Dubrave
Dubrave
|
|
Vranjak
Vranjak
|
03.09.2017 17:00 | Dubrave | 2 : 0 | Vranjak | ||||||
Omarska
Omarska
|
|
Ljubić
Prnjavor
|
03.09.2017 17:00 | Omarska | 2 : 2 | Ljubić | ||||||
Laktaši
Laktaši
|
|
Sloboda
Novi Grad
|
03.09.2017 17:00 | Laktaši | 3 : 0 | Sloboda |
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
|
Jedinstvo(Bč)
Brčko
|
03.09.2017 17:00 | Mladost(BS) | 1 : 0 | Jedinstvo(Bč) | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Leotar
Trebinje
|
03.09.2017 17:00 | Budućnost | 1 : 0 | Leotar | ||||||
Sloga Junajted
Bijeljina
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
03.09.2017 17:00 | Sloga Junajted | 1 : 0 | Glasinac 2011 | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
03.09.2017 17:00 | Proleter | 1 : 1 | Jedinstvo(Br) | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Mladost(G)
Gacko
|
03.09.2017 17:00 | Mladost(R) | 2 : 0 | Mladost(G) | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
03.09.2017 17:00 | Ilićka 01 | 0 : 1 | Sloga |
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Majevica
Lopare
|
03.09.2017 17:30 | OFK Šekovići | 7 : 2 | Majevica | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
03.09.2017 17:30 | Lokomotiva | 0 : 0 | OFK Trnovica |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Ozren
Paklenica
|
03.09.2017 17:00 | Mineral | 0 : 1 | Ozren | ||||||
Trebava
Osječani
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
03.09.2017 17:00 | Trebava | 5 : 1 | Budućnost | ||||||
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
03.09.2017 17:00 | Sloga(DP) | 0 : 0 | Naša krila | ||||||
Skugrić
Skugrić
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
03.09.2017 17:00 | Skugrić | 1 : 1 | Zvijezda | ||||||
Sloga(J)
Jakeš
|
|
Polet 1926
Brod
|
03.09.2017 17:00 | Sloga(J) | 1 : 2 | Polet 1926 | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
Rudanka
Rudanka
|
03.09.2017 17:00 | Hajduk | 1 : 0 | Rudanka | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
03.09.2017 17:00 | Crvena zvijezda | 1 : 1 | OFK Pridjel |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
FSA
Prijedor
|
03.09.2017 17:00 | Borac | 3 : 2 | FSA | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
OFK Ravan
Međeđa
|
03.09.2017 17:00 | Milan | 1 : 1 | OFK Ravan | ||||||
OFK Brdo
Hambarine
|
|
Čelinac
Čelinac
|
03.09.2017 17:00 | OFK Brdo | 3 : 3 | Čelinac | ||||||
Partizan
Kostajnica
|
|
Lijevče
Nova Topola
|
03.09.2017 17:00 | Partizan | 3 : 4 | Lijevče |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Biseri
Čatrnja
|
03.09.2017 17:00 | Mladi Krajišnik | 2 : 1 | Biseri | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Borac(Š)
Šibovska
|
03.09.2017 17:00 | Sloboda | 5 : 0 | Borac(Š) | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
03.09.2017 17:00 | Potkozarje | 2 : 2 | Kalemi | ||||||
Ratar
Stara Topola
|
|
Mladost
Bajinci
|
03.09.2017 17:00 | Ratar | 1 : 2 | Mladost | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Kozara
Turjak
|
03.09.2017 17:00 | Tamaris | 2 : 6 | Kozara | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
03.09.2017 17:00 | Torpedo | 1 : 1 | Sloga DIPO |
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Obilić
Krepšić
|
03.09.2017 17:00 | Sava 04 | 0 : 5 | Obilić | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Gredice
Gredice
|
03.09.2017 17:00 | Zadrugar | 1 : 5 | Gredice | ||||||
Mladost(T)
Trnjaci
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
03.09.2017 17:00 | Mladost(T) | 0 : 5 | OFK Brezik | ||||||
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
03.09.2017 17:00 | Jedinstvo | 2 : 4 | Mladost(S) | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Jugović
Gredice
|
03.09.2017 17:00 | Rudar 1925 | 7 : 1 | Jugović | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
03.09.2017 17:00 | Crvena zvijezda | 2 : 2 | Slijepčevići | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Grčica
Brčko
|
03.09.2017 17:00 | Čelik | 2 : 6 | Grčica |
Ljubija
Ljubija
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
03.09.2017 17:00 | Ljubija | 0 : 4 | Plamen | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
03.09.2017 17:00 | Slaven | 1 : 2 | Podgrmeč | ||||||
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Brzi
Busnovi
|
03.09.2017 17:00 | Mrakovica | 1 : 3 | Brzi |
Liješće
Liješće
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
03.09.2017 16:30 | Liješće | 3 : 1 | Kladari Gornji | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Vučijak
Majevac
|
03.09.2017 16:30 | Mladost | 0 : 1 | Vučijak | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Borac(0)
Osinja
|
03.09.2017 16:30 | Ukrina | 2 : 1 | Borac(0) | ||||||
Hajduk
Kožuhe
|
|
Rudar
Stanari
|
03.09.2017 16:30 | Hajduk | 3 : 2 | Rudar | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Crkvina
Crkvina
|
03.09.2017 16:30 | Pelagićevo | 6 : 3 | Crkvina | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
03.09.2017 16:30 | Skugrić 1964 | 6 : 8 | Borac(BL) | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Trebavac
Vranjak
|
03.09.2017 16:30 | Bratstvo | 2 : 2 | Trebavac |
Budućnost
Banja Luka(Šargovac)
|
|
Džaja
Banja Luka
|
03.09.2017 17:00 | Budućnost | 1 : 1 | Džaja | ||||||
Krajina
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
03.09.2017 11:00 | Krajina | 5 : 0 | Sloga Nektar | ||||||
Omladinac
Banja Luka
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
03.09.2017 17:00 | Omladinac | 2 : 2 | Vrbas | ||||||
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(Bočac)
|
03.09.2017 17:00 | Gomionica | 14 : 2 | OFK Banja Luka 2017 | ||||||
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
03.09.2017 17:00 | Polet Krajišnik | 2 : 0 | Rekreativo | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
03.09.2017 17:00 | Šnjegotina | 6 : 0 | Borac |
Obarska
Velika Obarska
|
|
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
03.09.2017 17:00 | Obarska | 3 : 1 | Miloš Obilić | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Drina
Amajlije
|
03.09.2017 17:00 | Stević Jovan | 2 : 0 | Drina | ||||||
Brodac
Brodac
|
03.09.2017
17:00
|
Semberija
Popovi
|
03.09.2017 17:00 | Brodac | : | Semberija | ||||||
Balatun
Balatun
|
|
Priboj
Priboj
|
03.09.2017 17:00 | Balatun | 2 : 2 | Priboj | ||||||
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
03.09.2017 17:00 | Sloboda | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
03.09.2017 17:00 | OFK Janja 2009 | 2 : 1 | Proleter |
Jasenica
Jasenica
|
|
Polet
Kravica
|
03.09.2017 17:00 | Jasenica | 0 : 0 | Polet | ||||||
Jadar
Nova Kasaba
|
|
Pecka
Roćević
|
03.09.2017 17:00 | Jadar | 2 : 1 | Pecka | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Jardan
Jardan
|
03.09.2017 17:00 | Borac | 1 : 1 | Jardan | ||||||
Tabanci
Tabanci
|
|
Branjevo
Branjevo
|
03.09.2017 17:00 | Tabanci | 1 : 1 | Branjevo | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Birač
Derventa
|
03.09.2017 17:00 | Budućnost | 2 : 2 | Birač |
Bratstvo(0)
Orahova
|
|
Jablanica
Jablanica
|
03.09.2017 17:30 | Bratstvo(0) | 6 : 2 | Jablanica | ||||||
Borac
Mašići
|
|
Vilusi
Vilusi
|
03.09.2017 17:30 | Borac | 2 : 0 | Vilusi | ||||||
Bratstvo(K)
Kozinci
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
03.09.2017 17:30 | Bratstvo(K) | 1 : 1 | Omladinac |
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Partizan
Koprivna
|
03.09.2017 17:00 | Sloga | 1 : 2 | Partizan | ||||||
Omladinac
Modriča
|
|
Mladost(B)
Botajica
|
03.09.2017 17:00 | Omladinac | 5 : 0 | Mladost(B) | ||||||
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Dobor
Modriča
|
03.09.2017 17:00 | Jedinstvo | 3 : 2 | Dobor | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
03.09.2017 17:00 | Crvena zvijezda | 0 : 1 | Zvijezda |
Tavna
Banjica
|
|
OFK Batković
Batković
|
03.09.2017 17:00 | Tavna | 0 : 2 | OFK Batković | ||||||
Glogovac
Glogovac
|
|
Međaši
Međaši
|
03.09.2017 17:00 | Glogovac | 5 : 2 | Međaši | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Drina
Batar
|
03.09.2017 17:00 | VSK | 1 : 3 | Drina | ||||||
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
03.09.2017 17:00 | Bjeloševac | 0 : 1 | Pobjeda |
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Polet
Mala Obarska
|
03.09.2017 17:00 | Magnojević 2001 | 0 : 3 | Polet | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Koridor 2011
Bijeljina
|
03.09.2017 17:00 | Kovačići 08 | 4 : 1 | Koridor 2011 | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
03.09.2017 17:00 | Ljeljenča | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Građanski
Bijeljina
|
|
Sava
Gradac
|
03.09.2017 17:00 | Građanski | 4 : 1 | Sava | ||||||
Omladinac
Gornja Čađavica
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
03.09.2017 17:00 | Omladinac | 0 : 2 | Sloga 94 | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
03.09.2017 17:00 | Panteri | 3 : 0 | OFK Magnojević |
Berek 1975
Prijedor
|
|
Moštanica
Božići
|
03.09.2017 17:00 | Berek 1975 | 2 : 0 | Moštanica | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Svodna
Svodna
|
03.09.2017 17:00 | Kiseljak | 1 : 3 | Svodna | ||||||
Rudar
Blagaj
|
|
Radnik Urije
Prijedor
|
03.09.2017 17:00 | Rudar | 6 : 1 | Radnik Urije | ||||||
Omladinac
Draksenić
|
|
Blatna
Blatna
|
03.09.2017 17:00 | Omladinac | 7 : 0 | Blatna |
Zborište
Zborište
|
|
4. juli
Pojezna
|
03.09.2017 17:00 | Zborište | 0 : 3 | 4. juli | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
03.09.2017 17:00 | BSK | 4 : 1 | 27. Juli | ||||||
Borac
Kotorsko
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
03.09.2017 17:00 | Borac | 3 : 1 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
03.09.2017 17:00 | Polet | 1 : 1 | Zadrugar |
Mladen Perić
Glogovac
|
|
Lazarevica
Čengić
|
03.09.2017 10:30 | Mladen Perić | 8 : 1 | Lazarevica | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
03.09.2017 10:30 | Polet | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
03.09.2017 10:30 | Sloga | 1 : 1 | Buk | ||||||
Gorica
Pučile
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
03.09.2017 10:30 | Gorica | 0 : 2 | Sloboda |
Novi Pazar
Novi Pazar
|
|
Jagodina
Jagodina
|
03.09.2017 16:30 | Novi Pazar | 2 : 1 | Jagodina | ||||||
Radnički 1923
Kragujevac
|
|
ČSK Pivara
Čelarevo
|
03.09.2017 16:30 | Radnički 1923 | 1 : 0 | ČSK Pivara | ||||||
Inđija
Inđija
|
|
Budućnost
Dobanovci
|
03.09.2017 16:30 | Inđija | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Sloboda
Užice
|
|
Dinamo
Vranje
|
03.09.2017 16:30 | Sloboda | 1 : 0 | Dinamo | ||||||
Temnić 1924
Varvarin
|
|
Bežanija
Beograd
|
03.09.2017 16:30 | Temnić 1924 | 3 : 1 | Bežanija | ||||||
Radnički (P)
Pirot
|
|
Proleter
Novi Sad
|
03.09.2017 16:30 | Radnički (P) | 1 : 2 | Proleter |
Iskra
Bugojno
|
|
Slaven
Živinice
|
03.09.2017 16:00 | Iskra | 0 : 3 | Slaven | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Bosna
Visoko
|
03.09.2017 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Bosna | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Travnik
Travnik
|
03.09.2017 16:00 | Velež | 1 : 0 | Travnik | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Orašje
Orašje
|
03.09.2017 16:00 | Čapljina | 3 : 0 | Orašje | ||||||
Igman
Konjic
|
|
Tošk
Tešanj
|
03.09.2017 16:00 | Igman | 2 : 1 | Tošk | ||||||
Sloga
Simin Han
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
03.09.2017 16:00 | Sloga | 2 : 0 | Bratstvo | ||||||
Metalleghe-BSI
Jajce
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
03.09.2017 16:00 | Metalleghe-BSI | 0 : 0 | Olimpik | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
03.09.2017 16:00 | Zvijezda | 4 : 0 | Jedinstvo |
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Krajina
Cazin
|
03.09.2017 16:00 | Kiseljak | 4 : 1 | Krajina | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Rudar
Han Bila
|
03.09.2017 16:00 | Ključ | 4 : 0 | Rudar | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
03.09.2017 16:00 | Krajišnik | 1 : 1 | Sloga | ||||||
Busovača
Busovača
|
|
Vitez
Bužim
|
03.09.2017 16:00 | Busovača | 5 : 1 | Vitez | ||||||
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
FK Vitez
Vitez
|
03.09.2017 16:00 | Novi Travnik | 1 : 1 | FK Vitez | ||||||
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
03.09.2017 16:00 | Podgrmeč | 1 : 0 | Radnik | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
03.09.2017 16:00 | Brekovica 78 | 0 : 1 | Bratstvo |
Borac
Jelah
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
03.09.2017 16:00 | Borac | 4 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Famos
Hrasnica
|
03.09.2017 16:00 | Žepče | 0 : 1 | Famos | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Krivaja
Zavidovići
|
03.09.2017 16:00 | Pobjeda | 3 : 2 | Krivaja | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
03.09.2017 16:00 | Natron | 1 : 3 | Ilijaš | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Rudar
Zenica
|
03.09.2017 16:00 | Radnik | 2 : 1 | Rudar | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
03.09.2017 16:00 | Azot | 1 : 0 | Usora | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Moševac
Moševac
|
03.09.2017 16:00 | Bosna Union | 2 : 4 | Moševac |
Seona
Seona
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
03.09.2017 16:30 | Seona | 5 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Sloga
Tojšići
|
03.09.2017 16:30 | Mramor | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
03.09.2017 16:30 | Priluk | 1 : 1 | Dinamo | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
03.09.2017 16:30 | Mladost | 1 : 1 | Gradina | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Svatovac
Poljice
|
03.09.2017 16:30 | Prokosovići | 1 : 0 | Svatovac | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
03.09.2017 16:30 | Ingram | 6 : 2 | Dizdaruša | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Budućnost
Banovići
|
03.09.2017 16:30 | Bosna(K) | 2 : 2 | Budućnost | ||||||
Bosna(M)
Mionica
|
|
Radnički
Lukavac
|
03.09.2017 16:30 | Bosna(M) | 2 : 0 | Radnički |
Klis
Buturović Polje
|
|
Stolac
Stolac
|
03.09.2017 16:30 | Klis | 3 : 0 | Stolac | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
03.09.2017 16:30 | Rama | 1 : 1 | Tomislav | ||||||
Sloga(Lj)
Ljubuški
|
|
Troglav 1918
Livno
|
03.09.2017 16:30 | Sloga(Lj) | 1 : 0 | Troglav 1918 | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
03.09.2017 16:30 | Posušje | 5 : 2 | Branitelj | ||||||
Cim
Cim
|
|
Neum
Neum
|
03.09.2017 16:30 | Cim | 2 : 1 | Neum | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Grude
Grude
|
03.09.2017 16:30 | Kamešnica | 0 : 1 | Grude | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
03.09.2017 16:30 | Turbina | 2 : 0 | Brotnjo |
Rudar
Kamengrad
|
|
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
03.09.2017 17:00 | Rudar | 6 : 1 | Mladost 1938 | ||||||
Željezničar
Bosanska Krupa
|
|
Bajer 99
Velagići
|
03.09.2017 17:00 | Željezničar | 3 : 2 | Bajer 99 | ||||||
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
|
Omladinac
Sanica
|
03.09.2017 17:00 | Mladost(P) | 2 : 2 | Omladinac | ||||||
Mladost(V)
Vrnograč
|
|
Gomila
Stijena
|
03.09.2017 17:00 | Mladost(V) | 4 : 1 | Gomila | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Borac
Izačić
|
03.09.2017 17:00 | Omladinac 75 | 2 : 4 | Borac |
Koraj
Koraj
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
03.09.2017 16:30 | Koraj | 7 : 0 | Biberovo Polje | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
03.09.2017 16:30 | Orahovica 74 | 1 : 0 | Doboj Istok | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
03.09.2017 16:30 | Trešnjevka | 5 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
DSK
Devetak
|
03.09.2017 16:30 | Mladost(P) | 0 : 4 | DSK | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Čelić
Čelić
|
03.09.2017 16:30 | Vražići 92 | 0 : 2 | Čelić | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
03.09.2017 16:30 | Gornji Rahić | 1 : 0 | Mladost(T) | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
03.09.2017 16:30 | Željezničar | 1 : 1 | Mladost(K) | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Proleter
Slavinovići
|
03.09.2017 16:30 | Rijeka | 3 : 2 | Proleter |
Napredak
Matići
|
|
Dubrave
Dubrave
|
03.09.2017 16:30 | Napredak | 2 : 1 | Dubrave | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Sloga(P)
Prud
|
03.09.2017 16:30 | Vitanovići 78 | 6 : 2 | Sloga(P) | ||||||
Bok
Bok
|
|
Mladost(S)
Sibovac
|
03.09.2017 16:30 | Bok | 0 : 1 | Mladost(S) | ||||||
Dragovoljac
Novo Selo
|
|
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
03.09.2017 16:30 | Dragovoljac | 4 : 2 | Mladost(DS) | ||||||
Hajduk
Orašje
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
03.09.2017 16:30 | Hajduk | 4 : 3 | 19 srpanj | ||||||
Tramošnica
Tramošnica
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
03.09.2017 16:30 | Tramošnica | 2 : 1 | HAŠK Napredak | ||||||
Odžak 102
Odžak
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
03.09.2017 16:30 | Odžak 102 | 4 : 1 | Sloga(T) |
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
03.09.2017 16:30 | Zmaj | 3 : 1 | Novi Šeher | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Stupčanica
Olovo
|
03.09.2017 16:30 | Proleter | 2 : 4 | Stupčanica | ||||||
Vis
Kosova
|
|
Rudar
Breza
|
03.09.2017 16:30 | Vis | 3 : 1 | Rudar | ||||||
Vareš
Vareš
|
|
Nemila
Nemila
|
03.09.2017 16:30 | Vareš | 2 : 0 | Nemila | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Napredak
Šije
|
03.09.2017 16:30 | Fortuna | 6 : 0 | Napredak |
Omladinac 68
Mionica
|
|
Sloboda
Kerep
|
03.09.2017 16:30 | Omladinac 68 | 2 : 2 | Sloboda | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
03.09.2017 16:30 | OFK Međiđa | 3 : 1 | Ograđenovac | ||||||
Posavina
Brod
|
|
Voćar
Šatorovići
|
03.09.2017 16:30 | Posavina | 4 : 0 | Voćar | ||||||
OFK Vida
Vida
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
03.09.2017 16:30 | OFK Vida | 3 : 4 | Jedinstvo | ||||||
Polet
Palanka
|
|
12 decembar
Rajska
|
03.09.2017 16:30 | Polet | 7 : 2 | 12 decembar | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
03.09.2017 16:30 | Željezničar | 1 : 1 | Trebava | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
03.09.2017 16:30 | Graničar | 3 : 1 | Napredak |
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
|
Turija
Turija
|
03.09.2017 | Mladost(VB) | 1 : 0 | Turija | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
BSK
Bokavići
|
03.09.2017 | Bukovik | 4 : 0 | BSK | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Jedinstvo
Huskići
|
03.09.2017 | Stjepan Polje | 4 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Polet
Hrvati
|
03.09.2017 | Orahovica 77 | 0 : 3 | Polet | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Borac
Tabaci
|
03.09.2017 | Mramor | 1 : 0 | Borac | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Rudar
Zagorje
|
03.09.2017 | Pribava | 2 : 0 | Rudar | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Sloga
Bikodže
|
03.09.2017 | Mladost(D) | 1 : 0 | Sloga |
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
Korpar
Grebnice
|
03.09.2017 16:30 | Mladi zadrugar | 5 : 0 | Korpar | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Mladost
Vidovice
|
03.09.2017 16:30 | Frankopan | 3 : 1 | Mladost | ||||||
Mladost
Domaljevac
|
|
Kostrč
Kostrč
|
03.09.2017 16:30 | Mladost | 3 : 0 | Kostrč | ||||||
OFK Brčko
Brčko
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
03.09.2017 16:30 | OFK Brčko | 2 : 1 | Dinamo 75 |
Mladost
Gornja Tuzla
|
|
Bijeljevac
Miljanovci
|
03.09.2017 | Mladost | 3 : 3 | Bijeljevac | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Memići
Memići
|
03.09.2017 | Kiseljak | 2 : 1 | Memići | ||||||
Husinski rudar
Husino
|
|
Krušik
Gornje Vukovije
|
03.09.2017 | Husinski rudar | 2 : 2 | Krušik | ||||||
Sapna
Sapna
|
|
Spreča
Donji Rainci
|
03.09.2017 | Sapna | 1 : 0 | Spreča |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
03.09.2017 12:00 | Rudar Prijedor | 5 : 0 | Sloboda (NG) |
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
03.09.2017 11:30 | Bosna Union | 3 : 0 | Rudar | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
03.09.2017 16:00 | Olimpik | 1 : 1 | Sutjeska |
Travnik
Travnik
|
|
TOŠK
Tešanj
|
03.09.2017 12:00 | Travnik | 4 : 0 | TOŠK | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
03.09.2017 12:00 | FK Vitez | 1 : 2 | Radnik | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Rudar
Zenica
|
03.09.2017 12:00 | Borac | 4 : 1 | Rudar |
Igman
Konjic
|
|
Čapljina
Čapljina
|
03.09.2017 17:00 | Igman | 3 : 0 | Čapljina | ||||||
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Blagaj
Blagaj
|
03.09.2017 12:00 | Tomislav | 3 : 1 | Blagaj |
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
03.09.2017 12:00 | Budućnost | 5 : 0 | Sloga(GC) | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
03.09.2017 12:00 | Podrinje | 0 : 5 | Sloga(T) | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
03.09.2017 12:00 | Slaven | 3 : 0 | Napredak |
Orašje
Orašje
|
|
Borac
Šamac
|
03.09.2017 12:00 | Orašje | 5 : 1 | Borac | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Sloga
Doboj
|
03.09.2017 12:00 | Alfa | 0 : 4 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
03.09.2017 12:00 | Jedinstvo | 2 : 0 | Tekstilac Kort | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
03.09.2017 12:00 | Bratstvo | 0 : 3 | Zvijezda |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Sloboda (NG)
Novi Grad
|
03.09.2017 10:00 | Rudar Prijedor | 2 : 0 | Sloboda (NG) |
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Rudar
Kakanj
|
03.09.2017 09:30 | Bosna Union | 1 : 1 | Rudar | ||||||
Olimpik
Sarajevo
|
|
Sutjeska
Foča
|
03.09.2017 14:00 | Olimpik | 1 : 0 | Sutjeska |
Travnik
Travnik
|
|
TOŠK
Tešanj
|
03.09.2017 10:00 | Travnik | 1 : 1 | TOŠK | ||||||
FK Vitez
Vitez
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
03.09.2017 10:00 | FK Vitez | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Borac
Jelah
|
|
Rudar
Zenica
|
03.09.2017 10:00 | Borac | 4 : 0 | Rudar |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Blagaj
Blagaj
|
03.09.2017 10:00 | Tomislav | 3 : 2 | Blagaj |
Budućnost
Banovići
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
03.09.2017 10:00 | Budućnost | 6 : 0 | Sloga(GC) | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
03.09.2017 10:00 | Podrinje | 2 : 2 | Sloga(T) | ||||||
Slaven
Živinice
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
03.09.2017 10:00 | Slaven | 3 : 0 | Napredak |
Orašje
Orašje
|
|
Borac
Šamac
|
03.09.2017 10:00 | Orašje | 4 : 0 | Borac | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Sloga
Doboj
|
03.09.2017 10:00 | Alfa | 1 : 2 | Sloga | ||||||
Jedinstvo
Brčko
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
03.09.2017 10:00 | Jedinstvo | 0 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
03.09.2017 10:00 | Bratstvo | 2 : 3 | Zvijezda |
Polet 1926
Brod
|
|
Alfa
Modriča
|
03.09.2017 10:00 | Polet 1926 | 1 : 3 | Alfa | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloga
Doboj
|
03.09.2017 14:00 | Proleter | 0 : 3 | Sloga |
Polet 1926
Brod
|
|
Alfa
Modriča
|
03.09.2017 12:00 | Polet 1926 | 4 : 0 | Alfa | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Sloga
Doboj
|
03.09.2017 16:00 | Proleter | 1 : 3 | Sloga |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Fortuna
Živinice
|
03.09.2017 16:00 | Radnik Bumerang | 4 : 1 | Fortuna | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
03.09.2017 17:00 | SFK 2000 | 4 : 0 | Banja Luka | ||||||
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Iskra
Bugojno
|
03.09.2017 16:00 | Sloga | 0 : 10 | Iskra |
Gradina
Srebrenik
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
03.09.2017 11:00 | Gradina | 1 : 4 | Lokomotiva |