Igrači i ocene Novo!
  • Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
FK Leotar je stigao do vodstva u 65. minuti protiv ekipe FK Sarajevo. Trenutno rezultat glasi 1:0 u korist Trebinjaca. Strijelac pogotka bio je MiloÅ” AĆimović koji je pogodio nakon odlične asistencije Asima Zeca koji je spustio loptu, a napadač Leotara je iz voleja pogodio mrežu Å ahinovića.
53.'
Å ut na gol
Sarajevo je stigao do najbolje Å”anse protiv FK Leotar u 27. minuti utakmice. Ipak, rezultat je ostao 0:0. U Å”ansi se naÅ”ao Anel Hebibović nakon jedne dubinske lopte, ali je njegov udarac jedan na jedan odbranio golman Leotara Vukanović. Lopta se odbila, te stigla do Dražena Bagarića koji je nespretnom reakcijom poslao loptu u gol-aut.