1 : 0

Smajić sruÅ”io Borac

14.04.2018 Administrator DC

U petom kolu Lige za opstanak u okviru Premijer lige BiH, Sloboda je u duelu sa ekipom Borca upisala vrijednu pobjedu.

Crveno-crni su slavili zahvaljujući golu mladog Edisa Smajića, koji je na asistenciju Musića pogodio u 45. minuti susreta.

Domaći su od 85. minute igrali i sa igračem viÅ”e kada je Janičić isključen zbog starta nad Grahovcem, nakon Å”to je dobio drugi žuti karton.

Tuzlaci sada imaju 30 bodova, jedan manje od Borca, dok za sada imaju devet bodova viÅ”e od Čelika, koji večeras igra sa ekipom Mladosti. U okviru ovog kola snage će odmjeriti joÅ” GOÅ K i već otpisani Vitez.

U narednim kolu Sloboda je domaćin GOŠK-u, a prije toga u uzvratnoj utakmici polufinala kupa (prva utakmica 0:0), u srijedu će dočekati Željezničar.