Čelik
Zenica
|
|
Željezničar
Sarajevo
|
15.10.2017 18:00 | Čelik | 0 : 3 | Željezničar | ||||||
GOŠK
Gabela
|
|
Mladost
Kakanj
|
15.10.2017 15:30 | GOŠK | 2 : 2 | Mladost |
Omarska
Omarska
|
|
BSK
Banja Luka
|
15.10.2017 15:00 | Omarska | 4 : 0 | BSK | ||||||
Jedinstvo
Žeravica
|
|
Ozren
Petrovo
|
15.10.2017 11:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Ozren |
Mladost(BS)
Bogutovo Selo
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
15.10.2017 15:00 | Mladost(BS) | 2 : 1 | Sloga Junajted | ||||||
Proleter
Dvorovi
|
|
Budućnost
Pilica
|
15.10.2017 15:00 | Proleter | 2 : 1 | Budućnost | ||||||
Mladost(R)
Rogatica
|
|
Famos
Vojkovići
|
15.10.2017 15:00 | Mladost(R) | 1 : 1 | Famos | ||||||
Sloga
Gornje Crnjelovo
|
|
Leotar
Trebinje
|
15.10.2017 15:00 | Sloga | 3 : 0 | Leotar | ||||||
Velež
Nevesinje
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
15.10.2017 15:00 | Velež | 2 : 0 | Glasinac 2011 |
OFK Šekovići
Šekovići
|
|
Milići
Milići
|
15.10.2017 15:00 | OFK Šekovići | 3 : 0 | Milići | ||||||
Vlasenica
Vlasenica
|
|
Jedinstvo
Roćević
|
15.10.2017 15:00 | Vlasenica | 2 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Lokomotiva
Brčko
|
|
Majevica
Lopare
|
15.10.2017 15:00 | Lokomotiva | 3 : 2 | Majevica | ||||||
Podrinje
Tršić
|
|
Bratstvo
Bratunac
|
15.10.2017 15:00 | Podrinje | 2 : 1 | Bratstvo | ||||||
Radnički
Karakaj
|
|
Partizan
Donja Trnova
|
15.10.2017 15:00 | Radnički | 4 : 3 | Partizan | ||||||
OFK Trnovica
Trnovica
|
|
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
15.10.2017 15:00 | OFK Trnovica | 1 : 0 | Zadrugar | ||||||
Omladinac
Potočari
|
|
BSK Ledinci
Batković
|
15.10.2017 15:00 | Omladinac | 6 : 0 | BSK Ledinci |
Mineral
Banja Vrućica
|
|
Skugrić
Skugrić
|
15.10.2017 15:00 | Mineral | 5 : 1 | Skugrić | ||||||
Sloga(J)
Jakeš
|
|
Sloga(DP)
Dugo Polje
|
15.10.2017 15:00 | Sloga(J) | 2 : 1 | Sloga(DP) | ||||||
Hajduk
Batkuša
|
|
Trebava
Osječani
|
15.10.2017 15:00 | Hajduk | 1 : 1 | Trebava | ||||||
Crvena zvijezda
Obudovac
|
|
Ozren
Paklenica
|
15.10.2017 15:00 | Crvena zvijezda | 2 : 2 | Ozren | ||||||
OFK Pridjel
Pridjel
|
|
Budućnost
Gornja Slatina
|
15.10.2017 15:00 | OFK Pridjel | 1 : 0 | Budućnost | ||||||
Rudanka
Rudanka
|
|
Naša krila
Kostajnica
|
15.10.2017 15:00 | Rudanka | 3 : 1 | Naša krila | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Zvijezda
Kakmuž
|
15.10.2017 15:00 | Polet 1926 | 7 : 2 | Zvijezda |
Borac
Kozarska Dubica
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
15.10.2017 15:00 | Borac | 2 : 2 | OFK Lauš | ||||||
Karanovac
Karanovac
|
|
Milan
Kosjerovo
|
15.10.2017 15:00 | Karanovac | 2 : 0 | Milan | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
15.10.2017 15:00 | Čelinac | 5 : 1 | Sloga |
OFK Podgrab
Podgrab
|
|
Romanija
Pale
|
15.10.2017 15:30 | OFK Podgrab | 1 : 0 | Romanija | ||||||
Han Pijesak
Han Pijesak
|
|
Željeznica
Trnovo
|
15.10.2017 15:30 | Han Pijesak | 1 : 1 | Željeznica | ||||||
Rudo
Rudo
|
|
Stakorina
Čajniče
|
15.10.2017 15:30 | Rudo | 2 : 3 | Stakorina |
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
|
Ratar
Stara Topola
|
15.10.2017 15:00 | Mladi Krajišnik | 7 : 1 | Ratar | ||||||
Tamaris
Mrčevci
|
|
Sloboda
Donji Podgradci
|
15.10.2017 15:00 | Tamaris | 1 : 3 | Sloboda | ||||||
Torpedo
Cerovljani
|
|
Biseri
Čatrnja
|
15.10.2017 15:00 | Torpedo | 1 : 0 | Biseri | ||||||
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
|
Borac(Š)
Šibovska
|
15.10.2017 15:00 | Sloga DIPO | 2 : 2 | Borac(Š) | ||||||
Kozara
Turjak
|
|
Kalemi
Trebovljani
|
15.10.2017 15:00 | Kozara | 1 : 1 | Kalemi | ||||||
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Mladost
Bajinci
|
15.10.2017 15:00 | 13 Skojevki | 1 : 1 | Mladost |
Jedinstvo
Koretaši
|
|
Obilić
Krepšić
|
15.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 2 : 2 | Obilić | ||||||
Rudar 1925
Ugljevik
|
|
Mladost(T)
Trnjaci
|
15.10.2017 15:00 | Rudar 1925 | 7 : 1 | Mladost(T) | ||||||
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
|
Zadrugar
Bukvik
|
15.10.2017 15:00 | Crvena zvijezda | 3 : 1 | Zadrugar | ||||||
Čelik
Grbavica
|
|
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
15.10.2017 15:00 | Čelik | 0 : 3 | Sava 04 | ||||||
Grčica
Brčko
|
|
Gredice
Gredice
|
15.10.2017 15:00 | Grčica | 0 : 2 | Gredice | ||||||
Slijepčevići
Slijepčevići
|
|
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
15.10.2017 15:00 | Slijepčevići | 4 : 2 | OFK Brezik | ||||||
Jugović
Gredice
|
|
Mladost(S)
Sandići
|
15.10.2017 15:00 | Jugović | 1 : 0 | Mladost(S) |
Mrakovica
Kozaruša
|
|
Slaven
Dobrljin
|
15.10.2017 15:00 | Mrakovica | 0 : 4 | Slaven | ||||||
Brzi
Busnovi
|
|
Ljubija
Ljubija
|
15.10.2017 15:00 | Brzi | 6 : 1 | Ljubija | ||||||
Podgrmeč
Oštra Luka
|
|
Plamen
Donje Vodičevo
|
15.10.2017 15:00 | Podgrmeč | 0 : 2 | Plamen |
Hajduk
Kožuhe
|
|
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
15.10.2017 15:00 | Hajduk | 2 : 3 | Kladari Gornji | ||||||
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Ukrina
Čečava
|
15.10.2017 15:00 | Pelagićevo | 3 : 0 | Ukrina | ||||||
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
|
Mladost
Dobrinja
|
15.10.2017 15:00 | Skugrić 1964 | 5 : 2 | Mladost | ||||||
Bratstvo
Donja Dubica
|
|
Liješće
Liješće
|
15.10.2017 15:00 | Bratstvo | 2 : 2 | Liješće | ||||||
Trebavac
Vranjak
|
|
Vučijak
Majevac
|
15.10.2017 15:00 | Trebavac | 0 : 5 | Vučijak | ||||||
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
|
Borac(0)
Osinja
|
15.10.2017 15:00 | Borac(BL) | 5 : 0 | Borac(0) | ||||||
Crkvina
Crkvina
|
|
Rudar
Stanari
|
15.10.2017 15:00 | Crkvina | 2 : 1 | Rudar |
Gomionica
Bronzani Majdan
|
|
Krajina
Banja Luka
|
15.10.2017 15:00 | Gomionica | 0 : 3 | Krajina | ||||||
Polet Krajišnik
Dragočaj-Ramići
|
|
Budućnost
Banja Luka(Šargovac)
|
15.10.2017 15:00 | Polet Krajišnik | 0 : 0 | Budućnost | ||||||
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
|
Mladost Farmaprom
Zalužani
|
15.10.2017 15:00 | Šnjegotina | 3 : 2 | Mladost Farmaprom | ||||||
Borac
Istočni Drvar
|
|
Džaja
Banja Luka
|
15.10.2017 15:00 | Borac | 10 : 1 | Džaja | ||||||
Rekreativo
Banja Luka
|
|
Sloga Nektar
Potkozarje
|
15.10.2017 15:00 | Rekreativo | 3 : 0 | Sloga Nektar | ||||||
OFK Banja Luka 2017
Banja Luka(Bočac)
|
|
Vrbas
Banja Luka
|
15.10.2017 15:00 | OFK Banja Luka 2017 | 0 : 1 | Vrbas |
Sloboda
Donji Zagoni
|
|
Stević Jovan
Vršani
|
15.10.2017 15:00 | Sloboda | 5 : 1 | Stević Jovan | ||||||
OFK Janja 2009
Janja
|
|
Obarska
Velika Obarska
|
15.10.2017 15:00 | OFK Janja 2009 | 2 : 0 | Obarska | ||||||
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
|
Drina
Amajlije
|
15.10.2017 15:00 | Proleter | 2 : 1 | Drina | ||||||
Jedinstvo
Suvo Polje
|
|
Novo doba
Čardačine
|
15.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 3 : 4 | Novo doba | ||||||
Priboj
Priboj
|
|
Semberija
Popovi
|
15.10.2017 15:00 | Priboj | 3 : 0 | Semberija |
Tabanci
Tabanci
|
|
Polet
Kravica
|
15.10.2017 15:00 | Tabanci | 5 : 0 | Polet | ||||||
Budućnost
Skelani
|
|
Borac
Osmaci
|
15.10.2017 15:00 | Budućnost | 0 : 1 | Borac | ||||||
Birač
Derventa
|
|
Jadar
Nova Kasaba
|
15.10.2017 15:00 | Birač | 3 : 0 | Jadar | ||||||
Branjevo
Branjevo
|
|
Jasenica
Jasenica
|
15.10.2017 15:00 | Branjevo | 4 : 1 | Jasenica | ||||||
Jardan
Jardan
|
|
Pecka
Roćević
|
15.10.2017 15:00 | Jardan | 6 : 0 | Pecka |
Mladost
Seferovci
|
|
Polet
Elezagići
|
15.10.2017 15:30 | Mladost | 2 : 1 | Polet | ||||||
Omladinac
Brestovčina
|
|
Obradovac
Gradiška
|
15.10.2017 15:30 | Omladinac | 3 : 0 | Obradovac | ||||||
Vilusi
Vilusi
|
|
Jablanica
Jablanica
|
15.10.2017 15:30 | Vilusi | 6 : 1 | Jablanica |
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
|
Omladinac
Modriča
|
15.10.2017 15:00 | Mladost(ST) | 1 : 1 | Omladinac | ||||||
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
|
Sloga
Srednja Slatina
|
15.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 0 : 3 | Sloga | ||||||
Crvena zvijezda
Gajevi
|
|
Posavina
Miloševac
|
15.10.2017 15:00 | Crvena zvijezda | 0 : 5 | Posavina | ||||||
Zvijezda
Kruškovo Polje
|
|
Sloga 73
Ždreban
|
15.10.2017 15:00 | Zvijezda | 2 : 1 | Sloga 73 | ||||||
Mladost(B)
Botajica
|
|
Partizan
Koprivna
|
15.10.2017 15:00 | Mladost(B) | 1 : 3 | Partizan |
Tavna
Banjica
|
|
Glogovac
Glogovac
|
15.10.2017 15:00 | Tavna | 1 : 2 | Glogovac | ||||||
VSK
Velino Selo
|
|
Kolektiv
Međaši
|
15.10.2017 15:00 | VSK | 1 : 5 | Kolektiv | ||||||
Bjeloševac
Bjeloševac
|
|
Ljeskovac
Ljeskovac
|
15.10.2017 15:00 | Bjeloševac | 2 : 1 | Ljeskovac | ||||||
Pobjeda
Triješnica
|
|
OFK Batković
Batković
|
15.10.2017 15:00 | Pobjeda | 0 : 4 | OFK Batković | ||||||
Drina
Batar
|
|
Borac
Trnjaci
|
15.10.2017 15:00 | Drina | 2 : 2 | Borac | ||||||
Međaši
Međaši
|
|
Modran
Modran
|
15.10.2017 15:00 | Međaši | 2 : 1 | Modran |
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
|
Građanski
Bijeljina
|
15.10.2017 15:00 | Magnojević 2001 | 0 : 3 | Građanski | ||||||
Panteri
Zagoni
|
|
Kovačići 08
Kovačići
|
15.10.2017 15:00 | Panteri | 2 : 1 | Kovačići 08 | ||||||
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
|
Polet
Mala Obarska
|
15.10.2017 15:00 | OFK Magnojević | 1 : 0 | Polet | ||||||
Sava
Gradac
|
|
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
15.10.2017 15:00 | Sava | 3 : 1 | Jedinstvo |
Polet
Čović Polje
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
15.10.2017 11:00 | Polet | 1 : 0 | Sloboda | ||||||
Borac
Ražljevo
|
|
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
15.10.2017 11:00 | Borac | 4 : 0 | Sveti Jovan | ||||||
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
|
Mladost
Lončari
|
15.10.2017 11:00 | Budućnost Red Star | 2 : 1 | Mladost | ||||||
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Mladost 2003
Popovo Polje
|
15.10.2017 11:00 | Bobetino Brdo | 3 : 4 | Mladost 2003 |
Omladinac
Draksenić
|
|
Kiseljak
Koprivna
|
15.10.2017 15:00 | Omladinac | 3 : 1 | Kiseljak | ||||||
Blatna
Blatna
|
|
Berek 1975
Prijedor
|
15.10.2017 15:00 | Blatna | 1 : 8 | Berek 1975 | ||||||
Radnik Urije
Prijedor
|
|
Rasavci
Rasavci
|
15.10.2017 15:00 | Radnik Urije | 2 : 5 | Rasavci | ||||||
Svodna
Svodna
|
|
Moštanica
Božići
|
15.10.2017 15:00 | Svodna | 5 : 4 | Moštanica |
Crvena zemlja
Nova Ves
|
|
OFK Nožičko
Nožičko
|
15.10.2017 14:30 | Crvena zemlja | 3 : 0 | OFK Nožičko | ||||||
Polet
Mali Sitneši
|
|
Crni vrh
Jaružani
|
15.10.2017 14:30 | Polet | 0 : 1 | Crni vrh | ||||||
Vrbas
Prijebljezi
|
|
Župa
Milosavci
|
15.10.2017 14:30 | Vrbas | 1 : 1 | Župa | ||||||
Budućnost
Donji Galjipovci
|
|
Biseri
Lišnja
|
15.10.2017 14:30 | Budućnost | 2 : 4 | Biseri |
Borac
Kotorsko
|
|
4. juli
Pojezna
|
15.10.2017 15:00 | Borac | 6 : 2 | 4. juli | ||||||
Polet
Podnovlje
|
|
BSK
Bušletić
|
15.10.2017 15:00 | Polet | 1 : 2 | BSK | ||||||
Zadrugar
Sijekovac
|
|
Radnički
Brodsko Polje
|
15.10.2017 15:00 | Zadrugar | 1 : 2 | Radnički | ||||||
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
|
Zborište
Zborište
|
15.10.2017 15:00 | Ozrenski sokolovi | 1 : 1 | Zborište | ||||||
27. Juli
Kalenderovci
|
|
Željezničar
Pridjel Gornji
|
15.10.2017 15:00 | 27. Juli | 1 : 4 | Željezničar |
Strijelac
Tutnjevac
|
|
Budućnost
Ravno Polje
|
15.10.2017 12:00 | Strijelac | 1 : 2 | Budućnost |
Zenit
Bijeljina
|
|
Napredak
Dijelovi
|
15.10.2017 10:30 | Zenit | 3 : 0 | Napredak |
Gorica
Pučile
|
|
Lazarevica
Čengić
|
15.10.2017 10:30 | Gorica | 7 : 0 | Lazarevica | ||||||
Buk
Gornja Bukovica
|
|
Polet
Gornji Kojčinovac
|
15.10.2017 10:30 | Buk | 2 : 1 | Polet | ||||||
Proleter
Gornji Dragaljevac
|
|
Mladen Perić
Glogovac
|
15.10.2017 10:30 | Proleter | 4 : 1 | Mladen Perić |
Mladost
Lučani
|
|
Napredak
Kruševac
|
15.10.2017 17:00 | Mladost | 2 : 1 | Napredak | ||||||
Radnik
Surdulica
|
|
Partizan
Beograd
|
15.10.2017 15:00 | Radnik | 0 : 2 | Partizan | ||||||
OFK Bačka
Bačka Palanka
|
|
Borac
Čačak
|
15.10.2017 15:00 | OFK Bačka | 1 : 0 | Borac |
Sloboda
Užice
|
|
Novi Pazar
Novi Pazar
|
15.10.2017 15:00 | Sloboda | 0 : 0 | Novi Pazar | ||||||
Temnić 1924
Varvarin
|
|
Sinđelić
Beograd
|
15.10.2017 15:00 | Temnić 1924 | 0 : 2 | Sinđelić | ||||||
Radnički (P)
Pirot
|
|
Jagodina
Jagodina
|
15.10.2017 15:00 | Radnički (P) | 3 : 1 | Jagodina | ||||||
Bežanija
Beograd
|
|
Metalac
Gornji Milanovac
|
15.10.2017 15:00 | Bežanija | 0 : 1 | Metalac |
Brighton
Brighton
|
|
Everton
Liverpool
|
15.10.2017 14:30 | Brighton | 1 : 1 | Everton | ||||||
Southampton
Southampton
|
|
Newcastle
Newcastle upon Tyne
|
15.10.2017 17:00 | Southampton | 2 : 2 | Newcastle |
Girona
Girona
|
|
Villarreal
Villarreal
|
15.10.2017 16:15 | Girona | 1 : 2 | Villarreal | ||||||
Real Betis
Sevilla
|
|
Valencia
Valencia
|
15.10.2017 20:45 | Real Betis | 3 : 6 | Valencia | ||||||
Eibar
Eibar
|
|
La Coruña
La Coruña
|
15.10.2017 12:00 | Eibar | 0 : 0 | La Coruña | ||||||
Málaga
Málaga
|
|
Leganés
Leganés
|
15.10.2017 18:30 | Málaga | 0 : 2 | Leganés |
Werder
Bremen
|
|
Borussia Mönchengladbach
Mönchengladbach
|
15.10.2017 18:00 | Werder | 0 : 2 | Borussia Mönchengladbach | ||||||
Bayer Leverkusen
Leverkusen
|
|
Wolfsburg
Wolfsburg
|
15.10.2017 15:30 | Bayer Leverkusen | 2 : 2 | Wolfsburg |
Bologna
Bologna
|
|
SPAL
Ferrara
|
15.10.2017 15:00 | Bologna | 2 : 1 | SPAL | ||||||
Cagliari
Cagliari
|
|
Genoa
Genova
|
15.10.2017 15:00 | Cagliari | 2 : 3 | Genoa | ||||||
Crotone
Crotone
|
|
Torino
Torino
|
15.10.2017 15:00 | Crotone | 2 : 2 | Torino | ||||||
Fiorentina
Firenze
|
|
Udinese
Udine
|
15.10.2017 12:30 | Fiorentina | 2 : 1 | Udinese | ||||||
Internazionale
Milano
|
|
Milan
Milano
|
15.10.2017 20:45 | Internazionale | 3 : 2 | Milan | ||||||
Sampdoria
Genova
|
|
Atalanta
Bergamo
|
15.10.2017 15:00 | Sampdoria | 3 : 1 | Atalanta | ||||||
Sassuolo
Reggio nell'Emilia
|
|
Chievo
Verona
|
15.10.2017 15:00 | Sassuolo | 0 : 0 | Chievo |
Bordeaux
Bordeaux
|
|
Nantes
Nantes
|
15.10.2017 15:00 | Bordeaux | 1 : 1 | Nantes | ||||||
Montpellier
Montpellier
|
|
Nice
Nice
|
15.10.2017 17:00 | Montpellier | 2 : 0 | Nice | ||||||
Strasbourg
Strasbourg
|
|
Marseille
Marseille
|
15.10.2017 21:00 | Strasbourg | 3 : 3 | Marseille |
Novi Travnik
Novi Travnik
|
|
Krajišnik
Velika Kladuša
|
15.10.2017 16:00 | Novi Travnik | 4 : 0 | Krajišnik | ||||||
Brekovica 78
Brekovica
|
|
Kiseljak
Kiseljak
|
15.10.2017 16:00 | Brekovica 78 | 0 : 0 | Kiseljak | ||||||
Radnik
Donji Vakuf
|
|
Sloga
Bosanska Otoka
|
15.10.2017 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Sloga |
Rudar
Zenica
|
|
Borac
Jelah
|
15.10.2017 16:00 | Rudar | 1 : 0 | Borac | ||||||
Ilijaš
Ilijaš
|
|
Usora
Žabljak-Usora
|
15.10.2017 16:00 | Ilijaš | 1 : 0 | Usora | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Bosna Union
Sarajevo
|
15.10.2017 16:00 | Žepče | 3 : 1 | Bosna Union | ||||||
Pobjeda
Tešanjka
|
|
Azot
Vitkovići
|
15.10.2017 16:00 | Pobjeda | 2 : 2 | Azot | ||||||
Natron
Maglaj
|
|
Radnik
Hadžići
|
15.10.2017 16:00 | Natron | 2 : 2 | Radnik |
Svatovac
Poljice
|
|
Seona
Seona
|
15.10.2017 15:00 | Svatovac | 0 : 3 | Seona | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
Dizdaruša
Brčko
|
15.10.2017 15:00 | Gradina | 4 : 0 | Dizdaruša | ||||||
Dinamo
Donja Mahala
|
|
Budućnost
Banovići
|
15.10.2017 15:00 | Dinamo | 1 : 4 | Budućnost | ||||||
Sloga
Tojšići
|
|
Radnički
Lukavac
|
15.10.2017 15:00 | Sloga | 0 : 1 | Radnički | ||||||
Lokomotiva
Miričina
|
|
Bosna(M)
Mionica
|
15.10.2017 15:00 | Lokomotiva | 1 : 2 | Bosna(M) | ||||||
Mramor
Mramor
|
|
Bosna(K)
Kalesija
|
15.10.2017 15:00 | Mramor | 2 : 2 | Bosna(K) | ||||||
Priluk
Priluk
|
|
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
15.10.2017 15:00 | Priluk | 8 : 1 | Ingram | ||||||
Mladost
Malešići
|
|
Prokosovići
Prokosovići
|
15.10.2017 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Prokosovići |
Stolac
Stolac
|
|
Neum
Neum
|
15.10.2017 15:00 | Stolac | 3 : 1 | Neum | ||||||
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
|
Grude
Grude
|
15.10.2017 15:00 | Branitelj | 4 : 0 | Grude | ||||||
Troglav 1918
Livno
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
15.10.2017 15:00 | Troglav 1918 | 1 : 2 | Brotnjo | ||||||
Klis
Buturović Polje
|
|
Sloga(U-DV)
Uskoplje-Donji Vakuf
|
15.10.2017 15:00 | Klis | 1 : 3 | Sloga(U-DV) | ||||||
Rama
Prozor-Rama
|
|
Turbina
Jablanica
|
15.10.2017 15:00 | Rama | 1 : 1 | Turbina | ||||||
Sloga(Lj)
Ljubuški
|
|
Kamešnica
Podhum
|
15.10.2017 15:00 | Sloga(Lj) | 2 : 5 | Kamešnica | ||||||
Posušje
Posušje
|
|
Cim
Cim
|
15.10.2017 15:00 | Posušje | 5 : 2 | Cim |
Čelić
Čelić
|
|
Koraj
Koraj
|
15.10.2017 15:00 | Čelić | 5 : 0 | Koraj | ||||||
DSK
Devetak
|
|
Mladost(T)
Tinja
|
15.10.2017 15:00 | DSK | 2 : 2 | Mladost(T) | ||||||
Jedinstvo
Lukavica
|
|
Mladost(K)
Kikači
|
15.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 4 : 2 | Mladost(K) | ||||||
Doboj Istok
Doboj Istok
|
|
Proleter
Slavinovići
|
15.10.2017 15:00 | Doboj Istok | 1 : 1 | Proleter | ||||||
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
|
Rijeka
Šerići
|
15.10.2017 15:00 | Biberovo Polje | 1 : 5 | Rijeka | ||||||
Orahovica 74
Orahovica
|
|
Željezničar
Dobošnica
|
15.10.2017 15:00 | Orahovica 74 | 3 : 0 | Željezničar | ||||||
Trešnjevka
Maoča
|
|
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
15.10.2017 15:00 | Trešnjevka | 2 : 0 | Gornji Rahić | ||||||
Mladost(P)
Puračić
|
|
Vražići 92
Vražići
|
15.10.2017 15:00 | Mladost(P) | 3 : 2 | Vražići 92 |
Vareš
Vareš
|
|
Novi Šeher
Novi Šeher
|
15.10.2017 15:00 | Vareš | 2 : 0 | Novi Šeher | ||||||
Fortuna
Zenica
|
|
Vis
Kosova
|
15.10.2017 15:00 | Fortuna | 1 : 2 | Vis | ||||||
Napredak
Šije
|
|
Proleter
Makljenovac
|
15.10.2017 15:00 | Napredak | 3 : 3 | Proleter | ||||||
Nemila
Nemila
|
|
Zmaj
Buzić Mahala
|
15.10.2017 15:00 | Nemila | 1 : 2 | Zmaj | ||||||
Rudar
Breza
|
|
Stupčanica
Olovo
|
15.10.2017 15:00 | Rudar | 1 : 0 | Stupčanica |
Elektrobosna
Jajce
|
|
Kaćuni
Kaćuni
|
15.10.2017 15:00 | Elektrobosna | 1 : 0 | Kaćuni | ||||||
Fojnica
Fojnica
|
|
Dnoluka
Kruščica
|
15.10.2017 15:00 | Fojnica | 3 : 1 | Dnoluka | ||||||
Mladost
Nević Polje
|
|
Vlašić
Turbe
|
15.10.2017 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Vlašić |
Pofalićki
Sarajevo
|
|
Dobrinja
Sarajevo
|
15.10.2017 16:00 | Pofalićki | 5 : 3 | Dobrinja | ||||||
Vratnik
Sarajevo
|
|
Jug
Sarajevo
|
15.10.2017 16:00 | Vratnik | 0 : 3 | Jug | ||||||
Vrbanjuša
Sarajevo
|
|
Ozren
Semizovac
|
15.10.2017 16:00 | Vrbanjuša | 4 : 2 | Ozren | ||||||
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
|
Omadinac
Doglodi-Stup
|
15.10.2017 16:00 | SAŠK Napredak | 5 : 2 | Omadinac |
Višići
Višići
|
|
Blagaj
Blagaj
|
15.10.2017 15:00 | Višići | 6 : 1 | Blagaj | ||||||
Mostar
Mostar
|
|
Buna
Buna
|
15.10.2017 15:00 | Mostar | 0 : 3 | Buna | ||||||
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
|
Međugorje
Međugorje
|
15.10.2017 15:00 | Bjelopoljac | 3 : 0 | Međugorje | ||||||
Kruševo
Kruševo
|
|
Iskra
Stolac
|
15.10.2017 15:00 | Kruševo | 6 : 1 | Iskra |
Brnjaci
Brnjaci
|
|
Gorica
Guča Gora
|
15.10.2017 15:00 | Brnjaci | 0 : 3 | Gorica | ||||||
Katarina
Fojnica
|
|
OFK Lugovi
Lugovi
|
15.10.2017 15:00 | Katarina | 3 : 0 | OFK Lugovi | ||||||
Šantići
Šantići
|
|
Karaula
Karaula
|
15.10.2017 15:00 | Šantići | 5 : 2 | Karaula |
Polet
Palanka
|
|
Posavina
Brod
|
15.10.2017 15:00 | Polet | 4 : 0 | Posavina | ||||||
Željezničar
Jelovče Selo
|
|
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
15.10.2017 15:00 | Željezničar | 1 : 0 | OFK Međiđa | ||||||
Graničar
Brezovo Polje
|
|
Omladinac 68
Mionica
|
15.10.2017 15:00 | Graničar | 1 : 0 | Omladinac 68 | ||||||
Napredak
Omerbegovača
|
|
Ograđenovac
Ograđenovac
|
15.10.2017 15:00 | Napredak | 0 : 3 | Ograđenovac | ||||||
Trebava
Donja Zelinja
|
|
Voćar
Šatorovići
|
15.10.2017 15:00 | Trebava | 5 : 1 | Voćar | ||||||
12 decembar
Rajska
|
|
Jedinstvo
Vučkovci
|
15.10.2017 15:00 | 12 decembar | 3 : 0 | Jedinstvo |
Orahovica 77
Orahovica
|
|
Turija
Turija
|
15.10.2017 | Orahovica 77 | 2 : 6 | Turija | ||||||
Mramor
Babice
|
|
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
15.10.2017 | Mramor | 0 : 2 | Stjepan Polje | ||||||
Pribava
Pribava
|
|
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
15.10.2017 | Pribava | 4 : 1 | Bukovik | ||||||
Mladost(D)
Doborovci
|
|
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
15.10.2017 | Mladost(D) | 1 : 2 | Mladost(VB) | ||||||
Sloga
Bikodže
|
|
BSK
Bokavići
|
15.10.2017 | Sloga | 7 : 0 | BSK | ||||||
Rudar
Zagorje
|
|
Jedinstvo
Huskići
|
15.10.2017 | Rudar | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Borac
Tabaci
|
|
Polet
Hrvati
|
15.10.2017 | Borac | 4 : 0 | Polet |
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
|
Slatina
Bašigovci
|
15.10.2017 | Mladost(GŽ) | 2 : 0 | Slatina | ||||||
Mladost(S)
Solina
|
|
OFK Tuzla
Tuzla
|
15.10.2017 | Mladost(S) | 0 : 3 | OFK Tuzla | ||||||
Grivice
Grivice
|
|
Mladost 78
Donje Vukovije
|
15.10.2017 | Grivice | 0 : 0 | Mladost 78 | ||||||
Napredak
Tupkovići
|
|
Omazići 1937
Omazići
|
15.10.2017 | Napredak | 1 : 3 | Omazići 1937 | ||||||
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
|
Omladinac RMU
Đurđevik
|
15.10.2017 | Gornji Rainci | 4 : 1 | Omladinac RMU | ||||||
Srnica
Treštenica
|
|
Rudar
Bukinje
|
15.10.2017 | Srnica | 3 : 0 | Rudar |
OFK Brčko
Brčko
|
|
Frankopan
Špionica Srednja
|
15.10.2017 15:00 | OFK Brčko | 3 : 3 | Frankopan | ||||||
Dinamo 75
Prijedor
|
|
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
15.10.2017 15:00 | Dinamo 75 | 1 : 7 | Mladi zadrugar | ||||||
Kostrč
Kostrč
|
|
Ravne
Zovik
|
15.10.2017 15:00 | Kostrč | 2 : 1 | Ravne | ||||||
Mladost
Vidovice
|
|
Korpar
Grebnice
|
15.10.2017 15:00 | Mladost | 1 : 1 | Korpar |
Brka 1948
Brka
|
|
Rahićki ljiljani
Gornji Rahić
|
15.10.2017 | Brka 1948 | 6 : 0 | Rahićki ljiljani | ||||||
Majevica
Rašljani
|
|
Sloboda
Mujkići
|
15.10.2017 | Majevica | 3 : 4 | Sloboda | ||||||
Izbor
Brčko
|
|
Mionica 85
Mionica
|
15.10.2017 | Izbor | 2 : 1 | Mionica 85 |
25 maj
Uroža
|
|
Modrac
Modrac
|
15.10.2017 15:00 | 25 maj | 3 : 0 | Modrac | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Škahovica
Škahovica
|
15.10.2017 15:00 | Špionica 1953 | 6 : 3 | Škahovica |
Porječani
Porječani
|
|
Monjare
Kološići
|
15.10.2017 | Porječani | 4 : 3 | Monjare | ||||||
Liješeva
Liješeva
|
|
Moštre
Moštre
|
15.10.2017 | Liješeva | 0 : 1 | Moštre | ||||||
Ljiljan
Zimča
|
|
Dijamant
Grđevac
|
15.10.2017 | Ljiljan | 3 : 0 | Dijamant | ||||||
Omladinac
Porjećani
|
|
Kralupi
Kralupi
|
15.10.2017 | Omladinac | 0 : 3 | Kralupi |
Zrinjski
Mostar
|
|
Radnik
Bijeljina
|
15.10.2017 15:00 | Zrinjski | 1 : 1 | Radnik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Čelik
Zenica
|
15.10.2017 13:00 | Sloboda | 3 : 0 | Čelik | ||||||
Borac
Banja Luka
|
|
Vitez
Vitez
|
15.10.2017 13:00 | Borac | 7 : 0 | Vitez |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Kozara
Gradiška
|
15.10.2017 12:00 | Podgrmeč | 0 : 1 | Kozara |
Sutjeska
Foča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
15.10.2017 13:00 | Sutjeska | 1 : 2 | Slavija | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
15.10.2017 13:00 | Goražde | 1 : 1 | Novi Grad |
Iskra
Bugojno
|
|
FK Vitez
Vitez
|
15.10.2017 13:00 | Iskra | 3 : 0 | FK Vitez |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Čapljina
Čapljina
|
15.10.2017 13:00 | Tomislav | 3 : 0 | Čapljina | ||||||
Grude
Grude
|
|
Igman
Konjic
|
15.10.2017 13:00 | Grude | 1 : 0 | Igman | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
15.10.2017 13:00 | Stolac | 7 : 1 | Brotnjo | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Blagaj
Blagaj
|
15.10.2017 13:00 | Velež | 4 : 0 | Blagaj |
Napredak
Donji Šepak
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
15.10.2017 12:00 | Napredak | 1 : 1 | Sloga(GC) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
15.10.2017 12:00 | Drina | 5 : 1 | Sloga(T) |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
15.10.2017 12:00 | Jedinstvo | 6 : 4 | Borac | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Proleter
Teslić
|
15.10.2017 12:00 | Bratstvo | 4 : 0 | Proleter | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Alfa
Modriča
|
15.10.2017 12:00 | Zvijezda | 2 : 0 | Alfa | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Orašje
Orašje
|
15.10.2017 12:00 | Tekstilac Kort | 1 : 3 | Orašje | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Sloga
Doboj
|
15.10.2017 12:00 | Ilićka 01 | 0 : 3 | Sloga |
Radnik
Bijeljina
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
15.10.2017 15:00 | Radnik | 3 : 1 | Krupa |
Podgrmeč
Sanski Most
|
|
Kozara
Gradiška
|
15.10.2017 10:00 | Podgrmeč | 2 : 0 | Kozara |
Sutjeska
Foča
|
|
Slavija
Istočno Sarajevo
|
15.10.2017 11:00 | Sutjeska | 2 : 4 | Slavija | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
15.10.2017 11:00 | Goražde | 0 : 2 | Novi Grad |
Iskra
Bugojno
|
|
FK Vitez
Vitez
|
15.10.2017 11:00 | Iskra | 5 : 0 | FK Vitez |
Tomislav
Tomislavgrad
|
|
Čapljina
Čapljina
|
15.10.2017 11:00 | Tomislav | 2 : 1 | Čapljina | ||||||
Grude
Grude
|
|
Igman
Konjic
|
15.10.2017 11:00 | Grude | 3 : 0 | Igman | ||||||
Stolac
Stolac
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
15.10.2017 11:00 | Stolac | 5 : 0 | Brotnjo | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Blagaj
Blagaj
|
15.10.2017 11:00 | Velež | 5 : 0 | Blagaj |
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
|
Radnički
Lukavac
|
15.10.2017 10:00 | Zvijezda 09 | 6 : 0 | Radnički | ||||||
Napredak
Donji Šepak
|
|
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
15.10.2017 10:00 | Napredak | 3 : 2 | Sloga(GC) | ||||||
Drina
Zvornik
|
|
Sloga(T)
Tojšići
|
15.10.2017 10:00 | Drina | 5 : 2 | Sloga(T) |
Jedinstvo
Brčko
|
|
Borac
Šamac
|
15.10.2017 10:00 | Jedinstvo | 2 : 3 | Borac | ||||||
Bratstvo
Gračanica
|
|
Proleter
Teslić
|
15.10.2017 10:00 | Bratstvo | 2 : 0 | Proleter | ||||||
Zvijezda
Gradačac
|
|
Alfa
Modriča
|
15.10.2017 10:00 | Zvijezda | 4 : 0 | Alfa | ||||||
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Orašje
Orašje
|
15.10.2017 10:00 | Tekstilac Kort | 1 : 2 | Orašje | ||||||
Ilićka 01
Brčko
|
|
Sloga
Doboj
|
15.10.2017 10:00 | Ilićka 01 | 1 : 4 | Sloga |
Radnik
Bijeljina
|
|
Krupa
Krupa na Vrbasu
|
15.10.2017 13:00 | Radnik | 0 : 0 | Krupa |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Polet 1926
Brod
|
15.10.2017 15:00 | Tekstilac Kort | 1 : 0 | Polet 1926 |
Drina HE
Višegrad
|
|
Glasinac 2011
Sokolac
|
15.10.2017 10:00 | Drina HE | 4 : 0 | Glasinac 2011 |
Drina
Zvornik
|
|
Radnik
Bijeljina
|
15.10.2017 14:00 | Drina | 3 : 1 | Radnik |
Tekstilac Kort
Derventa
|
|
Polet 1926
Brod
|
15.10.2017 16:30 | Tekstilac Kort | 1 : 2 | Polet 1926 |
Banja Luka
Banja Luka
|
|
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
15.10.2017 15:00 | Banja Luka | 1 : 3 | Radnik Bumerang | ||||||
Gradina
Srebrenik
|
|
SFK 2000
Sarajevo
|
15.10.2017 15:30 | Gradina | 0 : 9 | SFK 2000 |
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
|
Čelik
Zenica
|
15.10.2017 13:00 | Željezničar 2011 | 0 : 2 | Čelik | ||||||
Sloboda
Tuzla
|
|
Libero
Goražde
|
15.10.2017 15:30 | Sloboda | 0 : 4 | Libero |
Fortuna
Živinice
|
|
Iskra
Bugojno
|
15.10.2017 12:00 | Fortuna | 0 : 13 | Iskra | ||||||
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
15.10.2017 14:00 | Sloga | 4 : 2 | Lokomotiva |
Brotnjo
Čitluk
|
|
Zrinjski
Mostar
|
15.10.2017 19:30 | Brotnjo | 5 : 3 | Zrinjski |
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
|
Budućnost VOLI
Podgorica
|
15.10.2017 19:00 | Crvena zvezda MTS | 75 : 79 | Budućnost VOLI | ||||||
Mega Bemax
Beograd
|
|
Union Olimpija
Ljubljana
|
15.10.2017 17:00 | Mega Bemax | 77 : 86 | Union Olimpija |
Vogošća
Vogošća
|
|
Bošnjak
Hadžići
|
15.10.2017 | Vogošća | 76 : 61 | Bošnjak |
Pelagićevo
Pelagićevo
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
15.10.2017 18:00 | Pelagićevo | 3 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Gradiška
Gradiška
|
|
Jahorina
Pale
|
15.10.2017 18:00 | Gradiška | 3 : 0 | Jahorina |
Bihać
Bihać
|
|
Napredak
Odžak
|
15.10.2017 | Bihać | 2 : 3 | Napredak | ||||||
Galeb
Brčko
|
|
Bosna
Kalesija
|
15.10.2017 | Galeb | 0 : 3 | Bosna | ||||||
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
|
Sloboda
Tuzla
|
15.10.2017 | Gradina-Herceg | 0 : 3 | Sloboda |
Rudo
Rudo
|
|
OK Leotar
Trebinje
|
15.10.2017 | Rudo | 0 : 3 | OK Leotar |
Maglaj
Maglaj
|
|
Bihać Preminger
Bihać
|
15.10.2017 | Maglaj | 3 : 0 | Bihać Preminger | ||||||
Smeč
Lukavac
|
|
Gradina-Herceg
Srebrenik
|
15.10.2017 | Smeč | 3 : 0 | Gradina-Herceg | ||||||
Žepče
Žepče
|
|
Gračanica Forteks
Gračanica
|
15.10.2017 | Žepče | 3 : 1 | Gračanica Forteks | ||||||
Bosna
Kalesija
|
|
Lukavac
Lukavac
|
15.10.2017 | Bosna | 3 : 0 | Lukavac |
Vogošća
Vogošća
|
|
Igman
Ilidža
|
15.10.2017 | Vogošća | 0 : 3 | Igman | ||||||
Čapljina
Čapljina
|
|
Kakanj
Kakanj
|
15.10.2017 | Čapljina | 3 : 0 | Kakanj | ||||||
Troglav
Livno
|
|
Smeč
Široki Brijeg
|
15.10.2017 | Troglav | 0 : 3 | Smeč |
Goražde
Goražde
|
|
Kakanj
Kakanj
|
15.10.2017 | Goražde | 34 : 33 | Kakanj |
Hercegovina
Nevesinje
|
|
Mladost
Banja Luka
|
15.10.2017 | Hercegovina | 28 : 25 | Mladost | ||||||
Bijeljina
Bijeljina
|
|
Drina
Zvornik
|
15.10.2017 | Bijeljina | 29 : 25 | Drina |
Srbac
Srbac
|
|
Kozara Mlijekoprodukt 2
Kozarska Dubica
|
15.10.2017 | Srbac | 28 : 34 | Kozara Mlijekoprodukt 2 | ||||||
Srednjoškolac
Novi Grad
|
|
Borac M:TEL 2
Banja Luka
|
15.10.2017 | Srednjoškolac | 29 : 26 | Borac M:TEL 2 | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Laktaši
Laktaši
|
15.10.2017 | Čelinac | 37 : 30 | Laktaši | ||||||
Kozara
Gradiška
|
|
Sloga
Prnjavor
|
15.10.2017 | Kozara | 38 : 21 | Sloga |
Ilidža
Ilidža
|
|
Dubica
Kozarska Dubica
|
15.10.2017 17:00 | Ilidža | 26 : 31 | Dubica | ||||||
Mira
Prijedor
|
|
Hadžići
Hadžići
|
15.10.2017 17:00 | Mira | 37 : 33 | Hadžići |
Leotar
Trebinje
|
|
Knežopoljka
Kozarska Dubica
|
15.10.2017 | Leotar | 21 : 39 | Knežopoljka | ||||||
Doboj
Doboj
|
|
Borac
Banja Luka
|
15.10.2017 | Doboj | 26 : 20 | Borac | ||||||
Borja
Teslić
|
|
Radnik
Bijeljina
|
15.10.2017 | Borja | 25 : 30 | Radnik |