XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 391 utakmica za dan
Nedelja, 4 Oktobar 2020

Fudbal

04.10.2020 15:30 Borac 2 : 0 Velež
04.10.2020 15:00 Sloboda 2 : 0 Olimpik
04.10.2020 18:00 Široki Brijeg 1 : 0 Krupa
04.10.2020 15:30 Ljubić 1 : 0 Sloga
04.10.2020 16:00 Rad 2 : 1 Inđija
04.10.2020 16:00 Zlatibor 1 : 4 Radnik
04.10.2020 18:00 Crvena zvezda 3 : 0 Napredak
04.10.2020 16:00 Proleter 1 : 0 TSC
04.10.2020 15:00 OFK Žarkovo 0 : 2 Kabel
04.10.2020 15:00 Loznica 1 : 2 RFK Grafičar
04.10.2020 15:00 Budućnost 1 : 1 GFK Dubočica
04.10.2020 15:30 Sloboda 0 : 1 Čelinac
04.10.2020 15:30 OFK Brdo 1 : 1 Jedinstvo
04.10.2020 15:30 Omarska 4 : 2 Sloga (Trn)
04.10.2020 15:30 Polet 1926 3 : 3 Mladost
04.10.2020 15:30 Dubrave 2 : 0 Sloga (Srbac)
04.10.2020 15:30 Vlasenica 6 : 0 Bratstvo
04.10.2020 15:30 Stakorina 0 : 0 Guber
04.10.2020 15:30 Glasinac 2011 3 : 2 Budućnost
04.10.2020 15:30 Milići 3 : 2 Velež
04.10.2020 15:30 Krajina 3 : 2 Naprijed
04.10.2020 15:30 Lijevče 2 : 1 BSK
04.10.2020 15:30 Svodna 2 : 3 Mladost
04.10.2020 15:30 Plamen 3 : 1 Gorica
04.10.2020 15:30 Crni vrh 10 : 0 Sloga Nektar
04.10.2020 15:30 Naša krila 2 : 0 Sloga (Dugo Polje)
04.10.2020 15:30 Crvena zvijezda 6 : 1 Rudanka
04.10.2020 15:30 Vučijak 3 : 2 Vranjak
04.10.2020 15:30 Hajduk (Kožuhe) 2 : 2 Ozren
04.10.2020 15:30 Borac 2 : 4 Ukrina
04.10.2020 15:30 Sloga (Jakeš) 1 : 3 Zvijezda
04.10.2020 15:30 Sloga 2 : 0 Tabanci
04.10.2020 15:30 Omladinac 7 : 0 Čelopek
04.10.2020 15:30 Podrinje 0 : 1 OFK Šekovići
04.10.2020 15:30 Jedinstvo 2 : 0 Mladost
04.10.2020 15:30 Sloboda 2 : 0 Lokomotiva
04.10.2020 15:30 OFK Janja 2009 1 : 2 Partizan
04.10.2020 15:00 OFK Podgrab 1 : 5 Rudo
04.10.2020 15:00 Olimp 4 : 2 Željeznica
04.10.2020 15:30 Ljubija 2 : 3 Slaven
04.10.2020 15:30 Berek 1975 6 : 2 Radnik Urije
04.10.2020 15:30 Moštanica 1 : 0 7. Republika
04.10.2020 15:30 Kozara 0 : 0 Mrakovica
04.10.2020 15:30 Rudar 2 : 1 Brzi
04.10.2020 15:30 Knežopoljac 2 : 1 Rasavci
04.10.2020 15:30 Kiseljak 0 : 3 OFK Ravan
04.10.2020 15:30 Gomjenica 2 : 1 Podgrmeč
04.10.2020 15:30 Laminci 1 : 2 Kozara
04.10.2020 15:30 Polet 0 : 7 Sloga DIPO
04.10.2020 15:30 13 Skojevki 5 : 0 Borac (Mašići)
04.10.2020 15:30 Biseri 3 : 2 Obradovac
04.10.2020 15:30 Torpedo 4 : 1 Mladi Krajišnik
04.10.2020 15:30 Borac (Šibovska) 2 : 2 Župa
04.10.2020 15:30 Kalemi 3 : 1 Potkozarje
04.10.2020 15:30 Gomionica 2 : 1 Polet Krajišnik
04.10.2020 15:30 Mladost 2 : 4 Rekreativo
04.10.2020 15:30 Borac (istočni Drvar) 6 : 1 OFK Banja Luka
04.10.2020 15:30 Karanovac 0 : 1 Budućnost
04.10.2020 15:30 OFK Spartak 2013 0 : 1 Šnjegotina
04.10.2020 15:30 Omladinac 0 : 0 Vrbas
04.10.2020 17:00 Zborište 2 : 2 Polet
04.10.2020 17:00 Mineral 4 : 1 Borac (Osinja)
04.10.2020 17:00 Rudar 3 : 2 OFK Pridjel
04.10.2020 17:00 BSK 0 : 0 Zadrugar
04.10.2020 17:00 Liješće 6 : 0 Sloga
04.10.2020 17:00 Ozrenski sokolovi 1 : 0 Borac (Kotorsko)
04.10.2020 15:30 Dobor 1 : 4 Posavina
04.10.2020 15:30 Bratstvo 2 : 1 Skugrić 1964
04.10.2020 15:30 Pelagićevo 2 : 1 Trebavac
04.10.2020 15:30 Kladari Gornji 3 : 0 Mladost
04.10.2020 15:30 Budućnost 3 : 1 Crvena zvijezda
04.10.2020 15:30 Partizan 1 : 2 Sloga 73
04.10.2020 15:30 Crkvina 2 : 2 Omladinac
04.10.2020 16:00 Budućnost Red Star 2 : 1 Zadrugar
04.10.2020 16:00 Jugović 1 : 3 Slijepčevići
04.10.2020 16:00 Mladost (Lončari) 3 : 1 Grčica
04.10.2020 16:00 Gredice 2 : 3 Jedinstvo
04.10.2020 16:00 Borac 4 : 1 Obilić
04.10.2020 16:00 Mladost (Sandići) 2 : 1 OFK Brezik
04.10.2020 16:00 Mladost 2003 5 : 0 Crvena zvijezda
04.10.2020 16:00 Strijelac 2 : 4 Majevica
04.10.2020 15:30 Balatun 2 : 0 Jedinstvo
04.10.2020 15:30 Kolektiv 3 : 0 Proleter
04.10.2020 15:30 Semberija 2 : 2 Drina (Amajlije)
04.10.2020 15:30 Panteri 2 : 1 Mladost
04.10.2020 15:30 Obarska 0 : 1 Priboj
04.10.2020 15:30 Miloš Obilić 1 : 1 Drina (Batar)
04.10.2020 15:30 OFK Magnojević 2 : 0 Novo doba
04.10.2020 15:30 Jasenica 1 : 3 Budućnost
04.10.2020 15:30 Jadar 5 : 1 Jardan
04.10.2020 15:30 Birač 0 : 1 Branjevo
04.10.2020 15:30 Borac 2 : 2 Polet
04.10.2020 16:00 Polet 7 : 2 Vrbas
04.10.2020 17:00 Bratstvo 1 : 0 Mladost
04.10.2020 17:00 Budućnost 2 : 4 OFK Nožičko
04.10.2020 15:30 Vilusi 2 : 1 Ratar
04.10.2020 15:30 Romanovci 1 : 4 Bratstvo (Orahova)
04.10.2020 15:30 Stevan Dukić 1 : 2 Bratstvo (Kozinci)
04.10.2020 11:00 Bobetino Brdo 0 : 0 Sloboda
04.10.2020 11:00 Mladost 4 : 1 Čelik
04.10.2020 11:00 Sava 04 2 : 2 Polet
04.10.2020 15:30 Budućnost 1 : 1 Kovačići 08
04.10.2020 15:30 Stević Jovan 3 : 0 Gorica
04.10.2020 15:30 Koridor 2011 3 : 1 Omladinac
04.10.2020 15:30 Magnojević 2001 1 : 2 Ljeljenča
04.10.2020 15:30 Sloga 94 3 : 1 Piperci
04.10.2020 15:30 Proleter 3 : 1 Jedinstvo
04.10.2020 15:30 VSK 1 : 0 Građanski
04.10.2020 15:30 Tavna 5 : 1 Sloga
04.10.2020 15:30 Polet 1 : 2 Ljeskovac
04.10.2020 15:30 Modran 0 : 2 Sloga Junajted
04.10.2020 15:30 Pobjeda 3 : 1 Glogovac
04.10.2020 16:30 BUK 1 : 3 Lazarevica
04.10.2020 16:30 Sava 3 : 0 Mladen Perić
04.10.2020 16:30 Borac 2 : 1 Sloga
04.10.2020 16:30 Nacional 1 : 5 Koridor . Koviljuše
04.10.2020 15:30 TOŠK 2 : 1 GOŠK
04.10.2020 15:30 Radnik 0 : 0 Orašje
04.10.2020 15:30 Posušje 0 : 0 Vis Simm Bau
04.10.2020 15:30 Rudar 4 : 2 NK Iskra
04.10.2020 15:30 Radnik 0 : 0 Busovača
04.10.2020 15:30 Rudar 2 : 1 Brekovica 78
04.10.2020 15:30 Bosna (Mionica) 1 : 4 Gradina
04.10.2020 15:30 Priluk 5 : 2 Dizdaruša
04.10.2020 15:30 Prokosovići 3 : 0 Seona
04.10.2020 15:30 Gornji Rahić 0 : 2 Mladost
04.10.2020 15:30 Svatovac 5 : 0 Lokomotiva
04.10.2020 15:30 Usora 3 : 1 Mošćanica
04.10.2020 15:30 Borac 1 : 0 Kolina
04.10.2020 15:30 Moševac 2 : 2 Natron
04.10.2020 15:30 Azot 2 : 0 Pobjeda
04.10.2020 15:30 Ilijaš 3 : 0 SAŠK Napredak
04.10.2020 15:30 Troglav 1918 1 : 2 Turbina
04.10.2020 15:30 Klis 2 : 1 Sloga
04.10.2020 15:30 Ljubuški 4 : 1 Rama
04.10.2020 15:30 Grude 3 : 0 Brotnjo
04.10.2020 15:30 Neum 4 : 1 Kamešnica
04.10.2020 15:30 Hajduk 2 : 1 Mladost (Sibovac)
04.10.2020 15:30 Mladi zadrugar 3 : 2 Bok
04.10.2020 15:30 Kostrč 5 : 0 Mladost (Donji Svilaj)
04.10.2020 15:30 Napredak 1 : 0 Mladost (Domaljevac)
04.10.2020 15:30 Dragovoljac 2 : 1 Sloga (Tolisa)
04.10.2020 15:30 19 srpanj 4 : 1 Frankopan
04.10.2020 15:00 FK Borac Tetovo 2 : 0 NK Novi Šeher
04.10.2020 15:00 NK Žepče 4 : 0 NK Vareš
04.10.2020 15:00 NK Nemila 1 : 0 NK Proleter
04.10.2020 15:00 NK Napredak 0 : 2 NK Čelik
04.10.2020 15:00 NK Fortuna 0 : 0 NK Sporting
04.10.2020 16:00 Jedinstvo 3 : 3 Bojnik
04.10.2020 16:00 Pofalićki 5 : 0 Vrbanjuša
04.10.2020 16:00 Vratnik 2 : 0 Stup
04.10.2020 11:00 Hrid 2 : 1 El Tarik
04.10.2020 11:00 Baton 1 : 0 Butmir
04.10.2020 16:00 Mladost 9 : 0 Omadinac
04.10.2020 15:30 Jedinstvo 3 : 2 Mladost (Velika Brijesnica)
04.10.2020 15:30 Jedinstvo 1952 1 : 0 Mladost (Kikači)
04.10.2020 15:30 Mladost 78 1 : 0 Sloga
04.10.2020 15:30 Trešnjevka 3 : 0 Doboj Istok
04.10.2020 15:30 Čelić 3 : 3 Rijeka
04.10.2020 15:30 Ingram 5 : 2 Mramor
04.10.2020 15:30 Polet 3 : 0 Mladost (Gornje Živinice)
04.10.2020 15:30 Vražići 92 1 : 0 Omladinac 68
04.10.2020 15:00 Cim 1 : 5 Međugorje
04.10.2020 15:00 Kruševo 1 : 2 Višići
04.10.2020 15:30 Blagaj 1 : 1 Mostar
04.10.2020 15:00 Lokomotiva 2 : 4 Iskra
04.10.2020 15:00 Sport talent 2 : 5 Buna
04.10.2020 14:00 BKB 11 : 0 Drina
04.10.2020 15:00 Jahorina 7 : 5 Radnički
04.10.2020 15:30 Kupres 97 6 : 0 Mesihovina
04.10.2020 15:30 Junak 4 : 4 Rakitno
04.10.2020 15:30 Šujica 0 : 2 Drinovci
04.10.2020 15:30 Mladost 0 : 2 HAŠK Napredak
04.10.2020 15:30 Tramošnica 2 : 7 Korpar
04.10.2020 15:30 OFK Brčko 4 : 1 Ravne
04.10.2020 15:30 Podrinje 2 : 5 Željezničar
04.10.2020 15:30 Rudar 1 : 0 25 maj
04.10.2020 15:30 Mladost (Puračić) 5 : 1 Bukovik
04.10.2020 15:30 BSK 2 : 1 Špionica 1953
04.10.2020 15:30 Mladost (Doborovci) 0 : 2 Pribava
04.10.2020 15:30 Sloga 0 : 0 Stjepan Polje
04.10.2020 15:30 DSK 1 : 0 Polet
04.10.2020 15:00 Izbor 1 : 0 Mionica 85
04.10.2020 15:00 Željezničar 3 : 1 Graničar
04.10.2020 15:00 Koraj 1 : 1 Trebava
04.10.2020 15:00 12 decembar 2 : 2 Ograđenovac
04.10.2020 15:00 OFK Vida 2 : 1 Sloboda
04.10.2020 15:00 Biberovo Polje 10 : 4 Voćar
04.10.2020 15:00 OFK Međiđa 2 : 0 Napredak
04.10.2020 15:00 Krušik 2 : 1 Budućnost
04.10.2020 15:00 Napredak 1 : 0 Partizan
04.10.2020 15:00 Srnica 1 : 0 Vrana
04.10.2020 15:00 Rudar 0 : 0 Rainci
04.10.2020 15:00 Grivice 1 : 0 OFK Tuzla
04.10.2020 15:30 Brka 1948 8 : 0 Majevica
04.10.2020 11:00 Gornje Dubrave 0 : 1 Mladost
04.10.2020 16:00 Rudar 4 : 0 Iskra
04.10.2020 15:00 Jezero 0 : 2 Budućnost
04.10.2020 18:00 Zeta 1 : 0 OFK Petrovac
04.10.2020 20:00 Dečić 3 : 0 OFK Titograd
04.10.2020 16:00 Sutjeska 3 : 0 Podgorica
04.10.2020 15:00 Bordeaux 3 : 0 Dijon
04.10.2020 15:00 Brest 1 : 0 Monaco
04.10.2020 15:00 Metz 3 : 1 Lorient
04.10.2020 13:00 Montpellier 0 : 1 Nîmes
04.10.2020 17:00 Rennes 2 : 2 Reims
04.10.2020 15:00 Strasbourg 0 : 3 Lille
04.10.2020 21:00 Olympique Lyonnais 1 : 1 Olympique Marseille
04.10.2020 18:00 Bayern 4 : 3 Hertha BSC
04.10.2020 15:30 Wolfsburg 0 : 0 Augsburg
04.10.2020 14:00 Deportivo Alavés 1 : 0 Athletic Club
04.10.2020 21:00 Barcelona 1 : 1 Sevilla
04.10.2020 18:30 Cádiz 1 : 1 Granada
04.10.2020 16:00 Levante 0 : 2 Real Madrid
04.10.2020 12:00 Osasuna 2 : 0 Celta Vigo
04.10.2020 12:30 Atalanta 5 : 2 Cagliari
04.10.2020 15:00 Benevento 1 : 0 Bologna
04.10.2020 15:00 Lazio 1 : 1 Internazionale
04.10.2020 15:00 Parma 1 : 0 Hellas Verona
04.10.2020 18:00 Milan 3 : 0 Spezia
04.10.2020 20:45 Juventus 3 : 0 Napoli
04.10.2020 15:30 Lokomotiva 2 : 3 Iskra
04.10.2020 12:00 Banja Luka 0 : 4 Radnik Bumerang
04.10.2020 15:30 Modriča 0 : 5 Emina
04.10.2020 11:30 Fortuna 0 : 12 SFK 2000
04.10.2020 13:00 Čelik 0 : 8 Prijedor
04.10.2020 12:00 Drina 3 : 0 ŽFK Sloga
04.10.2020 15:30 Mladost 4 : 2 Željezničar 2011
04.10.2020 14:00 Libero 2 : 1 FK Sarajevo
04.10.2020 17:30 Sloga 4 : 0 Kolubara
04.10.2020 15:00 Požarevac 2 : 2 Vojvodina
04.10.2020 15:30 Radnički 1923 0 : 2 TSC
04.10.2020 14:00 Spartak 13 : 0 Zemun
04.10.2020 16:00 Heroj Polet 0 : 1 ŽFU Zvezda B 2018
04.10.2020 15:00 Moskva 3 : 1 Napredak Junior 2018
04.10.2020 15:00 Spartak DOO 8 : 0 Radnički 2012
04.10.2020 12:00 Marjan 0 : 5 Osijek
04.10.2020 12:00 Agram 3 : 0 Viktorija
04.10.2020 15:30 Neretva 0 : 3 Donat
04.10.2020 16:00 Split 2 : 0 Dinamo
04.10.2020 14:30 Krupa 1 : 0 Zrinjski
04.10.2020 12:00 Gornji Rahić 1 : 1 Bratstvo
04.10.2020 12:00 Zvijezda 3 : 1 Mineral
04.10.2020 12:00 Ilićka 01 7 : 0 Orašje
04.10.2020 12:00 Modriča 2 : 1 Jedinstvo
04.10.2020 12:00 Proleter 0 : 1 Tekstilac Kort
04.10.2020 12:00 Radnički 2 : 1 Seona
04.10.2020 12:00 Bosna 0 : 5 Radnik
04.10.2020 12:00 Sloga 0 : 3 Slaven
04.10.2020 12:00 Podrinje 3 : 2 Lokomotiva
04.10.2020 12:00 Budućnost 2 : 0 Drina
04.10.2020 13:30 Igman 1 : 1 Rudar
04.10.2020 13:30 UNIS 0 : 4 Sarajevo
04.10.2020 13:30 Famos (Vojkovići) 0 : 1 Famos (Hrasnica)
04.10.2020 13:30 Željezničar 0 : 0 Olimpik
04.10.2020 13:30 Bosna 5 : 1 Goražde
04.10.2020 12:30 Vitez 0 : 1 Iskra
04.10.2020 12:30 Krivaja 2 : 0 Travnik
04.10.2020 12:00 OFK Spartak 2 : 3 Podgrmeč
04.10.2020 12:00 Krajina 1 : 2 Sloboda
04.10.2020 12:00 Omarska 1 : 3 Brdo
04.10.2020 12:00 Borac 2 : 2 Metalleghe BSI
04.10.2020 12:00 Kozara 7 : 0 Ljubić
04.10.2020 12:30 Tomislav 3 : 0 GOŠK
04.10.2020 12:30 Brotnjo 1 : 2 Branitelj
04.10.2020 12:30 Čapljina 1 : 2 Leotar
04.10.2020 12:30 Grude 2 : 1 Stolac
04.10.2020 16:00 Sarajevo 0 : 0 Zrinjski
04.10.2020 10:00 Gornji Rahić 3 : 0 Bratstvo
04.10.2020 10:00 Zvijezda 1 : 2 Mineral
04.10.2020 10:00 Ilićka 01 3 : 2 Orašje
04.10.2020 10:00 Modriča Alfa 0 : 0 Jedinstvo
04.10.2020 10:00 Proleter 0 : 5 Tekstilac Kort
04.10.2020 10:00 Radnički 1 : 2 Seona
04.10.2020 10:00 Bosna 0 : 7 Zvijezda 09
04.10.2020 10:00 Sloga 2 : 0 Slaven
04.10.2020 10:00 Podrinje 2 : 1 Lokomotiva
04.10.2020 10:00 Budućnost 4 : 1 Drina
04.10.2020 11:00 Igman 1 : 1 Rudar
04.10.2020 11:00 UNIS 2 : 5 Sarajevo
04.10.2020 13:30 Famos (Vojkovići) 1 : 3 Famos (Hrasnica)
04.10.2020 11:00 Radnik (H) 5 : 0 Slavija
04.10.2020 11:00 Željezničar 3 : 1 Olimpik
04.10.2020 11:00 Bosna 7 : 0 Goražde
04.10.2020 11:00 NK Vitez 1 : 2 Iskra
04.10.2020 11:00 Krivaja 0 : 1 Travnik
04.10.2020 12:00 Progres 3 : 4 BSK
04.10.2020 12:00 Lauš 4 : 1 Sloboda
04.10.2020 10:00 OFK Spartak 3 : 0 Podgrmeč
04.10.2020 10:00 Željezničar Sport team 8 : 0 Jedinstvo
04.10.2020 10:00 Krajina 7 : 2 Sloboda
04.10.2020 10:00 Rudar Prijedor 3 : 0 OFK Brdo
04.10.2020 10:00 Borac 2 : 5 Metalleghe BSI
04.10.2020 10:00 Kozara 14 : 1 Ljubić
04.10.2020 11:30 Sloga (Srbac) 3 : 2 Lijevče
04.10.2020 11:30 Crni vrh 1 : 4 Jedinstvo
04.10.2020 11:30 Laktaši 0 : 2 FSA Prijedor
04.10.2020 11:00 Tomislav 4 : 0 Gošk
04.10.2020 11:00 Čapljina 3 : 2 Leotar
04.10.2020 12:00 LeoStars 1 : 0 Stakorina
04.10.2020 11:00 Jedinstvo 0 : 3 Proleter
04.10.2020 13:00 Bambinosi 7 : 0 Romanija
04.10.2020 11:00 Budućnost 0 : 3 Bratstvo
04.10.2020 11:00 Jedinstvo : Milići
04.10.2020 10:00 Hajduk 2 : 8 Borac
04.10.2020 10:00 Zvijezda 0 : 6 Ukrina
04.10.2020 10:00 Vučijak 0 : 0 Rudar
04.10.2020 14:00 Sarajevo 2 : 1 Zrinjski
04.10.2020 11:00 Sloboda 5 : 0 Željezničar
04.10.2020 10:00 Laktaši 2 : 0 FSA Prijedor
04.10.2020 17:30 Željezničar Sport tim 19 : 0 Vrbas
04.10.2020 10:00 Progres 1 : 1 BSK
04.10.2020 10:00 Lauš 5 : 0 Sloboda
04.10.2020 16:00 Mladost 2 : 2 Romanija
04.10.2020 10:00 Drina HE 5 : 1 Glasinac 2011
04.10.2020 10:00 Radnički 3 : 2 Branjevo
04.10.2020 10:00 Podrinje 3 : 0 Čelopek
04.10.2020 10:00 Jedinstvo 1 : 5 Proleter
04.10.2020 10:00 Budućnost 4 : 0 Bratstvo
04.10.2020 11:00 Mladost 1938 3 : 0 Omladinac 75 Brekovica
04.10.2020 11:00 Ključ 7 : 1 Kolibri
04.10.2020 11:00 Omladinac (Sanica) 0 : 13 Podgrmeč
04.10.2020 11:00 Vitez 0 : 5 Mladost
04.10.2020 11:00 Sloga 6 : 0 Željezničar
04.10.2020 10:00 Karaula 5 : 0 Brnjaci
04.10.2020 10:00 Travnik 2 : 3 Radnik
04.10.2020 10:00 Vlašić 0 : 2 Metalleghe BSI
04.10.2020 10:00 Iskra 3 : 0 Etna
04.10.2020 11:30 Brotnjo 5 : 3 Blagaj
04.10.2020 11:00 Kolibri 5 : 0 Betaklub Tango
04.10.2020 11:00 Proleter 1 : 5 Eurofudbal
04.10.2020 11:00 Slaven 0 : 3 Budućnost
04.10.2020 11:00 Bratstvo 1 : 4 Zvijezda
04.10.2020 11:00 Radnički 2 : 2 Bambi
04.10.2020 13:00 Jedinstvo 1 : 6 Sarajevo
04.10.2020 10:00 Slavija 1 : 0 Željezničar
04.10.2020 11:30 Ilijaš 1 : 0 Igman
04.10.2020 10:00 Betaklub 2 : 0 Novi Grad 1
04.10.2020 09:00 Bambinosi 1 : 2 Famos
04.10.2020 09:30 Mlade Nade 6 : 3 J Akademi
04.10.2020 11:30 Borac 2 : 2 Radnik
04.10.2020 11:30 Modriča Alfa 4 : 3 Proleter
04.10.2020 11:30 Kozara 0 : 2 Borac
04.10.2020 11:30 Polet 1926 0 : 6 Željezničar Sport team
04.10.2020 11:30 Sloga 8 : 1 Tekstilac Kort
04.10.2020 11:30 Mineral/Sporting 2 : 1 OFK Spartak 2013
04.10.2020 11:30 Ljubić 4 : 0 Rudar Prijedor
04.10.2020 10:00 Kolibri 0 : 5 Betaklub Tango
04.10.2020 11:00 Brotnjo 6 : 5 Blagaj
04.10.2020 10:00 Višići 5 : 2 Klis
04.10.2020 10:00 Turbina 1 : 5 Cim
04.10.2020 10:00 Lokomotiva 0 : 4 Rama
04.10.2020 12:00 Travnik 1 : 2 Radnik
04.10.2020 12:00 Vlašić 1 : 2 Metalleghe BSI
04.10.2020 12:00 Iskra : Etna
04.10.2020 10:00 Sarajevo 2 1 : 3 Sarajevo
04.10.2020 09:30 Sporting 1 : 3 Željezničar
04.10.2020 09:00 Radnik 0 : 2 F.A. Akademika
04.10.2020 12:00 Betaklub 4 : 0 Sarajevo
04.10.2020 12:30 Mlade nade 0 : 3 Famos
04.10.2020 11:00 Mlade nade 2 : 0 Šampioni
04.10.2020 19:30 ŠF Soker 0 : 8 Dar
04.10.2020 09:30 S.A. Ilijaš 1 : 1 SAŠK Napredak

Košarka

04.10.2020 20:00 Cedevita Olimpija 77 : 69 Krka
04.10.2020 18:00 Čapljina 67 : 70 Kakanj
04.10.2020 18:00 Brčanka 72 : 74 Mladi Krajišnik
04.10.2020 18:00 Čelik 72 : 60 Trebinje 03

Odbojka

04.10.2020 17:30 Ilidža 3 : 1 Bosna
04.10.2020 17:30 Olovo 3 : 1 Breza 1934
04.10.2020 17:00 Ilijaš 3 : 0 Block Out
04.10.2020 13:00 Maglić 0 : 3 Hercegovac
04.10.2020 13:00 Ljubinje 3 : 1 Glasinac

Rukomet

04.10.2020 Mladost 35 : 26 Jedinstvo 2015
04.10.2020 17:00 Sloga 2 24 : 31 Drina
04.10.2020 18:00 Kaluđer 31 : 19 ORK Sava Brod 2019
04.10.2020 18:00 Krajina 27 : 37 Bosna TS
04.10.2020 18:00 Donji Vakuf 30 : 31 Čelik
04.10.2020 19:00 Kakanj 36 : 22 Sana 7
04.10.2020 14:30 Travnik 27 : 26 Rudar
04.10.2020 16:00 Čelik Junior 26 : 29 Gradačac
04.10.2020 17:00 Žepče 29 : 37 Jajce
04.10.2020 Vogošča Poljine Hills 2 28 : 34 Bosna
04.10.2020 Radnički 24 : 27 Velež
04.10.2020 Izviđač CO 2 31 : 19 Čapljina
04.10.2020 19:00 Jedinstvo 24 : 28 Danilovgrad
04.10.2020 16:00 Jedinstvo 21 : 29 Danilovgrad
04.10.2020 15:30 Bihać 16 : 47 Ilidža
04.10.2020 15:30 Lokomotiva 31 : 32 Sloga 2013
04.10.2020 16:00 Živinice 12 : 29 Krajina
04.10.2020 17:00 Jedinstvo 26 : 24 Turbina

Vaterpolo

04.10.2020 20:00 Budvanska rivijera 7 : 16 Jadran Carina
2:1
85' Gol (Liverpool)
Žota donosi preokret Liverpulu.
2:1
41' Gol (Liverpool)
Salah iz penala donosi izjednačenje Liverpulu.
2:0
90' Utakmica završena
Kraj utakmice. Partizan je pobijedio Mačvu sa 2:0.
2:0
90' Zaustavno vreme
Igra se zadnji minut u Humskoj
2:1
10' Gol (West Ham United)
Fornals dovodi goste u vodstvo.