XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 179 utakmica za dan
Subota, 16 Mart 2019

Fudbal

16.03.2019 18:00 Mačva 2 : 1 Proleter
16.03.2019 15:00 Zemun 0 : 1 Radnički (N)
16.03.2019 15:00 Partizan 1 : 3 Spartak ŽK
16.03.2019 16:00 Radnik 1 : 0 Napredak
16.03.2019 15:00 Bečej 1918 0 : 0 Borac
16.03.2019 15:00 TSC 2 : 0 Radnički 1923
16.03.2019 15:00 OFK Žarkovo 2 : 0 Novi Pazar
16.03.2019 15:00 Javor 1 : 0 Budućnost
16.03.2019 15:00 Sloboda 0 : 1 Čelik
16.03.2019 15:00 Mladost 0 : 3 Radnik
16.03.2019 15:00 Željezničar Sport Team 3 : 1 Rudar Prijedor
16.03.2019 15:00 Podrinje 1 : 0 Modriča
16.03.2019 15:00 Tekstilac 1 : 0 Slavija
16.03.2019 15:00 Borac 4 : 0 Sloboda
16.03.2019 15:00 Kozara 1 : 1 Sloga
16.03.2019 15:00 Sutjeska 1 : 1 Drina
16.03.2019 14:30 Sloga(T) 2 : 0 Karanovac
16.03.2019 14:30 Sloga(S) 2 : 2 Borac
16.03.2019 14:30 Proleter 2 : 2 Omarska
16.03.2019 14:30 Laktaši 1 : 1 Sloga(D)
16.03.2019 14:30 Polet 1926 0 : 1 Dubrave
16.03.2019 14:30 Ljubić 2 : 2 Jedinstvo
16.03.2019 14:30 Famos 1 : 0 Velež
16.03.2019 14:30 Jedinstvo(Bč) 1 : 0 Ilićka 01
16.03.2019 14:30 Guber 1 : 0 Bratstvo
16.03.2019 14:30 Lijevče 2 : 0 Krajina
16.03.2019 14:30 Trebava 2 : 0 Rudanka
16.03.2019 15:00 Omladinac 3 : 2 13 Skojevki
16.03.2019 20:00 OFK Spartak 2013 1 : 0 Omladinac
16.03.2019 15:00 Mladost 1 : 4 Polet
16.03.2019 15:00 Borac 0 : 1 Romanovci
16.03.2019 15:00 Velež 2 : 0 Jedinstvo
16.03.2019 15:00 Čapljina 1 : 0 TOŠK
16.03.2019 15:00 Bosna 1 : 1 Slaven
16.03.2019 15:00 Bratstvo 2 : 0 Rudar
16.03.2019 15:00 Novi Travnik 1 : 1 Orašje
16.03.2019 15:00 Metalleghe BSI 1 : 0 Vitez
16.03.2019 15:00 Zvijezda 2 : 1 Igman
16.03.2019 15:00 FK Vitez 1 : 0 Krajišnik
16.03.2019 15:00 Podgrmeč 5 : 0 Brekovica 78
16.03.2019 15:00 Iskra 3 : 1 Rudar
16.03.2019 15:00 Travnik 6 : 0 Busovača
16.03.2019 15:00 Gradina 5 : 0 Dinamo
16.03.2019 15:00 Odžak 102 1 : 1 Bosna(M)
16.03.2019 15:00 Mladost 2 : 0 Priluk
16.03.2019 15:00 Radnički 2 : 0 Prokosovići
16.03.2019 15:00 Mramor 2 : 0 Lokomotiva
16.03.2019 15:30 Bosna Union 1 : 2 Krivaja
16.03.2019 15:00 Famos 1 : 1 Usora
16.03.2019 15:00 Turbina 1 : 1 Tomislav
16.03.2019 15:00 Omazići 1937 1 : 0 Jedinstvo
16.03.2019 15:00 Mladost(T) 0 : 2 Orahovica 74
16.03.2019 15:00 Mladost(S) 2 : 0 Partizan
16.03.2019 16:00 AFC Bournemouth 2 : 2 Newcastle United
16.03.2019 16:00 Burnley 1 : 2 Leicester
16.03.2019 16:00 West Ham United 4 : 3 Huddersfield Town
16.03.2019 18:30 Athletic Club 2 : 0 Atlético Madrid
16.03.2019 13:00 Huesca 1 : 3 Deportivo Alavés
16.03.2019 16:15 Real Madrid 2 : 0 Celta de Vigo
16.03.2019 20:45 Leganés 0 : 2 Girona
16.03.2019 15:30 Schalke 04 0 : 1 RB Leipzig
16.03.2019 15:30 Stuttgart 1 : 1 Hoffenheim
16.03.2019 18:30 Hertha BSC 2 : 3 Borussia Dortmund
16.03.2019 15:30 Augsburg 3 : 1 Hannover 96
16.03.2019 15:30 Wolfsburg 5 : 2 Fortuna
16.03.2019 20:30 Torino 2 : 3 Bologna
16.03.2019 18:00 SPAL 2 : 1 Roma
16.03.2019 15:00 Sassuolo 3 : 5 Sampdoria
16.03.2019 20:00 Angers 0 : 0 Amiens SC
16.03.2019 20:00 Caen 0 : 5 Saint-Étienne
16.03.2019 20:00 Guingamp 1 : 0 Dijon
16.03.2019 20:00 Nîmes 2 : 2 Strasbourg
16.03.2019 15:00 Lokomotiva 0 : 1 Iskra
16.03.2019 12:00 Budućnost 8 : 0 Lokomotiva
16.03.2019 13:30 Bosna Union 4 : 1 Novi Grad
16.03.2019 13:00 Željezničar 3 : 1 Sarajevo
16.03.2019 13:00 Kiseljak 4 : 1 TOŠK
16.03.2019 12:00 Velež 3 : 1 Brotnjo
16.03.2019 13:00 Posušje 3 : 2 Stolac
16.03.2019 15:30 GOŠK 2 : 0 Čelik
16.03.2019 15:00 Zrinjski 1 : 1 Mladost
16.03.2019 13:00 Zvijezda 09 1 : 0 Radnik
16.03.2019 14:00 Sarajevo 1 : 1 Široki Brijeg
16.03.2019 10:00 Budućnost 1 : 0 Lokomotiva
16.03.2019 11:30 Bosna Union 0 : 1 Novi Grad
16.03.2019 11:00 Željezničar 7 : 3 Sarajevo
16.03.2019 11:00 Kiseljak 4 : 0 TOŠK
16.03.2019 10:00 Velež 9 : 2 Brotnjo
16.03.2019 11:00 Posušje 3 : 0 Stolac
16.03.2019 14:00 Radnik Bumerang 19 : 0 Gradina
16.03.2019 17:00 SFK 2000 8 : 0 Alfa Modiča
16.03.2019 14:00 GOŠK 0 : 1 Čelik
16.03.2019 13:30 Zrinjski 1 : 2 Mladost
16.03.2019 11:00 Zvijezda 09 0 : 2 Radnik
16.03.2019 12:00 Sarajevo 4 : 1 Široki Brijeg
16.03.2019 10:00 Željezničar Sport Team 3 : 0 Sloboda
16.03.2019 10:00 Modriča 0 : 2 Sloga(D)
16.03.2019 09:30 Tekstilac Kort 2 : 3 Rudar Prijedor
16.03.2019 10:00 Polet 1926 0 : 6 Mineral
16.03.2019 10:00 Željezničar 4 : 0 OFK Spartak 2013
16.03.2019 10:00 Sloga(S) 0 : 3 Kozara
16.03.2019 10:00 Modriča 2 : 5 Sloga
16.03.2019 11:00 Tekstilac Kort 3 : 0 Rudar Prijedor
16.03.2019 10:00 Polet 1926 0 : 1 Mineral
16.03.2019 10:00 Željezničar 0 : 4 OFK Spartak 2013
16.03.2019 10:00 Radnik Urije 1 : 2 Kozara

Futsal

16.03.2019 19:00 Salines 3 : 3 Brotnjo
16.03.2019 Tango 3 : 0 Leotar
16.03.2019 19:00 Seljak 4 : 2 Beli anđeo
16.03.2019 19:00 Kaskada 1 : 1 Mostar SG Staklorad
16.03.2019 20:00 Šampion 3 : 0 Jahorina
16.03.2019 20:00 Brod 3 : 0 Ljubinje
16.03.2019 20:00 Kotor Varoš 6 : 1 Brčko Zdravlje

Košarka

16.03.2019 17:00 FMP 73 : 72 Partizan NIS
16.03.2019 19:00 Crvena zvezda MTS 100 : 76 Mega Bemax
16.03.2019 18:00 Bosna Royal 52 : 131 Spars
16.03.2019 18:00 Gradina 76 : 81 Mladost
16.03.2019 18:00 Široki 95 : 79 Zrinjski
16.03.2019 18:00 Bratunac TRB 79 : 84 Vogošća
16.03.2019 18:00 Student 75 : 64 Kakanj
16.03.2019 17:00 Sokolac 67 : 85 Budućnost BN Basket
16.03.2019 17:00 Leotar 94 : 83 Varda HE
16.03.2019 19:00 Obilić 72 : 97 Drina-Princip
16.03.2019 19:00 Sutjeska 76 : 77 Radnik BN Basket
16.03.2019 Derventa 83 : 85 Rudar 2015
16.03.2019 WBS 102 : 70 Modriča
16.03.2019 Sloboda 73 96 : 56 Lijevče
16.03.2019 17:00 Čelik Subor 72 : 57 Jedinstvo Piemonte
16.03.2019 18:30 Rudar Sport 41 : 95 RMU Banovići
Polufinale Druga utakmica
16.03.2019 Orlovi 2 90 : 47 Mladost
16.03.2019 20:30 Feniks 84 : 67 Igman

Odbojka

16.03.2019 19:00 Ljubinje 3 : 0 Gradiška
16.03.2019 19:00 Drina 3 : 0 Tempo
16.03.2019 16:00 Mladost 3 : 0 Jedinstvo
16.03.2019 19:00 Kakanj 78 3 : 0 Majevica
16.03.2019 16:00 Ljubinje 3 : 0 Crvena zvijezda
16.03.2019 18:00 Inova 3 : 0 Glasinac
16.03.2019 17:00 HE na Drini 3 : 0 Radnik
16.03.2019 17:00 Kozara 1 : 3 Slavija
16.03.2019 16:30 Derventa 0 : 3 Hercegovac
16.03.2019 20:00 Bimal-Jedinstvo 3 : 0 Kula Gradačac
16.03.2019 11:00 Gradiška 1 : 3 Pliva
16.03.2019 12:00 Laktaši 3 : 1 Smeč
16.03.2019 16:00 Balkana MP 1 : 3 Prijedor
16.03.2019 00:00 Crvena zvijezda 2 3 : 0 Derventa 2
16.03.2019 12:00 Ukrina 0 : 3 Smeč DN
16.03.2019 15:00 Libero 3 : 0 Han Pijesak
16.03.2019 14:30 Bratunac 2 : 3 Drina
16.03.2019 17:00 Gacko 2 3 : 0 Rudo
16.03.2019 14:00 Zelengora 3 : 1 OK Leotar
16.03.2019 16:00 Bosna 0 : 3 Orašje
16.03.2019 17:00 Ilijaš 3 : 0 Igman
16.03.2019 12:30 Stars 3 : 0 Napredak
16.03.2019 15:00 Delminium 1 : 3 Student
16.03.2019 17:00 Sa Volley 3 : 0 Mostar 2
16.03.2019 15:00 Centar ORT 3 : 0 Breza 1934

Rukomet

16.03.2019 Sloga(D) 34 : 28 Bosna
16.03.2019 Slavija 25 : 24 Sloga(GV-U)
16.03.2019 Leotar 36 : 31 Derventa
16.03.2019 Konjuh 36 : 26 Goražde
16.03.2019 Maglaj 29 : 26 Vogošća Poljine Hills
16.03.2019 Lokomotiva 26 : 26 Gračanica
16.03.2019 19:30 Prijedor 40 : 21 Hercegovac
16.03.2019 15:00 Jedinstvo 2015 26 : 30 Bijeljina
16.03.2019 18:00 Hercegovina 29 : 20 Kotor Varoš
16.03.2019 Čelinac 37 : 23 Hercegovac
16.03.2019 Čelik 33 : 33 Kakanj
16.03.2019 Krajina 25 : 20 Lukavac
16.03.2019 Gradačac 38 : 20 Bosna 2
16.03.2019 Međugorje 25 : 34 RA Čapljina
16.03.2019 Jajce 29 : 23 Bosna
16.03.2019 Velež 21 : 25 Izviđač CO 2
16.03.2019 Grude 55 : 14 Hrasnica
16.03.2019 Krivaja 34 : 23 Ilidža
16.03.2019 Izviđač 25 : 27 Hadžići
16.03.2019 Goražde 26 : 24 Jedinstvo(T)
16.03.2019 Krajina 30 : 18 Sloga 2013
16.03.2019 Iskra(B) 0 : 10 Živinice
16.03.2019 Neretva 36 : 32 Vitez
-:-
Vojkovići. Sudije: Boško Lazić (Zvornik), Mile Barjaktarević ( Bijeljina), Vladimir Divčić ( Bijeljina). Delegat: Boško Vasić (Zvornik). Posmatrač suđenja: Saša Andrijašević ( Brčko).
-:-
Gacko. Sudije: Marko Taborin (Zvornik), Velibor Vidaković ( Zvornik), Slobodan Marković ( Bijeljina). Delegat: Duško Kojović (Trebinje). Posmatrač suđenja: Dobro Skakavac (I. Sarajevo).
-:-
Trebinje. Sudije: Maro Domazet (I. Sarajevo), Mladen Popović (I. Sarajevo), Đorđe Krunić (Foča). Delegat: Gradimir Stojanović (Foča). Posmatrač suđenja: Miomir Šiljegović.