3.set
25 : 22

Jedinstvo presliŔalo Borac

15.12.2019 Administrator DC

Odbojkaši brčanskog Jedinstva lako su porazili tim iz Banjaluke sa 3:0. Odbojkaši Borca nisu glavom  bili u meč. Već su vjerovatno razmišljali o pauzi i odmoru, pa su lako položili oružje. Prva dva seta su odigrali loše, a to je iskoristio domaći tim i lako ih dobio.

Nešto jači otpor tim iz Banja Luke je pružio u trećem setu, ali nisu imali snage da ga i dobiju, pa su bodovi ostali  Jedisntva.

Jedinstvo  -  Borac 3:0 (25:11,25:15,25:22)

Brčko. Sudije: Šefka Hasančić i Srđan Cvijanović.

Jedinstvo: Đurić, Plavšić, Ganilović, Ćuk, Marković, Vuković, Maksimović, Mirković, Oković, Simić, Mitrović, Balać. Treneri: Edin Baković i Miloš Mitrović.

Borac: Ćulumović, Amanović, Kljajić, Čolić, Miodragović, Ilić, Kuzmanović, Turanjanin, Rizić, Dejanović, Bijeljac, Mitrinović. Treneri: Mišo Marijanović i Aleksandar Dakić.