Kup GFS Doboj: Naša krila odbranila trofej (FOTO)

Naša krila odbranila su trofej Kupa GFS Doboj. Oni su u finalu sa minimalcem 1:0 savladali ekipu Rudara iz Stanara. Kada su svi mislili da će meč biti završen bez golova i da će pobjednika riješiti penali. Ali tako nije mislio Željko Sušić koji postiže prelijep evro gol u same rašlje gola Rudara za pobjedu 1:0.
Gledali smo dinamičnu i dopadljivu fudbalsku predstavu. Prepune tribine stadiona Luke nagradili su aplauzima sve aktere utakmice.
U 14.minutu Slaviša Đedović izašao je sam na golmana Rudara, ali odlično brani Jovica Dragičević. U toku je bio 33.minut Dragičević je izlatio daleko do ivice šesnaesterca, prevario ga je Đedović i šutirao ali loptu sa gol linije glavom izbija Dario Sušić. Dva minuta kasnije Janković odlično šutira ali odlično brani čuvar mreže Naših krila Mladen Žilić.
U nastavku se igralo čvrsto sa obje strane. U 80.minutu svoj šut oprobao je Željko Supić ali na mjestu je Jovica Dragičević. U 89.minutu desio se trenutak odluke koji smo već opisali. U finišu u dubokoj sudijskoj nadoknadi u 90+3.minutu dobar udarac Marka Novakovića odlazi tik pored stative.
Plakete službenim licima uručio je predsjednik GFS Doboj Miroslav Kršić. Medalje i oehar za drugo mjesto uručili su članovi Upravnog odbora GFS Doboj Radoslav Ristić i Savo Mihajlović. Dok su pobjednički oehar i medalje Našim Krilima uručili oredsjednik GFS Doboj Miroslav Kršić i član Upravnog odbora Ostoja Marković.

NAŠA KRILA - RUDAR 1:0 (0:0)

Strijelci: 1:0 Željko Sušić u 89.minutu. Stadion: Pomoćni teren "Luke" Doboj. Gledalaca: 500. Sudija: Dragan Todić (Doboj). Pomoćnici: Goran Jović i Marija Mikić (oboje iz Doboja). Četvrti sudija: Milan Bukejlović (Doboj). Delegat: Siniša Đurić (Petrovo). Žuti kartoni: Miljić (Rudar).
NAŠA KRILA: Mladen Žilić, Milan Nedić, Bojan Đurković (od 90+3.minuta Milan Delić), Slaviša Đedović, Dario Prodić, Marko Novaković, Željko Sušić, Milenko Jokić, Dejan Blažanović, Slobodan Petrović (od 82. Srđan Lazić), Nikola Savić (od 85. Žarko Paravac). Trener: Zlatko Stanković.
RUDAR: Jovica Dragičević, Goran Prodić, Lazar Kovačević, Aleksandar Janković, Borko Marić, Dario Sušić, Enver Buljubašić, Danijel Miljić (od 70.minuta Miloš Garić), Boban Vasić, Danijel Novarlić (od 55.minuta Neven Tadić), Dajan Vidović. Trener: Dalibor Stefanović
Igrač utakmice: Željko Sušić (Naša krila)