Zvijezda 09
Etno Selo Stanišići
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
24.03.2018 14:30 | Zvijezda 09 | 1 : 0 | Napredak | ||||||
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloga
Doboj
|
24.03.2018 14:30 | Rudar Prijedor | 4 : 0 | Sloga |
Sloga(S)
Srbac
|
|
Dubrave
Dubrave
|
24.03.2018 14:30 | Sloga(S) | 0 : 1 | Dubrave |
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Mladost(R)
Rogatica
|
24.03.2018 14:30 | Sloga | 5 : 0 | Mladost(R) |
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Sloga(J)
Jakeš
|
24.03.2018 14:30 | OFK Pridjel | 3 : 2 | Sloga(J) |
Lijevče
Nova Topola
|
|
OFK Brdo
Hambarine
|
24.03.2018 14:30 | Lijevče | 3 : 1 | OFK Brdo |
Bratstvo(K)
Kozinci
|
|
Mladost
Seferovci
|
24.03.2018 16:00 | Bratstvo(K) | 4 : 1 | Mladost |
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
24.03.2018 16:00 | Sloga | 2 : 1 | Kiseljak | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Ključ
Ključ
|
24.03.2018 16:00 | Vitez | 1 : 1 | Ključ | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
24.03.2018 16:00 | FK Vitez | 2 : 2 | Krajišnik | ||||||
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
24.03.2018 16:00 | Bratstvo | 2 : 4 | Novi Travnik |
Rudar
Zenica
|
|
Borac
Jelah
|
24.03.2018 13:00 | Rudar | 3 : 0 | Borac |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Troglav 1918
Livno
|
24.03.2018 13:00 | Branitelj | 1 : 1 | Troglav 1918 |
Rudar
Zenica
|
|
Borac
Jelah
|
24.03.2018 11:00 | Rudar | 2 : 2 | Borac |
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Troglav 1918
Livno
|
24.03.2018 11:00 | Branitelj | 1 : 1 | Troglav 1918 |
Iskra
Bugojno
|
|
Gradina
Srebrenik
|
24.03.2018 16:00 | Iskra | 0 : 0 | Gradina |
Tango
Istočno Sarajevo
|
|
Salines
Tuzla
|
24.03.2018 16:00 | Tango | 5 : 5 | Salines | ||||||
Seljak
Livno
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
24.03.2018 19:00 | Seljak | 5 : 6 | Željezničar |
Beli anđeo
Popovo polje
|
|
Čelinac
Čelinac
|
24.03.2018 20:00 | Beli anđeo | 6 : 4 | Čelinac | ||||||
Ljubić
Prnjavor
|
|
Ugljevik
Ugljevik
|
24.03.2018 20:00 | Ljubić | 4 : 8 | Ugljevik | ||||||
Kotor Varoš
Kotor Varoš
|
|
Jahorina
Pale
|
24.03.2018 18:00 | Kotor Varoš | 5 : 3 | Jahorina | ||||||
Sokrates
Banja Luka
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
24.03.2018 21:00 | Sokrates | 1 : 5 | Ljubinje |
Sutjeska
Foča
|
|
Borac
Banja Luka
|
24.03.2018 | Sutjeska | 67 : 77 | Borac | ||||||
Slavija 1996
Istočno Sarajevo
|
|
Rudar 2015
Ugljevik
|
24.03.2018 | Slavija 1996 | 83 : 64 | Rudar 2015 | ||||||
Bratunac
Bratunac
|
|
Princip
Zvornik
|
24.03.2018 | Bratunac | 93 : 80 | Princip | ||||||
Leotar
Trebinje
|
|
Varda HE
Višegrad
|
24.03.2018 | Leotar | 98 : 74 | Varda HE |
Bosna Royal
Sarajevo
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
24.03.2018 | Bosna Royal | 91 : 66 | Igokea | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Spars
Sarajevo
|
24.03.2018 | Kakanj | 77 : 73 | Spars |
Bošnjak
Hadžići
|
|
Radnik BN Basket
Bijeljina
|
24.03.2018 | Bošnjak | 78 : 69 | Radnik BN Basket | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Vogošća
Vogošća
|
24.03.2018 | Sloboda | 86 : 80 | Vogošća | ||||||
Student
Mostar
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
24.03.2018 | Student | 63 : 70 | Mladost |
Bugojno
Bugojno
|
|
RMU Banovići
Banovići
|
24.03.2018 | Bugojno | 0 : 20 | RMU Banovići | ||||||
Brčanka
Brčko
|
|
Jedinstvo BHT
Tuzla
|
24.03.2018 | Brčanka | 81 : 70 | Jedinstvo BHT |
Kozara
Gradiška
|
|
Trebinje 03
Trebinje
|
24.03.2018 | Kozara | 68 : 73 | Trebinje 03 |
Ruki
Banja Luka
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
24.03.2018 | Ruki | 28 : 26 | Sloboda | ||||||
Feniks
Banja Luka
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
24.03.2018 | Feniks | 68 : 47 | Igokea |
Mladi Krajišnik
Banja Luka
|
|
Kostajnica
Kostajnica
|
24.03.2018 | Mladi Krajišnik | 60 : 32 | Kostajnica | ||||||
Feniks
Banja Luka
|
|
Mladost
Prijedor
|
24.03.2018 | Feniks | 56 : 58 | Mladost |
Ušće
Banja Luka
|
|
Mladost
Mrkonjić Grad
|
24.03.2018 | Ušće | 45 : 93 | Mladost | ||||||
Ruki
Banja Luka
|
24.03.2018
|
Sport Live
Banja Luka
|
24.03.2018 | Ruki | : | Sport Live |
Ruki
Banja Luka
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
24.03.2018 | Ruki | 108 : 57 | Sloboda | ||||||
Partizan TS
Banja Luka
|
|
Sport Live
Banja Luka
|
24.03.2018 | Partizan TS | 70 : 46 | Sport Live |
Mladost
Mrkonjić Grad
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
24.03.2018 | Mladost | 49 : 53 | Igokea | ||||||
Šampion Alf Om
Banja Luka
|
|
Servitium
Gradiška
|
24.03.2018 | Šampion Alf Om | 77 : 71 | Servitium |
Šampion Alf Om
Banja Luka
|
|
OKK Borac
Banja Luka
|
24.03.2018 | Šampion Alf Om | 92 : 85 | OKK Borac |
Mladost
Kotor Varoš
|
|
OKK Prnjavor
Prnjavor
|
24.03.2018 | Mladost | 38 : 92 | OKK Prnjavor | ||||||
Šampion Alf Om
Banja Luka
|
|
Basket 2000
Banja Luka
|
24.03.2018 | Šampion Alf Om | 69 : 58 | Basket 2000 |
Majevica
Lopare
|
|
Ljubinje
Ljubinje
|
24.03.2018 19:00 | Majevica | 3 : 0 | Ljubinje |
Napredak
Odžak
|
|
Galeb
Brčko
|
24.03.2018 | Napredak | 3 : 0 | Galeb | ||||||
Bihać
Bihać
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
24.03.2018 | Bihać | 3 : 2 | Gradina-Herceg | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Sloboda
Tuzla
|
24.03.2018 | Bosna | 3 : 0 | Sloboda |
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
24.03.2018 18:00 | Ljubinje Bankom | 2 : 3 | Crvena zvijezda | ||||||
Slavija
Istočno Sarajevo
|
|
Hercegovac
Bileća
|
24.03.2018 18:00 | Slavija | 2 : 3 | Hercegovac | ||||||
Maglić
Foča
|
|
Inova
Banja Luka
|
24.03.2018 18:00 | Maglić | 3 : 1 | Inova | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Glasinac
Sokolac
|
24.03.2018 18:00 | Derventa | 3 : 0 | Glasinac | ||||||
Radnik
Bijeljina
|
|
Gradiška
Gradiška
|
24.03.2018 18:00 | Radnik | 3 : 0 | Gradiška |
Kula Gradačac
Gradačac
|
|
Goražde
Goražde
|
24.03.2018 | Kula Gradačac | 3 : 1 | Goražde |
Maglaj
Maglaj
|
|
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
24.03.2018 | Maglaj | 22 : 21 | Vogošća Poljine Hills | ||||||
Borac M:TEL
Banja Luka
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
24.03.2018 | Borac M:TEL | 31 : 20 | Slavija | ||||||
Derventa
Derventa
|
|
Kakanj
Kakanj
|
24.03.2018 | Derventa | 39 : 26 | Kakanj | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Izviđač CO
Ljubuški
|
24.03.2018 | Goražde | 24 : 25 | Izviđač CO | ||||||
Bosna
Sarajevo
|
|
Bosna Centrotrans
Visoko
|
24.03.2018 | Bosna | 25 : 37 | Bosna Centrotrans | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Konjuh
Živinice
|
24.03.2018 | Sloga | 28 : 27 | Konjuh |
Lokomotiva
Brčko
|
|
Mladost
Banja Luka
|
24.03.2018 | Lokomotiva | 29 : 20 | Mladost |
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloga
Prnjavor
|
24.03.2018 | Laktaši | 30 : 30 | Sloga | ||||||
Srbac
Srbac
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
24.03.2018 | Srbac | 21 : 24 | Borac M:TEL 2 |
Sana 7
Sanski Most
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
24.03.2018 | Sana 7 | 19 : 39 | Krivaja | ||||||
Konjuh 2
Kladanj
|
|
Sloboda
Tuzla
|
24.03.2018 | Konjuh 2 | 20 : 18 | Sloboda | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Lukavac
Lukavac
|
24.03.2018 | Žepče | 37 : 29 | Lukavac | ||||||
Gračanica
Gračanica
|
|
Čelik
Zenica
|
24.03.2018 | Gračanica | 38 : 22 | Čelik | ||||||
Krajina
Cazin
|
|
Bosna TS
Tešanj
|
24.03.2018 | Krajina | 34 : 23 | Bosna TS |
Velež
Mostar
|
|
Igman
Ilidža
|
24.03.2018 | Velež | 23 : 21 | Igman | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Sloga
Gornji Vakuf-Uskoplje
|
24.03.2018 | Čapljina | 23 : 41 | Sloga | ||||||
Borac
Travnik
|
|
Donji Vakuf
Donji Vakuf
|
24.03.2018 | Borac | 36 : 13 | Donji Vakuf | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Izviđač CO 2
Ljubuški
|
24.03.2018 | Međugorje | 31 : 42 | Izviđač CO 2 | ||||||
Radnički
Goražde
|
|
Turbina
Jablanica
|
24.03.2018 | Radnički | 39 : 19 | Turbina | ||||||
Neretva
Čapljina
|
|
Iskra
Bugojna
|
24.03.2018 | Neretva | 0 : 10 | Iskra | ||||||
Jajce
Jajce
|
|
RA Čapljina
Čapljina
|
24.03.2018 | Jajce | 33 : 30 | RA Čapljina |
Grude
Grude
|
|
Hadžići
Hadžići
|
24.03.2018 | Grude | 38 : 22 | Hadžići | ||||||
Izviđač
Ljubuški
|
|
Goražde
Goražde
|
24.03.2018 | Izviđač | 36 : 27 | Goražde | ||||||
Jedinstvo
Tuzla
|
|
Katarina
Mostar
|
24.03.2018 | Jedinstvo | 37 : 23 | Katarina |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Radnik
Bijeljina
|
24.03.2018 | Jedinstvo | 32 : 23 | Radnik |
Krajina
Cazin
|
|
Iskra(B)
Bugojno
|
24.03.2018 | Krajina | 23 : 16 | Iskra(B) | ||||||
Hrasnica
Hrasnica
|
|
Sloga 2013
Donji Vakuf-Uskoplje
|
24.03.2018 | Hrasnica | 33 : 20 | Sloga 2013 | ||||||
Živinice
Živinice
|
|
Vitez
Vitez
|
24.03.2018 | Živinice | 21 : 38 | Vitez | ||||||
Zrinjski
Mostar
|
|
Iskra(S)
Stolac
|
24.03.2018 | Zrinjski | 37 : 27 | Iskra(S) |