XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 76 utakmica za dan
Subota, 16 Februar 2019


Fudbal

Radnički (N)
Niš
2 : 0
Čukarički
Beograd
16.02.2019 15:00
Radnički (N)
2 : 0
Čukarički
Crvena zvezda
Beograd
4 : 0
Vojvodina
Novi Sad
16.02.2019 16:00
Crvena zvezda
4 : 0
Vojvodina
Proleter
Novi Sad
0 : 0
Radnik
Surdulica
16.02.2019 14:00
Proleter
0 : 0
Radnik
OFK Bačka
Bačka Palanka
0 : 3
Partizan
Beograd
16.02.2019 13:00
OFK Bačka
0 : 3
Partizan
Mačva
Šabac
0 : 1
Mladost
Lučani
16.02.2019 14:00
Mačva
0 : 1
Mladost
Barcelona
Barcelona
1 : 0
Real Valladolid
Valladolid
16.02.2019 20:45
Barcelona
1 : 0
Real Valladolid
Celta de Vigo
Vigo
1 : 4
Levante
Valencia
16.02.2019 13:00
Celta de Vigo
1 : 4
Levante
Rayo Vallecano
Madrid
0 : 1
Atlético Madrid
Madrid
16.02.2019 16:15
Rayo Vallecano
0 : 1
Atlético Madrid
Real Sociedad
Donostia-San Sebastián
3 : 0
Leganés
Leganés
16.02.2019 18:30
Real Sociedad
3 : 0
Leganés
Schalke 04
Gelsenkirchen
0 : 0
Freiburg
Freiburg im Breisgau
16.02.2019 15:30
Schalke 04
0 : 0
Freiburg
Hoffenheim
Sinsheim
3 : 0
Hannover 96
Hannover
16.02.2019 15:30
Hoffenheim
3 : 0
Hannover 96
Stuttgart
Stuttgart
1 : 3
RB Leipzig
Leipzig
16.02.2019 15:30
Stuttgart
1 : 3
RB Leipzig
Hertha BSC
Berlin
1 : 1
Werder
Bremen
16.02.2019 18:30
Hertha BSC
1 : 1
Werder
Wolfsburg
Wolfsburg
3 : 0
Mainz 05
Mainz
16.02.2019 15:30
Wolfsburg
3 : 0
Mainz 05
Atalanta
Bergamo
1 : 3
Milan
Milano
16.02.2019 20:30
Atalanta
1 : 3
Milan
Cagliari
Cagliari
2 : 1
Parma
Parma
16.02.2019 18:00
Cagliari
2 : 1
Parma
Angers
Angers
3 : 0
Nice
Nice
16.02.2019 20:00
Angers
3 : 0
Nice
Olympique Marseille
Marseille
2 : 0
Amiens SC
Amiens
16.02.2019 17:00
Olympique Marseille
2 : 0
Amiens SC
Monaco
Monaco
1 : 0
Nantes
Nantes
16.02.2019 20:00
Monaco
1 : 0
Nantes

Futsal

Tango
Istočno Sarajevo
3 : 9
Zrinjski
Mostar
16.02.2019 19:00
Tango
3 : 9
Zrinjski
Seljak
Livno
1 : 2
Salines
Tuzla
16.02.2019 19:00
Seljak
1 : 2
Salines
Jošavka
Čelinac
3 : 5
Čelinac
Čelinac
16.02.2019 19:00
Jošavka
3 : 5
Čelinac
Viktorija
Ribnik
5 : 1
Gradiška
Gradiška
16.02.2019 20:00
Viktorija
5 : 1
Gradiška
Obilić
Prnjavor
3 : 9
Glasinac
Sokolac
16.02.2019 18:30
Obilić
3 : 9
Glasinac

Košarka

Sokolac
Sokolac
93 : 52
Obilić
Pale
16.02.2019 18:30
Sokolac
93 : 52
Obilić
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
77 : 89
Leotar
Trebinje
16.02.2019 19:00
Slavija 1996
77 : 89
Leotar
Radnik BN Basket
Bijeljina
47 : 67
Drina-Princip
Zvornik
16.02.2019 19:00
Radnik BN Basket
47 : 67
Drina-Princip
Prijedor
Prijedor
70 : 57
Student-Igokea
Banja Luka
16.02.2019 18:00
Prijedor
70 : 57
Student-Igokea
Mladost
Kotor Varoš
80 : 67
Una
Kozarska Dubica
16.02.2019 14:00
Mladost
80 : 67
Una
OKK Borac Mako Print
Banja Luka
71 : 72
Sloboda 73
Novi Grad
16.02.2019 15:30
OKK Borac Mako Print
71 : 72
Sloboda 73
Kozara
Gradiška
82 : 69
Rookie
Banja Luka
16.02.2019 14:00
Kozara
82 : 69
Rookie
Play Off Ultra
Sarajevo
75 : 40
Brčanka
Brčko
16.02.2019 17:00
Play Off Ultra
75 : 40
Brčanka
Rudar Sport
Ugljevik
79 : 67
Željezničar
Sarajevo
16.02.2019 16:30
Rudar Sport
79 : 67
Željezničar
RMU Banovići
Banovići
66 : 48
Jedinstvo Piemonte
Tuzla
16.02.2019 18:00
RMU Banovići
66 : 48
Jedinstvo Piemonte

Odbojka

Kakanj 78
Kakanj
3 : 2
Majevica
Lopare
16.02.2019 18:00
Kakanj 78
3 : 2
Majevica
Bosna
Kalesija
2 : 3
Jedinstvo
Brčko
16.02.2019 19:00
Bosna
2 : 3
Jedinstvo
Gacko
Gacko
1 : 3
Mladost
Brčko
16.02.2019 18:00
Gacko
1 : 3
Mladost
Domaljevac
Domaljevac
3 : 1
Modriča
Modriča
16.02.2019 18:00
Domaljevac
3 : 1
Modriča
Ljubinje
Ljubinje
3 : 1
Drina
Zvornik
16.02.2019 18:00
Ljubinje
3 : 1
Drina
Krivaja
Zavidovići
2 : 3
Bosna
Sarajevo
16.02.2019 15:00
Krivaja
2 : 3
Bosna
Maglić
Foča
0 : 3
Kula Gradačac
Gradačac
16.02.2019 19:00
Maglić
0 : 3
Kula Gradačac
Goražde
Goražde
0 : 3
Gacko
Gacko
16.02.2019 17:00
Goražde
0 : 3
Gacko
Smeč
Lukavac
3 : 0
Modriča
Modriča
16.02.2019 18:00
Smeč
3 : 0
Modriča
BL Volley
Banja Luka
3 : 0
Jahorina
Pale
16.02.2019 16:00
BL Volley
3 : 0
Jahorina
Ljubinje
Ljubinje
0 : 3
HE na Drini
Višegrad
16.02.2019 15:00
Ljubinje
0 : 3
HE na Drini
Derventa
Derventa
0 : 3
Crvena zvijezda
Obudovac
16.02.2019 16:30
Derventa
0 : 3
Crvena zvijezda
Slavija
Istočno Sarajevo
0 : 3
Radnik
Bijeljina
16.02.2019 15:30
Slavija
0 : 3
Radnik
Smeč
Novi Grad
0 : 3
Pliva
Šipovo
16.02.2019 13:00
Smeč
0 : 3
Pliva
Han Pijesak
Han Pijesak
1 : 3
Mladost
Rogatica
16.02.2019 18:00
Han Pijesak
1 : 3
Mladost
ŽOK Leotar
Trebinje
3 : 0
Gacko 2
Gacko
16.02.2019 11:00
ŽOK Leotar
3 : 0
Gacko 2
Bosna
Kalesija
0 : 3
Gradina-Herceg
Srebrenik
16.02.2019 13:00
Bosna
0 : 3
Gradina-Herceg
Vitez
Vitez
3 : 0
Gračanica Fortex
Gračanica
16.02.2019 15:00
Vitez
3 : 0
Gračanica Fortex
Žepče
Žepče
3 : 0
Bihać
Bihać
16.02.2019 19:00
Žepče
3 : 0
Bihać
Maglaj
Maglaj
2 : 3
Orašje
Orašje
16.02.2019 15:00
Maglaj
2 : 3
Orašje
Čapljina
Čapljina
1 : 3
Ilijaš
Ilijaš
16.02.2019 17:00
Čapljina
1 : 3
Ilijaš
Ilidža
Ilidža
2 : 3
Smeč
Široki Brijeg
16.02.2019 15:30
Ilidža
2 : 3
Smeč
Mostar
Mostar
3 : 2
Igman
Ilidža
16.02.2019 16:00
Mostar
3 : 2
Igman
Troglav
Livno
3 : 0
Vogošća
Vogošća
16.02.2019 15:00
Troglav
3 : 0
Vogošća

Rukomet

Sloga(D)
Doboj
31 : 28
Leotar
Trebinje
16.02.2019
Sloga(D)
31 : 28
Leotar
Konjuh
Živinice
24 : 22
Slavija
Istočno Sarajevo
16.02.2019
Konjuh
24 : 22
Slavija
Maglaj
Maglaj
25 : 26
Bosna
Visoko
16.02.2019
Maglaj
25 : 26
Bosna
Lokomotiva
Brčko
35 : 24
Derventa
Derventa
16.02.2019
Lokomotiva
35 : 24
Derventa
Gračanica
Gračanica
22 : 21
Goražde
Goražde
16.02.2019
Gračanica
22 : 21
Goražde
Zrinjski
Mostar
30 : 28
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
16.02.2019
Zrinjski
30 : 28
Vogošća Poljine Hills
Gradačac
Gradačac
30 : 29
Čelik
Zenica
16.02.2019
Gradačac
30 : 29
Čelik
Čelik Junior
Zenica
33 : 24
BosnaTS
Tešanj
16.02.2019
Čelik Junior
33 : 24
BosnaTS
Rudar
Banovići
30 : 24
Lukavac
Lukavac
16.02.2019
Rudar
30 : 24
Lukavac
Krivaja
Zavidovići
38 : 21
Bosna 2
Visoko
16.02.2019
Krivaja
38 : 21
Bosna 2
Travnik AG
Travnik
18 : 27
Međugorje
Međugorje
16.02.2019
Travnik AG
18 : 27
Međugorje
Jajce
Jajce
34 : 30
Radnički
Goražde
16.02.2019
Jajce
34 : 30
Radnički
Iskra
Bugojna
31 : 15
Neretva
Jablanica
16.02.2019
Iskra
31 : 15
Neretva
Vogošča Poljine Hills 2
Vogošća
25 : 40
RA Čapljina
Čapljina
16.02.2019
Vogošča Poljine Hills 2
25 : 40
RA Čapljina
Grude
Grude
29 : 24
Krivaja
Zavidovići
16.02.2019
Grude
29 : 24
Krivaja
Izviđač
Ljubuški
40 : 29
Hrasnica
Hrasnica
16.02.2019
Izviđač
40 : 29
Hrasnica
Goražde
Goražde
16 : 13
Jedinstvo(B)
Brčko
16.02.2019
Goražde
16 : 13
Jedinstvo(B)
Hadžići
Hadžići
30 : 22
Katarina
Mostar
16.02.2019
Hadžići
30 : 22
Katarina