Krupa
Krupa na Vrbasu
|
|
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
04.05.2019 17:00 | Krupa | 2 : 0 | Zvijezda 09 | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Radnik
Bijeljina
|
04.05.2019 17:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
04.05.2019 17:00 | Široki Brijeg | 4 : 0 | Sloboda |
Podrinje
Janja
|
|
Borac
Banja Luka
|
04.05.2019 16:30 | Podrinje | 0 : 1 | Borac | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
04.05.2019 16:30 | Rudar Prijedor | 0 : 1 | Sloga | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Željezničar Sport team
Banja Luka
|
04.05.2019 16:30 | Kozara | 2 : 1 | Željezničar Sport team |
Alfa Modriča
Modriča
|
|
Tekstilac
Derventa
|
04.05.2019 16:30 | Alfa Modriča | 1 : 0 | Tekstilac | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
04.05.2019 16:30 | Drina | 3 : 1 | Slavija | ||||||
Sutjeska
Foča
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
04.05.2019 16:30 | Sutjeska | 4 : 0 | Sloboda |
Sloboda
Novi Grad
|
|
Karanovac
Karanovac
|
04.05.2019 16:30 | Sloboda | 2 : 1 | Karanovac | ||||||
Sloga(D)
Doboj
|
|
Mladost
Donja Slatina
|
04.05.2019 16:30 | Sloga(D) | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Jedinstvo
Žeravica
|
04.05.2019 16:30 | Borac | 1 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Sloga(T)
Trn
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
04.05.2019 16:30 | Sloga(T) | 2 : 4 | Ljubić | ||||||
Sloga(S)
Srbac
|
|
Polet 1926
Brod
|
04.05.2019 16:30 | Sloga(S) | 5 : 2 | Polet 1926 | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Vranjak
Vranjak
|
04.05.2019 16:30 | Proleter | 2 : 1 | Vranjak | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Ozren
Petrovo
|
04.05.2019 16:30 | Laktaši | 4 : 0 | Ozren |
Bratstvo
Bratunac
|
|
Velež
Nevesinje
|
04.05.2019 16:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Velež | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
04.05.2019 16:30 | Leotar | 2 : 0 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
|
Budućnost
Pilica
|
04.05.2019 16:30 | Jedinstvo(Bč) | 1 : 0 | Budućnost |
Progres
Kneževo
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
04.05.2019 16:30 | Progres | 1 : 1 | Mladost | ||||||
OFK Lauš
Banja Luka
|
|
Krajina
Banja Luka
|
04.05.2019 16:30 | OFK Lauš | 3 : 1 | Krajina |
Trebava
Osječani
|
|
Vučijak
Majevac
|
04.05.2019 16:30 | Trebava | 3 : 2 | Vučijak |
Partizan
Donja Trnova
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
04.05.2019 17:00 | Partizan | 0 : 0 | Lokomotiva |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Sokolac
Sokolac
|
04.05.2019 16:30 | Han Pijesak | 2 : 3 | Sokolac | ||||||
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Rudo
Rudo
|
04.05.2019 16:30 | OFK Podgrab | 1 : 0 | Rudo |
Kozara
Turjak
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
04.05.2019 17:30 | Kozara | 4 : 2 | Omladinac |
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
|
Šnjegotina
Šnjegotina Velika
|
04.05.2019 19:30 | Mladost Farmaprom | 1 : 3 | Šnjegotina |
Jadar
Kasaba
|
|
Lokanj
Lokanj
|
04.05.2019 13:00 | Jadar | 2 : 3 | Lokanj |
Bratstvo(K)
Kozinci
|
|
Mladost
Seferovci
|
04.05.2019 17:30 | Bratstvo(K) | 9 : 0 | Mladost | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Bratstvo(O)
Orahova
|
04.05.2019 17:30 | Ratar | 2 : 1 | Bratstvo(O) |
Milan
Kosjerovo
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
04.05.2019 17:00 | Milan | 5 : 3 | Vrbas |
Ljeskovac
Ljeskovac
|
|
Drina
Batar
|
04.05.2019 17:00 | Ljeskovac | 1 : 0 | Drina |
Modran
Modran
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
04.05.2019 17:00 | Modran | 5 : 2 | Mladen Perić |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Velež
Mostar
|
04.05.2019 17:00 | Novi Travnik | 0 : 2 | Velež | ||||||
Metalleghe BSI
Jajce
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
04.05.2019 17:00 | Metalleghe BSI | 0 : 0 | Bratstvo | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Bosna
Visoko
|
04.05.2019 17:00 | Zvijezda | 6 : 0 | Bosna | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
04.05.2019 17:00 | Goražde | 6 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Igman
Konjic
|
|
TOŠK
Tešanj
|
04.05.2019 17:00 | Igman | 3 : 0 | TOŠK | ||||||
Vitez
Vitez
|
|
Slaven
Živinice
|
04.05.2019 17:00 | Vitez | 4 : 3 | Slaven | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Rudar
Kakanj
|
04.05.2019 17:00 | Orašje | 3 : 1 | Rudar |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Krajina
Cazin
|
04.05.2019 17:00 | Podgrmeč | 0 : 2 | Krajina | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
04.05.2019 17:00 | Iskra | 4 : 0 | Bratstvo | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
04.05.2019 17:00 | Travnik | 3 : 2 | Krajišnik |
Sloga
Tojšići
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
04.05.2019 17:00 | Sloga | 1 : 0 | Dinamo | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Seona
Seona
|
04.05.2019 17:00 | Gradina | 1 : 0 | Seona | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Mramor
Mramor
|
04.05.2019 17:00 | Odžak 102 | 5 : 1 | Mramor | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Svatovac
Poljice
|
04.05.2019 17:00 | Mladost | 5 : 1 | Svatovac | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
04.05.2019 17:00 | Radnički | 3 : 5 | Bosna(K) |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Žepče
Žepče
|
04.05.2019 17:00 | Krivaja | 1 : 0 | Žepče | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
04.05.2019 17:00 | Borac | 1 : 0 | Usora |
Turbina
Jablanica
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
04.05.2019 17:00 | Turbina | 0 : 3 | Rama | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Grude
Grude
|
04.05.2019 17:00 | Stolac | 4 : 2 | Grude | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Neum
Neum
|
04.05.2019 17:00 | Tomislav | 6 : 0 | Neum |
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Rudar
Kamengrad
|
04.05.2019 17:00 | Omladinac 75 | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
04.05.2019 17:00 | Bajer 99 | 4 : 2 | Mladost(V) |
Sloga(P)
Prud
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
04.05.2019 17:00 | Sloga(P) | 1 : 0 | Mladost(DS) |
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
04.05.2019 17:00 | Jedinstvo | 1 : 0 | Željezničar |
Rudar
Breza
|
|
Vareš
Vareš
|
04.05.2019 17:00 | Rudar | 0 : 1 | Vareš |
Rakitno
Rakitno
|
|
Šujica
Šujica
|
04.05.2019 17:00 | Rakitno | 0 : 4 | Šujica |
Izbor
Brčko
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
04.05.2019 17:00 | Izbor | 5 : 1 | Ograđenovac |
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Mladost(P)
Puračić
|
04.05.2019 17:00 | Orahovica 77 | 8 : 1 | Mladost(P) |
Mladost(S)
Solina
|
|
Metalac
Živinice
|
04.05.2019 17:00 | Mladost(S) | 4 : 0 | Metalac | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Slatina
Bašigovci
|
04.05.2019 17:00 | Grivice | 5 : 0 | Slatina |
Brka 1948
Brka
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
04.05.2019 17:00 | Brka 1948 | 1 : 0 | Napredak | ||||||
Majevica
Rašljani
|
|
Mionica 85
Mionica
|
04.05.2019 17:00 | Majevica | 2 : 3 | Mionica 85 | ||||||
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
|
Zelinja 76
Donja Zelinja
|
04.05.2019 17:00 | Rahićki ljiljani | 0 : 2 | Zelinja 76 | ||||||
Posavina
Brod
|
|
Sloboda
Mujkići-Brčko
|
04.05.2019 17:00 | Posavina | 2 : 0 | Sloboda |
Konjuh
Kladanj
|
|
Oskova
Oskova
|
04.05.2019 13:00 | Konjuh | 4 : 1 | Oskova |
Javor Matis
Ivanjica
|
|
Radnički 1923
Kragujevac
|
04.05.2019 16:00 | Javor Matis | 1 : 1 | Radnički 1923 |
Budućnost
Podgorica
|
|
Zeta
Golubovci
|
04.05.2019 16:00 | Budućnost | 0 : 0 | Zeta | ||||||
OFK Titograd
Podgorica
|
|
Grbalj
Radanovići
|
04.05.2019 17:00 | OFK Titograd | 2 : 2 | Grbalj | ||||||
Iskra
Danilovgrad
|
|
Sutjeska
Nikšić
|
04.05.2019 17:00 | Iskra | 1 : 1 | Sutjeska | ||||||
Rudar
Pljevlja
|
|
Mornar
Bar
|
04.05.2019 17:00 | Rudar | 3 : 1 | Mornar | ||||||
OFK Petrovac
Petrovac
|
|
Lovćen
Cetinje
|
04.05.2019 17:00 | OFK Petrovac | 0 : 0 | Lovćen |
AFC Bournemouth
Bournemouth
|
|
Tottenham Hotspur
London
|
04.05.2019 13:30 | AFC Bournemouth | 1 : 0 | Tottenham Hotspur | ||||||
Cardiff City
Cardiff
|
|
Crystal Palace
London
|
04.05.2019 18:30 | Cardiff City | 2 : 3 | Crystal Palace | ||||||
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
|
|
Liverpool
Liverpool
|
04.05.2019 20:45 | Newcastle United | 2 : 3 | Liverpool | ||||||
West Ham United
London
|
|
Southampton
Southampton
|
04.05.2019 16:00 | West Ham United | 3 : 0 | Southampton | ||||||
Wolverhampton
Wolverhampton
|
|
Fulham
London
|
04.05.2019 16:00 | Wolverhampton | 1 : 0 | Fulham |
Deportivo Alavés
Vitoria-Gasteiz
|
|
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
|
04.05.2019 18:30 | Deportivo Alavés | 0 : 1 | Real Sociedad | ||||||
Levante
Valencia
|
|
Rayo Vallecano
Madrid
|
04.05.2019 13:00 | Levante | 4 : 1 | Rayo Vallecano | ||||||
Espanyol
Barcelona
|
|
Atlético Madrid
Madrid
|
04.05.2019 16:15 | Espanyol | 3 : 0 | Atlético Madrid | ||||||
Celta de Vigo
Vigo
|
|
Barcelona
Barcelona
|
04.05.2019 20:45 | Celta de Vigo | 2 : 0 | Barcelona |
Bayern
München
|
|
Hannover 96
Hannover
|
04.05.2019 15:30 | Bayern | 3 : 1 | Hannover 96 | ||||||
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
|
Hoffenheim
Sinsheim
|
04.05.2019 15:30 | Borussia Mönchengladbach | 2 : 2 | Hoffenheim | ||||||
Hertha BSC
Berlin
|
|
Stuttgart
Stuttgart
|
04.05.2019 15:30 | Hertha BSC | 3 : 1 | Stuttgart | ||||||
Werder
Bremen
|
|
Borussia Dortmund
Dortmund
|
04.05.2019 18:30 | Werder | 2 : 2 | Borussia Dortmund | ||||||
Wolfsburg
Wolfsburg
|
|
Nürnberg
Nürnberg
|
04.05.2019 15:30 | Wolfsburg | 2 : 0 | Nürnberg |
Udinese
Udine
|
|
Internazionale
Milano
|
04.05.2019 20:30 | Udinese | 0 : 0 | Internazionale | ||||||
Chievo
Verona
|
|
SPAL
Ferrara
|
04.05.2019 18:00 | Chievo | 0 : 4 | SPAL |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Angers
Angers
|
04.05.2019 20:00 | Bordeaux | 0 : 1 | Angers | ||||||
Guingamp
Guingamp
|
|
Caen
Caen
|
04.05.2019 20:00 | Guingamp | 0 : 0 | Caen | ||||||
PSG
Paris
|
|
Nice
Nice
|
04.05.2019 17:00 | PSG | 1 : 1 | Nice | ||||||
Reims
Reims
|
|
Nîmes
Nîmes
|
04.05.2019 20:00 | Reims | 0 : 3 | Nîmes |
Radnik
Bijeljina
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
04.05.2019 15:00 | Radnik | 1 : 0 | Široki Brijeg | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Sarajevo
Sarajevo
|
04.05.2019 18:00 | Velež | 2 : 1 | Sarajevo |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
04.05.2019 12:00 | Rudar Prijedor | 9 : 0 | Sloga |
Željezničar
Sarajevo
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
04.05.2019 13:00 | Željezničar | 0 : 1 | Bosna Union | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
04.05.2019 17:00 | Ilijaš | 0 : 7 | Olimpik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
04.05.2019 12:00 | Sarajevo | 0 : 0 | Radnik |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
04.05.2019 12:00 | Krivaja | 0 : 6 | Radnik |
Čapljina
Čapljina
|
|
GOŠK
Gabela
|
04.05.2019 11:00 | Čapljina | 0 : 2 | GOŠK | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
04.05.2019 12:00 | Branitelj | 0 : 1 | Tomislav |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
04.05.2019 10:00 | Rudar Prijedor | 10 : 0 | Sloga |
Novi Grad
Sarajevo
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
04.05.2019 10:00 | Novi Grad | 3 : 8 | Slavija | ||||||
Željezničar
Sarajevo
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
04.05.2019 11:00 | Željezničar | 8 : 0 | Bosna Union | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
04.05.2019 15:00 | Ilijaš | 1 : 1 | Olimpik | ||||||
Sarajevo
Sarajevo
|
|
Radnik
Hadžići
|
04.05.2019 10:00 | Sarajevo | 1 : 2 | Radnik |
Krivaja
Zavidovići
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
04.05.2019 10:00 | Krivaja | 2 : 0 | Radnik |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
04.05.2019 10:00 | Branitelj | 3 : 3 | Tomislav |
Borac
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
04.05.2019 10:00 | Borac | 12 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
04.05.2019 10:00 | Mineral | 7 : 0 | Tekstilac Kort |
Radnik
Bijeljina
|
|
Podrinje
Janja
|
04.05.2019 10:00 | Radnik | 0 : 1 | Podrinje | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
04.05.2019 10:00 | Sloga | 3 : 2 | Rudar 1925 | ||||||
Borac
Šamac
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
04.05.2019 10:00 | Borac | 8 : 2 | Jedinstvo |
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Famos
Vojkovići
|
04.05.2019 11:00 | Han Pijesak | 3 : 1 | Famos | ||||||
Romanija
Pale
|
|
Rudo
Rudo
|
04.05.2019 10:00 | Romanija | 6 : 1 | Rudo |
Velež
Nevesinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
04.05.2019 12:00 | Velež | 0 : 6 | Hercegovac |
Borac
Banja Luka
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
04.05.2019 11:30 | Borac | 1 : 0 | Rudar Prijedor | ||||||
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
04.05.2019 11:30 | Mineral | 10 : 0 | Tekstilac Kort |
Velež
Nevesinje
|
|
Hercegovac
Bileća
|
04.05.2019 11:00 | Velež | 4 : 0 | Hercegovac |
Fortuna
Živinice
|
|
Čelik
Zenica
|
04.05.2019 16:00 | Fortuna | 3 : 0 | Čelik | ||||||
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
04.05.2019 14:00 | Široki Brijeg | 10 : 0 | Sloboda | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Rosa Brandis
Turbe
|
04.05.2019 16:30 | Mladost | 4 : 5 | Rosa Brandis |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Troglav 1918
Livno
|
04.05.2019 17:00 | Brotnjo | 2 : 1 | Troglav 1918 |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Modriča
Modriča
|
04.05.2019 16:30 | Banja Luka | 1 : 3 | Modriča |
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
FMP
Železnik
|
04.05.2019 17:00 | Crvena zvezda MTS | 82 : 65 | FMP | ||||||
OKK Beograd
Beograd
|
|
Zlatibor
Čajetina
|
04.05.2019 20:00 | OKK Beograd | 76 : 89 | Zlatibor | ||||||
Borac
Čačak
|
|
Dunav
Stari Banovci
|
04.05.2019 19:00 | Borac | 107 : 94 | Dunav |
Široki
Široki Brijeg
|
|
Sloboda
Tuzla
|
04.05.2019 19:30 | Široki | 104 : 90 | Sloboda | ||||||
Spars
Sarajevo
|
|
Zrinjski
Mostar
|
04.05.2019 18:00 | Spars | 88 : 81 | Zrinjski |
Borac
Banja Luka
|
|
Leotar
Trebinje
|
04.05.2019 20:00 | Borac | 71 : 73 | Leotar |
HEO
Bileća
|
|
Sloboda 73
Novi Grad
|
04.05.2019 19:00 | HEO | 88 : 69 | Sloboda 73 |
RMU Banovići
Banovići
|
|
Orlovi
Banja Luka
|
04.05.2019 19:00 | RMU Banovići | 64 : 71 | Orlovi |
Ljubinje
Ljubinje
|
|
Maglić
Foča
|
04.05.2019 18:00 | Ljubinje | 3 : 0 | Maglić |
Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
04.05.2019 12:00 | Prijedor | 2 : 3 | Kozara | ||||||
Ljubinje
Ljubinje
|
|
HE na Drini
Višegrad
|
04.05.2019 20:00 | Ljubinje | 3 : 2 | HE na Drini |
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Drina
Zvornik
|
04.05.2019 12:00 | Slavija | 3 : 2 | Drina |
Lukavac
Lukavac
|
|
Sana 7
Sanski Most
|
04.05.2019 16:00 | Lukavac | 39 : 29 | Sana 7 | ||||||
BosnaTS
Tešanj
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
04.05.2019 19:00 | BosnaTS | 33 : 42 | Krivaja | ||||||
Čelik
Zenica
|
|
Rudar
Banovići
|
04.05.2019 18:00 | Čelik | 34 : 26 | Rudar | ||||||
Gradačac
Gradačac
|
|
Čelik Junior
Zenica
|
04.05.2019 19:00 | Gradačac | 27 : 24 | Čelik Junior |
RA Čapljina
Čapljina
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
04.05.2019 19:30 | RA Čapljina | 25 : 26 | Izviđač CO 2 | ||||||
Neretva
Jablanica
|
|
Briješće
Sarajevo
|
04.05.2019 19:00 | Neretva | 29 : 28 | Briješće | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
|
04.05.2019 15:00 | Radnički | 42 : 27 | Vogošča Poljine Hills 2 | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
Velež
Mostar
|
04.05.2019 18:00 | Jajce | 37 : 10 | Velež |
Sloga(D)
Doboj
|
|
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
04.05.2019 19:00 | Sloga(D) | 36 : 32 | Vogošća Poljine Hills | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Zrinjski
Mostar
|
04.05.2019 19:00 | Goražde | 32 : 28 | Zrinjski | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Gračanica
Gračanica
|
04.05.2019 19:00 | Derventa | 21 : 26 | Gračanica | ||||||
Sloga(GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
04.05.2019 19:00 | Sloga(GV-U) | 27 : 25 | Lokomotiva | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
04.05.2019 19:00 | Bosna | 29 : 24 | Borac M:TEL | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Maglaj
Maglaj
|
04.05.2019 19:00 | Slavija | 28 : 23 | Maglaj | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Konjuh
Živinice
|
04.05.2019 19:00 | Leotar | 27 : 30 | Konjuh |
Prijedor
Prijedor
|
|
Kozara
Gradiška
|
04.05.2019 19:00 | Prijedor | 37 : 28 | Kozara | ||||||
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
|
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
04.05.2019 20:00 | Kozara Mlijekoprodukt | 39 : 33 | Kotor Varoš | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Hercegovina
Nevesinje
|
04.05.2019 14:00 | Jedinstvo 2015 | 28 : 24 | Hercegovina |
Laktaši
Laktaši
|
|
Teslić
Teslić
|
04.05.2019 16:30 | Laktaši | 0 : 10 | Teslić |
Vitez
Vitez
|
|
Živinice
Živinice
|
04.05.2019 17:30 | Vitez | 31 : 29 | Živinice |
Grude
Grude
|
|
Katarina
Mostar
|
04.05.2019 18:00 | Grude | 37 : 25 | Katarina | ||||||
Dubica
Kozarska Dubica
|
|
Izviđač
Ljubuški
|
04.05.2019 18:00 | Dubica | 26 : 37 | Izviđač | ||||||
Krivaja
Zavidovići
|
|
Mira
Prijedor
|
04.05.2019 19:00 | Krivaja | 38 : 32 | Mira |
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
|
Rogatica
Rogatica
|
04.05.2019 16:00 | Knežopoljka | 38 : 21 | Rogatica | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Borac
Banja Luka
|
04.05.2019 16:00 | Leotar | 11 : 27 | Borac |