XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 147 utakmica za dan
Subota, 10 Februar 2024


Fudbal

Jedinstvo
Bihać
0 : 0
GOŠK
Gabela
10.02.2024 13:00
Jedinstvo
0 : 0
GOŠK
Posušje
Posušje
2 : 0
Laktaši
Laktaši
10.02.2024 15:00
Posušje
2 : 0
Laktaši
Zrinjski
Mostar
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
10.02.2024 13:00
Zrinjski
3 : 0
Slavija
Vojvodina
Novi Sad
1 : 1
Mladost (L)
Lučani
10.02.2024 15:00
Vojvodina
1 : 1
Mladost (L)
Crvena zvezda
Beograd
2 : 1
Voždovac
Beograd
10.02.2024 16:30
Crvena zvezda
2 : 1
Voždovac
Železničar
Pančevo
2 : 2
Novi Pazar
Novi Pazar
10.02.2024 13:00
Železničar
2 : 2
Novi Pazar
Javor Matis
Ivanjica
0 : 1
Partizan
Beograd
10.02.2024 14:00
Javor Matis
0 : 1
Partizan
Olimpija Ljubljana
Ljubljana
2 : 2
Rogaška
Rogaška Slatina
10.02.2024 13:00
Olimpija Ljubljana
2 : 2
Rogaška
Domžale
Domžale
1 : 3
Bravo
Ljubljana
10.02.2024 15:00
Domžale
1 : 3
Bravo
Koper
Koper
0 : 1
Kalcer Radomlje
Radomlje
10.02.2024 17:30
Koper
0 : 1
Kalcer Radomlje
Istra 1961
Pula
1 : 0
Osijek
Osijek
10.02.2024 15:00
Istra 1961
1 : 0
Osijek
Gorica
Velika Gorica
1 : 0
Rijeka
Rijeka
10.02.2024 15:00
Gorica
1 : 0
Rijeka
Lokomotiva
Zagreb
2 : 2
Dinamo
Zagreb
10.02.2024 17:00
Lokomotiva
2 : 2
Dinamo
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
1 : 1
Villarreal
Villarreal
10.02.2024 14:00
Deportivo Alavés
1 : 1
Villarreal
Las Palmas
Las Palmas de Gran Canaria
2 : 0
Valencia
Valencia
10.02.2024 21:00
Las Palmas
2 : 0
Valencia
Real Madrid
Madrid
4 : 0
Girona
Girona
10.02.2024 18:30
Real Madrid
4 : 0
Girona
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
0 : 1
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
10.02.2024 16:15
Real Sociedad
0 : 1
Osasuna
Lens
Lens
3 : 1
Strasbourg
Strasbourg
10.02.2024 17:00
Lens
3 : 1
Strasbourg
PSG
Paris
3 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
10.02.2024 21:00
PSG
3 : 1
Lille
Fulham
London
3 : 1
Bournemouth
Bournemouth
10.02.2024 16:00
Fulham
3 : 1
Bournemouth
Liverpool
Liverpool
3 : 1
Burnley
Burnley, Lancashire
10.02.2024 16:00
Liverpool
3 : 1
Burnley
Luton Town
Luton
1 : 3
Sheffield United
Sheffield
10.02.2024 16:00
Luton Town
1 : 3
Sheffield United
Manchester City
Manchester
2 : 0
Everton
Liverpool
10.02.2024 13:30
Manchester City
2 : 0
Everton
Nottingham Forest
Nottingham
2 : 3
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
10.02.2024 18:30
Nottingham Forest
2 : 3
Newcastle United
Tottenham Hotspur
London
10.02.2024
16:00
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
10.02.2024 16:00
Tottenham Hotspur
:
Brighton & Hove Albion
Wolverhampton
Wolverhampton
0 : 2
Brentford
Brentford, Middlesex
10.02.2024 16:00
Wolverhampton
0 : 2
Brentford
Union Berlin
Berlin
1 : 0
Wolfsburg
Wolfsburg
10.02.2024 15:30
Union Berlin
1 : 0
Wolfsburg
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
3 : 0
Bayern München
München
10.02.2024 18:30
Bayer 04 Leverkusen
3 : 0
Bayern München
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
0 : 0
Darmstadt 98
Darmstadt
10.02.2024 15:30
Borussia M'gladbach
0 : 0
Darmstadt 98
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
1 : 1
Bochum 1848
Bochum
10.02.2024 15:30
Eintracht Frankfurt
1 : 1
Bochum 1848
Augsburg
Augsburg
2 : 2
RB Leipzig
Leipzig
10.02.2024 15:30
Augsburg
2 : 2
RB Leipzig
Werder Bremen
Bremen
1 : 2
Heidenheim
Heidenheim an der Brenz
10.02.2024 15:30
Werder Bremen
1 : 2
Heidenheim
Cagliari
Cagliari
1 : 3
Lazio
Roma
10.02.2024 15:00
Cagliari
1 : 3
Lazio
Roma
Roma
2 : 4
Inter
Milano
10.02.2024 18:00
Roma
2 : 4
Inter
Sassuolo
Sassuolo
1 : 1
Torino
Torino
10.02.2024 20:45
Sassuolo
1 : 1
Torino

Futsal

Doboj
Doboj
2 : 0
Derventa
Derventa
10.02.2024 20:45
Doboj
2 : 0
Derventa
Srbac
Srbac
3 : 6
Kozara
Grtadiška
10.02.2024 19:30
Srbac
3 : 6
Kozara
Teslić
Teslić
4 : 2
Viktorija
Ribnik
10.02.2024 18:00
Teslić
4 : 2
Viktorija
Beli anđeo
Popovo polje
8 : 5
Brčko Zdravlje
Brčko
10.02.2024 19:15
Beli anđeo
8 : 5
Brčko Zdravlje
Kalinovik
Kalinovik
3 : 8
Akademac
Trebinje
10.02.2024 18:00
Kalinovik
3 : 8
Akademac
Tango
Istočno Sarajevo
8 : 3
Medi. fakultet
Foča
10.02.2024 18:00
Tango
8 : 3
Medi. fakultet
Glasinac
Sokolac
7 : 3
Ljubinje
Ljubinje
10.02.2024 19:00
Glasinac
7 : 3
Ljubinje
Bubamara
Cazin
4 : 3
Mujo Hrnjica
Velika Kladuša
10.02.2024 19:00
Bubamara
4 : 3
Mujo Hrnjica
Lilium
Doboj Istok
7 : 0
Drina
Goražde
10.02.2024 18:00
Lilium
7 : 0
Drina
Banovići
Banovići
5 : 2
Srebrenik
Srebrenik
10.02.2024 20:00
Banovići
5 : 2
Srebrenik
Lukavac
Lukavac
5 : 3
Kaskada
Gračanica
10.02.2024 21:00
Lukavac
5 : 3
Kaskada
Radnik 2022
Donji Vakuf
3 : 7
Tešanj
Tešanj
10.02.2024 19:00
Radnik 2022
3 : 7
Tešanj
Žepče
Žepče
5 : 1
Iskra Vrbas
Bugojno
10.02.2024 18:30
Žepče
5 : 1
Iskra Vrbas
Čapljina
Čapljina
8 : 1
Konjic
Konjic
10.02.2024 18:30
Čapljina
8 : 1
Konjic
Seljak
Livno
2 : 5
Zrinjski
Mostar
10.02.2024 18:00
Seljak
2 : 5
Zrinjski

Košarka

Cedevita Olimpija
Ljubljana
82 : 74
FMP Soccerbet
Železnik
10.02.2024 17:00
Cedevita Olimpija
82 : 74
FMP Soccerbet
Split
Split
75 : 81
Budućnost VOLI
Podgorica
10.02.2024 19:00
Split
75 : 81
Budućnost VOLI
Cibona
Zagreb
91 : 63
Krka
Novo Mesto
10.02.2024 21:00
Cibona
91 : 63
Krka
Metalac
Valjevo
89 : 84
Sloga
Kraljevo
10.02.2024 19:00
Metalac
89 : 84
Sloga
Vršac
Vršac
98 : 93
Dynamic BalkanBet
Beograd
10.02.2024 18:00
Vršac
98 : 93
Dynamic BalkanBet
Spartak
Subotica
79 : 71
Zlatibor Gold gondola
Čajetina
10.02.2024 19:00
Spartak
79 : 71
Zlatibor Gold gondola
Vojvodina mts
Novi Sad
100 : 65
Tamiš
Pančevo
10.02.2024 16:00
Vojvodina mts
100 : 65
Tamiš
OKK Beograd
Beograd
83 : 100
Sloboda
Užice
10.02.2024 19:00
OKK Beograd
83 : 100
Sloboda
Spars
Sarajevo
90 : 59
Posušje
Posušje
10.02.2024 17:00
Spars
90 : 59
Posušje
Borac Wwin
Banja Luka
78 : 70
Orlovik
Žepče
10.02.2024 21:00
Borac Wwin
78 : 70
Orlovik
Sloboda 73
Novi Grad
69 : 68
Jahorina
Pale
10.02.2024 18:00
Sloboda 73
69 : 68
Jahorina
Sutjeska
Foča
75 : 62
Rogatica
Rogatica
10.02.2024 20:00
Sutjeska
75 : 62
Rogatica
Olimp
Šekovići
0 : 20
Budućnost BN
Bijeljina
10.02.2024 18:00
Olimp
0 : 20
Budućnost BN
Varda HE
Višegrad
59 : 65
Akademac
Banja Luka
10.02.2024 18:00
Varda HE
59 : 65
Akademac
Igman
Istočna Ilidža
60 : 75
Jumper
Zenica
10.02.2024 15:00
Igman
60 : 75
Jumper
Orlovi
Banja Luka
93 : 47
RMU Banovići
Banovići
10.02.2024 18:00
Orlovi
93 : 47
RMU Banovići
Sloboda
Novi Grad
49 : 62
Budućnost
Bijeljina
10.02.2024 15:30
Sloboda
49 : 62
Budućnost

Odbojka

Modriča
Modriča
3 : 2
Jedinstvo
Brčko
10.02.2024 17:00
Modriča
3 : 2
Jedinstvo
Napredak
Odžak
3 : 0
Radnik
Bijeljina
10.02.2024 18:00
Napredak
3 : 0
Radnik
Maglić
Foča
3 : 2
Drina
Zvornik
10.02.2024 17:00
Maglić
3 : 2
Drina
Mladost
Brčko
0 : 3
Tempo
Ražljevo
10.02.2024
Mladost
0 : 3
Tempo
Mediteran Bemaks
Budva
1 : 3
Rudar
Pljevlja
10.02.2024 20:00
Mediteran Bemaks
1 : 3
Rudar
Galeb
Bar
0 : 3
Herceg Novi
Herceg Novi
10.02.2024 16:00
Galeb
0 : 3
Herceg Novi
Morača
Podgorca
1 : 3
Luka Bar
Bar
10.02.2024 18:30
Morača
1 : 3
Luka Bar
Budućnost
Podgorica
3 : 1
Albatros
Herceg Novi
10.02.2024 18:00
Budućnost
3 : 1
Albatros
Mostar
Mostar
0 : 3
Igman
Ilidža
10.02.2024
Mostar
0 : 3
Igman
Gacko
Gacko
3 : 0
Kula Gradačac
Gradačac
10.02.2024 18:00
Gacko
3 : 0
Kula Gradačac
Goražde
Goražde
1 : 3
Bimal-Jedinstvo
Brčko
10.02.2024 16:30
Goražde
1 : 3
Bimal-Jedinstvo
Inova
Banja Luka
1 : 3
Centar ORT
Sarajevo
10.02.2024 18:00
Inova
1 : 3
Centar ORT
Crvena zvijezda
Obudovac
3 : 0
Slavija
Istočno Sarajevo
10.02.2024 18:00
Crvena zvijezda
3 : 0
Slavija
Libero
Bijeljina
3 : 0
Bratunac
Bratunac
10.02.2024 14:30
Libero
3 : 0
Bratunac
Smeč
Novi Grad
3 : 2
Prijedor
Prijedor
10.02.2024 13:00
Smeč
3 : 2
Prijedor
Modriča - Novoprom
Modriča
3 : 0
Igman
Istoćna Ilidža
10.02.2024 20:00
Modriča - Novoprom
3 : 0
Igman
Mladost
Rogatica
0 : 3
HE na Drini
Višegrad
10.02.2024 14:00
Mladost
0 : 3
HE na Drini
Pliva
Šipovo
3 : 0
Borac
Banja Luka
10.02.2024 12:00
Pliva
3 : 0
Borac
Balkana MP
Mrkonjić Grad
0 : 3
Kotor Varoš
Kotor Varoš
10.02.2024 16:00
Balkana MP
0 : 3
Kotor Varoš
Prijedor 2
Prijedor
0 : 3
Inova
Banja Luka
10.02.2024 18:00
Prijedor 2
0 : 3
Inova
Gradiška
Gradiška
3 : 0
Borac Star
Banja Luka
10.02.2024 20:00
Gradiška
3 : 0
Borac Star
Laktaši
Laktaši
3 : 2
Ukrina
Prnjavor
10.02.2024 11:30
Laktaši
3 : 2
Ukrina
Libero
Bijeljina
3 : 0
Bratunac
Bratunac
10.02.2024 12:00
Libero
3 : 0
Bratunac
Han Pijesak
Han Pijesak
3 : 0
Jahorina
Pale
10.02.2024 18:00
Han Pijesak
3 : 0
Jahorina
Net
Vlasenica
3 : 1
Slavija
Istočno Novo Sarajevo
10.02.2024 14:00
Net
3 : 1
Slavija
Mladost
Rogatica
2 : 3
Glasinac
Sokolac
10.02.2024 12:00
Mladost
2 : 3
Glasinac
Gacko
Gacko
0 : 3
Velež
Nevesinje
10.02.2024 12:00
Gacko
0 : 3
Velež
OOK Leotar
Trebinje
1 : 3
ŽOK Leotar
Trebinje
10.02.2024 14:30
OOK Leotar
1 : 3
ŽOK Leotar
Ljubinje - Bankom
Ljubinje
1 : 3
Hercegovac
Bileća
10.02.2024 10:00
Ljubinje - Bankom
1 : 3
Hercegovac

Rukomet

Krivaja
Zavidovići
28 : 29
Borac M:TEL
Banja Luka
10.02.2024 16:00
Krivaja
28 : 29
Borac M:TEL
Hercegovina
Nevesinje
34 : 31
Gračanica
Gračanica
10.02.2024 19:00
Hercegovina
34 : 31
Gračanica
Maglaj
Maglaj
30 : 40
Izviđač
Ljubuški
10.02.2024 19:00
Maglaj
30 : 40
Izviđač
Konjuh
Živinice
35 : 31
Goražde
Goražde
10.02.2024 18:00
Konjuh
35 : 31
Goražde
Sloga 2013
Gornji Vakuf - Uskoplje
25 : 20
Zrinjski
Mostar
10.02.2024 19:00
Sloga 2013
25 : 20
Zrinjski
Borac
Banjaluka
33 : 22
Knežopoljka
Kozarska Dubica
10.02.2024 18:30
Borac
33 : 22
Knežopoljka
Grude
Grude
35 : 22
Krajina
Cazin
10.02.2024 18:00
Grude
35 : 22
Krajina
Hadžići
Hadžići
36 : 25
Izviđač
Ljubuški
10.02.2024 19:00
Hadžići
36 : 25
Izviđač
Krivaja
Zavidovići
25 : 21
Ilidža
Ilidža
10.02.2024 19:00
Krivaja
25 : 21
Ilidža

Tango liga

ŠF Winner
Sarajevo
0 : 2
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
10.02.2024
ŠF Winner
0 : 2
ŠF Tango
FK Igman 1
Ilidža
2 : 1
OFK Biser
Sarajevo
10.02.2024
FK Igman 1
2 : 1
OFK Biser
OFK Biser
Sarajevo
6 : 0
SFK 2000
Sarajevo
10.02.2024
OFK Biser
6 : 0
SFK 2000
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
10 : 1
BAAP Sportivo
Sarajevo
10.02.2024
SK Tempo 1
10 : 1
BAAP Sportivo
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
2 : 0
SA Ilijaš
Ilijaš
10.02.2024
ŠF Fair Play 2
2 : 0
SA Ilijaš
ŠF Winner
Sarajevo
4 : 4
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
10.02.2024
ŠF Winner
4 : 4
ŠF Fair Play 1
ŠF La Paz
Pazarić
2 : 4
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
10.02.2024
ŠF La Paz
2 : 4
SK Tempo 2
ŠF Lion
Rakovica
0 : 7
FK Igman 2
Ilidža
10.02.2024
ŠF Lion
0 : 7
FK Igman 2
OFK Mladost
Ilidža
3 : 1
ŠF Kickers
Sarajevo
10.02.2024
OFK Mladost
3 : 1
ŠF Kickers
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
0 : 4
FK Famos
Vojkovići
10.02.2024
ŠF Tango
0 : 4
FK Famos
FK Atletiko
Sarajevo
1 : 0
ŠF Mlade nade 2
Sarajevo
10.02.2024
FK Atletiko
1 : 0
ŠF Mlade nade 2
FK Čaja
Visoko
3 : 1
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
10.02.2024
FK Čaja
3 : 1
SK Tempo 3
OFK Mladost
Ilidža
1 : 3
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
10.02.2024
OFK Mladost
1 : 3
SK Tempo 2
ŠF Kickers
Sarajevo
1 : 2
ŠF La Paz
Pazarić
10.02.2024
ŠF Kickers
1 : 2
ŠF La Paz
OFK Biser 2
Sarajevo
0 : 4
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
10.02.2024
OFK Biser 2
0 : 4
SK Tempo 2
FK Romanija 1
Pale
7 : 1
FK Famos
Vojkovići
10.02.2024
FK Romanija 1
7 : 1
FK Famos
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
2 : 0
ŠF La Paz
Pazarić
10.02.2024
ŠF Tango 1
2 : 0
ŠF La Paz
OFK Biser 2
Sarajevo
1 : 3
OFK Biser 1
Sarajevo
10.02.2024
OFK Biser 2
1 : 3
OFK Biser 1
FK Mlade nade 1
Sarajevo
0 : 2
FK Radnik 1
Hadžići
10.02.2024
FK Mlade nade 1
0 : 2
FK Radnik 1
ŠF Tango 1
Istočno Sarajevo
0 : 5
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
10.02.2024
ŠF Tango 1
0 : 5
SK Tempo 1
ŠF Fair Play 1
Sarajevo
1 : 3
OFK Biser 1
Sarajevo
10.02.2024
ŠF Fair Play 1
1 : 3
OFK Biser 1
FK Unis
Vogošća
9 : 0
ŠF La Paz
Pazarić
10.02.2024
FK Unis
9 : 0
ŠF La Paz
FK Radnik 3
Hadžići
0 : 6
ŠF Kickers
Sarajevo
10.02.2024
FK Radnik 3
0 : 6
ŠF Kickers
ŠF Piksi
Pale
2 : 1
OFK Biser 3
Sarajevo
10.02.2024
ŠF Piksi
2 : 1
OFK Biser 3
FK Mlade nade 2
Sarajevo
0 : 6
FK Radnik 2
Hadžići
10.02.2024
FK Mlade nade 2
0 : 6
FK Radnik 2
FK Romanija 2
Pale
1 : 1
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
10.02.2024
FK Romanija 2
1 : 1
ŠF Fair Play 2
ŠF Fair Play 2
Sarajevo
0 : 1
ŠF Winner
Sarajevo
10.02.2024
ŠF Fair Play 2
0 : 1
ŠF Winner
BAAP Sportivo
Sarajevo
1 : 2
ŠF Kickers
Sarajevo
10.02.2024
BAAP Sportivo
1 : 2
ŠF Kickers
ŠF Piksi
Pale
0 : 4
OFK Mladost
Ilidža
10.02.2024
ŠF Piksi
0 : 4
OFK Mladost
FK Igman
Ilidža
3 : 2
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
10.02.2024
FK Igman
3 : 2
SK Tempo 3
FK Čaja
Visoko
1 : 4
ŠF Kickers 1
Sarajevo
10.02.2024
FK Čaja
1 : 4
ŠF Kickers 1
FK Famos 1
Vojkovići
1 : 4
OFK Biser 1
Sarajevo
10.02.2024
FK Famos 1
1 : 4
OFK Biser 1
FK Unis 1
Vogošća
1 : 3
ŠF Tango
Istočno Sarajevo
10.02.2024
FK Unis 1
1 : 3
ŠF Tango
Mlade nade
Sarajevo
4 : 1
SK Tempo 1
Istočno Sarajevo
10.02.2024
Mlade nade
4 : 1
SK Tempo 1
Fair Play
Sarajevo
5 : 1
OFK Biser 1
Sarajevo
10.02.2024
Fair Play
5 : 1
OFK Biser 1
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
0 : 5
FK Igman 2
Ilidža
10.02.2024
SK Tempo 2
0 : 5
FK Igman 2
ŠF Tempo Ilijaš
Ilijaš
2 : 4
FK Unis 2
Vogošća
10.02.2024
ŠF Tempo Ilijaš
2 : 4
FK Unis 2
ŠF Kickers 2
Sarajevo
4 : 2
FK Unis 2
Vogošća
10.02.2024
ŠF Kickers 2
4 : 2
FK Unis 2
FK Atletiko
Sarajevo
1 : 1
SK Tempo 2
Istočno Sarajevo
10.02.2024
FK Atletiko
1 : 1
SK Tempo 2
FK Famos 2
Vojkovići
3 : 2
ŠF Lion
Rakovica
10.02.2024
FK Famos 2
3 : 2
ŠF Lion
SK Tempo 3
Istočno Sarajevo
0 : 7
FK Radnik 2
Hadžići
10.02.2024
SK Tempo 3
0 : 7
FK Radnik 2
OFK Biser 2
Sarajevo
1 : 3
La Paz 2
Pazarić
10.02.2024
OFK Biser 2
1 : 3
La Paz 2