Sloga poražena od Širokog brijega

U posljednjoj utakmici na "domaćem" terenu Sloga je poražena od Širokog brijega rezultatom 2:3. Dobojlije su u dva navrata inali vođstvo ali nisu sačuvali.
Već u petom minutu Sloga dolazi u vođstvo golom Josipa Kvesića. Tri minuta kasnije gosti preko Ilije Bagarića atižu do izjednačenja 1:1. U 16.minutu Dobojlije ponovo dolaze do prednosti 2:1 lijepim golom Marka Brnovića. Tekao je 31.minut Filip Matić donosi novo izjednačenje 2:2.
Tokom 71.minuta gosti ostaju sa igračem manje na terenu kada je pocrvenio Ivan Pranjić.  U 78.minutu Ilija Bagarić donosi preokret svom timu 3:2 ispostaviće se da je time donio pobjedu Širokobriježanima. Sloga u posljednjem kolu gostuje u Gabeli kod GOŠK-a.

SLOGA MERIDIAN - ŠIROKI BRIJEG 2:3 (2:2)

Strijelci: 1:0 Kvesiću 5, 1:1 Bagarić u 8, 2:1 Brnović u 16, 2:2 Matić u 31, 2:3 Bagarić u 78. minutu. Stadion: "Dr.Milan Jelić" Modriča. Gledalaca: 200. Sudija: Danijel Perić (Bijeljina). Pomoćnici: Aleksandar Smiljanić (Laktaši) i Dejan Stjepanović (Banja Luka). Posmatrač suđenja: Rusmir Mrković (Sarajevo). Delegat: Jasmin Memišević (Breza). Žuti kartoni: Omić (Sloga Meridian), Taraba, Ćavar, Barišić (Široki brijeg). Crveni kartoni: Ivan Pranjić (Široki brijeg) u 71.minutu, Marijan Ćavar (Široki brijeg) u
SLOGA MERIDIAN: Nemanja Šćekić, Miloš Nikolić, Albin Omić (od 38. Dejan Popara), Ajdin Redžić, Luka Božičković (od 72. Bojan Batar), Vasilije Perković, Srđan Mrzić (od 46. Nikola Dujaković), Milan Milanović, Marko Brnović, Josip Kvesić, Boris Varga. Trener: Vlado Jagodić.
ŠIROKI BRIJEG: Ivan Puljić, Ivan Pranjić, Branimir Barišić (od 64. Tomislav Tomić), Ilija Mašić, Ilija Bagarić, David Marković (od 53. Josip Jelić), Marko Matić, Filip Matić (od 67. Stefen Činedu), Tvrtko Buljan, Filip Taraba (od 53. Ivan Kraljević), Marijan Ćavar (od 67. Marko Capan). Trener: Boris Pandža.

GOŠK : Radnik
Zrinjski : Sloga
Sarajevo : Sloboda
Posušje : Igman
Borac : Velež
Željezničar : Široki Brijeg