3.set
21 : 25

Zvijezda pregazila Slaviju

18.11.2017 Administrator DC

U sportskoj dvorani Slavija, u Istočnom Sarajevu,Ā  igra se meč 8.Ā kolaĀ  Prve lige Republike Srpske za odbojkaÅ”ice. Sastali su seĀ Ā domaća Slavija i Crvena zvijezda Obudovac. Ā Nakon prvog seta goŔće vode sa 0:1. Dobile su taj set rezultatom 24:26. Drugi period igre takođe je pripao goŔćama,a rezulta je bio kao i u prvom setu, dakle, 24:26. Odčigledno je da publika gleda jednu uzbudljivu utakmicu. Treći set goŔće su dobile sa 21:25. Dakle, slavile su sa 0:3.

Slavija ā€“ Crvena zvijezda 0:3 (24:26,24:26,21:25)

Istočno Sarajevo. Dvorana :Slavija. Prvi sudija: Dragan Gutalj (Pale) Drugi sudija: NebojÅ”a Kulidzan ( Bileca).Delegat utakmice: MiloÅ” Nesković ( Visegrad).

Slavija: KoÅ”arac, Bojović, Rundić,, BoÅ”njak, Vidaković, Dragović, Lučić, Kovač, Božić, Okiljević, Ā Oro, Sikima. Treneri. Jovica ToÅ”ić i Slavica Govedarica. Ā

Crvena zvijezda: MiÅ”kić, Ristanović, Tomanović Ā Å aranović, Kojić, Stevanović, Lukić, Prović, Aleskić, Teodorović, Karaž. Trener: Milenko PeruÅ”inović.Ā