XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 241 utakmica za dan
Subota, 10 Septembar 2022


Fudbal

Sloga Meridian
Doboj
0 : 3
Tuzla City
Simin Han-Tuzla
10.09.2022 19:00
Sloga Meridian
0 : 3
Tuzla City
Borac
Banja Luka
0 : 0
Velež
Mostar
10.09.2022 16:00
Borac
0 : 0
Velež
Sloboda
Tuzla
1 : 1
Željezničar
Sarajevo
10.09.2022 16:00
Sloboda
1 : 1
Željezničar
Kozara
Gradiška
0 : 3
Slavija
Istočno Sarajevo
10.09.2022 16:00
Kozara
0 : 3
Slavija
Krupa
Krupa na Vrbasu
6 : 0
Omarska
Omarska
10.09.2022 16:00
Krupa
6 : 0
Omarska
Laktaši
Laktaši
7 : 0
Modriča
Modriča
10.09.2022 16:00
Laktaši
7 : 0
Modriča
Tekstilac
Derventa
1 : 1
Sloboda (NG)
Novi Grad
10.09.2022 16:00
Tekstilac
1 : 1
Sloboda (NG)
Sutjeska
Foča
3 : 0
Podrinje
Janja
10.09.2022 19:00
Sutjeska
3 : 0
Podrinje
Famos
Vojkovići
1 : 0
Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
10.09.2022 16:00
Famos
1 : 0
Zvijezda 09
Radnik
Bijeljina
3 : 1
Sloboda (MG)
Mrkonjić Grad
10.09.2022 19:00
Radnik
3 : 1
Sloboda (MG)
Ljubić
Prnjavor
0 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
10.09.2022 16:00
Ljubić
0 : 0
Rudar Prijedor
Drina
Zvornik
4 : 1
Željezničar
Banja Luka
10.09.2022 16:00
Drina
4 : 1
Željezničar
Polet 1926
Brod
0 : 2
Gorica
Šipovo
10.09.2022 16:00
Polet 1926
0 : 2
Gorica
Borac (KD)
Kozarska Dubica
4 : 2
Ukrina
Čečava
10.09.2022 16:00
Borac (KD)
4 : 2
Ukrina
BSK
Banja Luka
0 : 2
Sloga (T)
Trn
10.09.2022 16:00
BSK
0 : 2
Sloga (T)
Sloga (S)
Srbac
2 : 2
Borac (Š)
Šamac
10.09.2022 16:00
Sloga (S)
2 : 2
Borac (Š)
Progres
Kneževo
0 : 4
Čelinac
Čelinac
10.09.2022 16:00
Progres
0 : 4
Čelinac
FSA
Prijedor
3 : 1
Dubrave
Dubrave
10.09.2022 16:00
FSA
3 : 1
Dubrave
Guber
Srebrenica
2 : 1
Ilićka 01
Brčko
10.09.2022 16:00
Guber
2 : 1
Ilićka 01
Bratstvo
Kozarac
0 : 1
Mladost
Kotor Varoš
10.09.2022 16:30
Bratstvo
0 : 1
Mladost
Lijevče
Nova Topola
3 : 5
Budućnost
Banja Luka
10.09.2022 16:30
Lijevče
3 : 5
Budućnost
Željezničar
Doboj
0 : 3
Mineral
Banja Vrućica
10.09.2022 16:30
Željezničar
0 : 3
Mineral
Tabanci
Tabanci
1 : 4
Šekovići
Šekovići
10.09.2022 16:30
Tabanci
1 : 4
Šekovići
Janja 2009
Janja
2 : 8
Drina
Batar
10.09.2022 16:30
Janja 2009
2 : 8
Drina
Spartak 2013
Banja Luka
2 : 1
Omladinac
Banja Luka
10.09.2022 16:30
Spartak 2013
2 : 1
Omladinac
OFK Banja Luka
Banja Luka
0 : 0
Sloga Nektar
Potkozarje
10.09.2022 20:00
OFK Banja Luka
0 : 0
Sloga Nektar
Mladost Farmaprom
Zalužani
6 : 2
Sloboda
Piskavica
10.09.2022 16:30
Mladost Farmaprom
6 : 2
Sloboda
Borac
Drvar
0 : 2
Karanovac
Karanovac
10.09.2022 16:30
Borac
0 : 2
Karanovac
Sloga 94
Bijeljina
1 : 4
Gorica
Pučile
10.09.2022 16:30
Sloga 94
1 : 4
Gorica
Bratstvo
Bratunac
1 : 3
Polet
Kravica
10.09.2022 16:30
Bratstvo
1 : 3
Polet
Napredak
Donji Šepak
13 : 2
Mladost
Divič
10.09.2022 16:30
Napredak
13 : 2
Mladost
7. Republika
Svodna
0 : 5
Kiseljak
Koprivna
10.09.2022 16:00
7. Republika
0 : 5
Kiseljak
Bratstvo
Povelič
2 : 1
Obilić PP
Kladari
10.09.2022 17:00
Bratstvo
2 : 1
Obilić PP
Romanovci
Romanovci
0 : 4
Vilusi
Vilusi
10.09.2022 17:00
Romanovci
0 : 4
Vilusi
Modran
Modran
1 : 4
OFK Crnjelovo
Gornje Crnjelovo
10.09.2022 17:00
Modran
1 : 4
OFK Crnjelovo
Bratstvo
Gračanica
0 : 1
Goražde
Goražde
10.09.2022 16:30
Bratstvo
0 : 1
Goražde
Gradina
Srebrenik
1 : 0
Rudar
Kakanj
10.09.2022 16:30
Gradina
1 : 0
Rudar
Zvijezda
Gradačac
1 : 1
TOŠK
Tešanj
10.09.2022 16:30
Zvijezda
1 : 1
TOŠK
Travnik
Travnik
3 : 0
Tomislav
Tomislavgrad
10.09.2022 16:30
Travnik
3 : 0
Tomislav
Radnički
Lukavac
0 : 1
Simm-Bau
Kosova
10.09.2022 16:30
Radnički
0 : 1
Simm-Bau
Mladost
Doboj/Kakanj
2 : 0
Radnik
Hadžići
10.09.2022 16:30
Mladost
2 : 0
Radnik
Bratstvo
Bosanska Krupa
4 : 1
Podgrmeč
Sanski Most
10.09.2022 16:30
Bratstvo
4 : 1
Podgrmeč
Vitez
Bužim
2 : 5
Brnjaci
Brnjaci
10.09.2022 16:30
Vitez
2 : 5
Brnjaci
Iskra
Bugojno
1 : 1
Rudar (K)
Kamengrad
10.09.2022 16:30
Iskra
1 : 1
Rudar (K)
FK Vitez
Vitez
2 : 0
Novi Travnik
Novi Travnik
10.09.2022 16:30
FK Vitez
2 : 0
Novi Travnik
Odžak 102
Odžak
5 : 1
Priluk
Priluk
10.09.2022 16:30
Odžak 102
5 : 1
Priluk
Mladost (M)
Malešići
1 : 1
Napredak
Matići
10.09.2022 16:30
Mladost (M)
1 : 1
Napredak
Rudar
Breza
0 : 3
Kolina
Ustikolina
10.09.2022 16:30
Rudar
0 : 3
Kolina
Krivaja
Zavidovići
0 : 3
Usora
Žabljak-Usora
10.09.2022 16:30
Krivaja
0 : 3
Usora
Kruševo
Kruševo
1 : 3
Čapljina
Čapljina
10.09.2022 16:30
Kruševo
1 : 3
Čapljina
Omladinac 75
Pokoj
5 : 0
Ključ
Ključ
10.09.2022 16:30
Omladinac 75
5 : 0
Ključ
Borac
Izačić
0 : 0
Bajer 99
Velagići
10.09.2022 16:30
Borac
0 : 0
Bajer 99
Mladi zadrugar
Donji Rahić
2 : 6
Dragovoljac
Novo Selo
10.09.2022 17:00
Mladi zadrugar
2 : 6
Dragovoljac
Mramor
Babice
3 : 2
Vražići 92
Vražići
10.09.2022 16:30
Mramor
3 : 2
Vražići 92
Branitelj
Rodoč-Jasenica
1 : 0
Mostar
Mostar
10.09.2022 17:00
Branitelj
1 : 0
Mostar
Radnik
Donji Vakuf
7 : 0
Bobovac
Nević Polje
10.09.2022 17:00
Radnik
7 : 0
Bobovac
Mladost (Sol.)
Solina
3 : 2
Mramor
Mramor
10.09.2022 16:30
Mladost (Sol.)
3 : 2
Mramor
Krušik
Gornje Vukovije
7 : 1
Memići
Memići
10.09.2022 16:30
Krušik
7 : 1
Memići
Mladost (V)
Vidovice
0 : 0
Izbor
Brčko
10.09.2022 16:00
Mladost (V)
0 : 0
Izbor
TSC
Bačka Topola
3 : 1
Kolubara
Lazarevac
10.09.2022 19:00
TSC
3 : 1
Kolubara
Napredak
Kruševac
1 : 0
Radnički 1923
Kragujevac
10.09.2022 19:00
Napredak
1 : 0
Radnički 1923
RFK Grafičar
Beograd
2 : 0
Trayal
Kruševac
10.09.2022 16:30
RFK Grafičar
2 : 0
Trayal
Radnički (NB)
Novi Beograd
1 : 0
Zlatibor
Čajetina
10.09.2022 14:00
Radnički (NB)
1 : 0
Zlatibor
Radnički (SM)
Sremska Mitrovica
2 : 0
Rad
Beograd
10.09.2022 16:30
Radnički (SM)
2 : 0
Rad
OFK Petrovac
Petrovac
0 : 4
Sutjeska
Nikšić
10.09.2022 19:00
OFK Petrovac
0 : 4
Sutjeska
Fulham
10.09.2022
13:30
Chelsea
London
10.09.2022 13:30
Fulham
:
Chelsea
AFC Bournemouth
Bournemouth, Dorset
10.09.2022
16:00
Brighton & Hove Albion
Brighton, East Sussex
10.09.2022 16:00
AFC Bournemouth
:
Brighton & Hove Albion
Leicester City
Leicester
10.09.2022
16:00
Aston Villa
Birmingham
10.09.2022 16:00
Leicester City
:
Aston Villa
Liverpool
Liverpool
10.09.2022
16:00
Wolverhampton
Wolverhampton
10.09.2022 16:00
Liverpool
:
Wolverhampton
Southampton
Southampton, Hampshire
10.09.2022
16:00
Brentford
10.09.2022 16:00
Southampton
:
Brentford
Manchester City
Manchester
10.09.2022
18:30
Tottenham Hotspur
London
10.09.2022 18:30
Manchester City
:
Tottenham Hotspur
1899 Hoffenheim
4 : 1
1. FSV Mainz 05
Mainz
10.09.2022 15:30
1899 Hoffenheim
4 : 1
1. FSV Mainz 05
Bayern München
München
2 : 2
VfB Stuttgart
Stuttgart
10.09.2022 15:30
Bayern München
2 : 2
VfB Stuttgart
Eintracht Frankfurt
Frankfurt am Main
0 : 1
VfL Wolfsburg
Wolfsburg
10.09.2022 15:30
Eintracht Frankfurt
0 : 1
VfL Wolfsburg
Hertha BSC
Berlin
2 : 2
Bayer 04 Leverkusen
Leverkusen
10.09.2022 15:30
Hertha BSC
2 : 2
Bayer 04 Leverkusen
RB Leipzig
Leipzig
3 : 0
Borussia Dortmund
Dortmund
10.09.2022 15:30
RB Leipzig
3 : 0
Borussia Dortmund
FC Schalke 04
Gelsenkirchen
3 : 1
VfL Bochum
10.09.2022 18:30
FC Schalke 04
3 : 1
VfL Bochum
Olympique de Marseille
2 : 1
Lille OSC
10.09.2022 21:00
Olympique de Marseille
2 : 1
Lille OSC
Paris Saint-Germain
1 : 0
Stade Brestois 29
10.09.2022 17:00
Paris Saint-Germain
1 : 0
Stade Brestois 29
Inter
Milan
1 : 0
Torino
Torino
10.09.2022 18:00
Inter
1 : 0
Torino
Napoli
Napoli
1 : 0
Spezia
La Spezia
10.09.2022 15:00
Napoli
1 : 0
Spezia
Sampdoria
Genova
1 : 2
Milan
Milano
10.09.2022 20:45
Sampdoria
1 : 2
Milan
Rayo Vallecano
Madrid
2 : 1
Valencia
Valencia
10.09.2022 14:00
Rayo Vallecano
2 : 1
Valencia
Espanyol
Barcelona
2 : 3
Sevilla
Sevilla
10.09.2022 16:15
Espanyol
2 : 3
Sevilla
Cádiz CF
Cadiz
0 : 4
Barcelona
Barcelona
10.09.2022 18:30
Cádiz CF
0 : 4
Barcelona
Atlético Madrid
Madrid
4 : 1
Celta Vigo
10.09.2022 21:00
Atlético Madrid
4 : 1
Celta Vigo
Široki Brijeg
Široki Brijeg
2 : 1
Tuzla City
Simin Han
10.09.2022 16:00
Široki Brijeg
2 : 1
Tuzla City
Baton
Sarajevo
8 : 0
Goražde
Goražde
10.09.2022 12:30
Baton
8 : 0
Goražde
SAŠK Napredak
Sarajevo
0 : 5
Igman
Ilidža
10.09.2022 12:30
SAŠK Napredak
0 : 5
Igman
Famos
Hrasnica
3 : 0
UNIS
Vogošća
10.09.2022 12:30
Famos
3 : 0
UNIS
Stupčanica
Olovo
0 : 3
Ilijaš
Ilijaš
10.09.2022 12:30
Stupčanica
0 : 3
Ilijaš
Novi Grad
Sarajevo
3 : 0
Sutjeska
Foča
10.09.2022 12:30
Novi Grad
3 : 0
Sutjeska
Žepče 1919
Žepče
8 : 0
NK Vitez
Vitez
10.09.2022 12:30
Žepče 1919
8 : 0
NK Vitez
Romari
Vitez
5 : 0
Sport Prevnet
Bugojno
10.09.2022 12:30
Romari
5 : 0
Sport Prevnet
Leotar
Trebinje
2 : 0
Igman
Konjic
10.09.2022 16:30
Leotar
2 : 0
Igman
Velež
Mostar
2 : 0
Grude
Grude
10.09.2022 12:30
Velež
2 : 0
Grude
Mladost
Donja Gorica
3 : 2
Petrovac
Petrovac
10.09.2022 17:00
Mladost
3 : 2
Petrovac
Jedinstvo
Bijelo Polje
2 : 1
Sutjeska
Nikšić
10.09.2022 17:00
Jedinstvo
2 : 1
Sutjeska
Berane
Berane
2 : 0
Igalo
Igalo
10.09.2022 17:00
Berane
2 : 0
Igalo
Kom
Podgorica
5 : 0
Brskovo
Mojkovac
10.09.2022 17:00
Kom
5 : 0
Brskovo
Mornar 1923
Bar
5 : 2
Grbalj
Grbalj
10.09.2022 17:00
Mornar 1923
5 : 2
Grbalj
Iskra
Danilovgrad
2 : 2
Dečić
Tuzi
10.09.2022 17:00
Iskra
2 : 2
Dečić
Podgorica
Podgorica
1 : 2
Arsenal
Tivat
10.09.2022 17:00
Podgorica
1 : 2
Arsenal
Nikšić
Nikšić
3 : 6
Jezero
Plav
10.09.2022 17:00
Nikšić
3 : 6
Jezero
Zeta
Podgorica
6 : 2
Budva
Budva
10.09.2022 17:00
Zeta
6 : 2
Budva
Budućnost
Podgorica
9 : 0
Rudar
Pljevlja
10.09.2022 20:00
Budućnost
9 : 0
Rudar
Zrinjski
Mostar
1 : 0
Posušje
Posušje
10.09.2022 11:00
Zrinjski
1 : 0
Posušje
Željezničar
Sarajevo
1 : 0
Sloboda
Tuzla
10.09.2022 15:00
Željezničar
1 : 0
Sloboda
Radnik
Bijeljina
2 : 1
Gradina
Srebrenik
10.09.2022 11:00
Radnik
2 : 1
Gradina
Baton
Sarajevo
3 : 0
Goražde
Goražde
10.09.2022 10:00
Baton
3 : 0
Goražde
SAŠK Napredak
Sarajevo
0 : 10
Igman
Ilidža
10.09.2022 10:00
SAŠK Napredak
0 : 10
Igman
Famos
Hrasnica
4 : 3
UNIS
Vogošća
10.09.2022 10:00
Famos
4 : 3
UNIS
Stupčanica
Olovo
2 : 5
Ilijaš
Ilijaš
10.09.2022 10:00
Stupčanica
2 : 5
Ilijaš
Novi Grad
Sarajevo
2 : 1
Sutjeska
Foča
10.09.2022 10:00
Novi Grad
2 : 1
Sutjeska
Žepče 1919
Žepče
3 : 0
NK Vitez
Vitez
10.09.2022 10:00
Žepče 1919
3 : 0
NK Vitez
Romari
Vitez
10 : 0
Sport Prevent
Bugojno
10.09.2022 10:00
Romari
10 : 0
Sport Prevent
Velež
Mostar
10 : 0
Grude
Grude
10.09.2022 10:00
Velež
10 : 0
Grude
Omladinac
Banja Luka
1 : 2
Željezničar Sport team
Banja Luka
10.09.2022 09:00
Omladinac
1 : 2
Željezničar Sport team
Rudar
Stanari
10.09.2022
10:00
Naša krila
Kostajnica
10.09.2022 10:00
Rudar
:
Naša krila
Rudanka
Rudanka
3 : 0
Hajduk
Kožuhe
10.09.2022 10:00
Rudanka
3 : 0
Hajduk
4 juli
Pojezna
0 : 3
Ukrina
Čečava
10.09.2022 10:00
4 juli
0 : 3
Ukrina
Tabanci
Tabanci
3 : 0
Podrinje
Tršić
10.09.2022 11:00
Tabanci
3 : 0
Podrinje
Budućnost
Pilica
3 : 1
Guber
Srebrenica
10.09.2022 11:00
Budućnost
3 : 1
Guber
Branjevo
Branjevo
1 : 4
Rudar 1925
Ugljevik
10.09.2022 11:00
Branjevo
1 : 4
Rudar 1925
Velež
Nevesinje
6 : 0
LeoStars
Trebinje
10.09.2022 10:00
Velež
6 : 0
LeoStars
Krajišnik
Velika Kladuša
3 : 0
Željezničar
Bosanska Krupa
10.09.2022 14:00
Krajišnik
3 : 0
Željezničar
Cim
Mostar
1 : 3
Blagaj
Blagaj
10.09.2022 17:00
Cim
1 : 3
Blagaj
Sloga
Uskoplje-Donji Vakuf
1 : 3
Rama
Rama-Prozor
10.09.2022 15:00
Sloga
1 : 3
Rama
Vražići 92
Vražići
5 : 7
Betaklub Tango
Devetak
10.09.2022 10:00
Vražići 92
5 : 7
Betaklub Tango
Bosna
Kalesija
4 : 0
Mladost
Solina
10.09.2022 10:00
Bosna
4 : 0
Mladost
ŠF Živinice 22
Živinice
6 : 0
Mladost
Velika Brijesnica
10.09.2022 10:00
ŠF Živinice 22
6 : 0
Mladost
Zrinjski
Mostar
2 : 2
Posušje
Posušje
10.09.2022 09:00
Zrinjski
2 : 2
Posušje
Željezničar
Sarajevo
4 : 1
Sloboda
Tuzla
10.09.2022 13:00
Željezničar
4 : 1
Sloboda
Željezničar Sport Team
Banja Luka
7 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
10.09.2022 10:00
Željezničar Sport Team
7 : 0
Sloboda
Krupa
Krupa na Vrbasu
2 : 7
Kozara
Gradiška
10.09.2022 10:00
Krupa
2 : 7
Kozara
Sloga
Doboj
6 : 1
Laktaši
Laktaši
10.09.2022 10:00
Sloga
6 : 1
Laktaši
Spartak 2013
Banja Luka
6 : 2
Proleter
Teslić
10.09.2022 10:00
Spartak 2013
6 : 2
Proleter
Tekstilac
Derventa
7 : 1
Polet 1926
Brod
10.09.2022 10:00
Tekstilac
7 : 1
Polet 1926
Modriča Alfa
Modriča
1 : 4
Mineral
Banja Vrućica
10.09.2022 10:00
Modriča Alfa
1 : 4
Mineral
Ljubić
Prnjavor
2 : 1
Željezničar
Doboj
10.09.2022 10:00
Ljubić
2 : 1
Željezničar
Vlasenica
Vlasenica
2 : 1
Radnik
Bijeljina
10.09.2022 10:00
Vlasenica
2 : 1
Radnik
Full Time
Karakaj
2 : 6
Lokomotiva
Brčko
10.09.2022 10:00
Full Time
2 : 6
Lokomotiva
Zenit
Bijeljina
1 : 5
Drina
Zvornik
10.09.2022 10:00
Zenit
1 : 5
Drina
Omarska
Omarska
2 : 3
Rasavci
Rasavci
10.09.2022 10:00
Omarska
2 : 3
Rasavci
FSA
Prijedor
2 : 0
Rudar Prijedor
Prijedor
10.09.2022 10:00
FSA
2 : 0
Rudar Prijedor
Gomjenica
Prijedor
2 : 1
Svodna
Svodna
10.09.2022 13:00
Gomjenica
2 : 1
Svodna
Mladost
Velika Obarska
1 : 4
Omladinac
Potočari
10.09.2022 11:00
Mladost
1 : 4
Omladinac
Zadrugar
Donje Crnjelovo
0 : 0
Sloboda
Donji Zagoni
10.09.2022 19:00
Zadrugar
0 : 0
Sloboda
Jedinstvo (R)
Roćević
10 : 1
Podrinje
Tršić
10.09.2022 10:00
Jedinstvo (R)
10 : 1
Podrinje
Budućnost
Pilica
6 : 1
Guber
Srebrenica
10.09.2022 10:00
Budućnost
6 : 1
Guber
Branjevo
Branjevo
10.09.2022
10:00
Rudar 1925
Ugljevik
10.09.2022 10:00
Branjevo
:
Rudar 1925
Velež
Nevesinje
1 : 2
LeoStars
Trebinje
10.09.2022 11:15
Velež
1 : 2
LeoStars
Podgrmeč
Sanski Most
1 : 0
Kolibri
Bihać
10.09.2022 11:30
Podgrmeč
1 : 0
Kolibri
Omladinac 75
Pokoj
5 : 1
Radnički (Z)
Zdena
10.09.2022 11:30
Omladinac 75
5 : 1
Radnički (Z)
OFK Bihać
Bihać
0 : 0
Metalac
Veliki Lug
10.09.2022 11:30
OFK Bihać
0 : 0
Metalac
Krajišnik
Velika Kladuša
7 : 0
Jezerski
Jezerski
10.09.2022 11:30
Krajišnik
7 : 0
Jezerski
Krajina
Cazin
2 : 4
Vitez
Bužim
10.09.2022 11:30
Krajina
2 : 4
Vitez
Mladost (V)
Vrnograč
5 : 4
Gomila
Stijena
10.09.2022 11:30
Mladost (V)
5 : 4
Gomila
Radnički
Ćoralić
0 : 2
ABC
Podzvizd
10.09.2022 11:30
Radnički
0 : 2
ABC
Mladost
Doboj - Kakanj
1 : 0
Tempo sport
Zenica
10.09.2022 11:30
Mladost
1 : 0
Tempo sport
Fortuna
Zenica
2 : 1
Rudar (B)
Breza
10.09.2022 13:30
Fortuna
2 : 1
Rudar (B)
Simm Bau
Kosova
5 : 1
Natron
Maglaj
10.09.2022 11:30
Simm Bau
5 : 1
Natron
Borac
Jelah
0 : 2
Krivaja
Zavidovići
10.09.2022 11:30
Borac
0 : 2
Krivaja
Šantići
Šantići
2 : 2
Romari
Vitez
10.09.2022 10:00
Šantići
2 : 2
Romari
Travnik
Travnik
2 : 1
Lašva
Dolac
10.09.2022 10:00
Travnik
2 : 1
Lašva
Radnik
Donji Vakuf
2 : 3
Vlašić
Turbe
10.09.2022 10:00
Radnik
2 : 3
Vlašić
Sport Prevent
Bugojno
5 : 0
Jajce
Jajce
10.09.2022 10:00
Sport Prevent
5 : 0
Jajce
Iskra
Bugojno
2 : 0
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
10.09.2022 10:00
Iskra
2 : 0
Sloga
Drinovci
Drinovci
6 : 3
Šujice
Šujice
10.09.2022 11:30
Drinovci
6 : 3
Šujice
Troglav 1918
Livno
6 : 0
Sloga
Gornji Vakuf - Uskoplje
10.09.2022 11:30
Troglav 1918
6 : 0
Sloga
Kupres 97
Kupres
0 : 7
Ljubuški
Ljubuški
10.09.2022 11:30
Kupres 97
0 : 7
Ljubuški
Tomislav
Tomislavgrad
7 : 0
Šator
Glamoč
10.09.2022 11:30
Tomislav
7 : 0
Šator
Grude
Grude
0 : 2
Široki brijeg
Široki brijeg
10.09.2022 11:30
Grude
0 : 2
Široki brijeg
Rama
Rama -Prozor
3 : 1
Stolac
Stolac
10.09.2022 11:30
Rama
3 : 1
Stolac
Blagaj
Blagaj
3 : 2
Branitelj
Rodoč/Jasenica
10.09.2022 11:30
Blagaj
3 : 2
Branitelj
Brotnjo
Čitluk
0 : 8
Kruševo
Kruševo
10.09.2022 10:30
Brotnjo
0 : 8
Kruševo
Mostar
Mostar
1 : 0
Velež
Mostar
10.09.2022 14:30
Mostar
1 : 0
Velež
Cim
Mostar
9 : 0
Višići
Višići
10.09.2022 11:30
Cim
9 : 0
Višići
Međugorje
Međugorje
2 : 3
Bjelopoljac
Bijelo Polje - Mostar
10.09.2022 11:00
Međugorje
2 : 3
Bjelopoljac
Turbina
Jablanica
1 : 4
Klis
Buturović polje
10.09.2022 11:30
Turbina
1 : 4
Klis
Radnički
Lukavac
3 : 1
Di - Five
Doboj - Istok
10.09.2022 11:00
Radnički
3 : 1
Di - Five
Gornji Rahić
Gornji Rahić
1 : 4
Gradina
Srebrenik
10.09.2022 11:00
Gornji Rahić
1 : 4
Gradina
Tuzla Siti
Simin Han
3 : 0
Slaven
Živinice
10.09.2022 11:00
Tuzla Siti
3 : 0
Slaven
Proleter
Tuzla
0 : 1
Sloboda
Tuzla
10.09.2022 11:00
Proleter
0 : 1
Sloboda
Rudar
Bukinje
0 : 0
OFK Tuzla
Tuzla
10.09.2022 10:00
Rudar
0 : 0
OFK Tuzla
Željezničar Sport Team
Banja Luka
10 : 0
Sloboda
Mrkonjić Grad
10.09.2022 12:00
Željezničar Sport Team
10 : 0
Sloboda
Krupa
Krupa na Vrbasu
1 : 1
Kozara
Gradiška
10.09.2022 12:00
Krupa
1 : 1
Kozara
Sloga
Doboj
13 : 0
Laktaši
Laktaši
10.09.2022 12:00
Sloga
13 : 0
Laktaši
Spartak 2013
Banja Luka
2 : 1
Proleter
Teslić
10.09.2022 12:00
Spartak 2013
2 : 1
Proleter
Tekstilac
Derventa
3 : 1
Polet 1926
Brod
10.09.2022 12:00
Tekstilac
3 : 1
Polet 1926
Modriča Alfa
Modriča
1 : 1
Mineral
Banja Vrućica
10.09.2022 12:00
Modriča Alfa
1 : 1
Mineral
Ljubić
Prnjavor
1 : 8
Željezničar
Doboj
10.09.2022 12:00
Ljubić
1 : 8
Željezničar
Omarska
Omarska
3 : 1
Slaven
Dobrljin
10.09.2022 11:30
Omarska
3 : 1
Slaven
Borac
Kozarska Dubica
10.09.2022
11:30
Ljubija
Ljubija
10.09.2022 11:30
Borac
:
Ljubija
FSA
Prijedor
0 : 1
Rudar Prijedor
Prijedor
10.09.2022 11:30
FSA
0 : 1
Rudar Prijedor
Gomjenica
Prijedor
3 : 2
Partizan
Kostajnica
10.09.2022 09:30
Gomjenica
3 : 2
Partizan
Progres
Kneževo
0 : 5
Mladost
Kotor Varoš
10.09.2022 09:00
Progres
0 : 5
Mladost
Polet - Krajišnik
Ramići
0 : 1
Karanovac
Karanovac
10.09.2022 12:30
Polet - Krajišnik
0 : 1
Karanovac
Krajina
Banja Luka
2 : 0
Gorica
Šipovo
10.09.2022 10:00
Krajina
2 : 0
Gorica
Budućnost
Banja Luka
2 : 0
Mladost - Farma Prom
Zalužani
10.09.2022 09:30
Budućnost
2 : 0
Mladost - Farma Prom
Vlasenica
Vlasenica
1 : 9
Radnik
Bijeljina
10.09.2022 12:00
Vlasenica
1 : 9
Radnik
Pelagićevo
Pelagićevo
0 : 5
Ilićka 01
Brčko
10.09.2022 12:00
Pelagićevo
0 : 5
Ilićka 01
Full Time
Karakaj
1 : 3
Lokomotiva
Brčko
10.09.2022 12:00
Full Time
1 : 3
Lokomotiva
Zenit
Bijeljina
2 : 0
Drina
Zvornik
10.09.2022 12:00
Zenit
2 : 0
Drina
Velež
Nevesinje
2 : 3
LeoStars
Trebinje
10.09.2022 12:00
Velež
2 : 3
LeoStars
Podgrmeč
Sanski Most
0 : 4
AN Jedinstvo
Bihać
10.09.2022 10:00
Podgrmeč
0 : 4
AN Jedinstvo
Bihać
Bihać
8 : 0
Borac
Izačić
10.09.2022 10:00
Bihać
8 : 0
Borac
Krajišnik
Velika Kladuša
17 : 0
Sloga
Bosanska Otoka
10.09.2022 10:00
Krajišnik
17 : 0
Sloga
Krajina
Cazin
7 : 0
Vitez
Bužim
10.09.2022 10:00
Krajina
7 : 0
Vitez
Radnički
Ćoralići
9 : 0
ABC
Podzvizd
10.09.2022 10:00
Radnički
9 : 0
ABC
Mladost (DK)
Doboj - Kakanj
1 : 1
Tempo sport
Zenica
10.09.2022 10:00
Mladost (DK)
1 : 1
Tempo sport
Fortuna
Zenica
1 : 1
Rudar (B)
Breza
10.09.2022 12:00
Fortuna
1 : 1
Rudar (B)
Simm Bau
Kosova
1 : 4
Natron
Maglaj
10.09.2022 10:00
Simm Bau
1 : 4
Natron
Borac
Jelah
2 : 2
Krivaja
Zavidovići
10.09.2022 10:00
Borac
2 : 2
Krivaja
Radnički
Lukavac
6 : 0
Di - Five
Doboj - Istok
10.09.2022 10:00
Radnički
6 : 0
Di - Five
Gornji Rahić
Gornji Rahić
0 : 9
Gradina
Srebrenik
10.09.2022 10:00
Gornji Rahić
0 : 9
Gradina
Tuzla Siti
Simin Han
3 : 0
Slaven
Živinice
10.09.2022 10:00
Tuzla Siti
3 : 0
Slaven
Proleter
Tuzla
0 : 7
Sloboda
Tuzla
10.09.2022 10:00
Proleter
0 : 7
Sloboda
Lion
Brčko
8 : 0
Rudar
Bukinje
10.09.2022 17:00
Lion
8 : 0
Rudar
Bambi
Tuzla
0 : 0
Tuzla Siti
Simin Han
10.09.2022 12:00
Bambi
0 : 0
Tuzla Siti
Sloboda
Tuzla
2 : 2
Šampion 2017
Tuzla
10.09.2022 12:00
Sloboda
2 : 2
Šampion 2017
Svatovac
Svatovac
4 : 4
Eurogol
Živinice
10.09.2022 11:00
Svatovac
4 : 4
Eurogol
Miri
Kruševica
5 : 0
Orahovica 74
Orahovica
10.09.2022 12:00
Miri
5 : 0
Orahovica 74
Kreševo
Kreševo
0 : 3
Nova Bila
Nova Bila
10.09.2022 12:00
Kreševo
0 : 3
Nova Bila
Brnjaci
Brnjaci
3 : 1
Rudar
Han Bila
10.09.2022 12:00
Brnjaci
3 : 1
Rudar
Šantići
Šantići
0 : 2
Romari
Vitez
10.09.2022 12:00
Šantići
0 : 2
Romari
Iskra
Bugojno
11 : 1
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
10.09.2022 12:00
Iskra
11 : 1
Sloga
Radnik Bumerang
Bijeljina
2 : 2
Libero
Goražde
10.09.2022 16:00
Radnik Bumerang
2 : 2
Libero
Mladost
Nević Polje
1 : 2
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
10.09.2022 16:00
Mladost
1 : 2
Željezničar 2011
Inter
Posušje
4 : 0
Respekt
Sarajevo
10.09.2022 10:00
Inter
4 : 0
Respekt
Vogošća
Vogošća
1 : 3
Brotnjo
Čitluk
10.09.2022 15:00
Vogošća
1 : 3
Brotnjo
Mladost 2015
Podgorica
0 : 4
Budućnost
Podgorica
10.09.2022 17:00
Mladost 2015
0 : 4
Budućnost
Breznica
Pljevlja
18 : 0
Cvetex
Berane
10.09.2022 15:00
Breznica
18 : 0
Cvetex
Zora
Spuž
0 : 4
Ekonomist
Nikšić
10.09.2022 17:00
Zora
0 : 4
Ekonomist
Emina
Mostar
1 : 0
Lokomotiva
Brčko
10.09.2022 17:00
Emina
1 : 0
Lokomotiva
Iskra
Bugojno
2 : 2
Borac
Banja Luka
10.09.2022 12:00
Iskra
2 : 2
Borac
Fortuna
Živinice
0 : 6
SFK 2000
Sarajevo
10.09.2022 11:00
Fortuna
0 : 6
SFK 2000

Rukomet

Bosna
Visoko
37 : 27
Kakanj
Kakanj
10.09.2022 19:00
Bosna
37 : 27
Kakanj
Leotar
Trebinje
23 : 22
Borac m:tel
Banja Luka
10.09.2022 19:00
Leotar
23 : 22
Borac m:tel
Iskra
Bugojna
24 : 23
Maglaj
Maglaj
10.09.2022 19:00
Iskra
24 : 23
Maglaj
Konjuh
Živinice
27 : 22
Hercegovina
Nevesinje
10.09.2022 19:00
Konjuh
27 : 22
Hercegovina