0 : 2

Pobeda za poziciju dva

26.11.2021 Administrator DC

Kadeti Borca su u zaostalom susretu 9. kola savladali u gostima Široki Brijeg rezultatom 2:2, a dvostruki strelac bio je Stefan Marčetić, koji je pogađao u 20. i 78. minutu. Tim kojim komanduje Predrag Majkić u nastavak sezone ući će sa druge pozicije na tabeli.

Sezona u pionirskoj i kadetskoj Premijer ligi BiH nastavlja se 26. i 27. februara, mečevima 20. runde.

Široki Brijeg – Borac     0:2 (0:1)

Igralište: Sportskog centra “Musa – Karačić” u Mostarskom Blatu. Gledalaca: 30. Sudija: Mario Pejić (Grude) . Strelac: Marčetić u 20. i 78. minutu. Žuti kartoni: Rendić, Burnjaković, Peulja, Vrhovac, Sarić (Borac).

ŠIROKI BRIJEG: Delić , Slišković , Taraba , Sliško , Medić , Gojsilović , Perković (od 46. Čelan ), Bajkuša  (od 54. Puljić ), Brekalo , Perić , Gašpar .

BORAC: Milanović , Rendić , Vranješ , Makarić , Burnjaković , Kovačević  (od 50. Janković , od 81. Despot ), Sarić , Marčetić  (od 89. Vrhovac ), Samardžija  (od 85. Ćetojević ), Đajić  (od 70. Peulja ), Šikanjić .

Igrač utakmice: Stefan Marčetić (Borac).