Nikola Lakić(G) , Pavle Maletić , Dejan Živković , MiloÅ” Jokić , Dragan DoÅ”lo , UroÅ” Vesić , Aleksandar Vasić (K), Nenad Srećković , Nenad RaÅ”ević , Bojan Burazor , Milan Gavrić , REZERVE Dalibor Mitrović(G) , Stefan Paranos , Miljan Odzaklić , Jovan Novak , Aleksandar Maksimovic , Andrija LoÅ”ić , Đorđe Kasalović , Sergej Manojlović , Ljubomir Kovačević ,
Postava
David Stjepanović(G) , Ilija Danilović , Mihajlo Živković , Dragan Domuzin , Predrag Zekanović , Srđan Đukanović , DuÅ”ko Mitrić (K), Pero Vučković , Boro Erić , Alem Suljić , Vlado Koprivica , REZERVE NjegoÅ” Zeljković(G) , Ognjen Soldat , Perica Guskić , Marko PuÅ”ić , Aleksandar Gavrić , Ensar Hamzić , Slavko Anđelić ,

Sigurni Radnik

10.09.2022 Administrator DC

Fudbaleri Radnika večeras su na svom terenu zasluženo porazili Slobodu iz Mrkonjić Grada.

Tim Velibora Đurića imao je terensku inicijativu od prve minute, a  do gola su došli u 45 minuti. Davida Stjepanovića matirao je Dejan Živković.

Nastavak je donio još efikasniji domaći tim, pa su brzo golovima Došla i Jokića otišli na 3:0.

Tim Darka Maletića je uspio doći do gola. Bilo je to u 66. minuti, a Lakića je matirao Suljić. Ipak, više od počasnog gola igrači Slobode nisu mogli.

Radnik – Sloboda (MG) 3:1 (1:0)

Bijeljina. Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 0. Sudije: Dragan Todić (Doboj), Strijelci: Dejan Živković 45', Dragan Došlo 56', Miloš Jokić 58', [Radnik (Bijeljina)]; Alem Suljić 66', [Sloboda (Mrkonjić Grad)]. Å½uti kartoni:

Radnik: Nikola Lakić (G) , Pavle Maletić , Dejan Živković , Miloš Jokić , Dragan Došlo , Uroš Vesić , Aleksandar Vasić (K) , Nenad Srećković , Nenad Rašević , Bojan Burazor , Milan Gavrić

Sloboda (MG): David Stjepanović (G) , Ilija Danilović , Mihajlo Živković , Dragan Domuzin , Predrag Zekanović , Srđan Đukanović , Duško Mitrić (K) , Pero Vučković , Boro Erić , Alem Suljić , Vlado Koprivica

Prva liga RS Prva liga RS Prva liga Republike Srpske Radnik Sloboda (MG)