Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
07.10.2017 15:00 | Tekstilac Kort | 0 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
07.10.2017 15:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 0 | Napredak | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Podrinje
Janja
|
07.10.2017 15:00 | Kozara | 0 : 2 | Podrinje | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
07.10.2017 15:00 | Slavija | 3 : 1 | Sutjeska | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Drina
Zvornik
|
07.10.2017 15:00 | Sloga | 1 : 1 | Drina | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
07.10.2017 15:00 | Rudar Prijedor | 4 : 1 | Sloboda |
Ljubić
Prnjavor
|
|
Alfa Modriča
Modriča
|
07.10.2017 15:30 | Ljubić | 1 : 2 | Alfa Modriča | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
07.10.2017 15:30 | Sloga(S) | 0 : 5 | Jedinstvo | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
07.10.2017 15:30 | Ozren | 3 : 2 | Sloboda |
Mladost(G)
Gacko
|
|
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
07.10.2017 15:30 | Mladost(G) | 1 : 0 | Mladost(BS) | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
07.10.2017 15:30 | Glasinac 2011 | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
07.10.2017 15:30 | Leotar | 1 : 0 | Ilićka 01 | ||||||
Drina HE
Višegrad
|
|
Guber
Srebrenica
|
07.10.2017 15:30 | Drina HE | 2 : 0 | Guber | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
07.10.2017 15:30 | Jedinstvo(Bč) | 1 : 0 | Mladost(R) | ||||||
Famos
Vojkovići
|
|
Proleter
Dvorovi
|
07.10.2017 15:30 | Famos | 5 : 1 | Proleter |
Polet 1926
Brod
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
07.10.2017 15:30 | Polet 1926 | 3 : 2 | Mineral | ||||||
Ozren
Paklenica
|
|
Hajduk
Batkuša
|
07.10.2017 15:30 | Ozren | 2 : 1 | Hajduk | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Sloga(J)
Jakeš
|
07.10.2017 15:30 | Trebava | 2 : 1 | Sloga(J) |
Progres
Kneževo
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
07.10.2017 15:30 | Progres | 3 : 1 | Lijevče | ||||||
FSA
Prijedor
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
07.10.2017 15:30 | FSA | 0 : 0 | OFK Brdo |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
07.10.2017 15:30 | Mladost Farmaprom | 1 : 1 | Polet Krajišnik |
Obarska
Velika Obarska
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
07.10.2017 15:30 | Obarska | 2 : 1 | Sloboda | ||||||
Brodac
Brodac
|
07.10.2017
15:30
|
Brodac
Brodac
|
07.10.2017 15:30 | Brodac | : | Brodac |
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Budućnost
Skelani
|
07.10.2017 15:00 | Jadar | 0 : 2 | Budućnost |
Bratstvo(0)
Orahova
|
|
Borac
Mašići
|
07.10.2017 16:00 | Bratstvo(0) | 0 : 5 | Borac |
Lazarevica
Čengić
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
07.10.2017 15:30 | Lazarevica | 0 : 3 | Proleter |
TSC
Bačka Topola
|
|
Dinamo
Vranje
|
07.10.2017 15:00 | TSC | 0 : 0 | Dinamo | ||||||
Sinđelić
Beograd
|
|
Sloboda
Užice
|
07.10.2017 15:00 | Sinđelić | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Inđija
Inđija
|
07.10.2017 15:00 | Novi Pazar | 4 : 3 | Inđija | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
Teleoptik
Zemun
|
07.10.2017 15:00 | Radnički 1923 | 1 : 0 | Teleoptik |
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Saobraćajac
Sarajevo
|
07.10.2017 16:00 | Mošćanica | 3 : 1 | Saobraćajac | ||||||
Butmir
Butmir-Ilidža
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
07.10.2017 16:00 | Butmir | 3 : 0 | Biser 96 | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Igman
Ilidža
|
07.10.2017 16:00 | Bojnik | 4 : 5 | Igman | ||||||
Mladost
Župča
|
|
UNIS
Vogošća
|
07.10.2017 16:00 | Mladost | 2 : 2 | UNIS |
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
|
Izbor
Brčko
|
07.10.2017 | Rahićki ljiljani | 0 : 1 | Izbor | ||||||
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
|
Majevica
Rašljani
|
07.10.2017 | Zelinja 76 | 3 : 0 | Majevica | ||||||
Sloboda
Mujkići
|
|
Brka 1948
Brka
|
07.10.2017 | Sloboda | 4 : 2 | Brka 1948 |
Memići
Memići
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
07.10.2017 | Memići | 2 : 2 | Mladost | ||||||
Pasci 78
Pasci
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
07.10.2017 | Pasci 78 | 0 : 0 | Krušik | ||||||
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
07.10.2017 | Bijeljevac | 1 : 2 | Spreča | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Husinski rudar
Husino
|
07.10.2017 | Kiseljak | 3 : 0 | Husinski rudar |
Gornje Dubrave
Gornje Dubrave
|
|
Konjuh
Kladanj
|
07.10.2017 | Gornje Dubrave | 2 : 0 | Konjuh | ||||||
Bratstvo
Šišići
|
|
Oskova
Oskova
|
07.10.2017 | Bratstvo | 2 : 3 | Oskova | ||||||
Mladost
Suha
|
|
Budućnost
Donja Lukavica
|
07.10.2017 | Mladost | 3 : 1 | Budućnost | ||||||
Toplice
Gornja Lukavica
|
|
Metalac
Živinice
|
07.10.2017 | Toplice | 0 : 3 | Metalac |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
07.10.2017 13:00 | Novi Grad | 2 : 1 | Sutjeska | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
07.10.2017 12:00 | Slavija | 1 : 3 | Olimpik | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
07.10.2017 13:00 | Bosna Union | 3 : 1 | Bosna |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
07.10.2017 13:00 | Radnik | 1 : 4 | Kiseljak | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Žepče
Žepče
|
07.10.2017 13:00 | TOŠK | 1 : 2 | Žepče | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
07.10.2017 13:00 | Metalleghe BSI | 1 : 0 | Novi Travnik | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Iskra
Bugojno
|
07.10.2017 13:00 | Travnik | 4 : 3 | Iskra |
Čapljina
Čapljina
|
|
Velež
Mostar
|
07.10.2017 13:00 | Čapljina | 1 : 7 | Velež | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Posušje
Posušje
|
07.10.2017 13:00 | Blagaj | 1 : 3 | Posušje | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Stolac
Stolac
|
07.10.2017 13:00 | Troglav 1918 | 3 : 2 | Stolac | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Grude
Grude
|
07.10.2017 13:00 | Brotnjo | 0 : 2 | Grude | ||||||
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
07.10.2017 13:00 | Sloga(DV-U) | 2 : 3 | Tomislav |
Budućnost
Banovići
|
|
Slaven
Živinice
|
07.10.2017 12:00 | Budućnost | 6 : 1 | Slaven |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
07.10.2017 11:00 | Novi Grad | 2 : 0 | Sutjeska | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
07.10.2017 10:00 | Slavija | 2 : 3 | Olimpik | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Bosna
Visoko
|
07.10.2017 11:00 | Bosna Union | 1 : 7 | Bosna |
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
07.10.2017 13:00 | Radnik | 3 : 1 | Kiseljak | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Žepče
Žepče
|
07.10.2017 13:00 | TOŠK | 3 : 0 | Žepče | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
07.10.2017 13:00 | Metalleghe BSI | 0 : 2 | Novi Travnik | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Iskra
Bugojno
|
07.10.2017 13:00 | Travnik | 2 : 1 | Iskra |
Čapljina
Čapljina
|
|
Velež
Mostar
|
07.10.2017 11:00 | Čapljina | 0 : 3 | Velež | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Posušje
Posušje
|
07.10.2017 13:00 | Blagaj | 0 : 5 | Posušje | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Stolac
Stolac
|
07.10.2017 11:00 | Troglav 1918 | 2 : 0 | Stolac | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Grude
Grude
|
07.10.2017 11:00 | Brotnjo | 0 : 0 | Grude | ||||||
Sloga(DV-U)
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
07.10.2017 11:00 | Sloga(DV-U) | 1 : 0 | Tomislav |
Budućnost
Banovići
|
|
Slaven
Živinice
|
07.10.2017 10:00 | Budućnost | 3 : 0 | Slaven |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
07.10.2017 10:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Borac | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
07.10.2017 10:00 | Ilićka 01 | 5 : 2 | Napredak | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
07.10.2017 10:00 | Lokomotiva | 3 : 0 | Drina |
Borac
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
07.10.2017 10:00 | Borac | 1 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
07.10.2017 10:00 | Željezničar Sport Team | 1 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Proleter
Teslić
|
07.10.2017 10:00 | Kozara | 5 : 0 | Proleter |
Romanija
Pale
|
|
Drina HE
Višegrad
|
07.10.2017 10:00 | Romanija | 3 : 3 | Drina HE |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
07.10.2017 12:00 | Jedinstvo | 2 : 1 | Borac | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Drina
Zvornik
|
07.10.2017 12:00 | Lokomotiva | 0 : 4 | Drina |
Borac
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
07.10.2017 12:00 | Borac | 8 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
07.10.2017 12:00 | Željezničar Sport Team | 3 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Proleter
Teslić
|
07.10.2017 12:00 | Kozara | 7 : 0 | Proleter |
Fortuna
Živinice
|
|
Gradina
Srebrenik
|
07.10.2017 14:00 | Fortuna | 2 : 3 | Gradina | ||||||
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Iskra
Bugojno
|
07.10.2017 15:00 | Banja Luka | 1 : 1 | Iskra |
Modriča
Modriča
|
|
Borac
Šamac
|
07.10.2017 11:00 | Modriča | 10 : 0 | Borac |
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
07.10.2017 13:00 | Sloga | 0 : 19 | Radnik Bumerang | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
07.10.2017 15:30 | Lokomotiva | 0 : 2 | SFK 2000 |
Leotar
Trebinje
|
|
Nevesinje
Nevesinje
|
07.10.2017 17:30 | Leotar | 2 : 1 | Nevesinje |
Mega Bemax
Beograd
|
|
Mornar
Bar
|
07.10.2017 17:00 | Mega Bemax | 91 : 70 | Mornar | ||||||
Partizan NIS
Beograd
|
|
FMP
Železnik
|
07.10.2017 19:00 | Partizan NIS | 87 : 84 | FMP |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Kakanj 78
Kakanj
|
07.10.2017 | Jedinstvo | 0 : 3 | Kakanj 78 | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Mladost
Brčko
|
07.10.2017 | Modriča | 0 : 3 | Mladost | ||||||
Borac m:tel
Banjaluka
|
|
Domaljevac
Domaljevac
|
07.10.2017 | Borac m:tel | 0 : 3 | Domaljevac | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Radnik
Bijeljina
|
07.10.2017 | Maglić | 0 : 3 | Radnik | ||||||
7 Lukavac
Lukavac
|
|
Gacko
Gacko
|
07.10.2017 | 7 Lukavac | 3 : 0 | Gacko |
Jahorina
Pale
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
07.10.2017 | Jahorina | 1 : 3 | Ljubinje Bankom | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Majevica
Lopare
|
07.10.2017 | Drina | 1 : 3 | Majevica | ||||||
Tempo
Ražljevo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
07.10.2017 | Tempo | 3 : 2 | Crvena zvijezda |
Mladost
Žepče
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
07.10.2017 | Mladost | 0 : 3 | Krivaja | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Olovo
Olovo
|
07.10.2017 | Bosna | 3 : 0 | Olovo | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Breza 1934
Breza
|
07.10.2017 | Ilijaš | 3 : 0 | Breza 1934 |
Modriča
Modriča
|
|
Sloboda Tuzlafarm
Tuzla
|
07.10.2017 | Modriča | 1 : 3 | Sloboda Tuzlafarm | ||||||
HE na Drini
Višegrad
|
|
BL Volley
Banja Luka
|
07.10.2017 | HE na Drini | 0 : 3 | BL Volley | ||||||
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Mostar
Mostar
|
07.10.2017 | Kula Gradačac | 3 : 0 | Mostar | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Bimal-Jedinstvo
Brčko
|
07.10.2017 | Goražde | 0 : 3 | Bimal-Jedinstvo |
Derventa
Derventa
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
07.10.2017 18:00 | Derventa | 3 : 2 | Ljubinje Bankom | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Radnik
Bijeljina
|
07.10.2017 18:00 | Maglić | 3 : 2 | Radnik | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Gradiška
Gradiška
|
07.10.2017 14:00 | Slavija | 3 : 1 | Gradiška | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Glasinac
Sokolac
|
07.10.2017 18:00 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Glasinac | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
Inova
Banja Luka
|
07.10.2017 18:00 | Hercegovac | 1 : 3 | Inova |
OK Leotar
Trebinje
|
|
Stakorina
Čajniče
|
07.10.2017 | OK Leotar | 3 : 0 | Stakorina |
Bosna
Kalesija
|
|
Maglaj
Maglaj
|
07.10.2017 | Bosna | 3 : 1 | Maglaj | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Žepče
Žepče
|
07.10.2017 | Lukavac | 0 : 3 | Žepče | ||||||
Gračanica Forteks
Gračanica
|
|
Smeč
Lukavac
|
07.10.2017 | Gračanica Forteks | 1 : 3 | Smeč | ||||||
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Bihać Preminger
Bihać
|
07.10.2017 | Gradina-Herceg | 1 : 3 | Bihać Preminger |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Goražde
Goražde
|
07.10.2017 | Slavija | 30 : 28 | Goražde | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Bosna
Sarajevo
|
07.10.2017 | Kakanj | 44 : 38 | Bosna | ||||||
Izviđač CO
Ljubuški
|
|
Sloga
Doboj
|
07.10.2017 | Izviđač CO | 33 : 24 | Sloga |
Mladost
Banja Luka
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
07.10.2017 | Mladost | 27 : 26 | Lokomotiva | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
07.10.2017 | Drina | 32 : 23 | Hercegovina |
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
|
Srbac
Srbac
|
07.10.2017 | Borac M:TEL 2 | 28 : 28 | Srbac |
Gradačac
Gradačac
|
|
Konjuh 2
Kladanj
|
07.10.2017 | Gradačac | 36 : 19 | Konjuh 2 | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Žepče
Žepče
|
07.10.2017 | Krivaja | 46 : 26 | Žepče | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Gračanica
Gračanica
|
07.10.2017 | Sloboda | 17 : 33 | Gračanica | ||||||
Lukavac
Lukavac
|
|
Krajina
Cazin
|
07.10.2017 | Lukavac | 29 : 41 | Krajina | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Bosna TS
Tešanj
|
07.10.2017 | Čelik | 24 : 26 | Bosna TS |
Čapljina
Čapljina
|
|
Velež
Mostar
|
07.10.2017 | Čapljina | 37 : 23 | Velež | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Borac
Travnik
|
07.10.2017 | Igman | 25 : 36 | Borac | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Radnički
Goražde
|
07.10.2017 | Donji Vakuf | 22 : 31 | Radnički | ||||||
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
|
Neretva
Čapljina
|
07.10.2017 | Izviđač CO 2 | 36 : 25 | Neretva | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Jajce
Jajce
|
07.10.2017 | Turbina | 11 : 36 | Jajce | ||||||
Iskra
Bugojna
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
07.10.2017 | Iskra | 26 : 20 | RA Čapljina |
Hadžići
Hadžići
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
07.10.2017 14:00 | Hadžići | 22 : 27 | Izviđač | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Jedinstvo
Tuzla
|
07.10.2017 20:00 | Krivaja | 21 : 21 | Jedinstvo | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Bihać
Bihać
|
07.10.2017 20:00 | Goražde | 25 : 17 | Bihać | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Neretva
Jablanica
|
07.10.2017 17:00 | Dubica | 32 : 25 | Neretva |
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Doboj
Doboj
|
07.10.2017 | Knežopoljka | 37 : 23 | Doboj | ||||||
Rogatica
Rogatica
|
|
Leotar
Trebinje
|
07.10.2017 | Rogatica | 31 : 15 | Leotar |
Turbina
Jablanica
|
|
Hrasnica
Hrasnica
|
07.10.2017 | Turbina | 0 : 10 | Hrasnica | ||||||
Iskra(B)
Bugojno
|
|
Živinice
Živinice
|
07.10.2017 | Iskra(B) | 24 : 10 | Živinice | ||||||
Sloga 2013
Donji Vakuf-Uskoplje
|
|
Zrinjski
Mostar
|
07.10.2017 | Sloga 2013 | 14 : 22 | Zrinjski | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Iskra(S)
Stolac
|
07.10.2017 | Vitez | 0 : 10 | Iskra(S) |