Jovan Milanović presudio na „Poljani“, dva crvena kartona

Golom Jovana Milanovića još u šestom minutu fudbaleri Tekstilca iz Dervente su minimalnim rezultatom pobijedili FSA Prijedor na stadionu „Poljana“ kao gosti.

Oba tima su završila meč sa po igračem manje jer su u 80. minutu isključeni Nemanja Marinović i Boris Brus.

FSA Prijedor – Tekstilac    0:1 (0:1)

Stadion: „Poljana“ u Prijedoru. Gledalaca: 50. Sudija: Igor Grbić (Laktaši). Strijelac: 0:1 Milanović (6). Žuti kartoni: M. Mršić, Kovačević, Crnobrnja (FSA Prijedor), Trninić, Lončar, Tadić (Tekstilac). Crveni kartoni: Nemanja Marinović (FSA Prijedor) i Boris Brus (Tekstilac) u 80. minutu.

FSA PRIJEDOR: Zmijanjac, M. Mikić (od 50. Drljača), Golić, Kovačević, Marinović, V. Mršić, Crnobrnja (od 69. Paspalj), Knežević, Vujčić, Milinković (od 80. Šunić), M. Mršić.

TEKSTILAC: Lončar, Marić, Milanović, Trninić, Arsić, Jotić (od 90+4. Živanić), Tadić, Grahovac, Dumonjić (od 67. Knežević), Brus, Ignjić.

Brdo 2 : 1 Dubrave
Gorica 3 : 0 Modriča
Crni Vrh 0 : 1 Naprijed
Omarska 2 : 1 Sloga (T)
Polet 1926 1 : 0 Čelinac
OFK Lauš 1 : 3 Proleter