Brdo visoko za Trnjane

Igrači OFK Brda slave pobjedu u Trnu FOTO: OFK Brdo

Ekipa OFK Brda iz Hambarina kod Prijedora ostvarila je ubjedljivu pobjedu u Trnu protiv prošlogodišnjeg prvaka drugoligaškog zapada Sloge – 3:0.

Golove za tim trenera Mirze Alkića postigli su Kaua Santana Santoš da Silva u 6, Zoran Miodragović u 38. i Edson Žunio Alveš u 70. minutu. Gosti su utakmicu završili sa deset igrača jer je u 80. minutu isključen Omer Karagić, zbog dva žuta kartona.

Sloga (T) – OFK Brdo          0:3 (0:2)

Stadion: Sloge u Trnu. Gledalaca: 80. Sudija: Nemanja Šestić (Banjaluka). Strijelci: 0:1 Santana (6), 0:2 Miodragović (38), 0:3 Alveš (70). Žuti kartoni: Gaćeša, Vuković (Sloga), Miodragović, Isaković, Dedić, Karagić, Mijić (OFK Brdo). Crveni karton: Omer Karagić (OFK Brdo) u 80. minutu.

SLOGA (T): Gašić, Koprivica, Stanković, Vuković, Trivan, Miladinović, Savatić (od 46. Kuruzović), Tomičić, Gaćeša, Grujić (od 72. Milinović), Đukanović (od 46. Golić).

OFK BRDO: Vidović, M. Trkulja, Karupović, Miodragović, Stević (od 68. Okori), Marmat, Bundalo, D. Trkulja (od 75. Karagić), Dedić, Santana (od 65. Mijić), Alveš.

Gorica 1 : 3 Dubrave
Brdo 0 : 1 Naprijed
Modriča 1 : 1 Sloga (T)
Crni Vrh 2 : 1 Željezničar
Omarska 3 : 0 Čelinac
Polet 1926 1 : 2 Tekstilac
OFK Lauš 5 : 1 Sloga (S)
FSA 5 : 2 Borac