XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 240 utakmica za dan
Subota, 19 Oktobar 2019


Fudbal

Tuzla Siti
Simin Han-Tuzla
0 : 3
Radnik
Bijeljina
19.10.2019 15:00
Tuzla Siti
0 : 3
Radnik
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
0 : 2
Borac
Banja Luka
19.10.2019 15:00
Zvijezda 09
0 : 2
Borac
Željezničar
Sarajevo
2 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
19.10.2019 18:00
Željezničar
2 : 1
Mladost
Velež
Mostar
1 : 0
Zrinjski
Mostar
19.10.2019 15:00
Velež
1 : 0
Zrinjski
Javor Matis
Ivanjica
3 : 2
TSC
Bačka Topola
19.10.2019 18:00
Javor Matis
3 : 2
TSC
Proleter
Novi Sad
2 : 1
Radnik
Surdulica
19.10.2019 18:00
Proleter
2 : 1
Radnik
Radnički (N)
Niš
4 : 1
Napredak
Kruševac
19.10.2019 18:00
Radnički (N)
4 : 1
Napredak
Voždovac
Beograd
2 : 0
Mačva
Šabac
19.10.2019 18:00
Voždovac
2 : 0
Mačva
Mladost
Lučani
1 : 0
Partizan
Beograd
19.10.2019 15:00
Mladost
1 : 0
Partizan
Spartak ŽK
Subotica
3 : 0
Inđija
Inđija
19.10.2019 18:00
Spartak ŽK
3 : 0
Inđija
Budućnost
Dobanovci
1 : 2
Zlatibor
Čajetina
19.10.2019 15:00
Budućnost
1 : 2
Zlatibor
RFK Grafičar
Beograd
1 : 0
Sinđelić
Beograd
19.10.2019 15:00
RFK Grafičar
1 : 0
Sinđelić
Zemun
Zemun
0 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
19.10.2019 15:00
Zemun
0 : 0
Radnički 1923
Radnički (P)
Pirot
3 : 0
OFK Bačka
Bačka Palanka
19.10.2019 15:00
Radnički (P)
3 : 0
OFK Bačka
Tekstilac
Derventa
1 : 2
Kozara
Gradiška
19.10.2019 14:30
Tekstilac
1 : 2
Kozara
Krupa
Krupa na Vrbasu
4 : 0
Jedinstvo
Brčko
19.10.2019 14:30
Krupa
4 : 0
Jedinstvo
Rudar Prijedor
Prijedor
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
19.10.2019 14:30
Rudar Prijedor
2 : 1
Slavija
Podrinje
Janja
2 : 0
Modriča Alfa
Modriča
19.10.2019 14:30
Podrinje
2 : 0
Modriča Alfa
Borac (Š)
Šamac
0 : 2
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
19.10.2019 14:30
Borac (Š)
0 : 2
Sloboda (MG)
Proleter
Teslić
1 : 2
Dubrave
Dubrave
19.10.2019 14:30
Proleter
1 : 2
Dubrave
Laktaši
Laktaši
3 : 1
Borac (KD)
Kozarska Dubica
19.10.2019 14:30
Laktaši
3 : 1
Borac (KD)
Sloga (S)
Srbac
3 : 0
Sloboda (NG)
Novi Grad
19.10.2019 14:30
Sloga (S)
3 : 0
Sloboda (NG)
Mladost (G)
Gacko
3 : 0
Drina HE
Višegrad
19.10.2019 14:30
Mladost (G)
3 : 0
Drina HE
Famos
Vojkovići
4 : 0
Velež
Nevesinje
19.10.2019 14:30
Famos
4 : 0
Velež
Sutjeska
Foča
2 : 1
Proleter
Dvorovi
19.10.2019 14:30
Sutjeska
2 : 1
Proleter
Drina
Zvornik
3 : 0
Budućnost
Pilica
19.10.2019 14:30
Drina
3 : 0
Budućnost
Bratstvo
Kozarac
2 : 0
Krajina
Banja Luka
19.10.2019 14:30
Bratstvo
2 : 0
Krajina
Progres
Kneževo
5 : 0
Sloga
Saničani (Rakelići)
19.10.2019 14:30
Progres
5 : 0
Sloga
Guber
Srebrenica
0 : 3
Vlasenica
Vlasenica
19.10.2019 14:30
Guber
0 : 3
Vlasenica
Bratstvo
Bratunac
3 : 1
Tabanci
Tabanci
19.10.2019 14:30
Bratstvo
3 : 1
Tabanci
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
4 : 1
Mladi Krajišnik
Kukulje
19.10.2019 15:00
Sloga DIPO
4 : 1
Mladi Krajišnik
BSK
Banja Luka
3 : 0
Budućnost
Banja Luka
19.10.2019 14:30
BSK
3 : 0
Budućnost
Rudar
Blagaj
0 : 3
7. Republika
Svodna
19.10.2019 14:30
Rudar
0 : 3
7. Republika
Sveti Jovan
Donji Brezik
3 : 1
Polet
Čović Polje
19.10.2019 15:00
Sveti Jovan
3 : 1
Polet
Krbeti
Krbeti
2 : 4
Mladost
Trnjaci
19.10.2019 15:00
Krbeti
2 : 4
Mladost
Gorica
Pučile
0 : 0
Mladost
Velika Obarska
19.10.2019 15:00
Gorica
0 : 0
Mladost
Lazarevica
Čengić
2 : 4
Mladen Perić
Glogovac
19.10.2019 15:00
Lazarevica
2 : 4
Mladen Perić
Čapljina
Čapljina
1 : 0
Rudar
Kakanj
19.10.2019 14:30
Čapljina
1 : 0
Rudar
Goražde
Goražde
2 : 0
Igman
Konjic
19.10.2019 14:30
Goražde
2 : 0
Igman
Jedinstvo
Bihać
3 : 1
Travnik
Travnik
19.10.2019 14:30
Jedinstvo
3 : 1
Travnik
Zvijezda
Gradačac
0 : 1
Slaven
Živinice
19.10.2019 14:30
Zvijezda
0 : 1
Slaven
Metalleghe BSI
Jajce
1 : 0
Radnik
Hadžići
19.10.2019 14:30
Metalleghe BSI
1 : 0
Radnik
Budućnost
Banovići
2 : 0
Orašje
Orašje
19.10.2019 14:30
Budućnost
2 : 0
Orašje
Bratstvo
Gračanica
2 : 3
Olimpik
Sarajevo
19.10.2019 14:30
Bratstvo
2 : 3
Olimpik
FK Vitez
Vitez
2 : 0
Brekovica 78
Brekovica
19.10.2019 14:30
FK Vitez
2 : 0
Brekovica 78
Iskra
Bugojno
6 : 0
Vlašić
Turbe
19.10.2019 14:30
Iskra
6 : 0
Vlašić
Sloga
Bosanska Otoka
1 : 0
Krajišnik
Velika Kladuša
19.10.2019 14:30
Sloga
1 : 0
Krajišnik
Sloga
Tojšići
4 : 1
Orahovica 74
Orahovica
19.10.2019 14:30
Sloga
4 : 1
Orahovica 74
Mladost
Malešići
3 : 0
Dinamo
Donja Mahala
19.10.2019 14:30
Mladost
3 : 0
Dinamo
Odžak 102
Odžak
3 : 1
Radnički
Lukavac
19.10.2019 14:30
Odžak 102
3 : 1
Radnički
Bosna (K)
Kalesija
5 : 0
Lokomotiva
Miričina
19.10.2019 14:30
Bosna (K)
5 : 0
Lokomotiva
Krivaja
Zavidovići
4 : 0
Igman
Ilidža
19.10.2019 14:30
Krivaja
4 : 0
Igman
Stolac
Stolac
1 : 3
Ljubuški
Ljubuški
19.10.2019 14:30
Stolac
1 : 3
Ljubuški
Tomislav
Tomislavgrad
2 : 1
Rama
Prozor-Rama
19.10.2019 14:30
Tomislav
2 : 1
Rama
Borac
Izačić
2 : 0
Bajer 99
Velagići
19.10.2019 15:00
Borac
2 : 0
Bajer 99
Ključ
Ključ
1 : 1
Omladinac 75
Pokoj
19.10.2019 15:00
Ključ
1 : 1
Omladinac 75
Hajduk
Orašje
2 : 6
Napredak
Matići
19.10.2019 14:30
Hajduk
2 : 6
Napredak
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
4 : 0
Omazići 1937
Omazići
19.10.2019 15:30
Ingram
4 : 0
Omazići 1937
Jedinstvo
Lukavica
4 : 0
DSK
Devetak
19.10.2019 14:30
Jedinstvo
4 : 0
DSK
UNIS
Vogošća
1 : 0
Jedinstvo
Ljubnići
19.10.2019 15:00
UNIS
1 : 0
Jedinstvo
Saobraćajac
Sarajevo
3 : 0
Vrbanjuša
Sarajevo
19.10.2019 16:00
Saobraćajac
3 : 0
Vrbanjuša
Mostar
Mostar
1 : 3
Blagaj
Blagaj
19.10.2019 13:00
Mostar
1 : 3
Blagaj
Nova Bila
Nova Bila
0 : 0
Šantići
Šantići
19.10.2019 15:30
Nova Bila
0 : 0
Šantići
Vrana
Banovići Selo
4 : 3
Rainci
Gornji Rainci
19.10.2019 14:30
Vrana
4 : 3
Rainci
Radnik 018
Lipnica
4 : 2
Memići
Memići
19.10.2019 14:30
Radnik 018
4 : 2
Memići
Spreča
Donji Rainci
5 : 3
Bijeljevac
Miljanovci
19.10.2019 14:30
Spreča
5 : 3
Bijeljevac
Zeta
Golubovci
1 : 1
OFK Petrovac
Petrovac
19.10.2019 13:30
Zeta
1 : 1
OFK Petrovac
Kom
Podgorica
2 : 3
Budućnost
Podgorica
19.10.2019 13:30
Kom
2 : 3
Budućnost
Podgorica
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Radanovići
19.10.2019 17:00
Podgorica
1 : 1
Grbalj
Rudar
Pljevlja
3 : 1
OFK Titograd
Podgorica
19.10.2019 13:30
Rudar
3 : 1
OFK Titograd
Iskra
Danilovgrad
2 : 0
Sutjeska
Nikšić
19.10.2019 14:30
Iskra
2 : 0
Sutjeska
Everton
Liverpool
2 : 0
West Ham
London
19.10.2019 13:30
Everton
2 : 0
West Ham
Bournemouth
Bournemouth
0 : 0
Norwich City
Norwich
19.10.2019 16:00
Bournemouth
0 : 0
Norwich City
Aston Villa
Birmingem
2 : 1
Brighton
Brighton
19.10.2019 16:00
Aston Villa
2 : 1
Brighton
Chelsea
London
1 : 0
Newcastle United
Newcastle upon Tyne
19.10.2019 16:00
Chelsea
1 : 0
Newcastle United
Leicester
Leicester
2 : 1
Burnley
Burnley
19.10.2019 16:00
Leicester
2 : 1
Burnley
Tottenham
London
1 : 1
Watford
Watford
19.10.2019 16:00
Tottenham
1 : 1
Watford
Wolverhampton
Wolverhampton
1 : 1
Southampton
Southampton
19.10.2019 16:00
Wolverhampton
1 : 1
Southampton
Crystal Palace
London
0 : 2
Manchester City
Manchester
19.10.2019 18:30
Crystal Palace
0 : 2
Manchester City
Atlético Madrid
Madrid
1 : 1
Valencia
Valencia
19.10.2019 16:00
Atlético Madrid
1 : 1
Valencia
Eibar
Eibar
0 : 3
Barcelona
Barcelona
19.10.2019 13:00
Eibar
0 : 3
Barcelona
Getafe
Getafe (Madrid)
2 : 0
Leganés
Leganés
19.10.2019 18:30
Getafe
2 : 0
Leganés
Mallorca
Palma de Mallorca
1 : 0
Real Madrid
Madrid
19.10.2019 21:00
Mallorca
1 : 0
Real Madrid
Borussia Dortmund
Dortmund
1 : 0
Borussia M'gladbach
Mönchengladbach
19.10.2019 18:30
Borussia Dortmund
1 : 0
Borussia M'gladbach
RB Leipzig
Leipzig
1 : 1
Wolfsburg
Wolfsburg
19.10.2019 15:30
RB Leipzig
1 : 1
Wolfsburg
Werder Bremen
Bremen
1 : 1
Hertha BSC
Berlin
19.10.2019 15:30
Werder Bremen
1 : 1
Hertha BSC
Fortuna
Düsseldorf
1 : 0
Mainz 05
Mainz
19.10.2019 15:30
Fortuna
1 : 0
Mainz 05
Augsburg
Augsburg
2 : 2
Bayern München
München
19.10.2019 15:30
Augsburg
2 : 2
Bayern München
Köln
Köln
3 : 0
Paderborn
Paderborn
19.10.2019 00:00
Köln
3 : 0
Paderborn
Union Berlin
Berlin
2 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
19.10.2019 15:30
Union Berlin
2 : 0
Freiburg
Juventus
Torino
2 : 1
Bologna
Bologna
19.10.2019 20:45
Juventus
2 : 1
Bologna
Lazio
Roma
3 : 3
Atalanta
Bergamo
19.10.2019 15:00
Lazio
3 : 3
Atalanta
Napoli
Napoli
2 : 0
Verona
Verona
19.10.2019 18:00
Napoli
2 : 0
Verona
Reims
Reims
1 : 0
Montpellier
Montpellier
19.10.2019 20:00
Reims
1 : 0
Montpellier
Angers
Angers
0 : 1
Brest
Brest
19.10.2019 20:00
Angers
0 : 1
Brest
Metz
Longeville-lès-Metz
1 : 0
Nantes
Nantes
19.10.2019 20:00
Metz
1 : 0
Nantes
Toulouse
Toulouse
2 : 1
Lille
Villeneuve d'Ascq
19.10.2019 20:00
Toulouse
2 : 1
Lille
Bordeaux
Bordeaux
0 : 1
Saint-Étienne
Saint-Ètienne
19.10.2019 00:00
Bordeaux
0 : 1
Saint-Étienne
Nîmes
Nîmes
1 : 1
Amiens SC
Amiens
19.10.2019 20:00
Nîmes
1 : 1
Amiens SC
Olympique Lyonnais
Lyon
0 : 0
Dijon
Dijon
19.10.2019 17:30
Olympique Lyonnais
0 : 0
Dijon
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 1
Mladost
Doboj-Kakanj
19.10.2019 10:00
Široki Brijeg
1 : 1
Mladost
Zrinjski
Mostar
2 : 1
Slavija
Istočno Sarajevo
19.10.2019 13:00
Zrinjski
2 : 1
Slavija
Sloga
Doboj
8 : 0
Bosna
Mionica
19.10.2019 12:00
Sloga
8 : 0
Bosna
Ilićka 01
Brčko
4 : 1
Zvijezda
Gradačac
19.10.2019 12:00
Ilićka 01
4 : 1
Zvijezda
Gradina
Srebrenik
3 : 2
Lokomotiva
Brčko
19.10.2019 12:00
Gradina
3 : 2
Lokomotiva
Sarajevo
Sarajevo
5 : 0
Rudar
Kakanj
19.10.2019 12:30
Sarajevo
5 : 0
Rudar
Igman
Ilidža
2 : 3
Olimpik
Sarajevo
19.10.2019 12:30
Igman
2 : 3
Olimpik
Ilijaš
Ilijaš
5 : 0
Olimp
Pale
19.10.2019 12:30
Ilijaš
5 : 0
Olimp
Kiseljak
Kiseljak
3 : 0
Radnik
Donji Vakuf
19.10.2019 12:30
Kiseljak
3 : 0
Radnik
Vis Simm Bau
Kosova
3 : 0
Krivaja
Zavidovići
19.10.2019 12:30
Vis Simm Bau
3 : 0
Krivaja
NK Vitez
Vitez
0 : 2
Čelik
Zenica
19.10.2019 12:30
NK Vitez
0 : 2
Čelik
TOŠK
Tešanj
3 : 0
Borac
Jelah
19.10.2019 12:30
TOŠK
3 : 0
Borac
ZSK 2013
Zenica
2 : 1
FK Vitez
Vitez
19.10.2019 12:30
ZSK 2013
2 : 1
FK Vitez
Žepče
Žepče
0 : 1
Romari
Vitez
19.10.2019 12:30
Žepče
0 : 1
Romari
Troglav 1918
Livno
4 : 1
Grude
Grude
19.10.2019 12:30
Troglav 1918
4 : 1
Grude
Posušje
Posušje
5 : 5
Tomislav
Tomislavgrad
19.10.2019 12:30
Posušje
5 : 5
Tomislav
Radnik
Bijeljina
3 : 0
Borac
Banja Luka
19.10.2019 16:30
Radnik
3 : 0
Borac
Čelik
Zenica
2 : 4
Željezničar
Sarajevo
19.10.2019 15:00
Čelik
2 : 4
Željezničar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
1 : 2
Sarajevo
Sarajevo
19.10.2019 16:00
Široki Brijeg
1 : 2
Sarajevo
Sloga
Doboj
9 : 0
Bosna
Mionica
19.10.2019 10:30
Sloga
9 : 0
Bosna
Ilićka 01
Brčko
0 : 2
Zvijezda
Gradačac
19.10.2019 10:00
Ilićka 01
0 : 2
Zvijezda
Gradina
Srebrenik
0 : 3
Lokomotiva
Brčko
19.10.2019 10:00
Gradina
0 : 3
Lokomotiva
Sarajevo
Sarajevo
1 : 0
Rudar
Kakanj
19.10.2019 10:00
Sarajevo
1 : 0
Rudar
Igman
Ilidža
1 : 4
Olimpik
Sarajevo
19.10.2019 10:00
Igman
1 : 4
Olimpik
Ilijaš
Ilijaš
3 : 3
Olimp
Pale
19.10.2019 10:00
Ilijaš
3 : 3
Olimp
Kiseljak
Kiseljak
7 : 1
Radnik
Donji Vakuf
19.10.2019 10:00
Kiseljak
7 : 1
Radnik
Vis Simm Bau
Kosova
1 : 3
Krivaja
Zavidovići
19.10.2019 10:00
Vis Simm Bau
1 : 3
Krivaja
TOŠK
Tešanj
1 : 3
Borac
Jelah
19.10.2019 10:00
TOŠK
1 : 3
Borac
ZSK 2013
Zenica
4 : 0
FK Vitez
Vitez
19.10.2019 10:00
ZSK 2013
4 : 0
FK Vitez
Žepče
Žepče
0 : 3
Romari
Vitez
19.10.2019 10:00
Žepče
0 : 3
Romari
Troglav 1918
Livno
0 : 2
Grude
Grude
19.10.2019 10:00
Troglav 1918
0 : 2
Grude
Posušje
Posušje
0 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
19.10.2019 10:30
Posušje
0 : 0
Tomislav
Omarska
Omarska
2 : 0
Dubrave
Dubrave
19.10.2019 11:30
Omarska
2 : 0
Dubrave
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Borac
Banja Luka
19.10.2019 14:00
Radnik
0 : 3
Borac
Čelik
Zenica
0 : 2
Željezničar
Sarajevo
19.10.2019 13:00
Čelik
0 : 2
Željezničar
Široki Brijeg
Široki Brijeg
0 : 4
Sarajevo
Sarajevo
19.10.2019 14:00
Široki Brijeg
0 : 4
Sarajevo
Borac
Banja Luka
1 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
19.10.2019 10:00
Borac
1 : 0
Rudar Prijedor
Kozara
Gradiška
3 : 0
Željezničar
Doboj
19.10.2019 10:00
Kozara
3 : 0
Željezničar
Mineral
Banja Vrućica
1 : 0
Proleter
Teslić
19.10.2019 10:00
Mineral
1 : 0
Proleter
Željezničar Sport Team
Banja Luka
3 : 0
Tekstilac
Derventa
19.10.2019 10:00
Željezničar Sport Team
3 : 0
Tekstilac
Borac
Šamac
1 : 1
Drina
Zvornik
19.10.2019 10:00
Borac
1 : 1
Drina
Radnik
Bijeljina
0 : 0
Podrinje
Janja
19.10.2019 10:00
Radnik
0 : 0
Podrinje
Jedinstvo
Brčko
6 : 0
Rudar 1925
Ugljevik
19.10.2019 10:00
Jedinstvo
6 : 0
Rudar 1925
Velež
Nevesinje
2 : 1
Sutjeska
Foča
19.10.2019 11:00
Velež
2 : 1
Sutjeska
Stakorina
Čajniče
1 : 2
LeoStars
Trebinje
19.10.2019 12:30
Stakorina
1 : 2
LeoStars
Omarska
Omarska
4 : 1
Dubrave
Dubrave
19.10.2019 10:00
Omarska
4 : 1
Dubrave
Šator
Glamoč
1 : 1
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
19.10.2019 11:30
Šator
1 : 1
Sloga
Drinovci
Drinovci
1 : 2
Šujica
Šujica
19.10.2019 11:30
Drinovci
1 : 2
Šujica
Grude
Grude
1 : 2
Kamešnica
Podhum
19.10.2019 11:30
Grude
1 : 2
Kamešnica
Ljubuški
Ljubuški
3 : 2
Blato
Ljuti Dolac
19.10.2019 15:00
Ljubuški
3 : 2
Blato
Troglav 1918
Livno
5 : 0
Posušje
Posušje
19.10.2019 16:30
Troglav 1918
5 : 0
Posušje
Borac
Banja Luka
7 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
19.10.2019 11:30
Borac
7 : 0
Rudar Prijedor
Kozara
Gradiška
6 : 0
Željezničar
Doboj
19.10.2019 11:30
Kozara
6 : 0
Željezničar
Mineral
Banja Vrućica
3 : 1
Proleter
Teslić
19.10.2019 11:30
Mineral
3 : 1
Proleter
Željezničar Sport team
Banja Luka
4 : 0
Tekstilac Kort
Derventa
19.10.2019 11:30
Željezničar Sport team
4 : 0
Tekstilac Kort
Šator
Glamoč
0 : 2
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
19.10.2019 10:00
Šator
0 : 2
Sloga
Drinovci
Drinovci
3 : 1
Šujica
Šujica
19.10.2019 10:00
Drinovci
3 : 1
Šujica
Grude
Grude
2 : 0
Kamešnica
Podhum
19.10.2019 10:00
Grude
2 : 0
Kamešnica
Ljubuški
Ljubuški
0 : 0
Blato
Ljuti Dolac
19.10.2019 13:30
Ljubuški
0 : 0
Blato
Troglav 1918
Livno
4 : 1
Posušje
Posušje
19.10.2019 15:00
Troglav 1918
4 : 1
Posušje
Alfa Modriča
Modriča
1 : 1
Lokomotiva
Brčko
19.10.2019 15:00
Alfa Modriča
1 : 1
Lokomotiva
Borac
Šamac
0 : 6
Čelik
Doboj
19.10.2019 11:00
Borac
0 : 6
Čelik
Sloga
Kakmuž-Petrovo
4 : 0
Mladost
Rogatica
19.10.2019 15:00
Sloga
4 : 0
Mladost
Rosa Brandis
Turbe
1 : 3
Sana 2014
Sanski Most
19.10.2019 13:00
Rosa Brandis
1 : 3
Sana 2014
Inter
Posušje
12 : 2
Respekt
Sarajevo
19.10.2019 15:00
Inter
12 : 2
Respekt
ŽFK Sarajevo
Sarajevo
0 : 10
Brotnjo
Čitluk
19.10.2019 14:30
ŽFK Sarajevo
0 : 10
Brotnjo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Emina
Mostar
19.10.2019 12:00
Široki Brijeg
2 : 1
Emina

Futsal

Kaskada
Gračanica
2 : 2
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
19.10.2019 16:45
Kaskada
2 : 2
Sloga
Centar
Sarajevo
5 : 2
Zrinjski
Mostar
19.10.2019 18:00
Centar
5 : 2
Zrinjski

Košarka

Igokea
Aleksandrovac
90 : 95
Cedevita Olimpija
Ljubljana
19.10.2019 20:00
Igokea
90 : 95
Cedevita Olimpija
Mornar
Bar
65 : 76
Partizan NIS
Beograd
19.10.2019 17:00
Mornar
65 : 76
Partizan NIS
Široki
Široki Brijeg
70 : 71
Spars
Sarajevo
19.10.2019 18:00
Široki
70 : 71
Spars
Bratunac TRB
Bratunac
92 : 89
Vogošća
Vogošća
19.10.2019 18:00
Bratunac TRB
92 : 89
Vogošća
Sloboda
Tuzla
87 : 64
Promo
Donji Vakuf
19.10.2019 19:00
Sloboda
87 : 64
Promo
Čapljina
Čapljina
78 : 59
Mladost
Mrkonjić Grad
19.10.2019 18:00
Čapljina
78 : 59
Mladost
Zrinjski
Mostar
87 : 86
Kakanj
Kakanj
19.10.2019 19:30
Zrinjski
87 : 86
Kakanj
Budućnost BN
Bijeljina
61 : 47
Sloboda 73
Novi Grad
19.10.2019 20:30
Budućnost BN
61 : 47
Sloboda 73
Varda HE
Višegrad
70 : 90
Radnik BN
Bijeljina
19.10.2019 19:00
Varda HE
70 : 90
Radnik BN
Turbina
Jablanica
79 : 84
Radnički
Goražde
19.10.2019
Turbina
79 : 84
Radnički
Travnik
Travnik
70 : 76
Konjic
Igman
19.10.2019
Travnik
70 : 76
Konjic
Gen
Sarajevo
78 : 80
Igman Burch
Ilidža
19.10.2019
Gen
78 : 80
Igman Burch
Bošnjak
Hadžići
70 : 83
Bosna Royal
Sarajevo
19.10.2019
Bošnjak
70 : 83
Bosna Royal
Čelik
Zenica
87 : 92
Ibu Spartanas
Živinice
19.10.2019
Čelik
87 : 92
Ibu Spartanas
Gračanica
Gračanica
77 : 73
Brčko
Brčko Distriht
19.10.2019
Gračanica
77 : 73
Brčko
Čelik
Zenica
73 : 62
Jedinstvo BHT
Tuzla
19.10.2019 20:00
Čelik
73 : 62
Jedinstvo BHT
RMU Banovići
Banovići
92 : 75
Leotar 03
Trebinje
19.10.2019 18:00
RMU Banovići
92 : 75
Leotar 03
Sloboda
Novi Grad
30 : 88
Konjic
Konjic
19.10.2019 18:00
Sloboda
30 : 88
Konjic

Odbojka

Modriča
Modriča
1 : 3
Bosna
Sarajevo
19.10.2019 16:00
Modriča
1 : 3
Bosna
Borac
Banja Luka
0 : 3
Jedinstvo
Brčko
19.10.2019 17:30
Borac
0 : 3
Jedinstvo
Radnik
Bijeljina
0 : 3
Maglić
Foča
19.10.2019 18:00
Radnik
0 : 3
Maglić
Gradiška
Gradiška
0 : 3
Drina
Zvornik
19.10.2019 18:00
Gradiška
0 : 3
Drina
Napredak
Odžak
1 : 3
Sloboda
Tuzla
19.10.2019 18:00
Napredak
1 : 3
Sloboda
Bihać
Bihać
0 : 3
Bosna
Kalesija
19.10.2019 20:00
Bihać
0 : 3
Bosna
Mladost
Žepče
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
19.10.2019 19:00
Mladost
0 : 3
Ilijaš
Block Out
Zenica
0 : 3
Ilidža
Ilidža
19.10.2019 17:30
Block Out
0 : 3
Ilidža
Goražde
Goražde
3 : 0
Kula Gradačac
Gradačac
19.10.2019 17:00
Goražde
3 : 0
Kula Gradačac
Smeč
Lukavac
0 : 3
HE na Drini
Višegrad
19.10.2019 18:00
Smeč
0 : 3
HE na Drini
Mostar
Mostar
2 : 3
Gacko
Gacko
19.10.2019 17:00
Mostar
2 : 3
Gacko
Drina
Zvornik
0 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
19.10.2019 15:30
Drina
0 : 3
Crvena zvijezda
Modriča
Modriča
0 : 3
Hercegovac
Bileća
19.10.2019 19:00
Modriča
0 : 3
Hercegovac
Borac
Banja Luka
3 : 0
Prijedor
Prijedor
19.10.2019 15:00
Borac
3 : 0
Prijedor
Kotor Varoš
Kotor Varoš
3 : 0
Balkana MP
Mrkonjić Grad
19.10.2019 16:15
Kotor Varoš
3 : 0
Balkana MP
Panter
Doboj
3 : 0
Laktaši
Laktaši
19.10.2019 14:00
Panter
3 : 0
Laktaši
Drina 2
Zvornik
3 : 1
Mladost
Rogatica
19.10.2019 12:30
Drina 2
3 : 1
Mladost
Libero
Bijeljina
3 : 1
Bratunac
Bratunac
19.10.2019 15:00
Libero
3 : 1
Bratunac
Velež
Nevesinje
3 : 1
ŽOK Leotar 2
Trebinje
19.10.2019 13:30
Velež
3 : 1
ŽOK Leotar 2
Maglaj
Maglaj
0 : 3
Orašje
Orašje
19.10.2019 15:00
Maglaj
0 : 3
Orašje
Napredak
Odžak
2 : 3
Bosna
Kalesija
19.10.2019 15:00
Napredak
2 : 3
Bosna
Ilidža
Ilidža
1 : 3
Centar ORT
Sarajevo
19.10.2019 13:00
Ilidža
1 : 3
Centar ORT
Sloboda 2
Tuzla
3 : 2
Kula-Gradačac 2
Gradačac
19.10.2019 16:00
Sloboda 2
3 : 2
Kula-Gradačac 2
Mostar 2
Mostar
0 : 3
Vogošća
Vogošća
19.10.2019 14:00
Mostar 2
0 : 3
Vogošća

Rukomet

Iskra
Bugojna
31 : 30
Sloboda
Tuzla
19.10.2019 18:00
Iskra
31 : 30
Sloboda
Vogošća PH
Vogošća
26 : 23
Lokomotiva
Brčko
19.10.2019 18:00
Vogošća PH
26 : 23
Lokomotiva
Konjuh
Živinice
22 : 21
Borac m:tel
Banja Luka
19.10.2019 19:00
Konjuh
22 : 21
Borac m:tel
Sloga (D)
Doboj
27 : 27
Bosna Vispak
Visoko
19.10.2019 19:00
Sloga (D)
27 : 27
Bosna Vispak
Maglaj
Maglaj
27 : 25
Leotar
Trebinje
19.10.2019 19:00
Maglaj
27 : 25
Leotar
Gračanica
Gračanica
32 : 22
Slavija
Istočno Sarajevo
19.10.2019 19:30
Gračanica
32 : 22
Slavija
Goražde
Goražde
30 : 29
Sloga (GV-U)
Gornji Vakuf-Uskoplje
19.10.2019 20:00
Goražde
30 : 29
Sloga (GV-U)
Drina
Zvornik
24 : 25
Izviđač CO
Ljubuški
19.10.2019 19:00
Drina
24 : 25
Izviđač CO
Kotor Varoš
Kotor Varoš
34 : 26
Srbac
Srbac
19.10.2019 19:00
Kotor Varoš
34 : 26
Srbac
Hercegovina
Nevesinje
32 : 23
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
19.10.2019 18:00
Hercegovina
32 : 23
Kozara Mlijekoprodukt
Krivaja
Zavidovići
25 : 19
Čelik
Zenica
19.10.2019 20:00
Krivaja
25 : 19
Čelik
Kakanj
Kakanj
32 : 31
Sloboda 2
Tuzla
19.10.2019 18:00
Kakanj
32 : 31
Sloboda 2
Čelik Junior
Zenica
32 : 28
Rudar
Banovići
19.10.2019 16:00
Čelik Junior
32 : 28
Rudar
Gradačac
Gradačac
35 : 26
Krajina
Cazin
19.10.2019 19:00
Gradačac
35 : 26
Krajina
Bosna
Sarajevo
22 : 21
Jajce
Jajce
19.10.2019 18:00
Bosna
22 : 21
Jajce
Velež
Mostar
20 : 18
Međugorje
Međugorje
19.10.2019 20:00
Velež
20 : 18
Međugorje
Izviđač CO 2
Ljubuški
31 : 28
Travnik
Travnik
19.10.2019 19:30
Izviđač CO 2
31 : 28
Travnik
Krivaja
Zavidovići
30 : 22
Dubica
Kozarska Dubica
19.10.2019 18:00
Krivaja
30 : 22
Dubica
Mira
Prijedor
32 : 30
Hadžići
Hadžići
19.10.2019 18:30
Mira
32 : 30
Hadžići
Jedinstvo (B)
Brčko
30 : 22
Goražde
Goražde
19.10.2019 19:00
Jedinstvo (B)
30 : 22
Goražde
Izviđač
Ljubuški
38 : 21
Zrinjski
Mostar
19.10.2019 19:30
Izviđač
38 : 21
Zrinjski
Brod
Brod
27 : 10
Radnik
Bijeljina
19.10.2019 19:00
Brod
27 : 10
Radnik
Knežopoljka
Kozarska Dubica
32 : 17
Borac 2
Banja Luka
19.10.2019 19:00
Knežopoljka
32 : 17
Borac 2
Goražde 2
Goražde
24 : 21
Živinice
Živinice
19.10.2019 14:30
Goražde 2
24 : 21
Živinice
Hrasnica
Hrasnica
41 : 23
Bihać
Bihać
19.10.2019 16:30
Hrasnica
41 : 23
Bihać
Krajina
Cazin
39 : 28
Lokomotiva
Mostar
19.10.2019 16:00
Krajina
39 : 28
Lokomotiva

Vaterpolo

Wind Sport
Pancevo
8 : 11
Rasina
Kruševac
19.10.2019
Wind Sport
8 : 11
Rasina
Proleter
Zrenjanin
21 : 2
Mladost
Pancevo
19.10.2019
Proleter
21 : 2
Mladost
Dorćol
Beograd
8 : 14
Valis
Valjevo
19.10.2019
Dorćol
8 : 14
Valis