• Klikom na ikonicu sa zvedicom otvara se prozor gde mođete oceniti igrača
  • Igrače možete oceniti samo ako je utakmica odigrana u prethodnih 7 dana
  • Ako igrač kojeg želite oceniti nije na listi a igra u klubu možete ga prijaviti na strani kluba
Ostalo
Kada je isteklo 90 minuta sudija je svirao kraj meča, procenivši da nema razloga za nadoknadu vremena. Remi je najpravedniji ishod utakmice. Pozdrav.
90'
Stefan Pljevaljčić
87'
Žuti karton
Mitar Trifković
81'
Žuti karton
LJubiša Reljić
81'
Žuti karton
Marko Kostadinović
67'
Žuti karton
Petar Bubanja
66'
Izmena - izlaz
Mateja Božić
65'
Izmena - ulaz
Milan Radulović
65'
Ostalo
Nastavljena utakmica u Modriči. Malo fudbala. Gosti vode pogotkom Dujakovića iz 7.minuta.
46'
Žuti karton
Goran Galešić
38'
Stefan Dujaković doneo je prednost gostima, na asistenciju LJubiše Reljića.
7'
Postava
Milovanović, Prljeta, Nikić, Kurteši, Pljevaljčić, Kostadinović, Božić, Ninković, Trifković, Stojanović, Bratić.
1'
Postava
Simić, Marić, Galešić, Ivanović, Aljetić, Reljić, Ćorić, Ajković, Dujaković, Ćudić, Vuković.
1'
Ostalo
Počela je utakmica u Modriči, biće odigrana po hladnom vremenu, povremeno pada i kiša. Meč je počeo minutom ćutanja zbog tragične smrti nekadašnjeg golmana Modriče, dobojskoj Željezničara i Ozrena iz Petrova, Nenada Ćukovića. Slava mu!
1'
Sezona: 2018-2019
25.05.2019 Prva liga Republike Srpske - Liga za opstanak 8.Kolo Tekstilac - Alfa Modriča 0:0
04.05.2019 Prva liga Republike Srpske - Liga za opstanak 3.Kolo Alfa Modriča - Tekstilac 1:0
09.03.2019 Prva liga Republike Srpske 17.Kolo Alfa Modriča - Tekstilac 1:0
15.09.2018 Prva liga Republike Srpske 6.Kolo Tekstilac - Alfa Modriča 1:1