XS
SM
MD
LG

Pronađeno ukupno 62 utakmica za dan
Nedelja, 8 Decembar 2019

Fudbal

08.12.2019 15:00 Borac 2 : 1 Sloboda
08.12.2019 15:00 Javor Matis 1 : 2 Voždovac
08.12.2019 15:00 Radnički (N) 3 : 0 Mladost
08.12.2019 15:00 Proleter 2 : 1 Čukarički
08.12.2019 15:00 TSC 2 : 0 Vojvodina
08.12.2019 15:00 Radnik 2 : 0 Inđija
08.12.2019 13:30 Rad 1 : 2 Partizan
08.12.2019 15:00 Napredak 2 : 1 Mačva
08.12.2019 15:00 Aston Villa 1 : 4 Leicester
08.12.2019 15:00 Newcastle United 2 : 1 Southampton
08.12.2019 15:00 Norwich City 1 : 2 Sheffield United
08.12.2019 14:00 Real Betis 3 : 2 Athletic Club
08.12.2019 12:00 Eibar 0 : 1 Getafe
08.12.2019 18:30 Leganés 3 : 2 Celta de Vigo
08.12.2019 21:00 Osasuna 1 : 1 Sevilla
08.12.2019 16:00 Real Valladolid 0 : 0 Real Sociedad
08.12.2019 18:00 Werder Bremen 0 : 1 Paderborn
08.12.2019 15:30 Union Berlin 2 : 0 Köln
08.12.2019 20:45 Bologna 2 : 3 Milan
08.12.2019 12:30 Lecce 2 : 2 Genoa
08.12.2019 18:00 Sampdoria 0 : 1 Parma
08.12.2019 15:00 Sassuolo 2 : 2 Cagliari
08.12.2019 15:00 SPAL 0 : 1 Brescia
08.12.2019 15:00 Torino 2 : 1 Fiorentina
08.12.2019 15:00 Reims 3 : 1 Saint-Étienne
08.12.2019 17:00 Nantes 1 : 0 Dijon

Futsal

08.12.2019 16:00 Tango 7 : 7 Seljak
08.12.2019 18:00 Sloga 7 : 4 Zrinjski
08.12.2019 18:00 Kaskada 5 : 3 Salines
08.12.2019 18:30 Mostar SG 6 : 4 Centar
08.12.2019 12:30 Leotar 4 : 2 Ugljevik
08.12.2019 17:00 Rogatica 4 : 0 Željeznica
08.12.2019 18:00 Ljubinje 6 : 12 Ugljevik
08.12.2019 14:00 DiaBIH 2 : 2 Neimari
08.12.2019 16:00 Drina 4 : 5 Žepče
08.12.2019 19:00 Sparta 3 : 5 Hercegovina
08.12.2019 16:30 Rudnik 1 : 5 Konjodor
08.12.2019 19:00 Lux 5 : 6 Lukavac
08.12.2019 19:00 Posavina 6 : 10 Klanac

Košarka

08.12.2019 18:00 Crvena zvezda MTS 95 : 89 FMP
08.12.2019 18:00 Drina-Princip 70 : 49 Varda HE
08.12.2019 19:00 HEO 79 : 74 Budućnost BN
08.12.2019 16:00 Hunters 82 : 75 Lijevče
08.12.2019 16:00 SKK Borac 1947 79 : 68 Ušće
08.12.2019 18:00 WBS 72 : 61 Best
08.12.2019 16:30 Rudar 2015 88 : 58 Rudar
08.12.2019 17:00 Budućnost BN 77 : 63 Mladost
1/8 Finala
08.12.2019 19:30 Feniks 30 : 67 Kozara

Odbojka

08.12.2019 14:00 7 Lukavac 3 : 0 Bihać
08.12.2019 17:00 Olovo 3 : 0 Breza 1934
08.12.2019 18:00 Ilidža 3 : 0 Block Out
08.12.2019 17:00 Orašje 3 : 0 Gračanica Fortex
08.12.2019 14:00 Žepče 0 : 3 Bihać
08.12.2019 12:00 Maglaj 0 : 3 Bosna
08.12.2019 16:00 Ilidža 3 : 0 Čapljina
08.12.2019 12:00 Lukavac 3 : 0 Tešanj
08.12.2019 16:30 Mikasa 3 : 1 Lami
08.12.2019 14:00 Orašje 2 1 : 3 Stars
08.12.2019 17:00 Vogošća 3 : 0 Mostar 2
08.12.2019 14:00 Željezara 3 : 0 Delminium
08.12.2019 15:00 Student 2 : 3 Breza 1934

Rukomet

08.12.2019 16:30 Slavija 26 : 27 Borac m:tel