasporedu je učinio svoje kod obe ekipe, domaćini su imali blagu inicijativu, dok je Kozara uspjeÅ”no parirala. Izglednijih Å”ansi nije bilo, tek biljježmo pokuÅ”aj Hadžića i uspjeÅ”nu intervenciju Ilića polovinom poluvremena.

Odlično Kozara otvara drugo poluvrijeme i već u 46. minuti PaÅ”tar upoÅ”ljava Kremenovića koji izlazi sam pred golmana domaćih Đurića, ali Å”alje loptu preko gola. Malo kasnije zamalo neprecizno Å”utira Kovačević. Uzvraćaju domaći preko Hadžića, odgovara Mirković jakim Å”utem sa dvadeset metara pored gola, ali se rezultat ne mijenja do kraja utakmice.

Ovo je treća prvenstvena utakmica fudbalera Kozare u zadnjih sedam dana, a vremena za odmor nema, jer se već u subotu 07. 04. 2016. igraju utakmice 21. kola I lige Republike Srpske. Kozara će na Gradskom stadionu u GradiÅ”ci ugostiti Napredak iz Donjeg Å epka. Utakmica počinje u 16 h, a ulaz je slobodan.

Podrinje (Janja): Đurić S., Berbić A., Jusufović M., Barjaktarević A. (od 67. min. Redžić Dž.), Đokić A., Vujić F., Hadzić A., Arnautović M., Božić Ž., DoÅ”lo D. (od 60. min. Lazić S.), KarjaÅ”ević H. (od 79. min. Pavić C.), trener Hadžić S., nisu igrali: Đuričić S., Mulamustafić B., Vuković R., Osmanagić A.

FK Kozara: Ilić M., Kovačević M., Raspudić B., Petrović O., Kovljen S. (od 69. min. Zečević M.), Radoja S., Mirković I., Petković Z. (od 90. Pucarević N.), Stjepanović N., Džombić R. (od 30. min. Kremenović V.), PaÅ”tar M., trener: Trivunović V., nisu igrali: Petrović O., Babić N., Bubić Ž., Bojanić M.

Tekst i foto: FK Kozara