Jedinstvo
Bijelo Polje
|
|
Mornar
Bar
|
16.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 2 : 2 | Mornar | ||||||
Drezga
Piperi
|
|
Bokelj
Kotor
|
16.05.2021 17:30 | Drezga | 1 : 2 | Bokelj | ||||||
Ibar
Rožaje
|
|
Berane
Berane
|
16.05.2021 17:30 | Ibar | 2 : 3 | Berane | ||||||
Igalo
Herceg Novi
|
|
Grbalj
Radanovići
|
16.05.2021 17:30 | Igalo | 0 : 1 | Grbalj | ||||||
Arsenal
Tivat
|
|
Kom
Podgorica
|
16.05.2021 17:30 | Arsenal | 1 : 2 | Kom |
Dubrave
Dubrave
|
|
Čelinac
Čelinac
|
16.05.2021 17:00 | Dubrave | 1 : 1 | Čelinac |
Sloga (T)
Trn
|
|
Proleter
Teslić
|
16.05.2021 17:00 | Sloga (T) | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Laktaši
Laktaši
|
16.05.2021 17:00 | Polet 1926 | 1 : 1 | Laktaši | ||||||
Sloga (S)
Srbac
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
16.05.2021 17:00 | Sloga (S) | 2 : 2 | OFK Brdo |
Drina HE
Višegrad
|
|
Budućnost
Pilica
|
16.05.2021 17:00 | Drina HE | 2 : 3 | Budućnost | ||||||
Glasinac 2011
Sokolac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
16.05.2021 17:00 | Glasinac 2011 | 4 : 1 | Ilićka 01 | ||||||
Milići
Milići
|
|
Guber
Srebrenica
|
16.05.2021 17:00 | Milići | 3 : 1 | Guber |
Velež
Nevesinje
|
|
Proleter
Dvorovi
|
16.05.2021 17:00 | Velež | 5 : 2 | Proleter | ||||||
Mladost (R)
Rogatica
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
16.05.2021 17:00 | Mladost (R) | 2 : 1 | Jedinstvo |
Gorica
Šipovo
|
|
BSK
Banja Luka
|
16.05.2021 17:00 | Gorica | 4 : 1 | BSK | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
16.05.2021 17:00 | Plamen | 1 : 0 | Naprijed |
Krajina
Banja Luka
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
16.05.2021 17:00 | Krajina | 3 : 5 | Bratstvo | ||||||
Sloga
Saničani(Rakelići)
|
|
Svodna
Svodna
|
16.05.2021 16:30 | Sloga | 2 : 1 | Svodna | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
16.05.2021 17:30 | Crni vrh | 4 : 1 | Sloga Nektar |
Ukrina
Čečava
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
16.05.2021 17:00 | Ukrina | 2 : 1 | Zvijezda | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Trebava
Osječani
|
16.05.2021 17:00 | Skugrić | 5 : 0 | Trebava | ||||||
Ozren
Petrovo
|
|
Vranjak
Vranjak
|
16.05.2021 17:00 | Ozren | 4 : 2 | Vranjak |
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Željezničar
Doboj
|
16.05.2021 17:00 | Crvena zvijezda | 2 : 3 | Željezničar | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Hajduk
Batkuša
|
16.05.2021 17:00 | Vučijak | 2 : 1 | Hajduk | ||||||
Borac
Lužani
|
|
Sloga (DP)
Dugo Polje
|
16.05.2021 17:00 | Borac | 1 : 3 | Sloga (DP) | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Sloga (J)
Jakeš
|
16.05.2021 17:00 | Rudanka | 2 : 0 | Sloga (J) |
Tabanci
Tabanci
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
16.05.2021 16:30 | Tabanci | 1 : 5 | Rudar 1925 | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
16.05.2021 16:30 | OFK Trnovica | 5 : 7 | Sloga | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Podrinje
Tršić
|
16.05.2021 16:30 | Partizan | 3 : 1 | Podrinje | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
Mladost
Bogutovo Selo
|
16.05.2021 16:30 | Omladinac | 2 : 0 | Mladost |
Jedinstvo
Roćević
|
|
Čelopek
Čelopek
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 7 : 0 | Čelopek | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Sloboda
Donji Zagoni
|
16.05.2021 17:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Sloboda | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
16.05.2021 17:00 | Zadrugar | 2 : 1 | OFK Janja 2009 | ||||||
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Lokanj
Lokanj
|
16.05.2021 17:00 | OFK Šekovići | 1 : 0 | Lokanj |
Ljubija
Ljubija
|
|
Kozara
Donji Orlovci
|
16.05.2021 17:00 | Ljubija | 2 : 2 | Kozara | ||||||
Moštanica
Božići
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
16.05.2021 17:00 | Moštanica | 1 : 4 | Mrakovica | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
7. Republika
Svodna
|
16.05.2021 17:00 | Berek 1975 | 8 : 0 | 7. Republika | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
16.05.2021 17:00 | Slaven | 4 : 0 | Radnik Urije |
Rudar
Blagaj
|
|
Gomjenica
Prijedor
|
16.05.2021 17:00 | Rudar | 1 : 2 | Gomjenica | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
16.05.2021 17:00 | Kiseljak | 0 : 5 | Podgrmeč | ||||||
Knežopoljac
Knežica
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
16.05.2021 17:00 | Knežopoljac | 3 : 1 | OFK Ravan | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Rasavci
Rasavci
|
16.05.2021 17:00 | Brzi | 0 : 2 | Rasavci |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
16.05.2021 17:00 | Mladi Krajišnik | 0 : 4 | Sloga DIPO | ||||||
Obradovac
Obradovac
|
|
Kozara
Turjak
|
16.05.2021 17:00 | Obradovac | 2 : 1 | Kozara | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Potkozarje
Aleksandrovac
|
16.05.2021 17:00 | Sloboda | 1 : 8 | Potkozarje | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
13 Skojevki
Grbavci
|
16.05.2021 17:00 | Torpedo | 3 : 2 | 13 Skojevki |
Borac
Mašići
|
|
Župa
Milosavci
|
16.05.2021 17:00 | Borac | 2 : 1 | Župa | ||||||
Borac
Šibovska
|
|
Laminci
Laminci
|
16.05.2021 17:00 | Borac | 3 : 2 | Laminci | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Biseri
Čatrnja
|
16.05.2021 17:00 | Kalemi | 2 : 4 | Biseri | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Polet
Elezagići
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 0 : 0 | Polet |
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Omladinac
Banja Luka
|
16.05.2021 21:00 | OFK Spartak 2013 | 0 : 1 | Omladinac | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
16.05.2021 16:30 | Šnjegotina | 1 : 1 | Rekreativo | ||||||
Budućnost
Banja Luka
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
16.05.2021 16:30 | Budućnost | 1 : 0 | Borac |
Polet Krajišnik
Ramići-Dragočaj
|
|
OFK Banja Luka
Banja Luka
|
16.05.2021 16:30 | Polet Krajišnik | 2 : 0 | OFK Banja Luka | ||||||
Vrbas
Banja Luka
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
16.05.2021 16:30 | Vrbas | 3 : 1 | Gomionica | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
Mladost
Zalužani
|
16.05.2021 16:30 | Karanovac | 6 : 1 | Mladost |
Liješće
Liješće
|
|
Polet
Podnovlje
|
16.05.2021 17:00 | Liješće | 4 : 0 | Polet | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
16.05.2021 17:00 | BSK | 4 : 1 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Borac (K)
Kotorsko
|
16.05.2021 17:00 | Rudar | 1 : 1 | Borac (K) | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Sloga
Kolibe Gornje
|
16.05.2021 17:00 | Mineral | 10 : 3 | Sloga | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
16.05.2021 17:00 | Zborište | 1 : 0 | Zadrugar | ||||||
Borac (O)
Osinja
|
|
OFK Pridjel
Pridjel Donji
|
16.05.2021 17:00 | Borac (O) | 0 : 0 | OFK Pridjel |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
16.05.2021 17:30 | Pelagićevo | 0 : 3 | Sloga 73 | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Zadrugar
Tarevci
|
16.05.2021 17:00 | Skugrić 1964 | 6 : 1 | Zadrugar | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Dobor
Modriča
|
16.05.2021 17:00 | Trebavac | 0 : 1 | Dobor | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
16.05.2021 15:30 | Crvena zvijezda | 3 : 0 | Pelagićevo | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
16.05.2021 17:00 | Sloga 73 | 3 : 1 | Kladari Gornji | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Partizan
Koprivna
|
16.05.2021 17:00 | Crkvina | 5 : 1 | Partizan |
Jugović
Gredice
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
16.05.2021 17:00 | Jugović | 5 : 2 | Budućnost Red Star | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Mladost (Lončari)
Lončari
|
16.05.2021 17:00 | Zadrugar | 3 : 1 | Mladost (Lončari) | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
Gredice
Gredice
|
16.05.2021 17:00 | Slijepčevići | 2 : 2 | Gredice | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Borac
Ražljevo
|
16.05.2021 17:00 | Grčica | 5 : 1 | Borac | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Mladost (Sandići)
Sandići
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 0 : 2 | Mladost (Sandići) | ||||||
Obilić
Krepšić
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
16.05.2021 19:00 | Obilić | 2 : 0 | Mladost 2003 | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Strijelac
Tutnjevac
|
16.05.2021 17:00 | OFK Brezik | 4 : 0 | Strijelac | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Majevica
Lopare
|
16.05.2021 17:00 | Crvena zvijezda | 2 : 4 | Majevica |
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 0 : 0 | Proleter | ||||||
Drina (A)
Amajlije
|
|
Balatun
Balatun
|
16.05.2021 17:00 | Drina (A) | 2 : 1 | Balatun | ||||||
Mladost
Velika Obarska
|
|
Kolektiv
Međaši
|
16.05.2021 17:00 | Mladost | 3 : 1 | Kolektiv | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Semberija
Popovi
|
16.05.2021 17:00 | Priboj | 0 : 4 | Semberija | ||||||
Drina (B)
Batar
|
|
Panteri
Zagoni
|
16.05.2021 17:00 | Drina (B) | 3 : 2 | Panteri | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
16.05.2021 17:00 | Novo doba | 1 : 2 | Obarska | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
16.05.2021 17:00 | OFK Magnojević | 3 : 0 | Miloš Obilić |
Jardan
Jardan
|
|
Jasenica
Jasenica
|
16.05.2021 17:00 | Jardan | 1 : 4 | Jasenica | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Budućnost
Skelani
|
16.05.2021 17:00 | Branjevo | 5 : 0 | Budućnost | ||||||
Polet
Kravica
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
16.05.2021 17:00 | Polet | 1 : 0 | Jadar | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Birač
Derventa
|
16.05.2021 17:00 | Radnički | 1 : 1 | Birač | ||||||
Pecka
Roćević
|
|
Borac
Osmaci
|
16.05.2021 13:30 | Pecka | 2 : 1 | Borac |
Romanovci
Romanovci
|
|
Bratstvo (K)
Kozinci
|
16.05.2021 18:00 | Romanovci | 0 : 11 | Bratstvo (K) | ||||||
Mladost
Seferovci
|
|
Ratar
Stara Topola
|
16.05.2021 18:00 | Mladost | 3 : 0 | Ratar | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Bratstvo (O)
Orahova
|
16.05.2021 18:00 | Vilusi | 0 : 3 | Bratstvo (O) |
Borac
Maglajani
|
|
Mladost
Bajinci
|
16.05.2021 17:30 | Borac | 5 : 0 | Mladost | ||||||
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
16.05.2021 11:00 | OFK Nožičko | 1 : 2 | Vrbas | ||||||
Bratstvo
Povelič
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
16.05.2021 17:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Polet |
Gorica
Pučile
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
16.05.2021 17:00 | Gorica | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
16.05.2021 17:00 | Omladinac | 7 : 1 | Kovačići 08 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
16.05.2021 17:00 | Ljeljenča | 4 : 0 | Stević Jovan | ||||||
Piperci
Piperci
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
16.05.2021 10:30 | Piperci | 4 : 7 | Koridor 2011 | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
16.05.2021 17:00 | Jedinstvo | 2 : 6 | Magnojević 2001 | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
16.05.2021 17:00 | Proleter | 0 : 8 | Sloga 94 |
Građanski
Bijeljina
|
|
Borac
Trnjaci
|
16.05.2021 17:30 | Građanski | 5 : 1 | Borac | ||||||
Sloga
Dazdarevo
|
|
OFK Batković
Batković
|
16.05.2021 17:30 | Sloga | 1 : 5 | OFK Batković | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
16.05.2021 17:30 | Glogovac | 2 : 2 | Polet | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
Modran
Modran
|
16.05.2021 17:30 | Pobjeda | 2 : 1 | Modran |
Mladost
Trnjaci
|
|
Polet
Čović Polje
|
16.05.2021 11:00 | Mladost | 3 : 0 | Polet | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Čelik
Grbavica
|
16.05.2021 11:00 | Bobetino Brdo | 2 : 1 | Čelik |
Sloga
Donja Bukovica
|
|
BUK
Gornja Bukovica
|
16.05.2021 10:30 | Sloga | 0 : 0 | BUK | ||||||
Koridor 2011-3 Koviljuše
Bijeljina
|
|
Sava
Gradac
|
16.05.2021 10:30 | Koridor 2011-3 Koviljuše | 0 : 3 | Sava | ||||||
Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
|
|
Borac
Ugljevička Obrijež
|
16.05.2021 10:30 | Crnjelovo | 4 : 0 | Borac | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Nacional
Bijeljina
|
16.05.2021 10:30 | Zenit | 13 : 2 | Nacional |
GOŠK
Gabela
|
|
Slaven
Živinice
|
16.05.2021 17:30 | GOŠK | 6 : 1 | Slaven | ||||||
TOŠK
Tešanj
|
|
Travnik
Travnik
|
16.05.2021 17:30 | TOŠK | 1 : 0 | Travnik |
Busovača
Busovača
|
|
Vlašić
Turbe
|
16.05.2021 17:30 | Busovača | 3 : 1 | Vlašić | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Iskra
Bugojno
|
16.05.2021 17:30 | Radnik | 0 : 0 | Iskra | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
16.05.2021 17:30 | Novi Travnik | 0 : 3 | Kiseljak | ||||||
NK Vitez
Vitez
|
|
Rudar
Han Bila
|
16.05.2021 17:30 | NK Vitez | 0 : 2 | Rudar |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
16.05.2021 17:30 | Podgrmeč | 2 : 2 | Sloga | ||||||
Rudar
Kamengrad
|
|
Vitez
Bužim
|
16.05.2021 17:30 | Rudar | 3 : 1 | Vitez | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
16.05.2021 17:30 | Krajina | 3 : 2 | Krajišnik |
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Bosna (M)
Mionica
|
16.05.2021 17:30 | Dinamo | 3 : 1 | Bosna (M) | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
16.05.2021 17:30 | Orahovica 74 | 2 : 3 | Prokosovići | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
16.05.2021 17:30 | Dizdaruša | 0 : 2 | Gornji Rahić | ||||||
Seona
Seona
|
|
Mramor
Mramor
|
16.05.2021 17:30 | Seona | 11 : 0 | Mramor |
Stupčanica
Olovo
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
16.05.2021 17:30 | Stupčanica | 4 : 2 | Usora | ||||||
Mošćanica
Sarajevo
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
16.05.2021 17:30 | Mošćanica | 2 : 1 | Krivaja | ||||||
Kolina
Ustikolina
|
|
Moševac
Moševac
|
16.05.2021 17:30 | Kolina | 2 : 1 | Moševac | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Azot
Vitkovići
|
16.05.2021 17:30 | Natron | 1 : 0 | Azot | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
16.05.2021 17:30 | Pobjeda | 3 : 2 | SAŠK Napredak |
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
16.05.2021 17:30 | Bjelopoljac | 2 : 0 | Brotnjo | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
16.05.2021 17:30 | Tomislav | 7 : 1 | Rama | ||||||
Neum
Neum
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
16.05.2021 17:30 | Neum | 2 : 4 | Sloga | ||||||
Grude
Grude
|
|
Turbina
Jablanica
|
16.05.2021 17:30 | Grude | 3 : 0 | Turbina | ||||||
Ljubuški
Ljubuški
|
|
Stolac
Stolac
|
16.05.2021 17:30 | Ljubuški | 6 : 0 | Stolac | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Troglav 1918
Livno
|
16.05.2021 17:30 | Klis | 4 : 1 | Troglav 1918 |
Hajduk
Orašje
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
16.05.2021 17:30 | Hajduk | 2 : 1 | Frankopan | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Sloga (T)
Tolisa
|
16.05.2021 17:30 | Vitanovići 78 | 2 : 2 | Sloga (T) | ||||||
19 srpanj
Oštra Luka
|
|
Mladost (DS)
Donji Svilaj
|
16.05.2021 17:30 | 19 srpanj | 5 : 2 | Mladost (DS) | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Bok
Bok
|
16.05.2021 17:30 | Dragovoljac | 1 : 0 | Bok | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Mladost (S)
Sibovac
|
16.05.2021 17:30 | Napredak | 2 : 0 | Mladost (S) | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
16.05.2021 17:30 | Kostrč | 1 : 0 | Mladi zadrugar |
Sporting
Zenica
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
16.05.2021 15:00 | Sporting | 0 : 3 | Novi Šeher | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Čelik
Zenica
|
16.05.2021 17:00 | Fortuna | 1 : 1 | Čelik | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Proleter
Makljenovac
|
16.05.2021 17:00 | Napredak | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Vareš
Vareš
|
16.05.2021 17:00 | Nemila | 0 : 4 | Vareš | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Borac
Tetovo - Zenica
|
16.05.2021 17:00 | Žepče | 4 : 0 | Borac |
Jedinstvo
Ljubnići
|
|
Respekt
Sarajevo
|
16.05.2021 10:00 | Jedinstvo | 6 : 2 | Respekt | ||||||
Bojnik
Bojnik
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
16.05.2021 10:00 | Bojnik | 2 : 3 | Vratnik |
Baton
Sarajevo
|
|
Igman
Ilidža
|
16.05.2021 10:00 | Baton | 1 : 0 | Igman |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Međugorje
Međugorje
|
16.05.2021 15:00 | Branitelj | 0 : 3 | Međugorje | ||||||
Buna
Buna
|
|
Iskra
Stolac
|
16.05.2021 17:30 | Buna | 2 : 1 | Iskra | ||||||
Sport talent
Mostar
|
|
Mostar
Mostar
|
16.05.2021 15:00 | Sport talent | 4 : 1 | Mostar | ||||||
Lokomotiva
Mostar
|
|
Cim
Cim
|
16.05.2021 17:00 | Lokomotiva | 1 : 1 | Cim | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Kruševo
Kruševo
|
16.05.2021 17:00 | Blagaj | 2 : 0 | Kruševo |
Mladost (B)
Velika Brijesnica
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
16.05.2021 17:30 | Mladost (B) | 4 : 2 | Mladost 78 | ||||||
Jedinstvo 1952
Vučkovci
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
16.05.2021 17:30 | Jedinstvo 1952 | 3 : 1 | Trešnjevka | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Čelić
Čelić
|
16.05.2021 17:30 | Jedinstvo | 3 : 2 | Čelić | ||||||
Mladost (K)
Kikači
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
16.05.2021 17:30 | Mladost (K) | 3 : 4 | Ingram | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Vražići 92
Vražići
|
16.05.2021 17:30 | Doboj Istok | 3 : 1 | Vražići 92 | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
16.05.2021 17:30 | Rijeka | 2 : 0 | Omladinac 68 |
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Fojnica
Fojnica
|
16.05.2021 17:30 | OFK Lugovi | 2 : 3 | Fojnica | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
16.05.2021 17:30 | Kaćuni | 0 : 1 | Brnjaci | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
16.05.2021 17:30 | Šantići | 1 : 0 | Bilalovac | ||||||
Romari
Vitez
|
|
Katarina
Fojnica
|
16.05.2021 17:30 | Romari | 3 : 0 | Katarina |
Gorica
Guča Gora
|
|
Mladost
Nević Polje
|
16.05.2021 17:30 | Gorica | 3 : 4 | Mladost | ||||||
Dnoluka
Kruščica
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
16.05.2021 17:30 | Dnoluka | 1 : 0 | Metalleghe-BSI | ||||||
Karaula
Karaula
|
|
Nova Bila
Nova Bila
|
16.05.2021 17:30 | Karaula | 3 : 0 | Nova Bila |
Drinovci
Drinovci
|
|
Kupres 97
Kupres
|
16.05.2021 17:00 | Drinovci | 3 : 0 | Kupres 97 | ||||||
Šator
Glamoč
|
|
Junak
Srđevići
|
16.05.2021 17:30 | Šator | 1 : 0 | Junak | ||||||
Mesihovina
Mesihovina
|
|
Šujica
Šujica
|
16.05.2021 17:30 | Mesihovina | 4 : 2 | Šujica | ||||||
Rakitno
Rakitno
|
|
Drinovci
Drinovci
|
16.05.2021 17:30 | Rakitno | 0 : 2 | Drinovci |
Radnički
Goražde
|
|
BKB
Berič-Kiseljak
|
16.05.2021 13:00 | Radnički | 3 : 1 | BKB | ||||||
Jahorina
Prača
|
|
Drina
Goražde
|
16.05.2021 13:00 | Jahorina | 3 : 1 | Drina |
Mladost (P)
Puračić
|
|
Podrinje
Mosorovac
|
16.05.2021 17:30 | Mladost (P) | 7 : 1 | Podrinje | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
BSK
Bokavići
|
16.05.2021 17:30 | Rudar | 4 : 1 | BSK | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Mladost (D)
Doborovci
|
16.05.2021 17:30 | Željezničar | 3 : 2 | Mladost (D) | ||||||
25 maj
Uroža
|
|
Sloga
Bikodže
|
16.05.2021 17:30 | 25 maj | 3 : 2 | Sloga | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
DSK
Devetak
|
16.05.2021 17:30 | Bukovik | 3 : 2 | DSK | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Polet
Hrvati
|
16.05.2021 17:30 | Špionica 1953 | 9 : 0 | Polet | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
16.05.2021 17:30 | Pribava | 1 : 3 | Stjepan Polje |
OFK Brčko
Brčko
|
|
Korpar
Grebnice
|
16.05.2021 17:00 | OFK Brčko | 2 : 2 | Korpar | ||||||
Tramošnica
Tramošnica
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
16.05.2021 17:00 | Tramošnica | 3 : 3 | HAŠK Napredak |
Srnica
Treštenica
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
16.05.2021 17:30 | Srnica | 4 : 2 | Krušik | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Rudar
Bukinje
|
16.05.2021 17:30 | Napredak | 4 : 0 | Rudar | ||||||
Budućnost
Donja Lukavica
|
|
Grivice
Grivice
|
16.05.2021 17:30 | Budućnost | 2 : 3 | Grivice | ||||||
Partizan
Kiseljak
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
16.05.2021 17:30 | Partizan | 3 : 1 | Omazići 1937 | ||||||
Rainci
Gornji Rainci
|
|
Slatina
Bašigovci
|
16.05.2021 17:30 | Rainci | 3 : 1 | Slatina | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Mladost (Suha)
Suha
|
16.05.2021 17:30 | OFK Tuzla | 3 : 2 | Mladost (Suha) |
Koraj
Koraj
|
|
Izbor
Brčko
|
16.05.2021 17:30 | Koraj | 3 : 2 | Izbor | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
12 decembar
Rajska
|
16.05.2021 17:30 | Željezničar | 3 : 1 | 12 decembar | ||||||
Mionica 85
Mionica
|
|
OFK Vida
Vida
|
16.05.2021 17:30 | Mionica 85 | 2 : 1 | OFK Vida | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
16.05.2021 17:30 | Graničar | 3 : 0 | Biberovo Polje | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
16.05.2021 17:30 | Trebava | 3 : 2 | OFK Međiđa | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
16.05.2021 17:30 | Ograđenovac | 5 : 1 | Napredak | ||||||
Sloboda
Kerep
|
|
Voćar
Šatorovići
|
16.05.2021 17:30 | Sloboda | 5 : 4 | Voćar |
Pasci 78
Pasci
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
16.05.2021 11:00 | Pasci 78 | 3 : 0 | Spreča | ||||||
Bijeljevac
Miljanovci
|
|
Proleter
Slavinovići
|
16.05.2021 11:00 | Bijeljevac | 8 : 0 | Proleter | ||||||
Radnik 2018
Lipnica
|
|
Mladost
Gornja Tuzla
|
16.05.2021 11:00 | Radnik 2018 | 3 : 1 | Mladost |
Borac
Kovači
|
|
Konjuh
Kladanj
|
16.05.2021 10:00 | Borac | 1 : 2 | Konjuh |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Granada
Granada
|
16.05.2021 18:30 | Deportivo Alavés | 4 : 2 | Granada | ||||||
Athletic Club
Bilbao
|
|
Real Madrid
Madrid
|
16.05.2021 18:30 | Athletic Club | 0 : 1 | Real Madrid | ||||||
Atletico Madrid
Madrid
|
|
Osasuna
Pamplona (Iruñea)
|
16.05.2021 18:30 | Atletico Madrid | 2 : 1 | Osasuna | ||||||
Barcelona
Barcelona
|
|
Celta Vigo
Vigo
|
16.05.2021 18:30 | Barcelona | 1 : 2 | Celta Vigo | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Huesca
Huesca
|
16.05.2021 18:30 | Real Betis | 1 : 0 | Huesca | ||||||
Getafe
Getafe (Madrid)
|
|
Levante
Valencia
|
16.05.2021 18:30 | Getafe | 2 : 1 | Levante | ||||||
Cádiz
Cádiz
|
|
Elche
Elche
|
16.05.2021 18:30 | Cádiz | 1 : 3 | Elche | ||||||
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
|
Real Valladolid
Valladolid
|
16.05.2021 18:30 | Real Sociedad | 4 : 1 | Real Valladolid | ||||||
Valencia
Valencia
|
|
Eibar
Eibar
|
16.05.2021 18:30 | Valencia | 4 : 1 | Eibar | ||||||
Villarreal
Villarreal
|
|
Sevilla
Sevilla
|
16.05.2021 18:30 | Villarreal | 4 : 0 | Sevilla |
RB Leipzig
Leipzig
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
16.05.2021 20:30 | RB Leipzig | 2 : 2 | Wolfsburg | ||||||
Mainz 05
Mainz
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
16.05.2021 18:00 | Mainz 05 | 1 : 3 | Borussia Dortmund |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Lens
Lens
|
16.05.2021 21:00 | Bordeaux | 3 : 0 | Lens | ||||||
Dijon
Dijon
|
|
Nantes
Nantes
|
16.05.2021 21:00 | Dijon | 0 : 4 | Nantes | ||||||
Lille
Villeneuve d'Ascq
|
|
Saint-Etienne
Saint-Ètienne
|
16.05.2021 21:00 | Lille | 0 : 0 | Saint-Etienne | ||||||
Lorient
Lorient
|
|
Metz
Longeville-lès-Metz
|
16.05.2021 21:00 | Lorient | 2 : 1 | Metz | ||||||
Olympique Marseille
Marseille
|
|
Angers SCO
Angers
|
16.05.2021 21:00 | Olympique Marseille | 3 : 2 | Angers SCO | ||||||
Monaco
Monaco
|
|
Rennes
Rennes
|
16.05.2021 21:00 | Monaco | 2 : 1 | Rennes | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Brest
Brest
|
16.05.2021 21:00 | Montpellier | 0 : 0 | Brest | ||||||
Nice
Nice
|
|
Strasbourg
Strasbourg
|
16.05.2021 21:00 | Nice | 0 : 2 | Strasbourg | ||||||
Nîmes
Nîmes
|
|
Olympique Lyonnais
Lyon
|
16.05.2021 21:00 | Nîmes | 2 : 5 | Olympique Lyonnais | ||||||
PSG
Paris
|
|
Reims
Reims
|
16.05.2021 21:00 | PSG | 4 : 0 | Reims |
Milan
Milano
|
|
Cagliari
Cagliari
|
16.05.2021 20:45 | Milan | 0 : 0 | Cagliari | ||||||
Benevento
Benevento
|
|
Crotone
Crotone
|
16.05.2021 15:00 | Benevento | 1 : 1 | Crotone | ||||||
Fiorentina
Firenze
|
|
Napoli
Napoli
|
16.05.2021 12:30 | Fiorentina | 0 : 2 | Napoli | ||||||
Udinese
Udine
|
|
Sampdoria
Genova
|
16.05.2021 15:00 | Udinese | 0 : 1 | Sampdoria | ||||||
Parma
Parma
|
|
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
16.05.2021 18:00 | Parma | 1 : 3 | Sassuolo |
Zrinjski
Mostar
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
16.05.2021 17:00 | Zrinjski | 3 : 1 | Krupa | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Borac
Banja Luka
|
16.05.2021 17:00 | Željezničar | 1 : 2 | Borac | ||||||
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
|
|
Velež
Mostar
|
16.05.2021 17:00 | Tuzla City | 1 : 1 | Velež | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
16.05.2021 17:00 | Sloboda | 1 : 1 | Široki Brijeg | ||||||
Mladost
Doboj-Kakanj
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
16.05.2021 17:00 | Mladost | 0 : 0 | Sarajevo | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
16.05.2021 17:00 | Radnik | 1 : 0 | Olimpik |
Velež
Mostar
|
|
Radnik (H)
Hadžići
|
16.05.2021 18:00 | Velež | 0 : 1 | Radnik (H) | ||||||
Mladost
Donji Kakanj
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
16.05.2021 11:00 | Mladost | 0 : 1 | Olimpik |
Proleter
Teslić
|
|
Mineral
Teslić
|
16.05.2021 12:00 | Proleter | 0 : 4 | Mineral | ||||||
Modriča
Modriča
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
16.05.2021 12:00 | Modriča | 4 : 0 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
16.05.2021 12:00 | Zvijezda | 3 : 1 | Gornji Rahić |
Radnički
Lukavac
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
16.05.2021 12:00 | Radnički | 3 : 2 | Lokomotiva | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Slaven
Živinice
|
16.05.2021 12:00 | Drina | 5 : 0 | Slaven | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Gradina
Srebrenik
|
16.05.2021 12:00 | Podrinje | 2 : 2 | Gradina | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Seona
Seona
|
16.05.2021 12:00 | Sloga | 3 : 1 | Seona | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Tuzla City
Simin Han
|
16.05.2021 12:00 | Bosna | 0 : 4 | Tuzla City |
Goražde
Goražde
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
16.05.2021 12:00 | Goražde | 4 : 0 | Novi Grad | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
16.05.2021 16:30 | Bosna | 1 : 1 | Slavija | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
16.05.2021 12:00 | Željezničar | 4 : 1 | Famos (H) | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Rudar (B)
Breza
|
16.05.2021 12:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Rudar (B) | ||||||
Famos (V)
Vojkovići
|
|
Rudar (K)
Kakanj
|
16.05.2021 12:00 | Famos (V) | 1 : 8 | Rudar (K) | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Sutjeska
Foča
|
16.05.2021 12:00 | Olimp | 2 : 3 | Sutjeska | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Igman
Ilidža
|
16.05.2021 12:00 | UNIS | 0 : 1 | Igman |
TOŠK
Tešanj
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
16.05.2021 12:00 | TOŠK | 3 : 0 | Kiseljak | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Fortuna
Zenica
|
16.05.2021 12:30 | Čelik | 10 : 1 | Fortuna | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
16.05.2021 12:00 | Novi Travnik | 2 : 8 | Borac | ||||||
Romari
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
16.05.2021 12:00 | Romari | 0 : 0 | NK Vitez |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
16.05.2021 12:00 | Borac | 0 : 6 | Jedinstvo | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
16.05.2021 12:00 | Omarska | 1 : 2 | Podgrmeč |
Posušje
Posušje
|
|
Igman
Konjic
|
16.05.2021 12:30 | Posušje | 2 : 0 | Igman | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
16.05.2021 12:30 | GOŠK | 0 : 1 | Tomislav | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
16.05.2021 12:30 | Branitelj | 1 : 3 | Brotnjo | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
16.05.2021 17:00 | Leotar | 2 : 4 | Čapljina | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Grude
Grude
|
16.05.2021 12:30 | Stolac | 0 : 6 | Grude |
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
16.05.2021 17:00 | Borac | 3 : 2 | Široki Brijeg |
Drina
Zvornik
|
|
Slaven
Živinice
|
16.05.2021 10:00 | Drina | 4 : 1 | Slaven | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Gradina
Srebrenik
|
16.05.2021 10:00 | Podrinje | 1 : 3 | Gradina | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Seona
Seona
|
16.05.2021 10:00 | Sloga | 2 : 0 | Seona | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Tuzla Siti
Simin Han
|
16.05.2021 10:00 | Bosna | 1 : 2 | Tuzla Siti |
Naša krila
Kostajnica
|
|
Rudanka
Rudanka
|
16.05.2021 10:00 | Naša krila | 0 : 2 | Rudanka |
Hercegovac
Bileća
|
|
Mladost (G)
Gacko
|
16.05.2021 12:30 | Hercegovac | 1 : 0 | Mladost (G) |
Proleter
Teslić
|
|
Mineral
Teslić
|
16.05.2021 10:00 | Proleter | 0 : 3 | Mineral | ||||||
Modriča Alfa
Modriča
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
16.05.2021 10:00 | Modriča Alfa | 2 : 0 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
16.05.2021 10:00 | Zvijezda | 3 : 2 | Gornji Rahić |
Goražde
Goražde
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
16.05.2021 10:00 | Goražde | 1 : 0 | Novi Grad | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
16.05.2021 14:00 | Bosna | 4 : 0 | Slavija | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Famos (H)
Hrasnica
|
16.05.2021 10:00 | Željezničar | 4 : 0 | Famos (H) | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Rudar (B)
Breza
|
16.05.2021 10:00 | Ilijaš | 3 : 0 | Rudar (B) | ||||||
Olimp
Pale
|
|
Sutjeska
Foča
|
16.05.2021 10:00 | Olimp | 0 : 4 | Sutjeska | ||||||
UNIS
Vogošća
|
|
Igman
Ilidža
|
16.05.2021 10:00 | UNIS | 3 : 2 | Igman |
TOŠK
Tešanj
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
16.05.2021 10:00 | TOŠK | 0 : 8 | Kiseljak | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Fortuna
Zenica
|
16.05.2021 10:00 | Čelik | 2 : 1 | Fortuna | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Borac
Jelah
|
16.05.2021 10:00 | Novi Travnik | 2 : 4 | Borac | ||||||
Romari
Vitez
|
|
NK Vitez
Vitez
|
16.05.2021 10:00 | Romari | 2 : 0 | NK Vitez |
BSK
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
16.05.2021 11:30 | BSK | 5 : 1 | Vrbas | ||||||
Lauš
Lauš
|
|
Krajina
Banja Luka
|
16.05.2021 10:00 | Lauš | 1 : 3 | Krajina | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Progres
Kneževo
|
16.05.2021 11:30 | Sloboda | 2 : 0 | Progres |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
16.05.2021 12:00 | Bratstvo | 2 : 3 | Vlasenica |
Posušje
Posušje
|
|
Igman
Konjic
|
16.05.2021 10:00 | Posušje | 3 : 0 | Igman | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
16.05.2021 10:00 | GOŠK | 1 : 1 | Tomislav | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
16.05.2021 10:00 | Branitelj | 2 : 4 | Brotnjo | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Čapljina
Čapljina
|
16.05.2021 14:30 | Leotar | 7 : 2 | Čapljina | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Grude
Grude
|
16.05.2021 10:00 | Stolac | 2 : 1 | Grude |
Olimp
Pale
|
|
Omladinac
Han Pijesak
|
16.05.2021 11:00 | Olimp | 9 : 2 | Omladinac | ||||||
Romanija
Pale
|
|
OFK Glasinac 2011
Sokolac
|
16.05.2021 11:00 | Romanija | 1 : 12 | OFK Glasinac 2011 |
Bambinosi
Sarajevo
|
|
FA Academica
Sarajevo
|
16.05.2021 13:00 | Bambinosi | 0 : 2 | FA Academica |
Sloga (T)
Trn
|
|
Lijevče
Lijevče
|
16.05.2021 11:30 | Sloga (T) | 0 : 3 | Lijevče |
Borac
Banja Luka
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
16.05.2021 15:00 | Borac | 1 : 2 | Široki Brijeg |
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
16.05.2021 11:00 | Željezničar Sport Team | 5 : 0 | Ljubić | ||||||
OFK Spartak 2013
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
16.05.2021 11:00 | OFK Spartak 2013 | 2 : 1 | Kozara | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Modriča Alfa
Modriča
|
16.05.2021 11:00 | Sloga | 4 : 0 | Modriča Alfa | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Tekstilac
Derventa
|
16.05.2021 11:00 | Rudar Prijedor | 0 : 2 | Tekstilac |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Borac (BL)
Banja Luka
|
16.05.2021 11:00 | Sloboda | 1 : 1 | Borac (BL) | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Borac (KD)
kozarska Dubica
|
16.05.2021 11:00 | Mineral | 9 : 0 | Borac (KD) | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Željezničar
Doboj
|
16.05.2021 11:00 | Polet 1926 | 5 : 2 | Željezničar |
Sloga (T)
Trn
|
|
Lijevče
Lijevče
|
16.05.2021 10:00 | Sloga (T) | 2 : 0 | Lijevče |
BSK
Banja Luka
|
|
Mladost Farma Prom
Banja Luka
|
16.05.2021 10:00 | BSK | 5 : 1 | Mladost Farma Prom | ||||||
Lauš
Lauš - Banja Luka
|
|
Spartak 2013
Banja Luka
|
16.05.2021 11:30 | Lauš | 2 : 3 | Spartak 2013 | ||||||
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
|
Progres
Kneževo
|
16.05.2021 10:00 | Sloboda | 5 : 1 | Progres |
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
16.05.2021 10:00 | Drina | 6 : 0 | Podrinje | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
16.05.2021 10:00 | Ilićka 01 | 1 : 4 | Zvijezda 09 | ||||||
Zenit
Bijeljina
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
16.05.2021 10:00 | Zenit | 2 : 3 | Rudar 1925 |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
16.05.2021 10:00 | Sloboda | 3 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
16.05.2021 10:00 | Radnik | 1 : 1 | Pelagićevo |
Romanija
Pale
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
16.05.2021 09:00 | Romanija | 3 : 2 | Glasinac 2011 |
Hercegovac
Bileća
|
|
Mladost
Gacko
|
16.05.2021 11:00 | Hercegovac | 6 : 0 | Mladost |
Čelopek
Čelopek
|
|
Radnički
Karakaj
|
16.05.2021 10:00 | Čelopek | 0 : 5 | Radnički | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Birač
Derventa
|
16.05.2021 09:00 | Podrinje | 6 : 1 | Birač |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
16.05.2021 10:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Vlasenica |
Omladinac (Sanica)
Sanica
|
|
Kolibri
Pokoj - Bihać
|
16.05.2021 11:30 | Omladinac (Sanica) | 5 : 0 | Kolibri | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Omladinac 75 Brekovica
Brekovica - Bihać
|
16.05.2021 11:30 | Ključ | 3 : 0 | Omladinac 75 Brekovica | ||||||
Mladost 1938
B. Petrovac
|
|
Kamenica
Kamenica - Bihać
|
16.05.2021 11:30 | Mladost 1938 | 2 : 0 | Kamenica |
Ćoralići
Ćoralići
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
16.05.2021 11:30 | Ćoralići | 1 : 1 | Krajišnik | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Mladost (P)
Polje - Cazin
|
16.05.2021 11:30 | Sloga | 1 : 1 | Mladost (P) | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
ABC
Podzvizd
|
16.05.2021 11:30 | Vitez | 1 : 0 | ABC |
Rudar
Han Bila
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
16.05.2021 10:00 | Rudar | 4 : 0 | Novi Travnik |
Globus
Bugojno
|
|
Travnik
Travnik
|
16.05.2021 10:00 | Globus | 0 : 1 | Travnik | ||||||
Sportprevent
Bugojno
|
|
Vlašić
Turbe
|
16.05.2021 10:00 | Sportprevent | 8 : 0 | Vlašić | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Iskra
Bugojno
|
16.05.2021 10:00 | Radnik | 4 : 0 | Iskra |
Igman
Konjic
|
|
Mostar
Mostar
|
16.05.2021 11:30 | Igman | 2 : 1 | Mostar | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Neum
Neum
|
16.05.2021 11:30 | Velež | 6 : 2 | Neum |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Budućnost
Banovići
|
16.05.2021 11:00 | Bratstvo | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
16.05.2021 11:00 | Gradina | 1 : 2 | Eurofudbal |
Igman
ilidža
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
16.05.2021 10:00 | Igman | 0 : 7 | Željezničar | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Unis
Vogošča
|
16.05.2021 10:00 | Radnik | 3 : 1 | Unis |
Bambinosi
Sarajevo
|
|
Novi Grad 1
Sarajevo
|
16.05.2021 10:00 | Bambinosi | 1 : 1 | Novi Grad 1 |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
J Akademi
Sarajevo
|
16.05.2021 10:00 | Slavija | 3 : 0 | J Akademi | ||||||
Famos
Hrasnica
|
|
Novi Grad 1
Sarajevo
|
16.05.2021 10:00 | Famos | 12 : 0 | Novi Grad 1 | ||||||
Valter
Sarajevo
|
|
Atletiko
Sarajevo
|
16.05.2021 16:00 | Valter | 1 : 2 | Atletiko | ||||||
Mlade Nade
Ilidža
|
|
FA Akademika
Sarajevo
|
16.05.2021 13:30 | Mlade Nade | 8 : 1 | FA Akademika |
Jang Bojs
Sarajevo
|
|
Biser 96
Sarajevo
|
16.05.2021 19:30 | Jang Bojs | 2 : 0 | Biser 96 | ||||||
Omladinac
Doglode
|
|
La Paz
Pazarić
|
16.05.2021 17:30 | Omladinac | 3 : 0 | La Paz |
Hercegovac
Bileća
|
|
Mladost
Gacko
|
16.05.2021 10:00 | Hercegovac | 2 : 0 | Mladost |
Bratstvo
Gračanica
|
|
Budućnost
Banovići
|
16.05.2021 10:00 | Bratstvo | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Eurofudbal
Stjepan Polje
|
16.05.2021 10:00 | Gradina | 1 : 6 | Eurofudbal | ||||||
Proleter
Tuzla
|
|
Betaklub Tango
Devetak
|
16.05.2021 10:00 | Proleter | 3 : 1 | Betaklub Tango |
Igman
Konjic
|
|
Mostar
Mostar
|
16.05.2021 10:00 | Igman | 2 : 0 | Mostar | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Neum
Neum
|
16.05.2021 10:00 | Velež | 11 : 0 | Neum |
Lokomotiva
Mostar
|
|
Cim
Mostar
|
16.05.2021 10:00 | Lokomotiva | 0 : 3 | Cim |
Bilalovac CPU
Bilalovac
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
16.05.2021 12:00 | Bilalovac CPU | 1 : 10 | Novi Travnik |
Sport Prevent
Bugojno
|
|
Vlašić
Turbe
|
16.05.2021 14:00 | Sport Prevent | 5 : 1 | Vlašić | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Iskra
Bugojno
|
16.05.2021 12:00 | Radnik | 6 : 0 | Iskra |
Sarajevo 2
Sarajevo
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
16.05.2021 10:00 | Sarajevo 2 | 0 : 2 | Olimpik | ||||||
Bambinosi 1
Sarajevo
|
|
F.A. Akademika
Sarajevo
|
16.05.2021 15:00 | Bambinosi 1 | 1 : 0 | F.A. Akademika | ||||||
Sporting
ilidža
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
16.05.2021 10:00 | Sporting | 2 : 6 | Sarajevo |
Famos
Vojkovići
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
16.05.2021 17:00 | Famos | 0 : 0 | Slavija | ||||||
Mlade nade
Ilidža
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
16.05.2021 10:00 | Mlade nade | 3 : 1 | Novi Grad |
Šampioni
Ilidža
|
|
Fer plej
Sarajevo
|
16.05.2021 11:00 | Šampioni | 0 : 2 | Fer plej | ||||||
Bambinosi 2
Sarajevo
|
|
Unis
Vogošća
|
16.05.2021 18:00 | Bambinosi 2 | 3 : 2 | Unis |
F.A. Akademika
Sarajevo
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
16.05.2021 13:30 | F.A. Akademika | 0 : 5 | SAŠK Napredak |
Spartak
Subotica
|
|
Crvena zvezda
Beograd
|
16.05.2021 17:00 | Spartak | 7 : 0 | Crvena zvezda |
TSC
Kanjiža
|
|
Vojvodina
Novi Sad
|
16.05.2021 17:00 | TSC | 2 : 1 | Vojvodina | ||||||
Požarevac
Požarevac
|
|
Zemun
Zemun
|
16.05.2021 17:00 | Požarevac | 3 : 3 | Zemun |
Spartak DOO
Subotica
|
|
Majdanpek
Majdanpek
|
16.05.2021 17:00 | Spartak DOO | 3 : 2 | Majdanpek | ||||||
Moskva
Novi Sad
|
|
Jedinstvo 2014
Pirot
|
16.05.2021 17:00 | Moskva | 2 : 1 | Jedinstvo 2014 | ||||||
Heroj Polet
Jajinci
|
|
ŽGFK Lavice Dubočica
Leskovac
|
16.05.2021 13:00 | Heroj Polet | 0 : 4 | ŽGFK Lavice Dubočica | ||||||
Loznica
Loznica
|
|
Rad
Beograd
|
16.05.2021 16:30 | Loznica | 5 : 1 | Rad |
Budućnost
Podgorica
|
|
Ekonomist
Nikšić
|
16.05.2021 14:30 | Budućnost | 6 : 1 | Ekonomist | ||||||
Mladost 2015
Podgorica
|
|
Breznica
Pljevlja
|
16.05.2021 12:30 | Mladost 2015 | 0 : 5 | Breznica |
Agram
Zagreb
|
|
Dinamo Maksimir
Zagreb
|
16.05.2021 14:00 | Agram | 1 : 4 | Dinamo Maksimir | ||||||
Split
Split
|
|
Osijek
Osijek
|
16.05.2021 17:00 | Split | 2 : 2 | Osijek |
Viktorija
Slavonski Brod
|
|
Marjan
Split
|
16.05.2021 17:30 | Viktorija | 1 : 2 | Marjan | ||||||
Neretva
Metković
|
|
Donat
Zadar
|
16.05.2021 17:00 | Neretva | 1 : 6 | Donat |
Drina
Zvornik
|
|
Mladost
Rogatica
|
16.05.2021 14:30 | Drina | 7 : 0 | Mladost |
Brskovo
Mojkovac
|
|
Ulcinj
Ulcinj
|
16.05.2021 18:00 | Brskovo | 6 : 2 | Ulcinj |
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
16.05.2021 18:30 | Crvena zvezda MTS | 82 : 78 | Budućnost VOLI | 1:0 |
Sutjeska
Nikšić
|
|
Studentski centar
Podgorica
|
16.05.2021 19:00 | Sutjeska | 84 : 72 | Studentski centar |
ŽOK Leotar
Trebinje
|
|
Radnik
Bijeljina
|
16.05.2021 14:00 | ŽOK Leotar | 3 : 1 | Radnik | ||||||
Hercegovac
Bileća
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
16.05.2021 14:00 | Hercegovac | 3 : 1 | HE na Drini | ||||||
Glasinac
Sokolac
|
|
Maglić
Foča
|
16.05.2021 13:00 | Glasinac | 2 : 3 | Maglić |
Vožd Prijedor
Prijedor
|
|
Gradiška
Gradiška
|
16.05.2021 16:00 | Vožd Prijedor | 3 : 0 | Gradiška | ||||||
Inova
Banja Luka
|
|
Kozara
Gradiška
|
16.05.2021 15:30 | Inova | 1 : 3 | Kozara |
Drina
Zvornik
|
|
Mladost
Banja Luka
|
16.05.2021 17:00 | Drina | 27 : 28 | Mladost |
Bosna TS
Tešanj
|
|
Žepče
Žepče
|
16.05.2021 18:00 | Bosna TS | 47 : 39 | Žepče | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Gradačac
Gradačac
|
16.05.2021 18:00 | Travnik | 32 : 52 | Gradačac | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Rudar
Banovići
|
16.05.2021 18:00 | Kakanj | 29 : 25 | Rudar | ||||||
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
16.05.2021 18:00 | Donji Vakuf | 32 : 36 | Sana 7 | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Čelik
Zenica
|
16.05.2021 18:00 | Krajina | 30 : 39 | Čelik |
Radnički
Goražde
|
|
Čapljina
Čapljina
|
16.05.2021 18:00 | Radnički | 37 : 25 | Čapljina | ||||||
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
|
Velež
Mostar
|
16.05.2021 18:00 | Vogošča Poljine Hills 2 | 30 : 40 | Velež | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Goražde
Goražde
|
16.05.2021 18:00 | Međugorje | 24 : 20 | Goražde |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
16.05.2021 | Krivaja | 31 : 34 | Jedinstvo | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Goražde
Goražde
|
16.05.2021 | Izviđač | 29 : 24 | Goražde |
Doboj
Doboj
|
|
Nestro grupa Brod
Brod
|
16.05.2021 12:30 | Doboj | 31 : 21 | Nestro grupa Brod | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Rogatica
Rogatica
|
16.05.2021 12:30 | Leotar | 37 : 20 | Rogatica |
Levalea 2010
Nikšić
|
|
Budućnost
Podgorica
|
16.05.2021 20:30 | Levalea 2010 | 20 : 29 | Budućnost |