51.'
Poveli su gosti golom Petra Šoškića.
9.'
Postava
Sead Bećirović(G) , Uroš Zupur , Faris Prcić , Mladen Dujković , Denis Bogučanin , Aco Đokić (K), Adel Alić , Vasilije Perković , Danijel Erić , Mario Maksimović , Nikola Jevđenović , DOMAĆI TIM - REZERVE Borislav Ilić(G) , Adin Hubanić , Slobodan Jelić , Šaban Nasufović , Vladan Jezdić , Dejan Stojanović , Nemanja Stevanović ,
Postava
Maksimilijan Milovanović(G) , Milan Radulović , Nebojša Prljeta (K), Stefan Pljevaljčić , Marko Kostadinović , Mateja Božić , Nemanja Ninković , Mitar Trifković , Gligorije Bratić , Perica Guskić , Petar Šoškić , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Mihajlo Radulović(G) , Miralem Hasičić , Stefan Janković , Ajriz Kurteši , Tadija Stojanović , Nemanja Cvijanović , Obrad Simić ,
Protokol
Glavni sudija: Gigović Velibor Delegat utakmice: Mišeljić Danijel Prvi pomoćni sudija: Dujaković Milan Drugi pomoćni sudija: Milaković Aleksandar 4. sudija: Kesić Dragan
-100'

Podjela bodova u Janji

16.10.2021 Gavro Vujanović

U derbiju začelja u Janji domaće Podrinje i Modriča Alfa odigrali su neriješeno – 1:1.

Prvo poluvrijeme pripalo je gostima iz Modriče golom Petra Šoškića u 9. minutu, a izjednačio je Mario Maksimović u 51. minutu.

Od 70 minutu domaćin je imao igrača manje na terenu jer je drugi žuti karton zaradio iskusni vezista Aco Đokić, ali gosti brojčanu prednost nisu uspjeli da materijalizuju.

Podrinje (J) – Modriča Alfa    1:1 (0:1)

Igralište: Podrinja u Janji. Gledalaca: 150. Sudija: Velibor Gigović (Gradiška). Strijelci 0:1 Šoškić (9), 1:1 Maksimović (51). Žuti kartoni: Perović (Podrinje), Ninković, Božić, Guskić, Kostadinović, Pljevaljčić, Trifković (Modriča Alfa). Crveni karton: Aco Đokić (Podrinje) u 70. minutu.

PODRINJE (J): Bećirović, Zupur, Prcić (od 46. Jezdić), Dujković, Bogučanin (od 80. Hubanić), Đokić, Alić, Perković, Erić, Maksimović (od 70. Nasufović), Jevđenović.

MODRIČA ALFA: Milovanović, Radulović (od 46. Cvijanović), Prljeta, Pljevaljčić, Kostadinović (od 79. Kurteši), Božić, Ninković, Trifković, Bratić (od 83. Stojanović), Guskić, Šoškić.