Vranjak
Vranjak
|
|
Laktaši
Laktaši
|
08.10.2017 15:30 | Vranjak | 2 : 1 | Laktaši | ||||||
Mladost
Donja Slatina
|
|
Borac
Šamac
|
08.10.2017 15:30 | Mladost | 3 : 1 | Borac | ||||||
Željezničar
Doboj
|
|
Omarska
Omarska
|
08.10.2017 15:30 | Željezničar | 0 : 1 | Omarska | ||||||
Dubrave
Dubrave
|
|
Sloga(T)
Trn
|
08.10.2017 15:30 | Dubrave | 1 : 0 | Sloga(T) |
Jedinstvo(Br)
Brodac
|
|
Velež
Nevesinje
|
08.10.2017 15:30 | Jedinstvo(Br) | 1 : 0 | Velež | ||||||
Budućnost
Pilica
|
|
Sloga Junajted
Bijeljina
|
08.10.2017 15:30 | Budućnost | 0 : 0 | Sloga Junajted |
Omladinac
Potočari
|
|
OFK Šekovići
Šekovići
|
08.10.2017 15:30 | Omladinac | 3 : 2 | OFK Šekovići | ||||||
BSK Ledinci
Batković
|
|
OFK Trnovica
Trnovica
|
08.10.2017 15:30 | BSK Ledinci | 0 : 2 | OFK Trnovica | ||||||
Zadrugar
Donje Crnjelovo
|
|
Radnički
Karakaj
|
08.10.2017 15:30 | Zadrugar | 3 : 1 | Radnički | ||||||
Partizan
Donja Trnova
|
|
Podrinje
Tršić
|
08.10.2017 15:30 | Partizan | 2 : 1 | Podrinje | ||||||
Majevica
Lopare
|
|
Lokanj
Lokanj
|
08.10.2017 15:30 | Majevica | 3 : 2 | Lokanj | ||||||
Čelopek
Čelopek
|
|
Vlasenica
Vlasenica
|
08.10.2017 15:30 | Čelopek | 1 : 2 | Vlasenica | ||||||
Jedinstvo
Roćević
|
|
Milići
Milići
|
08.10.2017 15:30 | Jedinstvo | 2 : 0 | Milići |
Zvijezda
Kakmuž
|
|
Rudanka
Rudanka
|
08.10.2017 15:30 | Zvijezda | 3 : 0 | Rudanka | ||||||
Naša krila
Kostajnica
|
|
OFK Pridjel
Pridjel
|
08.10.2017 15:30 | Naša krila | 2 : 1 | OFK Pridjel | ||||||
Budućnost
Gornja Slatina
|
|
Crvena zvijezda
Obudovac
|
08.10.2017 15:30 | Budućnost | 1 : 3 | Crvena zvijezda |
Čelinac
Čelinac
|
|
Borac
Kozarska Dubica
|
08.10.2017 15:30 | Čelinac | 1 : 1 | Borac | ||||||
Sloga
Rakelići(Saničani)
|
|
Mladost
Kotor Varoš
|
08.10.2017 15:30 | Sloga | 1 : 0 | Mladost | ||||||
OFK Ravan
Međeđa
|
|
Partizan
Kostajnica
|
08.10.2017 15:30 | OFK Ravan | 2 : 5 | Partizan | ||||||
Gorica
Šipovo
|
|
Naprijed
Banja Luka
|
08.10.2017 15:30 | Gorica | 7 : 2 | Naprijed | ||||||
Milan
Kosjerovo
|
|
OFK Lauš
Banja Luka
|
08.10.2017 15:30 | Milan | 0 : 1 | OFK Lauš |
Rudo
Rudo
|
|
OFK Podgrab
Podgrab
|
08.10.2017 15:00 | Rudo | 3 : 0 | OFK Podgrab | ||||||
Stakorina
Čajniče
|
|
Han Pijesak
Han Pijesak
|
08.10.2017 16:00 | Stakorina | 0 : 0 | Han Pijesak | ||||||
Željeznica
Trnovo
|
|
Romanija
Pale
|
08.10.2017 16:00 | Željeznica | 1 : 0 | Romanija |
13 Skojevki
Grbavci
|
|
Mladi Krajišnik
Kukulje
|
08.10.2017 15:30 | 13 Skojevki | 7 : 0 | Mladi Krajišnik | ||||||
Mladost
Bajinci
|
|
Kozara
Turjak
|
08.10.2017 15:30 | Mladost | 0 : 0 | Kozara | ||||||
Kalemi
Trebovljani
|
|
Sloga DIPO
Gornji Podgradci
|
08.10.2017 15:30 | Kalemi | 4 : 2 | Sloga DIPO | ||||||
Borac(Š)
Šibovska
|
|
Torpedo
Cerovljani
|
08.10.2017 15:30 | Borac(Š) | 0 : 2 | Torpedo | ||||||
Biseri
Čatrnja
|
|
Tamaris
Mrčevci
|
08.10.2017 15:30 | Biseri | 1 : 2 | Tamaris | ||||||
Sloboda
Donji Podgradci
|
|
Borac(M)
Maglajani
|
08.10.2017 15:30 | Sloboda | 8 : 2 | Borac(M) | ||||||
Potkozarje
Aleksandrovac
|
|
Ratar
Stara Topola
|
08.10.2017 15:30 | Potkozarje | 4 : 1 | Ratar |
Obilić
Krepšić
|
|
Jugović
Gredice
|
08.10.2017 16:00 | Obilić | 4 : 1 | Jugović | ||||||
Mladost(S)
Sandići
|
|
Slijepčevići
Slijepčevići
|
08.10.2017 16:00 | Mladost(S) | 2 : 2 | Slijepčevići | ||||||
OFK Brezik
Gornji Brezik
|
|
Grčica
Brčko
|
08.10.2017 16:00 | OFK Brezik | 3 : 2 | Grčica | ||||||
Gredice
Gredice
|
|
Čelik
Grbavica
|
08.10.2017 16:00 | Gredice | 6 : 4 | Čelik | ||||||
Sava 04
Brezovo Polje Selo
|
|
Crvena zvijezda
Donji Žabar
|
08.10.2017 16:00 | Sava 04 | 2 : 4 | Crvena zvijezda | ||||||
Zadrugar
Bukvik
|
|
Rudar 1925
Ugljevik
|
08.10.2017 16:00 | Zadrugar | 0 : 3 | Rudar 1925 | ||||||
Mladost(T)
Trnjaci
|
|
Jedinstvo
Koretaši
|
08.10.2017 16:00 | Mladost(T) | 1 : 2 | Jedinstvo |
Gomjenica
Prijedor
|
|
Podgrmeč
Oštra Luka
|
08.10.2017 11:00 | Gomjenica | 1 : 1 | Podgrmeč | ||||||
Plamen
Donje Vodičevo
|
|
Bratstvo
Kozarac
|
08.10.2017 15:30 | Plamen | 0 : 0 | Bratstvo | ||||||
Ljubija
Ljubija
|
|
Mrakovica
Kozaruša
|
08.10.2017 15:30 | Ljubija | 1 : 0 | Mrakovica | ||||||
Slaven
Dobrljin
|
|
Radnik
Kozarska Dubica
|
08.10.2017 15:30 | Slaven | 3 : 1 | Radnik |
Kladari Gornji
Kladari Gornji
|
|
Crkvina
Crkvina
|
08.10.2017 15:30 | Kladari Gornji | 3 : 0 | Crkvina | ||||||
Rudar
Stanari
|
|
Borac(BL)
Bosanski Lužani
|
08.10.2017 15:30 | Rudar | 4 : 0 | Borac(BL) | ||||||
Vučijak
Majevac
|
|
Bratstvo
Donja Dubica
|
08.10.2017 15:30 | Vučijak | 6 : 0 | Bratstvo | ||||||
Liješće
Liješće
|
|
Skugrić 1964
Mišići-Potpolje
|
08.10.2017 15:30 | Liješće | 3 : 2 | Skugrić 1964 | ||||||
Mladost
Dobrinja
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
08.10.2017 15:30 | Mladost | 2 : 3 | Pelagićevo | ||||||
Ukrina
Čečava
|
|
Hajduk
Kožuhe
|
08.10.2017 15:30 | Ukrina | 1 : 1 | Hajduk |
Vrbas
Banja Luka
|
|
Rekreativo
Banja Luka
|
08.10.2017 15:30 | Vrbas | 3 : 0 | Rekreativo | ||||||
Sloga Nektar
Potkozarje
|
|
Borac
Istočni Drvar
|
08.10.2017 15:30 | Sloga Nektar | 0 : 4 | Borac | ||||||
Džaja
Banja Luka
|
|
Šnjegotina
Velika Šnjegotina
|
08.10.2017 15:30 | Džaja | 1 : 2 | Šnjegotina | ||||||
Budućnost
Banja Luka(Šargovac)
|
|
Gomionica
Bronzani Majdan
|
08.10.2017 15:30 | Budućnost | 6 : 0 | Gomionica |
Miloš Obilić
Novo Naselje Janja
|
|
Priboj
Priboj
|
08.10.2017 15:30 | Miloš Obilić | 5 : 1 | Priboj | ||||||
Semberija
Popovi
|
|
Jedinstvo
Suvo Polje
|
08.10.2017 15:30 | Semberija | 1 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Novo doba
Čardačine
|
|
Proleter
Johovac-Ruhotina
|
08.10.2017 15:30 | Novo doba | 5 : 4 | Proleter | ||||||
Drina
Amajlije
|
|
OFK Janja 2009
Janja
|
08.10.2017 15:30 | Drina | 0 : 2 | OFK Janja 2009 | ||||||
Stević Jovan
Vršani
|
|
Balatun
Balatun
|
08.10.2017 15:30 | Stević Jovan | 3 : 2 | Balatun |
Polet
Kravica
|
|
Jardan
Jardan
|
08.10.2017 15:00 | Polet | 4 : 1 | Jardan | ||||||
Pecka
Roćević
|
|
Branjevo
Branjevo
|
08.10.2017 15:00 | Pecka | 2 : 1 | Branjevo | ||||||
Jasenica
Jasenica
|
|
Birač
Derventa
|
08.10.2017 15:00 | Jasenica | 0 : 3 | Birač | ||||||
Borac
Osmaci
|
|
Tabanci
Tabanci
|
08.10.2017 15:00 | Borac | 2 : 1 | Tabanci |
Jablanica
Jablanica
|
|
Omladinac
Brestovčina
|
08.10.2017 16:00 | Jablanica | 1 : 6 | Omladinac | ||||||
Obradovac
Gradiška
|
|
Mladost
Seferovci
|
08.10.2017 16:00 | Obradovac | 8 : 0 | Mladost | ||||||
Polet
Elezagići
|
|
Laminci
Laminci
|
08.10.2017 16:00 | Polet | 0 : 4 | Laminci | ||||||
Romanovci
Romanovci
|
|
Bratstvo(K)
Kozinci
|
08.10.2017 16:00 | Romanovci | 1 : 4 | Bratstvo(K) |
Mladost(B)
Botajica
|
|
Mladost(ST)
Srpska Tišina
|
08.10.2017 15:30 | Mladost(B) | 1 : 0 | Mladost(ST) | ||||||
Partizan
Koprivna
|
|
Dobor
Modriča
|
08.10.2017 15:30 | Partizan | 2 : 2 | Dobor | ||||||
Sloga 73
Ždreban
|
|
Crvena zvijezda
Gajevi
|
08.10.2017 15:30 | Sloga 73 | 1 : 0 | Crvena zvijezda | ||||||
Posavina
Miloševac
|
|
Jedinstvo
Obudovac 2(Branica)
|
08.10.2017 15:30 | Posavina | 2 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Sloga
Srednja Slatina
|
|
Omladinac
Modriča
|
08.10.2017 15:30 | Sloga | 0 : 4 | Omladinac |
Međaši
Međaši
|
|
Tavna
Banjica
|
08.10.2017 15:30 | Međaši | 0 : 4 | Tavna | ||||||
Modran
Modran
|
|
Drina
Batar
|
08.10.2017 15:30 | Modran | 0 : 2 | Drina | ||||||
Borac
Trnjaci
|
|
Pobjeda
Triješnica
|
08.10.2017 15:30 | Borac | 2 : 2 | Pobjeda | ||||||
OFK Batković
Batković
|
|
Bjeloševac
Bjeloševac
|
08.10.2017 15:30 | OFK Batković | 10 : 0 | Bjeloševac | ||||||
Kolektiv
Međaši
|
|
Glogovac
Glogovac
|
08.10.2017 13:00 | Kolektiv | 7 : 0 | Glogovac |
Sava
Gradac
|
|
Magnojević 2001
Srednji Magnojević
|
08.10.2017 15:30 | Sava | 1 : 0 | Magnojević 2001 | ||||||
Jedinstvo
Donja Čađavica
|
|
Sloga 94
Bijeljina
|
08.10.2017 15:30 | Jedinstvo | 0 : 2 | Sloga 94 | ||||||
Koridor 2011
Bijeljina
|
|
OFK Magnojević
Gornji Magnojević
|
08.10.2017 15:30 | Koridor 2011 | 1 : 5 | OFK Magnojević | ||||||
Polet
Mala Obarska
|
|
Panteri
Zagoni
|
08.10.2017 15:30 | Polet | 3 : 2 | Panteri | ||||||
Kovačići 08
Kovačići
|
|
Omladinac
Gornja Čađavica
|
08.10.2017 15:30 | Kovačići 08 | 5 : 0 | Omladinac | ||||||
Ljeljenča
Ljeljenča
|
|
Građanski
Bijeljina
|
08.10.2017 15:30 | Ljeljenča | 1 : 0 | Građanski |
Bobetino Brdo
Bobetino Brdo
|
|
Polet
Čović Polje
|
08.10.2017 11:00 | Bobetino Brdo | 8 : 1 | Polet | ||||||
Mladost 2003
Popovo Polje
|
|
Budućnost Red Star
Vučilovac
|
08.10.2017 11:00 | Mladost 2003 | 3 : 2 | Budućnost Red Star | ||||||
Mladost
Lončari
|
|
Borac
Ražljevo
|
08.10.2017 11:00 | Mladost | 6 : 2 | Borac | ||||||
Sveti Jovan
Donji Brezik
|
|
Sloboda
Mrtvica
|
08.10.2017 11:00 | Sveti Jovan | 1 : 0 | Sloboda |
Rasavci
Rasavci
|
|
Blatna
Blatna
|
08.10.2017 15:30 | Rasavci | 1 : 0 | Blatna | ||||||
Berek 1975
Prijedor
|
|
Omladinac
Draksenić
|
08.10.2017 15:30 | Berek 1975 | 2 : 4 | Omladinac | ||||||
Kiseljak
Koprivna
|
|
Rudar
Blagaj
|
08.10.2017 15:30 | Kiseljak | 3 : 5 | Rudar |
Biseri
Lišnja
|
|
Vrbas
Prijebljezi
|
08.10.2017 15:00 | Biseri | 0 : 2 | Vrbas | ||||||
Župa
Milosavci
|
|
Polet
Mali Sitneši
|
08.10.2017 15:00 | Župa | 2 : 2 | Polet | ||||||
Crni vrh
Jaružani
|
|
Crvena zemlja
Nova Ves
|
08.10.2017 15:00 | Crni vrh | 2 : 0 | Crvena zemlja | ||||||
OFK Nožičko
Nožičko
|
|
Bratstvo
Povelič
|
08.10.2017 15:00 | OFK Nožičko | 0 : 3 | Bratstvo |
4. juli
Pojezna
|
|
27. Juli
Kalenderovci
|
08.10.2017 15:30 | 4. juli | 5 : 1 | 27. Juli | ||||||
Željezničar
Pridjel Gornji
|
|
Ozrenski sokolovi
Boljanić
|
08.10.2017 15:30 | Željezničar | 3 : 1 | Ozrenski sokolovi | ||||||
Zborište
Zborište
|
|
Zadrugar
Sijekovac
|
08.10.2017 15:30 | Zborište | 1 : 2 | Zadrugar | ||||||
Radnički
Brodsko Polje
|
|
Polet
Podnovlje
|
08.10.2017 15:30 | Radnički | 3 : 3 | Polet | ||||||
BSK
Bušletić
|
|
Borac
Kotorsko
|
08.10.2017 15:30 | BSK | 4 : 1 | Borac |
Napredak
Dijelovi
|
|
Mladost
Patkovača
|
08.10.2017 10:30 | Napredak | 0 : 2 | Mladost | ||||||
Nacional
Bijeljina
|
|
Ostojićevo
Ostojićevo
|
08.10.2017 10:30 | Nacional | 1 : 3 | Ostojićevo |
Mladen Perić
Glogovac
|
|
Buk
Gornja Bukovica
|
08.10.2017 10:30 | Mladen Perić | 3 : 1 | Buk | ||||||
Polet
Gornji Kojčinovac
|
|
Sloboda
Donji Dragaljevac
|
08.10.2017 10:30 | Polet | 1 : 2 | Sloboda | ||||||
Sloga
Donja Bukovica
|
|
Gorica
Pučile
|
08.10.2017 10:30 | Sloga | 2 : 3 | Gorica |
Budućnost
Dobanovci
|
|
Bežanija
Beograd
|
08.10.2017 15:00 | Budućnost | 1 : 1 | Bežanija | ||||||
Metalac
Gornji Milanovac
|
|
Proleter
Novi Sad
|
08.10.2017 15:00 | Metalac | 1 : 2 | Proleter | ||||||
ČSK Pivara
Čelarevo
|
|
Radnički (P)
Pirot
|
08.10.2017 15:00 | ČSK Pivara | 2 : 1 | Radnički (P) |
Slaven
Živinice
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
08.10.2017 16:00 | Slaven | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Tošk
Tešanj
|
|
Olimpik
Sarajevo
|
08.10.2017 16:00 | Tošk | 1 : 2 | Olimpik | ||||||
Orašje
Orašje
|
|
Jedinstvo
Bihać
|
08.10.2017 16:00 | Orašje | 5 : 0 | Jedinstvo | ||||||
Travnik
Travnik
|
|
Zvijezda
Gradačac
|
08.10.2017 16:00 | Travnik | 0 : 1 | Zvijezda | ||||||
Bosna
Visoko
|
|
Metalleghe-BSI
Jajce
|
08.10.2017 16:00 | Bosna | 3 : 1 | Metalleghe-BSI | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Sloga
Simin Han
|
08.10.2017 16:00 | Iskra | 0 : 0 | Sloga | ||||||
Rudar
Kakanj
|
|
Igman
Konjic
|
08.10.2017 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Igman | ||||||
Velež
Mostar
|
|
Čapljina
Čapljina
|
08.10.2017 16:00 | Velež | 0 : 0 | Čapljina |
Krajina
Cazin
|
|
FK Vitez
Vitez
|
08.10.2017 16:00 | Krajina | 2 : 1 | FK Vitez | ||||||
Vitez
Bužim
|
|
Radnik
Donji Vakuf
|
08.10.2017 16:00 | Vitez | 0 : 1 | Radnik | ||||||
Sloga
Bosanska Otoka
|
|
Bratstvo
Bosanska Krupa
|
08.10.2017 16:00 | Sloga | 1 : 0 | Bratstvo | ||||||
Rudar
Han Bila
|
|
Brekovica 78
Brekovica
|
08.10.2017 16:00 | Rudar | 1 : 1 | Brekovica 78 | ||||||
Kiseljak
Kiseljak
|
|
Podgrmeč
Sanski Most
|
08.10.2017 16:00 | Kiseljak | 2 : 0 | Podgrmeč | ||||||
Ključ
Ključ
|
|
Novi Travnik
Novi Travnik
|
08.10.2017 16:00 | Ključ | 1 : 2 | Novi Travnik | ||||||
Krajišnik
Velika Kladuša
|
|
Busovača
Busovača
|
08.10.2017 16:00 | Krajišnik | 1 : 4 | Busovača |
Borac
Jelah
|
|
Natron
Maglaj
|
08.10.2017 16:00 | Borac | 1 : 0 | Natron | ||||||
Radnik
Hadžići
|
|
Pobjeda
Tešanjka
|
08.10.2017 16:00 | Radnik | 2 : 0 | Pobjeda | ||||||
Azot
Vitkovići
|
|
Žepče
Žepče
|
08.10.2017 16:00 | Azot | 3 : 0 | Žepče | ||||||
Bosna Union
Sarajevo
|
|
Jedinstvo
Ljubnići
|
08.10.2017 16:00 | Bosna Union | 1 : 1 | Jedinstvo | ||||||
Goražde
Goražde
|
|
Famos
Hrasnica
|
08.10.2017 16:00 | Goražde | 3 : 1 | Famos | ||||||
Moševac
Moševac
|
|
Ilijaš
Ilijaš
|
08.10.2017 16:00 | Moševac | 3 : 0 | Ilijaš | ||||||
Usora
Žabljak-Usora
|
|
Rudar
Zenica
|
08.10.2017 16:00 | Usora | 1 : 0 | Rudar |
Seona
Seona
|
|
Mladost
Malešići
|
08.10.2017 15:00 | Seona | 0 : 1 | Mladost | ||||||
Prokosovići
Prokosovići
|
|
Priluk
Priluk
|
08.10.2017 15:00 | Prokosovići | 2 : 1 | Priluk | ||||||
Ingram
Duboki Potok-Bjelave
|
|
Mramor
Mramor
|
08.10.2017 15:00 | Ingram | 0 : 0 | Mramor | ||||||
Bosna(K)
Kalesija
|
|
Lokomotiva
Miričina
|
08.10.2017 15:00 | Bosna(K) | 0 : 1 | Lokomotiva | ||||||
Bosna(M)
Mionica
|
|
Sloga
Tojšići
|
08.10.2017 15:00 | Bosna(M) | 1 : 0 | Sloga | ||||||
Radnički
Lukavac
|
|
Dinamo
Donja Mahala
|
08.10.2017 15:00 | Radnički | 6 : 1 | Dinamo | ||||||
Budućnost
Banovići
|
|
Gradina
Srebrenik
|
08.10.2017 15:00 | Budućnost | 1 : 0 | Gradina | ||||||
Dizdaruša
Brčko
|
|
Svatovac
Poljice
|
08.10.2017 15:00 | Dizdaruša | 0 : 1 | Svatovac |
Posušje
Posušje
|
|
Stolac
Stolac
|
08.10.2017 15:00 | Posušje | 5 : 2 | Stolac | ||||||
Cim
Cim
|
|
Sloga(Lj)
Ljubuški
|
08.10.2017 15:00 | Cim | 4 : 0 | Sloga(Lj) | ||||||
Kamešnica
Podhum
|
|
Rama
Prozor-Rama
|
08.10.2017 15:00 | Kamešnica | 1 : 2 | Rama | ||||||
Turbina
Jablanica
|
|
Klis
Buturović Polje
|
08.10.2017 15:00 | Turbina | 0 : 3 | Klis | ||||||
Sloga(U-DV)
Uskoplje-Donji Vakuf
|
|
Tomislav
Tomislavgrad
|
08.10.2017 15:00 | Sloga(U-DV) | 0 : 1 | Tomislav | ||||||
Brotnjo
Čitluk
|
|
Branitelj
Rodoč-Jasenica
|
08.10.2017 15:00 | Brotnjo | 5 : 2 | Branitelj | ||||||
Grude
Grude
|
|
Neum
Neum
|
08.10.2017 15:00 | Grude | 3 : 0 | Neum |
Mladost 1938
Bosanski Petrovac
|
|
Omladinac
Sanica
|
08.10.2017 15:00 | Mladost 1938 | 0 : 1 | Omladinac | ||||||
Bajer 99
Velagići
|
|
Mladost(V)
Vrnograč
|
08.10.2017 15:00 | Bajer 99 | 1 : 1 | Mladost(V) | ||||||
Borac
Izačić
|
|
Rudar
Kamengrad
|
08.10.2017 15:00 | Borac | 6 : 0 | Rudar | ||||||
Omladinac 75
Pokoj
|
|
Željezničar
Bosanska Krupa
|
08.10.2017 15:00 | Omladinac 75 | 6 : 0 | Željezničar | ||||||
Gomila
Stijena
|
|
Mladost(P)
Polje-Cazin
|
08.10.2017 15:00 | Gomila | 0 : 0 | Mladost(P) |
Koraj
Koraj
|
|
Mladost(P)
Puračić
|
08.10.2017 15:00 | Koraj | 4 : 0 | Mladost(P) | ||||||
Vražići 92
Vražići
|
|
Trešnjevka
Maoča
|
08.10.2017 15:00 | Vražići 92 | 2 : 0 | Trešnjevka | ||||||
Gornji Rahić
Gornji Rahić
|
|
Orahovica 74
Orahovica
|
08.10.2017 15:00 | Gornji Rahić | 2 : 1 | Orahovica 74 | ||||||
Željezničar
Dobošnica
|
|
Biberovo Polje
Biberovo Polje
|
08.10.2017 15:00 | Željezničar | 4 : 2 | Biberovo Polje | ||||||
Rijeka
Šerići
|
|
Doboj Istok
Doboj Istok
|
08.10.2017 15:00 | Rijeka | 4 : 2 | Doboj Istok | ||||||
Proleter
Slavinovići
|
|
Jedinstvo
Lukavica
|
08.10.2017 15:00 | Proleter | 3 : 2 | Jedinstvo | ||||||
Mladost(K)
Kikači
|
|
DSK
Devetak
|
08.10.2017 15:00 | Mladost(K) | 2 : 0 | DSK | ||||||
Mladost(T)
Tinja
|
|
Čelić
Čelić
|
08.10.2017 15:00 | Mladost(T) | 2 : 3 | Čelić |
Dubrave
Dubrave
|
|
19 srpanj
Oštra Luka
|
08.10.2017 15:00 | Dubrave | 2 : 3 | 19 srpanj | ||||||
Mladost(DS)
Donji Svilaj
|
|
HAŠK Napredak
Ulović
|
08.10.2017 15:00 | Mladost(DS) | 1 : 1 | HAŠK Napredak | ||||||
Mladost(S)
Sibovac
|
|
Sloga(T)
Tolisa
|
08.10.2017 15:00 | Mladost(S) | 3 : 0 | Sloga(T) | ||||||
Sloga(P)
Prud
|
|
Odžak 102
Odžak
|
08.10.2017 15:00 | Sloga(P) | 1 : 0 | Odžak 102 | ||||||
Napredak
Matići
|
|
Tramošnica
Tramošnica
|
08.10.2017 15:00 | Napredak | 2 : 1 | Tramošnica | ||||||
Vitanovići 78
Vitanovići
|
|
Hajduk
Orašje
|
08.10.2017 15:00 | Vitanovići 78 | 3 : 0 | Hajduk | ||||||
Bok
Bok
|
|
Dragovoljac
Novo Selo
|
08.10.2017 15:00 | Bok | 1 : 1 | Dragovoljac |
Novi Šeher
Novi Šeher
|
|
Rudar
Breza
|
08.10.2017 15:00 | Novi Šeher | 1 : 1 | Rudar | ||||||
Stupčanica
Olovo
|
|
Nemila
Nemila
|
08.10.2017 15:00 | Stupčanica | 4 : 3 | Nemila | ||||||
Zmaj
Buzić Mahala
|
|
Napredak
Šije
|
08.10.2017 15:00 | Zmaj | 6 : 0 | Napredak | ||||||
Proleter
Makljenovac
|
|
Fortuna
Zenica
|
08.10.2017 15:00 | Proleter | 2 : 1 | Fortuna | ||||||
Vis
Kosova
|
|
Vareš
Vareš
|
08.10.2017 15:00 | Vis | 2 : 1 | Vareš |
Vlašić
Turbe
|
|
Fojnica
Fojnica
|
08.10.2017 15:00 | Vlašić | 3 : 0 | Fojnica | ||||||
Dnoluka
Kruščica
|
|
Elektrobosna
Jajce
|
08.10.2017 15:00 | Dnoluka | 0 : 1 | Elektrobosna | ||||||
Kaćuni
Kaćuni
|
|
Kreševo
Kreševo
|
08.10.2017 15:00 | Kaćuni | 3 : 1 | Kreševo |
Dobrinja
Sarajevo
|
|
SAŠK Napredak
Sarajevo
|
08.10.2017 16:00 | Dobrinja | 1 : 6 | SAŠK Napredak | ||||||
Omadinac
Doglodi-Stup
|
|
Vrbanjuša
Sarajevo
|
08.10.2017 16:00 | Omadinac | 6 : 3 | Vrbanjuša | ||||||
Ozren
Semizovac
|
|
Vratnik
Sarajevo
|
08.10.2017 16:00 | Ozren | 2 : 1 | Vratnik | ||||||
Jug
Sarajevo
|
|
Pofalićki
Sarajevo
|
08.10.2017 16:00 | Jug | 2 : 3 | Pofalićki |
Iskra
Stolac
|
|
Bjelopoljac
Bijelo Polje-Potoci
|
08.10.2017 15:30 | Iskra | 0 : 2 | Bjelopoljac | ||||||
Međugorje
Međugorje
|
|
Mostar
Mostar
|
08.10.2017 15:30 | Međugorje | 3 : 2 | Mostar | ||||||
Buna
Buna
|
|
Višići
Višići
|
08.10.2017 15:30 | Buna | 0 : 3 | Višići | ||||||
Blagaj
Blagaj
|
|
Lokomotiva
Mostar
|
08.10.2017 15:30 | Blagaj | 3 : 0 | Lokomotiva |
Kupres
Kupres
|
|
Rakitno
Rakitno
|
08.10.2017 15:00 | Kupres | 1 : 2 | Rakitno | ||||||
Junak
Srđevići
|
|
Šujica
Šujica
|
08.10.2017 15:00 | Junak | 0 : 1 | Šujica | ||||||
Šator
Glamoč
|
|
Drinovci
Drinovci
|
08.10.2017 15:00 | Šator | 6 : 2 | Drinovci |
Karaula
Karaula
|
|
Katarina
Fojnica
|
08.10.2017 15:00 | Karaula | 0 : 3 | Katarina | ||||||
OFK Lugovi
Lugovi
|
|
Brnjaci
Brnjaci
|
08.10.2017 15:00 | OFK Lugovi | 1 : 4 | Brnjaci | ||||||
Gorica
Guča Gora
|
|
Bilalovac
Bilalovac
|
08.10.2017 15:00 | Gorica | 5 : 1 | Bilalovac |
Sloboda
Kerep
|
|
12 decembar
Rajska
|
08.10.2017 15:00 | Sloboda | 1 : 3 | 12 decembar | ||||||
Jedinstvo
Vučkovci
|
|
Trebava
Donja Zelinja
|
08.10.2017 15:00 | Jedinstvo | 3 : 0 | Trebava | ||||||
Voćar
Šatorovići
|
|
Napredak
Omerbegovača
|
08.10.2017 15:00 | Voćar | 6 : 2 | Napredak | ||||||
Ograđenovac
Ograđenovac
|
|
Graničar
Brezovo Polje
|
08.10.2017 15:00 | Ograđenovac | 2 : 0 | Graničar | ||||||
Omladinac 68
Mionica
|
|
Željezničar
Jelovče Selo
|
08.10.2017 15:00 | Omladinac 68 | 1 : 0 | Željezničar | ||||||
OFK Međiđa
Donja Međiđa
|
|
Polet
Palanka
|
08.10.2017 15:00 | OFK Međiđa | 0 : 0 | Polet | ||||||
Posavina
Brod
|
|
OFK Vida
Vida
|
08.10.2017 15:00 | Posavina | 1 : 2 | OFK Vida |
Turija
Turija
|
|
Borac
Tabaci
|
08.10.2017 | Turija | 3 : 3 | Borac | ||||||
Polet
Hrvati
|
|
Rudar
Zagorje
|
08.10.2017 | Polet | 4 : 1 | Rudar | ||||||
Jedinstvo
Huskići
|
|
Sloga
Bikodže
|
08.10.2017 | Jedinstvo | 3 : 1 | Sloga | ||||||
BSK
Bokavići
|
|
Mladost(D)
Doborovci
|
08.10.2017 | BSK | 2 : 1 | Mladost(D) | ||||||
Mladost(VB)
Velika Brijesnica
|
|
Pribava
Pribava
|
08.10.2017 | Mladost(VB) | 2 : 0 | Pribava | ||||||
Bukovik
Gornji Srebrenik
|
|
Mramor
Babice
|
08.10.2017 | Bukovik | 1 : 0 | Mramor | ||||||
Stjepan Polje
Stjepan Polje
|
|
Orahovica 77
Orahovica
|
08.10.2017 | Stjepan Polje | 4 : 1 | Orahovica 77 |
Rudar
Bukinje
|
|
Gornji Rainci
Gornji Rainci
|
08.10.2017 | Rudar | 0 : 0 | Gornji Rainci | ||||||
Omladinac RMU
Đurđevik
|
|
Napredak
Tupkovići
|
08.10.2017 | Omladinac RMU | 2 : 1 | Napredak | ||||||
Omazići 1937
Omazići
|
|
Grivice
Grivice
|
08.10.2017 | Omazići 1937 | 3 : 1 | Grivice | ||||||
Mladost 78
Donje Vukovije
|
|
Mladost(S)
Solina
|
08.10.2017 | Mladost 78 | 2 : 2 | Mladost(S) | ||||||
OFK Tuzla
Tuzla
|
|
Mladost(GŽ)
Gornje Živinice
|
08.10.2017 | OFK Tuzla | 2 : 1 | Mladost(GŽ) | ||||||
Slatina
Bašigovci
|
|
Vrana
Banovići Selo
|
08.10.2017 | Slatina | 3 : 0 | Vrana |
Korpar
Grebnice
|
|
Kostrč
Kostrč
|
08.10.2017 15:00 | Korpar | 0 : 1 | Kostrč | ||||||
Ravne
Zovik
|
|
Dinamo 75
Prijedor
|
08.10.2017 15:00 | Ravne | 3 : 3 | Dinamo 75 | ||||||
Mladi zadrugar
Donji Rahić
|
|
OFK Brčko
Brčko
|
08.10.2017 15:00 | Mladi zadrugar | 2 : 0 | OFK Brčko | ||||||
Frankopan
Špionica Srednja
|
|
Mladost
Domaljevac
|
08.10.2017 15:00 | Frankopan | 2 : 5 | Mladost |
Škahovica
Škahovica
|
|
25 maj
Uroža
|
08.10.2017 15:00 | Škahovica | 2 : 0 | 25 maj | ||||||
Špionica 1953
Špionica
|
|
Modrac
Modrac
|
08.10.2017 15:00 | Špionica 1953 | 2 : 0 | Modrac |
Omladinac
Porjećani
|
|
Porječani
Porječani
|
08.10.2017 | Omladinac | 1 : 3 | Porječani | ||||||
Kralupi
Kralupi
|
|
Ljiljan
Zimča
|
08.10.2017 | Kralupi | 3 : 1 | Ljiljan | ||||||
Bratstvo
Topuzovo Polje
|
|
Liješeva
Liješeva
|
08.10.2017 | Bratstvo | 1 : 1 | Liješeva | ||||||
Moštre
Moštre
|
|
Monjare
Kološići
|
08.10.2017 | Moštre | 3 : 0 | Monjare |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
08.10.2017 12:00 | Rudar Prijedor | 1 : 1 | Željezničar Sport Team |
FK Vitez
Vitez
|
|
Borac
Jelah
|
08.10.2017 13:00 | FK Vitez | 2 : 8 | Borac |
Igman
Konjic
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
08.10.2017 13:00 | Igman | 3 : 0 | Rama |
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
08.10.2017 12:00 | Sloga(T) | 3 : 0 | Napredak | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Gradina
Srebrenik
|
08.10.2017 12:00 | Podrinje | 1 : 7 | Gradina |
Borac
Šamac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
08.10.2017 12:00 | Borac | 2 : 3 | Ilićka 01 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
08.10.2017 12:00 | Sloga | 0 : 1 | Tekstilac Kort | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
08.10.2017 12:00 | Alfa | 0 : 2 | Bratstvo | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
08.10.2017 12:00 | Proleter | 2 : 2 | Jedinstvo |
Rudar Prijedor
Prijedor
|
|
Željezničar Sport Team
Banja Luka
|
08.10.2017 10:00 | Rudar Prijedor | 0 : 0 | Željezničar Sport Team |
FK Vitez
Vitez
|
|
Borac
Jelah
|
08.10.2017 13:00 | FK Vitez | 1 : 4 | Borac |
Igman
Konjic
|
|
Rama
Rama-Prozor
|
08.10.2017 11:00 | Igman | 3 : 0 | Rama |
Sloga(T)
Tojšići
|
|
Napredak
Donji Šepak
|
08.10.2017 10:00 | Sloga(T) | 7 : 0 | Napredak | ||||||
Sloga(GC)
Gornje Crnjelovo
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
08.10.2017 12:00 | Sloga(GC) | 0 : 3 | Zvijezda 09 | ||||||
Podrinje
Janja
|
|
Gradina
Srebrenik
|
08.10.2017 10:00 | Podrinje | 4 : 1 | Gradina |
Borac
Šamac
|
|
Ilićka 01
Brčko
|
08.10.2017 10:00 | Borac | 7 : 4 | Ilićka 01 | ||||||
Sloga
Doboj
|
|
Tekstilac Kort
Derventa
|
08.10.2017 10:00 | Sloga | 5 : 2 | Tekstilac Kort | ||||||
Alfa
Modriča
|
|
Bratstvo
Gračanica
|
08.10.2017 10:00 | Alfa | 3 : 2 | Bratstvo | ||||||
Proleter
Teslić
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
08.10.2017 10:00 | Proleter | 1 : 5 | Jedinstvo |
Zenit
Bijeljina
|
|
Zvijezda 09
Etno selo Stanišić
|
08.10.2017 10:00 | Zenit | 2 : 2 | Zvijezda 09 |
Sloga
Doboj
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
08.10.2017 14:30 | Sloga | 2 : 1 | Mineral | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Željezničar
Doboj
|
08.10.2017 10:00 | Polet 1926 | 0 : 1 | Željezničar |
Sutjeska
Foča
|
|
Hercegovac
Bileća
|
08.10.2017 11:30 | Sutjeska | 1 : 0 | Hercegovac |
Sloga
Doboj
|
|
Mineral
Banja Vrućica
|
08.10.2017 15:00 | Sloga | 0 : 1 | Mineral | ||||||
Polet 1926
Brod
|
|
Željezničar
Doboj
|
08.10.2017 12:00 | Polet 1926 | 5 : 0 | Željezničar |
Sutjeska
Foča
|
|
Hercegovac
Bileća
|
08.10.2017 10:00 | Sutjeska | 4 : 1 | Hercegovac |
Radnik Bumerang
Bijeljina
|
|
Sloga
Kakmuž-Petrovo
|
08.10.2017 16:00 | Radnik Bumerang | 3 : 0 | Sloga | ||||||
SFK 2000
Sarajevo
|
|
Lokomotiva
Brčko
|
08.10.2017 16:00 | SFK 2000 | 5 : 0 | Lokomotiva |
Čelik
Zenica
|
|
Široki Brijeg
Široki Brijeg
|
08.10.2017 16:00 | Čelik | 0 : 3 | Široki Brijeg | ||||||
Libero
Goražde
|
|
Mladost
Nević Polje
|
08.10.2017 12:00 | Libero | 4 : 3 | Mladost | ||||||
Emina
Mostar
|
|
Željezničar 2011
Bosanska Krupa
|
08.10.2017 18:00 | Emina | 13 : 0 | Željezničar 2011 |
Gradina
Srebrenik
|
|
Fortuna
Živinice
|
08.10.2017 13:00 | Gradina | 5 : 1 | Fortuna | ||||||
Iskra
Bugojno
|
|
Banja Luka
Banja Luka
|
08.10.2017 10:00 | Iskra | 2 : 2 | Banja Luka |
Salines
Tuzla
|
|
Brotnjo
Čitluk
|
08.10.2017 17:00 | Salines | 11 : 4 | Brotnjo |
Union Olimpija
Ljubljana
|
|
Crvena zvezda MTS
Beograd
|
08.10.2017 17:00 | Union Olimpija | 73 : 82 | Crvena zvezda MTS | ||||||
Budućnost VOLI
Podgorica
|
|
Cibona
Zagreb
|
08.10.2017 21:00 | Budućnost VOLI | 71 : 62 | Cibona | ||||||
Cedevita
Zagreb
|
|
Igokea
Aleksandrovac
|
08.10.2017 19:00 | Cedevita | 79 : 84 | Igokea |
Gradiška
Gradiška
|
|
Pelagićevo
Pelagićevo
|
08.10.2017 | Gradiška | 3 : 0 | Pelagićevo |
Goražde
Goražde
|
|
BL Volley
Banja Luka
|
08.10.2017 | Goražde | 1 : 3 | BL Volley |
Radnik
Bijeljina
|
|
Ljubinje Bankom
Ljubinje
|
08.10.2017 18:00 | Radnik | 3 : 1 | Ljubinje Bankom |
Smeč
Široki Brijeg
|
|
Čapljina
Čapljina
|
08.10.2017 | Smeč | 3 : 0 | Čapljina | ||||||
Kakanj
Kakanj
|
|
Vogošća
Vogošća
|
08.10.2017 | Kakanj | 3 : 0 | Vogošća | ||||||
Igman
Ilidža
|
|
Novi Grad
Sarajevo
|
08.10.2017 | Igman | 1 : 3 | Novi Grad |
Zrinjski
Mostar
|
|
Borac M:TEL
Banja Luka
|
08.10.2017 | Zrinjski | 21 : 22 | Borac M:TEL | ||||||
Vogošća Poljine Hills
Vogošća
|
|
Derventa
Derventa
|
08.10.2017 | Vogošća Poljine Hills | 26 : 23 | Derventa |
Teslić
Teslić
|
|
Bijeljina
Bijeljina
|
08.10.2017 | Teslić | 27 : 31 | Bijeljina | ||||||
Jedinstvo 2015
Brčko
|
|
Kozara Mlijekoprodukt
Kozarska Dubica
|
08.10.2017 | Jedinstvo 2015 | 34 : 33 | Kozara Mlijekoprodukt | ||||||
Prijedor
Prijedor
|
|
ORK Borac
Banja Luka
|
08.10.2017 | Prijedor | 24 : 27 | ORK Borac |
Sloga
Prnjavor
|
|
Laktaši
Laktaši
|
08.10.2017 | Sloga | 33 : 25 | Laktaši | ||||||
Čelinac
Čelinac
|
|
Srednjoškolac
Novi Grad
|
08.10.2017 | Čelinac | 35 : 31 | Srednjoškolac |
Mira
Prijedor
|
|
Grude
Grude
|
08.10.2017 15:00 | Mira | 27 : 34 | Grude | ||||||
Katarina
Mostar
|
|
Ilidža
Ilidža
|
08.10.2017 20:00 | Katarina | 25 : 26 | Ilidža |
Radnik
Bijeljina
|
|
Jedinstvo
Brčko
|
08.10.2017 | Radnik | 22 : 29 | Jedinstvo |