90.'
Crveni karton
Alić
86.'
U 64.minutu dugo je lopta boravila na polovini Podrnja, doÅ”la je do Ivanovića koji Å”utira sa oko 18 metara i donosi rezultatski preokret. Sada je 2:1, vode Dervenćani.
64.'
Penal
U 54.minutu korner sa desne strane za domaćina, u skoku dominira Vide Ivanović i glavom loptu Å”alje u mrežu. Rezultat je nereÅ”en, sada je 1:1.
54.'
Postava
Aleksandar Simić(G) , Goran GaleÅ”ić , Vide Ivanović , Dragan Jolović , SaÅ”a Đuričić , Danilo Živanović , Marko JanjuÅ”ević , Đorđije Ajković , MiloÅ” Čudić , Ozren Perić , Muamer Hamzić (K), DOMAĆI TIM - REZERVE Dejan Plisnić(G) , Berin Torlaković , Predrag Lejić , Danijel Vukmirović , Gavrilo Teofilović , Srđan BaÅ”ić , Danilo Ignjić ,
Postava
Borislav Ilić(G) , UroÅ” Zupur , Faris Prcić , Slobodan Jelić , Mladen Dujković , Aco Đokić (K), Å aban Nasufović , Dejan Savić , Željko Ristić , Dejan Stojanović , Danijel Erić , GOSTUJUĆI TIM - REZERVE Sead Bećirović(G) , Stefan Đukić , Vladan Jezdić , Adel Alić , Nemanja Stevanović , Amar Mehmedović , Mario Maksimović ,
U Derventi goati od 29.minuta vode sa 1:0. Naime, Podrinje je tada izvelo brzu i tečnu akciju, pa je usledio snažan udarac, Aleksandar Simić u stilu vrhunskih čuvara mreže loptu Å”alje u korner. Izveden je udarac sa ugla sa desne strane, do lopte je doÅ”ao Danijel Erić i pogodio cilj.
Ostalo
Inače, bleda utakmica, anemična igra oba tima, Tekstilac je imao dve prilike, ali gosti su bili spretniji. Apsolutno zasluženo vode sa 1:0 u Derventi.
Sezona: 2017-2018
02.06.2018 Prva liga Republike Srpske - Liga za prvaka 9.Kolo Podrinje - Tekstilac Kort 3:2
05.05.2018 Prva liga Republike Srpske - Liga za prvaka 4.Kolo Tekstilac Kort - Podrinje 1:0
28.03.2018 Prva liga Republike Srpske 18.Kolo Podrinje - Tekstilac Kort 1:0
22.09.2017 Prva liga Republike Srpske 7.Kolo Tekstilac Kort - Podrinje 4:1
Sezona: 2016-2017
17.05.2017 Prva liga RS - Liga za prvaka 6.Kolo Podrinje - Tekstilac Kort 1:0
22.04.2017 Prva liga RS - Liga za prvaka 1.Kolo Tekstilac Kort - Podrinje 0:1
08.04.2017 Prva liga Republike Srpske 21.Kolo Tekstilac Kort - Podrinje 1:1
08.10.2016 Prva liga Republike Srpske 10.Kolo Podrinje - Tekstilac Kort 1:0
Sezona: 2014-2015