XS
SM
MD
LG

Kolo Datum/Vreme Utakmica Rezultat
1 13.08.2017 17:00 Željezničar - Koraj 3:1
2 20.08.2017 17:00 Koraj - Doboj Istok 2:3
3 27.08.2017 17:00 Rijeka - Koraj 2:1
4 03.09.2017 16:30 Koraj - Biberovo Polje 7:0
5 10.09.2017 16:30 Proleter - Koraj 2:0
6 17.09.2017 16:00 Koraj - Orahovica 74 2:0
7 24.09.2017 15:30 Mladost(K) - Koraj 3:1
8 27.09.2017 15:30 Koraj - Trešnjevka 4:3
9 01.10.2017 15:30 Mladost(T) - Koraj 1:0
10 08.10.2017 15:00 Koraj - Mladost(P) 4:0
11 15.10.2017 15:00 Čelić - Koraj 5:0
12 22.10.2017 14:30 Koraj - Vražići 92 3:2
13 29.10.2017 13:30 DSK - Koraj 5:0
14 05.11.2017 13:30 Koraj - Gornji Rahić 2:3
15 12.11.2017 13:30 Jedinstvo - Koraj 0:0
16 11.03.2018 15:30 Koraj - Željezničar 3:7
17 18.03.2018 15:00 Doboj Istok - Koraj 5:0
18 01.04.2018 16:00 Koraj - Rijeka 0:2
19 04.04.2018 16:00 Biberovo Polje - Koraj 7:0
20 08.04.2018 16:00 Koraj - Proleter 2:5
21 15.04.2018 16:30 Orahovica 74 - Koraj 3:0
22 22.04.2018 16:30 Koraj - Mladost(K) 1:1
23 29.04.2018 17:00 Trešnjevka - Koraj 3:0
24 06.05.2018 17:00 Koraj - Mladost(T) 0:4
25 13.05.2018 17:00 Mladost(P) - Koraj 9:1
26 20.05.2018 17:30 Koraj - Čelić 1:5
27 27.05.2018 17:30 Vražići 92 - Koraj 4:0
28 03.06.2018 17:30 Koraj - DSK 1:4
29 10.06.2018 17:30 Gornji Rahić - Koraj 9:0
30 17.06.2018 18:00 Koraj - Jedinstvo 2:0
Konačna tabela
Poz Tim UT PB N PR BOD
1 Prelazi u ligu višeg ranga Druga liga FBIH - Sjever Čelić 30 23 2 5 71
2 Orahovica 74 30 16 3 11 51
3 Gornji Rahić 30 15 5 10 50
4 Vražići 92 30 16 2 12 50
5 DSK 30 15 4 11 49
6 Mladost(K) 30 14 6 10 48
7 Doboj Istok 30 14 6 10 48
8 Trešnjevka 30 14 5 11 47
9 Željezničar 30 15 2 13 47
10 Proleter 30 15 1 14 46
11 Rijeka 30 14 3 13 45
12 Mladost(T) 30 14 3 13 45
13 Jedinstvo 30 11 2 17 35
14 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga kantonalna liga TK - Zapad Mladost(P) 30 11 0 19 33
15 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga kantonalna liga TK - Sjever Koraj 30 6 2 22 20
16 Prelazi u ligu nižeg ranga Druga kantonalna liga TK - Sjever Biberovo Polje (-3) 30 2 4 24 7