Todorović za novo vođstvo Ilićke

Ilićka sačuvala bodove

26.03.2022 Administrator DC

Ilićka 01 je na svom terenu porazila Jedinstvo Borac sa 2:1.

Poveli su domaći u 42. minuti golom Krsmanovića. Bilo je to u 42. minuti, da bi Miljan Odžaklić poravnao na 1:1 u 52. minuti.

Radost gostiju trajala je samo tri minute. Njihovu mrežu pogodio je Nemanja Todorović i postavio konačan rezultat susreta.

Ilićka 01 – Jedinstvo 2:1 (1:0)

Brčko.  Stadion: Gradski stadion. Gledalaca: 100. Sudije: Željko Tekić (Zvornik), Strijelci: Miloš Krsmanović 42', Nemanja Todorović 55', [UFK Ilićka 01 (Brčko)]; Miljan Odzaklić 52', [FK Jedinstvo (Brodac)]. Žuti kartoni: Miloš Krsmanović 35', Stanko Savić 82', Marko Krstić 89', Milovan Arsić 90', [UFK Ilićka 01 (Brčko)]; Borislav Ilić 21', Nikola Jevđenović 44', Srdjan Kalajdzić 90', [FK Jedinstvo (Brodac)];

Ilićka 01: Bojan Mićanović (G) , Stanko Savić , Marko Ristić , Goran Stankić , Dejan Tripić , Milovan Arsić (K) , Miloš Krsmanović (od 85' zamijenjen sa Luka Zelen), Nemanja Todorović , Slobodan Zimonjić , Marko Krstić (od 90' zamijenjen sa Boris Tomić), Ejub Huremović

Jedinstvo: Borislav Ilić (G) , Simo Lukić , Miloš Novaković , Dražen Stevanović , Nikola Jevđenović (od 71' zamijenjen sa Vladimir Šikuljak), Miljan Odzaklić , Vladan Tomić , Čedomir Mašanović , Srdjan Kalajdzić , Dejan Vučić , Željko Krsmanović (K)

Druge lige Druge lige Druga liga RS – Istok Ilićka 01 Jedinstvo (Br)