Mladost (R)
Rogatica
|
|
Jedinstvo
Brodac
|
22.03.2023 14:30 | Mladost (R) | 2 : 6 | Jedinstvo | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Budućnost
Pilica
|
22.03.2023 15:00 | Proleter | 7 : 1 | Budućnost |
Slaven
Živinice
|
|
Mladost (GŽ)
Gornje Živinice
|
22.03.2023 15:30 | Slaven | 0 : 1 | Mladost (GŽ) | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
DSK
Devetak
|
22.03.2023 15:30 | Slatina | 2 : 2 | DSK |
Mladost (Suha)
Suha
|
|
Mladost (Solina)
Solina
|
22.03.2023 15:30 | Mladost (Suha) | 0 : 2 | Mladost (Solina) |
Trayal
Kruševac
|
|
Radnički (NB)
Novi Beograd
|
22.03.2023 17:00 | Trayal | 3 : 2 | Radnički (NB) | ||||||
IMT
Beograd
|
|
Mačva
Šabac
|
22.03.2023 15:00 | IMT | 1 : 3 | Mačva | ||||||
Rad
Beograd
|
|
Loznica
Loznica
|
22.03.2023 15:00 | Rad | 1 : 1 | Loznica |
Klis
Buturović Polje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
22.03.2023 13:30 | Klis | 0 : 3 | Tomislav |
Famos
Vojkovići
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
22.03.2023 15:00 | Famos | 0 : 6 | Slavija | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Podrinje
Janja
|
22.03.2023 15:00 | Drina | 2 : 0 | Podrinje | ||||||
Sloboda
Novi Grad
|
|
Rudar Prijedor
Prijedor
|
22.03.2023 15:00 | Sloboda | 1 : 1 | Rudar Prijedor | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Sloboda
Mrkonjić Grad
|
22.03.2023 15:00 | Omarska | 0 : 1 | Sloboda | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
22.03.2023 15:00 | Tekstilac Kort | 2 : 2 | Ljubić | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Kozara
Gradiška
|
22.03.2023 15:00 | Laktaši | 1 : 3 | Kozara |
Klis
Buturović Polje
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
22.03.2023 16:00 | Klis | 1 : 3 | Tomislav |
Mladost Farma prom
Banja Luka
|
|
Džaja
Banja Luka
|
22.03.2023 16:00 | Mladost Farma prom | 8 : 0 | Džaja |
Kruševo
Kruševo
|
|
Neum
Neum
|
22.03.2023 16:30 | Kruševo | 3 : 0 | Neum |
Radnik MD Šop
Bijeljina
|
|
Bosna Kompred
Tuzla
|
22.03.2023 21:00 | Radnik MD Šop | 7 : 5 | Bosna Kompred |
Prijedor
Prijedor
|
|
Young Boys
Zvornik
|
22.03.2023 19:00 | Prijedor | 5 : 1 | Young Boys |
Mladost MaxBet
Zemun
|
|
OKK Novi Pazar
Novi Pazar
|
22.03.2023 16:30 | Mladost MaxBet | 90 : 81 | OKK Novi Pazar | ||||||
Sloga
Kraljevo
|
|
OKK Beograd
Beograd
|
22.03.2023 18:30 | Sloga | 80 : 96 | OKK Beograd |
Lietkabelis
Panevezys
|
|
Frutti Extra Bursaspor
Bursa
|
22.03.2023 18:00 | Lietkabelis | 88 : 85 | Frutti Extra Bursaspor | ||||||
U-BT Cluj-Napoca
Cluj-Napoca
|
|
Prometey
Slobozhanske
|
22.03.2023 18:30 | U-BT Cluj-Napoca | 87 : 96 | Prometey | ||||||
Mincidelice JL Bourg Basket
Bresse
|
|
Ratiopharm Ulm
Ulm
|
22.03.2023 19:30 | Mincidelice JL Bourg Basket | 78 : 85 | Ratiopharm Ulm | ||||||
Umana Reyer Venice
Venice
|
|
Joventut
Badalona
|
22.03.2023 20:00 | Umana Reyer Venice | 74 : 80 | Joventut |
Promitheas Patras
Patras
|
|
Paris Basketball
Paris
|
22.03.2023 18:30 | Promitheas Patras | 84 : 81 | Paris Basketball | ||||||
Slask
Wroclaw
|
|
Hapoel Tel Aviv
Tel Aviv
|
22.03.2023 20:00 | Slask | 76 : 87 | Hapoel Tel Aviv | ||||||
London Lions
London
|
|
Turk Telekom
Ankara
|
22.03.2023 20:30 | London Lions | 84 : 89 | Turk Telekom |
Mornar
Bar
|
|
Budućnost Volley Bemaxs
Podgorica
|
22.03.2023 17:30 | Mornar | 0 : 3 | Budućnost Volley Bemaxs |
Radnik
Bijeljina
|
|
Derventa
Derventa
|
22.03.2023 18:30 | Radnik | 30 : 25 | Derventa |